>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway of Nations 2018 (2-9.06)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Znamy składy na półfinały. Polska nie jedzie, bo ma od razu miejsce w finale jako gospodarz, ale tutaj raczej nikt nie będzie się burzył, bo przecież tak czy siak w 1/2 by była demolka.
Skład naszych - Janowski, Dudek, Drabik. Brakuje mi tutaj Zmarzlika mimo wszystko. Janowski u siebie, w dobrej formie, choć to zawodnik chimeryczny i wiele razy robił w karierze up&amp;downy, to jednak chyba nie było innej opcji niż go wstawić. Dudek-Zmarzlik, ciężki orzech do zgryzienia, ja jednak wybrałbym Bartka, choć Dudek też swoje na pewno pojedzie. Wybór rezerwowego jak najbardziej dobry, bo tam jest limit wiekowy, a poza tym Olimpijski to tor Drabika. Więc dwóch gospodarzy i Dudek, który w niedzielę tych gospodarzy woził jak chciał. Jeśli chodzi o nas powinno być dobrze.
Jak dla mnie super sprawa z tymi parami, aż 15 drużyn, dla tych słabszych par to będzie na pewno duże wydarzenie. Francja do niedawna &quot;dziki kraj&quot; jeśli chodzi o klasyczny speedway, a teraz mają nawet swoją ligę, a tutaj będą mieć fajną pakę, która może coś pojechać (oczywiście w starciu z tymi słabszymi rywalami). Szkoda, że nie ma Nowej Zelandii, Argentyny i co najważniejsze Słowacji, ale widać, że Vaculik się nie wykuruje do tego czasu, a dawanie dwóch &quot;kevlarów&quot; tylko po to żeby przeszkadzali na torze mija się z celem. W każdym razie jak dla mnie rozgrywki z dużym potencjałem. SWC miało swój klimat, wiele razy były dobre emocje, ale zdecydowanie jestem za tymi parami, gdzie będziemy mieć sporo godnych rywali i złota nie wieszamy jeszcze na szyjach. Oby tylko z torem nie odwalili maniany, niech zostanie taki jaki jest, czyli do ścigania. Bo jak powróci typowe wrocławskie &quot;ściganie&quot; to inauguracja będzie nudna jak 150. Jeszcze tylko zwróicę uwagę na fakt, że Tai pojedzie dla Brytyjczyków, czyli konflikt z federacją zażegnany. No i sprawa o której decydenci nie pomyśleli - czemu nie zrobić zawodów pocieszenia dla tych którzy odpadną z półfinałów? Tak jak w hokeju są MŚ dywizji 1A, tak tutaj 7 ekip, którzy odpadną (8. zespół najgorszy kończy jazdę i nie łapie się nawet na te zawody) i jadą o jakieś trofeum mniejszej rangi. Może w następnych sezonach pomyślą, póki co cisza. Chyba będę musiał jakiś felieton na SF wysłać :p
Wszystkie składy i terminy zawodów (za SportoweFakty.pl)
1. półfinał w Teterow (2 czerwca):
USA:
1.
Greg Hancock
2. Luke Becker
Menedżer: Lance King
Ukraina:
1.
Andriej Karpow
2. Aleksandr Łoktajew
Menedżer: Siergiej Latosiński
Rosja:
1.
Artiom Łaguta
2. Emil Sajfutdinow
3. Gleb Czugunow
Menedżer: Andriej Sawin

Słowenia:
1.
Matej Zagar
2. Matic Ivacic
3. Nick Skorja
Menedżer: Franci Kalin
Niemcy
1.
Kai Huckenbeck
2. Martin Smolinski
3. Michael Haertel
Menedżer: Herbert Rudolph
Łotwa
1.
Andrzej Lebiediew
2. Jewgienij Kostygow
3. Oleg Michaiłow
Menedżer: Władimir Rybnikow
Dania:
1.
Michael Jepsen Jensen
2. Kenneth Bjerre
3. Frederik Jakobsen
Menedżer: Hans Nielsen

2. półfinał w Manchesterze (5 czerwca):
Czechy:
1.
Vaclav Milik
2. Josef Franc
3. Jan Kvech
Menedżer: Milan Spinka
Finlandia:
1.
Timo Lahti
2. Tero Aarnio
Menedżer: Jyri Palomaki
Wielka Brytania:
1.
Tai Woffinden
2. Craig Cook
3. Robert Lambert
Menedżer: Alun Rossiter
Francja:
1.
David Bellego
2. Dimitri Berge
3. Gaetan Stella
Menedżer: Laurent Sambarrey
Szwecja:
1.
Fredrik Lindgren
2. Antonio Lindbaeck
3. Joel Kling
Menedżer: Morgan Andersson
Włochy:
1.
Nicolas Covatti
2. Michele Paco Castagna
Menedżer: Alessandro Dalla Valle
Australia:
1.
Jason Doyle
2. Max Fricke
3. Jaimon Lidsey
Menedżer: Mark Lemon

Finały we Wrocławiu (8 i 9 czerwca)
Polska:
1.
Maciej Janowski
2. Patryk Dudek
3. Maksym Drabik
Menedżer: Marek Cieślak
Jak buki wystawią oferty to coś potypuję i do tego samego zapraszam innych czytelników działu ???? :bike:
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Dania - Ukraina 2 3,10 ⛔
Łotwa - Słowenia 1 1,70 sts ⛔
Stawiam na dwie wyrównane pary. Skład Duńczyków moim zdaniem delikatnie mówiąc dziwny, ale z drugiej strony sama ich forma faluje od początku sezonu. Mimo wszystko brak Madsena, który notorycznie udowadniał swoją wysoką formę czy Nickiego Pedersena woła o pomstę i zdaje się, że nie tylko ja mam wrażenie, że ten balonik musi pęknąć. Po drugiej stronie Łoktajew i Karpow, dwaj bardzo dobrzy startowcy, co na krótkim owalu w Teterow powinno odgrywać bardzo duże znaczenie.
Druga para i niestabilny Zagar plus jeżdżący w Bydgoszczy bodajże Matic Ivacic kontra bardzo ciekawa reprezentacja Łotwy. Wiadomo, że faworyzowane jest tutaj przywożenie 2+1, dodatkowo mam wrażenie, że w pozostałych pojedynkach więcej punktów ukulają Łotysze. Na plus także mój ulubieniec, młody i utalentowany Mikhailow na rezerwie. Oba kursy warte ryzyka.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Dodam że w USA w miejsce Beckera pojedzie Gino Manzares
Jest to efekt ostatniej kontuzji Luke&#39;a.
Od siebie dodam typ Ukraina - Słowenia 1 @1,55 fortuna
Ciekawa para Ukraińców rodem z naszej 1 ligi vs Zagar i noname.
Matej jak mówił start traktuje treningowo przed GP i jego ostatnia forma też rewelacyjna nie jest. A duet Karpow Loktajew powalczy z najlepszymi.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mi spodobało się w STS-ie, bo Unibet oczywiście nie raczył nic wystawić oprócz zakładów na zwycięzcę, takie o to coś.
Kai Huckenbeck poniżej 10.5 @ 1.80 - STS ⛔ ⛔ ⛔
Lubię tego gościa i na codzień mu kibicuję, bo chciałbym żeby speedway w Niemczech się rozwijał, ale dziś jestem tu żeby zarobić kasę, a nie martwić się o przyszłość żużla. STS wyskoczył z taką linią, moim zdaniem zbyt wysoka. Rozumiem, jedzie &quot;u siebie&quot;. Poszperałem i znalazłem ostatnie występy Huckenbecka w Teterow. Jakiś turniej Auerhahnpokal w czerwcu rok temu, 5 punktów w 5 startach. We wrześniu rok temu GP Niemiec 4 punkty w 5 startach. Także to nie jest tak, że Teterow to &quot;domowy&quot; tor Kaia, tak jak np. dla Pavlicia tor w Gorican. Buki chyba uznały, że jest inaczej. Wiadomo, jakieś punkty na ogórkach-kevlarach przywiezie, ale jedzie zbyt wielu kozaków, żeby tak wysoki wynik szarpnął.
Słowenia mniej niż 13.5 @ 1.90 - STS ⛔ ⛔ ⛔
Reprezentacja Słowenii w osobie Mateja Zagara. Trochę podśmiechuję, ale generalnie dobrze, że żużel się tam rozwija i młodzi dostają szanse w takich turniejach. Na pewno jest to dla nich coś dużego. Jednakże nie spodziewałbym się po Ivaciciu czy Skorjy punktów. Może doparowy Zagara przywiezie jakiś punkt na Manzaresie, ale też wątpię. To oznaczałoby, że Zagar musiałby tak naprawdę przywieźć 14 punktów czyli stracić tylko 1. A przecież w każdym biegu będzie miał kozaków za rywali. Różnie z jego formą, zobaczymy jak będzie, w każdym razie ja wybieram under 13.5 drużyny Słowenii.
Jeszcze jakiś typ wstawię do popołudnia.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Widzę bardzo podobne przemyślenia ode mnie, więc dorzucę to, co zostało powiedziane, ale nie określone w typie.
Matic Ivacic u 2,5 1,75 sts ✅
Na Zagarze raczej punktów nie zrobi, a nawet manzaresa notowałbym wyżej od niego, więc w zasadzie jedyne punkty zdobędzie na defektach.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Słowenia mniej niż 13.5 @ 1.90 - STS
Reprezentacja Słowenii w osobie Mateja Zagara. Trochę podśmiechuję, ale generalnie dobrze, że żużel się tam rozwija i młodzi dostają szanse w takich turniejach. Na pewno jest to dla nich coś dużego. Jednakże nie spodziewałbym się po Ivaciciu czy Skorjy punktów. Może doparowy Zagara przywiezie jakiś punkt na Manzaresie, ale też wątpię. To oznaczałoby, że Zagar musiałby tak naprawdę przywieźć 14 punktów czyli stracić tylko 1. A przecież w każdym biegu będzie miał kozaków za rywali. Różnie z jego formą, zobaczymy jak będzie, w każdym razie ja wybieram under 13.5 drużyny Słowenii.
Matej ma 6 biegów czyli 6*3=18 pkt do zgarnięcia. Tak więc 4 punkty może stracić. Patrząc realnie 2 pkty na Rosjanach, 1 pkt na Hancocku, 1pkt na Duńczykach, reszte jest w stanie wygrać. Jak dla mnie linia ustawiona celnie w punkt i to jest typowe 50 na 50. Bo formy Mateja chyba nikt na tym forum nie jest w stanie przewidzieć. Generalnie ciężko cokolwiek dzisiaj wytypować jak dla mnie dzisiaj Rosja win 1,44 Lvbet i Ukraina under 18,5 w STS po 1,50.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Mi spodobało się w STS-ie, bo Unibet oczywiście nie raczył nic wystawić oprócz zakładów na zwycięzcę, takie o to coś.
Kai Huckenbeck poniżej 10.5 @ 1.80 - STS
Lubię tego gościa i na codzień mu kibicuję, bo chciałbym żeby speedway w Niemczech się rozwijał, ale dziś jestem tu żeby zarobić kasę, a nie martwić się o przyszłość żużla. STS wyskoczył z taką linią, moim zdaniem zbyt wysoka. Rozumiem, jedzie &quot;u siebie&quot;. Poszperałem i znalazłem ostatnie występy Huckenbecka w Teterow. Jakiś turniej Auerhahnpokal w czerwcu rok temu, 5 punktów w 5 startach. We wrześniu rok temu GP Niemiec 4 punkty w 5 startach. Także to nie jest tak, że Teterow to &quot;domowy&quot; tor Kaia, tak jak np. dla Pavlicia tor w Gorican. Buki chyba uznały, że jest inaczej. Wiadomo, jakieś punkty na ogórkach-kevlarach przywiezie, ale jedzie zbyt wielu kozaków, żeby tak wysoki wynik szarpnął.
