>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SGP, SEC, SON 2019 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wszystko co dotyczy tegorocznego sezonu GP, SEC oraz SOT (Speedway of Nations) oprócz typów i analiz. Tu można zadawać pytania, podzielić się jakimś ciekawym, przydatnym newsem. Tutaj możemy też prowadzić dyskusje, ale nie jest to czat, tylko forum dyskusyjne, więc niech to ma jakiś poziom.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Posiada ktoś informację czy SEC będzie transmitowany przez &quot;polską&quot; telewizję? Z tego co pamiętam oglądałem na eurosporcie, ale niestety dzisiejszej imprezy nie ma w ramówce.
 
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik

Emil Sajfutdinov - Peter Kildemand typ 1 @1.27
Szymon Woźniak - Kai Huckenbeck typ 1 @1.42
SEC TERENZANO
Ako: @1.80
Bukmacher: STS
Stawka: 10/10j
Challenge do tegorocznego cyklu SEC zostanie dziś rozegrany we Włoskim Terenzano. Na liście startowej mamy wielu znakomitych żużlowców na czele z Emilem Sajfutdinovem i Antonio Lindbaeckiem wracającym na właściwe ścieżki po słabym początku sezonu. Awans do głównego cyklu uzyska 5 najlepszych zawodników.
My skupiamy się dzisiaj na dwóch parach, które naszym zdaniem są tymi najpewniejszymi do zagrania.
Emil od startu rozgrywek wyraźnie góruje nad słabszym z roku na rok Kildemandem. Okres świetności popularnego &quot;Shreka&quot; już dawno minął, a jego akcje bez głowy zna cały żużlowy świat. Co prawda broni się wynikami w Anglii, gdzie notuje dwucyfrowe wyniki, jednak bądźmy szczerzy - liga angielska nie jest miarodajnym odniesieniem aktualnej formy zawodnika.
Emil powinien bez problemu poradzić sobie z Tarnowskim Dunczykiem i wjechać do SECu z pierwszego miejsca.
Woźniak nie zapewnił sobie awansu do Challengu z eliminacji przez nazwijmy to delikatnie chory system. Wygrał rundę zasadniczą w dalekiej Rosji, jednak w biegu finałowym był ostatni. Na dzisiejszy turniej dostał dziką kartę i z pewnością będzie chciał to wykorzystać. Z Niemcem Huckenbeckiem mierzył się we wczorajszym spotkaniu Ekstraligi a wynik obu panów wyglądał następująco :
Woźniak 7pkt (1,1,2,3,0)
Huckenbeck 5pkt (0,3,2,0)
W bezpośrednim biegu lepszy był Woźniak wyprzedzając Niemca po trasie.
Naszym zdaniem Woźniak jest dziś jednym z kandydatów do awansu, gdyż jego forma wyraźnie zwyżkuje, Niemca zaś powinniśmy szukać w tabeli na koniec zawodów gdzieś w drugiej połowie stawki.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Woźniak - Pieszczek typ 1 fortuna @1,50
Tych dwóch panów dzieli przepaść , Pieszczek jak jeździ to tylko na swoim torze o ile ma szansę występu. Szymon jest w formie pokazały to ostatnie mecze na wyjeździe czy też u siebie albo np mistrzostwa par klubowych . Nie wydaje mi się by Pieszczek który nie potrafi zrobić w lidze 9 punktów pchalby się w grand prix. Myślę że to wystraczajace argumenty
 
funias 691

funias

Użytkownik
Moje propozycje na SEC

J. Franc - I. Czałow @2.00 forbet ⛔ Franc szacunek... ????
Pod lupę wziąłem pojedynek żużlowców, którzy raczej zadomowią się w dole stawki w dzisiejszym turnieju. Franca w ogóle nie powinno być w tych zawodach, awansował, bo przepis mówi, że przepustki do tych zawodów może uzyskać maksymalnie dwóch zawodników z danej federacji. Tak więc szczęście mu pomogło. Dziś lekko faworyzowany w parze z Czałowem. Ciężko cokolwiek powiedzieć o tych riderach, stawiam na Ilię, w Polskiej II lidze jedzie dobrze, mam w pamięci jego dobry mecz w Rawiczu, który w tym sezonie jest mocny u siebie. Potrafił pokazać plecy takiemu Balińskiemu, dużo więcej startuje, starty w naszej lidze na pewno na plus. Wygrał swój półfinał co prawda na swojej ziemi bo w Bałakowie. W bezpośrednim pojedynku panowie spotkają się w 18 wyścigu, Franc z 3, Czałow spod bandy ????

N. Klindt - K. Huckenbeck @2.00 forbet ✅ tutaj izzi
Klindt miał nie jechać kosztem Franca z kolei, ale jedzie, bo dostał dziką kartę.
Pokazał się z dobrej strony w słabo obsadzonym półfinale w Debreczynie, na co dzień nieźle spisuje się w zespole z Ostrowa Wlkp. Jednak stawiam na Niemca, wczoraj w Grudziądzu pokazał się z dobrej strony, półfinał w Pardubicach znacznie lepiej obsadzony, zajął tam 2 miejsce, ustępując tylko Lindbaeckowi. Niemiec jest po prostu lepszym zawodnikiem.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Posiada ktoś informację czy SEC będzie transmitowany przez &quot;polską&quot; telewizję? Z tego co pamiętam oglądałem na eurosporcie, ale niestety dzisiejszej imprezy nie ma w ramówce.
Będzie na youtube-sabmar tv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Woźniak - Pieszczek typ 1 fortuna @1,50
Tych dwóch panów dzieli przepaść , Pieszczek jak jeździ to tylko na swoim torze o ile ma szansę występu. Szymon jest w formie pokazały to ostatnie mecze na wyjeździe czy też u siebie albo np mistrzostwa par klubowych . Nie wydaje mi się by Pieszczek który nie potrafi zrobić w lidze 9 punktów pchalby się w grand prix. Myślę że to wystraczajace argumenty
To co zrobił Woźniak woła o pomstę do nieba , po jakiego grzyba on tam w ogóle jechal ? Mógł w ogóle nie wyjeżdżać jak ma odwalac taka popelinę
 
M 27

mlody160

Użytkownik
Mam pytanie. Jeżeli obstawiłem h2h: Dania - Australia na 1, to czy nie powinno mi rozliczyć tego zdarzenia na &quot;+&quot; ? Drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów, a w bezpośrednich pojedynkach było 4:2 (wczoraj) i 3:3 (dzisiaj) na korzyść Danii. Ktoś mi wyjaśni?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Zawody eliminacyjne SoN w Landshut. Wiele wskazywało, ze nie dojdą do skutku, ale chyba zobaczymy ściganie w tym ubogim krewnym DPŚ. Polacy oczywiście wielkimi faworytami do triumfu w kwalifikacjach, ale kurs nie pozwala ruszać zdarzenia. Jednak jest para H2H, która przykuła moją uwagę.



Słowenia - Czechy @ 1,94 STS ✅✅✅ Było ciepło pod koniec :p



Po stronie Słowenii Zagar - niby lider na wysoką zdobycz, ale zawodnik jednocześnie chimeryczny i nieobliczalny. Do pary Ivacic i młodzieżowiec Skorja. Całe trio wg mnie na tyle mocne aby nie zająć ostatniej pozycji w turnieju. Ograją Ukraińców, pewnie i Włochów. Do naszych południowych sąsiadów powinno im zabraknąć. Milik jedzie ogólnie piach w EL, ale w międzynarodówce powinien się spiąć. 

W parze ma Krcmara, który też kilka oczek powinien uciułać. Myślę, że na rywali wystarczy, a kurs zachęca.



 



Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Panowie pamiętajcie, że ten temat służy tylko do rozmów, pytań itd. Swoje typy zamieszczamy w tematach. Na każde zawody jest dostępny temat. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom