Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

26 Kolejka Plus Ligi

17 marca 2018 10:43
1
gliwiczanin
gliwiczanin
Sie 2016 986 3 135 18

Witam za nami już pierwszy mecz 26 kolejki Plus Ligi. Gdańszczanie wygrali pewnie z Cuprum Lubin w trzech setach. Dzisiaj kolejne mecze zapraszam do analizowania. Pozdrawiam

Pomogłem?Punkty reputacji motywują. Z góry dziękuję.
CAŁE ŻYCIE PIAST GLIWICE

17 marca 2018 10:46
2
gliwiczanin
gliwiczanin
Sie 2016 986 3 135 18
Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
(Handicap +1.5 seta ONICO Warszawa)
@1.80 Totolotek

Dość zdecydowanym faworytem tego meczu według bukmacherów jest Jastrzębie. Jak wiemy w ONICO zapewne zabraknie w składzie na dzisiejszym meczu Nowakowskiego oraz Evansa. Kwolek myślę ,że dzisiaj już zagra w pierwszym składzie. Oglądając ONICO z Zawierciem to można powiedzieć bez Kwolka prezentowali się całkiem dobrze mimo ,że Kwolek wchodził w decydujących momentach meczu. ONICO ma wielu bardzo doświadczonych zawodników w swoim składzie. Jastrzębski Węgiel grał w tygodniu Ligę Mistrzów z ZAKSĄ bardzo wyrównane sety. Liczę też ,że odbije się to na dzisiejszym meczu. Ostatnio Jastrzębski przegrał z ZAKSĄ w czterech setach. Wygrana w meczu wyjazdowym z Bydgoszczą dopiero w czterech setach. Zwycięstwo u siebie w czterech setach z dobrze grającym zespołem z Radomia. Dwie porażki z Cuprum i Volleys w meczach wyjazdowych. Jastrzębski jak widać gra w tak zwaną "kratkę".
Jeśli chodzi o ONICO mimo iż brakuję kilku zawodników radzą sobie bardzo dobrze. Wygrana z Zawierciem. Porażka z Bielskiem tutaj bardzie mi się wydaję ,że niestety trochę zlekceważyli przeciwnika i porażka w czterech setach. Niespodzianka wygrana z ZAKSĄ po tie-breaku. Zwycięstwo z Kielcami. Wygrana z Espadonem. Jak widać ONICO jest w formie i myślę ,że warto iść w tę stronę. Liczę ,że dzisiaj ONICO powalczy bez wątpienia o te dwa sety a może i nawet o mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.

Pomogłem?Punkty reputacji motywują. Z góry dziękuję.
CAŁE ŻYCIE PIAST GLIWICE

17 marca 2018 11:30
3
mm25
mm25
Mar 2016 282 145 9
ja dziś gram jastrzębski + rzeszów -2.5 seta + bełchatów -2.5 seta
dzis powinno wejść bez wiekszych problemów
bukmacher : Unibet
kurs łączny: 3.99
po prostu, nie wierze by jastrzębski przegrał, Onico ma spore problemy kadrowe, do tego wyjazd liczę na wynik 3-1
co do rzeszowa i bełchatowa to po prostu muszą wygrać, mecze, wg mnie sety będą szybkie i skonczy się po 3-0..
17 marca 2018 11:42
4
gucci-mane
gucci-mane
Moderator
Mar 2016 1 053 6 058 26
Chłopie, a gdzie kursy, bukmacher? I chociaż parę zdań dlaczego "powinno wejść bez większych problemów"? Dociera co Ciebie, że to forum dyskusyjne a nie czat z miejscem na jednozdaniowe posty? Już któryś raz Cię ostrzegam, a Ty dalej swoje.
2. miejsce (ex aequo) Typer/Znawca 2018 | 1. miejsce Typer/Znawca 2017 | 1. miejsce Speedway Typer 2017 | 4. miejsce Typer/Znawca 2016
18 marca 2018 14:30
5
ted
ted
ModTeam
Cze 2006 9 612 8 751 28
Na Olsztyn 1,2 z Radomiem śmieszny kurs, wiadomo że ciągle walczą o TOP 6 ale Radom ma wszystko po swej stronie by dziś powalczyć, w dodatku ponoć Dima wraca.
"The one who doesn't fall never stands up. It happened that people made me an idol. But everybody loses. I'm just a human being. And if it's God's will next fight, I'll win. "
23 marca 2018 17:56
6
ted
ted
ModTeam
Cze 2006 9 612 8 751 28
Moim zdaniem cuprum dziś wygra. Radom słaby , niby Filip wraca ale ile on pogra. Środkowi jakby ich nie było, masny ze swoimi zrobi różnice
"The one who doesn't fall never stands up. It happened that people made me an idol. But everybody loses. I'm just a human being. And if it's God's will next fight, I'll win. "
5
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.