Słowenia mniej niż 13.5 @ 1.90 - STS
Reprezentacja Słowenii w osobie Mateja Zagara. Trochę podśmiechuję, ale generalnie dobrze, że żużel się tam rozwija i młodzi dostają szanse w takich turniejach. Na pewno jest to dla nich coś dużego. Jednakże nie spodziewałbym się po Ivaciciu czy Skorjy punktów. Może doparowy Zagara przywiezie jakiś punkt na Manzaresie, ale też wątpię. To oznaczałoby, że Zagar musiałby tak naprawdę przywieźć 14 punktów czyli stracić tylko 1. A przecież w każdym biegu będzie miał kozaków za rywali. Różnie z jego formą, zobaczymy jak będzie, w każdym razie ja wybieram under 13.5 drużyny Słowenii.
Jeszcze jakiś typ wstawię do popołudnia.
Same typy bardzo fajne, ale doprecyzowania wymaga fakt, że jedzie 7 drużyn, każdy zawodnik, w tym Zagar odjedzie więc 6 wyścigów w których może zdobyć maksymalnie 18 punktów, a nie jak napisałeś 15.
edit: kolega wyżej mnie uprzedził.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jak dla mnie baaardzo ciężkie zawody do stawiania. Raz, to specyfika toru w Teterow. Dwa, to zagadkowa forma kilku zawodników (Zagar, MJJ, Lebiediew, Smolinski, obaj Ukraińcy). Poza zwycięstwem Rosji nic tu nie jest pewne i gdyby nie podatek, w to @1,44 można by naprawdę grubo ładować, bo to dobry kurs.
Szkoda, że w tym sezonie dołek złapali Łotysze, bo w tej formule na przykład w zeszłym roku mogliby sporo namieszać. Niestety, Lebiediew kompletnie się pogubił i tu z liderami silniejszych zespołów nie będzie chyba w stanie nawiązać walki. Nie rozumiem troszkę Waszego optymizmu związanego z Ukrainą. Dla mnie Karpow i Łoktajew to zawodnicy mocno chimeryczni. Nie śledzę aż tak mocno pierwszej ligi, ale pozwolę sobie wspomóc się statystykami i tam obaj widnieją gdzieś w okolicy Poudżuksa i Michaiłowa. Do tego wspomniany Lebiediew i nie zapominajmy - jakby któremuś Ukraińcowi coś się stało (tfu, tfu) to mają dziurę, a Michaiłow kevlary powinien wozić. W związku z tym taki kurs w STS @2,45 Łotwa &gt; Ukraina wydaje się interesujący, tym bardziej, że w Fortunie chociażby kręci się wokół 2. ⛔ Niesamowita ostatnia seria, Łoktajew przewozi Dunów na 3:3, a Poudżuks daje się objechać Skorji...
Tak jak kolegę wyżej, tak i mnie nie przekonują Niemcy. Niby Smolinski powinien swoje pojechać, ale też raczej (podkreślam - raczej) nie będzie objeżdżał liderów mocniejszych ekip. Do tego Huckenbeck wydaje mi się, że poprzedni sezon miał jednak lepszy, a jak zostało wyżej napisane, Teterow wcale mu nie leży. Niemcy poniżej 19,5 @1,8 STS, a pokusiłbym się może nawet o postawienie na Łotyszy w h2h właśnie z Niemcami. ⛔ Hancock i Zagar zawalili sprawę
Co do Zagara, pamiętajcie że rok temu w GP tu wygrał. Wiadomo, forma inna, ale ten tor (tak mi się przynajmniej koajrzy) do lekkich nie należy, a takie Słoweniec lubi najbardziej.
Jak dla mnie ciekawie jeszcze wyglądają zestawienia Rosjan z Gregiem. Zarówno w wypadku Emila @1,8 Fortuna ✅ jak i Artioma @1,75 STS zwrot stawiałbym na Hancocka. Powód jest bardzo prosty - obaj Rosjanie mogą i prawdopodobnie będą zabierać sobie punkty. Buki sugerują, że zdobędą tu 25 punktów, co by oznaczało około 13-14 Emila i 11-12 Łaguty. Greg jeśli nie da objechać się tej dwójce to gdzieś w okolicach 14-15 punktów powinien się zakręcić (Zagar? MJJ? więcej kandydatów do objechania go raczej nie widać).
Przepraszam za elaborat, mam nadzieję, że komuś pomoże. ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
ja gram zdecydowanie przeciwko Łotyszom. Lebediew od początku sezonu jeździ tragicznie, Poudzuks ma już swoje lata, a młody Michaiłow poza Daugavpils prezentuje się średnio. Stawiam przeciwko nim w parze z Ukrainą, do tego Bjerre lepszy od Andrzeja.
Ukraina - Łotwa 1 @ 1,50 STS
Bjerre - Lebiediew 1 @ 1,45 STS
 
J 185

jkj

Użytkownik
Mało czasu na szybko sts
Hancock Laguta 2 @1,98
Wydaje mi sie ze Grek nie bedzie sie spinał za bardzo Artiom dysponuje w tym roku bardzo równa forma dla mnie biore taki kurs spokojnie Artiom powinien to brac.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Mało czasu na szybko sts
Hancock Laguta 2 @1,98 zwrot 16-16
Wydaje mi sie ze Grek nie bedzie sie spinał za bardzo Artiom dysponuje w tym roku bardzo równa forma dla mnie biore taki kurs spokojnie Artiom powinien to brac.
Mega szkoda jeden bieg zawalił a byłoby na plus.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
STS dał pary i od razu dwa rzucają sie mocno w oczy.
Fricke - Milik 1 1.92
Lindback - Milik 1 2.59
Fricke zawodnik miejscowego Belle Vue Aces. Każdą ścieżke tutaj zna jak własną kieszeń. Lindback już tutaj był na finale DPŚ i pokazał że też sie dobrze czuje na tym obiekcie.
Ale przechodząc do rzeczy to typ jest stricte przeciw Milikowi. Angielskie tory są mu kompletnie obce. Rok temu na DPŚ w Kings Lynn skompromitował się i pokazał jak jest słaby technicznie. Forma Milika nie dosyć kiepska i myśle że przede wszystkim Fricke zdystansuje Czecha znajomością obiektu. Wiem że Lindback też jest w mizernej formie ale wiem też że on jak przychodzi rywalizacja drużynowa to mobilizuje się na takie zawody i myśle że bedzie groźny.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
STS dał pary i od razu dwa rzucają sie mocno w oczy.
Fricke - Milik 1 1.92
Lindback - Milik 1 2.59
Fricke zawodnik miejscowego Belle Vue Aces. Każdą ścieżke tutaj zna jak własną kieszeń. Lindback już tutaj był na finale DPŚ i pokazał że też sie dobrze czuje na tym obiekcie.
Ale przechodząc do rzeczy to typ jest stricte przeciw Milikowi. Angielskie tory są mu kompletnie obce. Rok temu na DPŚ w Kings Lynn skompromitował się i pokazał jak jest słaby technicznie. Forma Milika nie dosyć kiepska i myśle że przede wszystkim Fricke zdystansuje Czecha znajomością obiektu. Wiem że Lindback też jest w mizernej formie ale wiem też że on jak przychodzi rywalizacja drużynowa to mobilizuje się na takie zawody i myśle że bedzie groźny.
Typu nie neguje, bo według mnie też Milik będzie lepszy przynajmniej od Fricke ,ale powołując się na znajomość tamtejszych torów jest śmieszne, cofnij się do przeszłości i sprawdź czy Milik w Anglii nie jeździł ;) Co do formy to akurat w ostatnich zawodach Milik jedzie porównywalnie z Fricke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom