>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Korea Południowa - Korea National League

stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na pierwszą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Cheonan City FC - Changwon FC
Typ: Cheonan City FC
Kurs: 2.03
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 2/10
FT 1-1 ⛔
Cheonan City w tym sezonie startuje z nadziejami na awans dalej niż do zeszłorocznych półfinałów - wzmocnieni przybyciem Hwang Wona z Seongnamu, Jung Hyun-sika oraz Oh Yoon-seoka z Ansan Greeners - widać było to już w meczu kontrolnym z Gyeongnamem, gdzie udało się zremisować 1-1 po całkiem przyzwoitej grze. Do tego do składu trafił również Park Ji-min - określany jednym z ważniejszych zawodników obecnego składu Cheonan. Changwon stracił w przerwie swojego ważnego pomocnika, Choi Myung-hee, przybyli do składu natomiast Son Ki-ryun oraz Cho Yang-ki - obydwaj defensorzy mają zapewnić lepszą grę z tyłu, chociaż na razie na wiele się to nie zdało - przed sezonem przegrali z Seoulem E-Land 1-5, a z Gyeongnamem 1-4. Spodziewam się, że na otwarcie Cheonan poradzi sobie z drużyną, która będzie miała spore problemy z walką o awans do play-offów. 3-0 na otwarcie to mój typ.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Daejeon Korail FC - Busan Transportation Corporation FC
Typ: Busan Transportation Corporation FC +0.75
Kurs: 1.87
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 1/10
FT 2-0 ⛔ - gol stracony w 90 + 3 przez Busan pozbawił nas zwrotu połowy stawki. Prawdą jednak jest, że Daejeon wygrywa wysoko zasłużenie, zmasakrowali zespół Busanu w dniu dzisiejszym, oddając 26 strzałów, z których 8 było celnych.
Upatruję szansy w tym spotkaniu na to, że Busan będzie w stanie urwać trochę punktów - Daejeon stracił praktycznie cały swój podstawowy środek pola - Lee Min-soo oraz Lee Jae-kwan przeszli do Gangwon FC, Park Jin-seob do Ansan Greeners - starali się to zastąpić Seol Tae-su oraz Kim Jun-ho, ale będzie to dość trudnym wyzwaniem. Busan z drugiej strony wzmocnił środek pola - z Gangwonu ściągnęli Kim Min-joona oraz An soo-mina, do obrony przyszedł też Lee-Tae-min. Kursy według mnie przeszacowane w stronę gości, jeśli mówimy o prawidłowym HC, to +0.5 @ 1.94 brzmi bardziej rozsądnie, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że Busan był w stanie zremisować przed sezonem z zespołem z K2, Busan I&#39;Park. Nie będę zaskoczony, jeśli spotkanie zakończy się 1-1.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC - Gangneung City Government FC
Typ: Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Kurs: 1.55
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 2/10
Typ: Gyeongju KHNP -1 AHC
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 1/10
FT 3-2 ✅ (zwrot za AHC)
Gangneung jest w tym sezonie faworytem do zajęcia ostatniego miejsca w tabeli - skończyło się wypożyczenie Kim Dong-hyeona, Kim Romana, Choi Ho-joo z Pohang Steelers, postarali się o Lee Joong-seo oraz Kim Ji-soo z Gwangju, ale nadal będzie to za mało, by walczyć o awans do play-offów. Z drugiej strony mamy Gyeongju, które typowane jest jako faworyt do zdobycia tytułu mistrzowskiego - pozyskali Lim Seong-taeka z Suwon FC, Joo Han-seonga z Daegu, Shim Je-hyeoka z FC Seoul, Kwak Sung-chan z Ansan Greeners - to daje im najmocniejszą linię ataku w lidze. Nadmienię tylko, że przed sezonem potrafili wygrać z Bucheonem 4-0. Po zeszłorocznym sukcesie przyszedł czas na kolejne zwycięstwo w lidze - powinni rozpocząć sezon od wysokiej wygranej nad teoretycznie najgorszym zespołem National League. Spodziewam się 3-0.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Mokpo City Government FC - Gimhae FC
Typ: Gimhae FC DNB
Kurs: 1.82
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 4/10
FT 0-2 ✅
Mówi się, że to będzie ciężki sezon dla Mokpo - stracili głównego bramkarza, Park Wan-seona, obrońcę Lee in-ky oraz pomocnika Kim Kyeon-yeona - przed sezonem z Gyeongnamem przegrali tak jak Changwon 1-4 i mogą mieć spory problem z powtórzeniem zeszłorocznego 5 miejsca w tabeli. Gimhae ściągnęło praktycznie cały nowy skład - Jo Joo-younga oraz Jung Ho-mina z Gwangju, Yoon Tae-soo oraz Song Ki-woong z Suwonu, Hwang Joon-seoka oraz Choi Soo-hyuna z Daegu, Park Yo-hana oraz An Sang-mina z Gangwonu, Lee-Kwan-pyo z Gyeongnamu, Lee Joon-hyeoka z Jeju, Cha Kanga z Ansan Greeners, Han Eui-hyuka z Anyang, Lee Dong-ila z Busan I&#39;Park - pożegnali się z Nam Seung-woo, Jo Jung-hoo, Kim Min-joonem, Choi Sung-minem oraz Hwang Jin-sanem - spójrzmy jednak na mecze przedsezonowe Gimhae:
Gimhae FC 2 : 2 Soongsil University
Gimhae FC 1 : 0 Soongsil University
Gimhae FC 3 : 0 Dankook University
Gimhae FC 7 : 0 Chosun Univ.
Gimhae FC 6 : 1 Ulsan University
Gimhae FC 3 : 1 Incheon University
Gimhae FC 3 : 3 Dongguk University
Gimhae FC 6 : 0 Seoul National University
Gimhae FC 6 : 1 Jeonju University
Gimhae FC 6 : 0 Open Cyber
oraz nie można zapomnieć o 3-1 z Ansan Greeners. Najlepszy zakład jutrzejszego poranka, Gimhae tego meczu nie przegra - mój typ to 2-0 dla gości.
W-L-T 2-2-1 T: 10j P/L: 1,38j YTD: 13,8%
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na drugą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Daejeon Korail - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: Daejeon Korail +0.25
Kurs: 1.83
Bukmacher: 12bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-1
FT - Void, mecz przełożony na jutro - po aktualizacji kursów ponowię typ.
FT 1-2⚽
Edit - typu nie ponowiłem, gdyż spóźniłem się z kursami.
W zeszłym tygodniu Gyeongju nie było dalekie od sensacyjnego remisu z Gangnenungiem - jeszcze na dziesięć minut przed końcem przy wyniku 3-2 mecz zwycięstwo gospodarzy nie było niczym pewnym - zagrali zdecydowanie poniżej moich oczekiwań, biorąc pod uwagę skład, jaki mają do dyspozycji. W meczu z Daejeonem postawiłbym ich w roli niewielkiego underdoga, a na pewno nie faworyta na -0.25. Korail w meczu z Busanem mógł się pobawić - próbowali strzelać z najróżniejszych pozycji, Busan miał tak naprawdę tylko jedną szansę, którą mógł zagrozić bramce Daejeonu. Martwi mnie fakt, że jutrzejsi gospodarze nie wygrali ani jednego spotkania z Gyeongju u siebie w ciągu ostatnich 4 lat - jutro spodziewam się kontynuacji tej passy i pewnie zakończy się na remisie - +0.25 wydaje się być dobrą opcją. Polecam też śledzenie tego spotkania live i w przypadku wczesnego prowadzenia gospodarzy można będzie próbować live asian DNB (od wyniku 0-1) na gospodarzy.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Gangneung City Government FC - Gimhae FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 2-2
FT 0-1 ⚽
Mecz pozostawiam bez typowania - Gimhae wygrało 2-0, chociaż gdyby nie dyspozycja bramkarza Mokpo, to mogło być zdecydowanie wyżej - on sam wybronił dwie sytuacje sam na sam. Gangneung gra bardzo ofensywnie, jak wcześniej pisałem, Gimhae też nie będzie starało się bronić niskiego wyniku - kurs na over to maksymalnie 1.98 na linię 2.75 - pozostawię bez zakładu, może live uda się coś wyłuskać przy bezbramkowych pierwszych 20-25 minutach.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 11:00
Spotkanie: Busan Transportation Corporation FC - Cheonan City FC
Typ: Cheonan City FC
Kurs: 2.03
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik: 0-2
FT 1-2 ✅
Zakład kolejki - Busan, mimo moich wcześniejszych nadziei, nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia w większości spotkań, tak jak w zeszłym sezonie - brak Ahn Soo-Mina jeszcze bardziej na to będzie miał wpływ. Cheonan zagrał dobry mecz, byli zespołem częściej atakującym bramkę Changwonu - brakowało mimo wszystko skuteczności, bo aż 10 z 15 strzałów nie znalazło drogi w światło bramki Changwonu. Jeśli powtórzą (a według mnie tak) jakość gry z soboty, nie powinni mieć problemów z Busanem.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 11:00
Spotkanie: Changwon FC - Mokpo City Government FC
Typ: Changwon FC -0.25
Kurs: 2.01
Bukmacher: 12bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 2-1
FT 1-1 ⛔
Zakład nie tak mocno w stronę Changwonu, co przeciwko Mokpo, które zgodnie z oczekiwaniami zagrało w pierwszym meczu słabo i nic nie zapowiada tego, by w jutrzejszym miało być inaczej. Changwon powinien w tym spotkaniu zagrać ustawiony bardziej ofensywnie, w meczu z Cheonanem nastawiali się na kontrę - z Mokpo powinni prowadzić własną grę i zakończyć mecz zwycięstwem.
W-L-T 3-3-1 T: 15j P/L: 2,44j YTD: 16,3%
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
W Korei, tak jak w Polsce, pogoda ma duże znaczenie przy obecnie rozgrywanych spotkaniach - pada śnieg, deszcz, jest zimno - dlatego spotkanie Daejeon Korail zostało przełożone na jutro. Na ligowej stronie w końcu pojawiły się skróty spotkań z pierwszej kolejki - jeśli ktoś jest zainteresowany, to n-league.net pozwala na zapoznanie się z tym, jak grają w National League.
Miałem więcej szczęścia niż rozumu z meczem Busan Transportation Corporation FC - Cheonan City FC - Cheonan zwycięską bramkę zdobywa w 90+4&#39;, strzelając obydwie bramki z rzutu karnego. W drugiej połowie Busan również miał swoją szansę z rzutu karnego, jednak strzał został obroniony przez Choi Ahn-seonga. Dla dzisiejszych gospodarzy mecz w sobotę będzie jeszcze cięższy - na sam koniec czerwoną kartką ukarany został obrońca Jo Jae-yong, jeden z najbardziej doświadczonych w kadrze..
Czekam jeszcze na jakieś informacje o meczu Changwonu - patrząc na statystyki, to mecz był wyrównany - niestety, strona KNL na ten temat milczy.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na trzecią kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 08:00
Spotkanie: Cheonan City - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: Cheonan City +0.25
Kurs: 1.84
Bukmacher: SBOBet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 2-1
FT 0-3 ⛔
Pierwsze ze spotkań w National League to mecz, w którym obecni mistrzowie, Gyeongju, podejmą trzecią drużynę zeszłego sezonu. Kluczowym problemem jest fakt, że KHNP grało w środę w pucharze 120 minut i udało im się dopiero po dogrywce pokonać Ulsan University 3-1, natomiast Cheonan w regulaminowym czasie pokonał Jeonju University 3-2 - te dodatkowe 30 minut może mieć kluczowe znaczenie w jutrzejszym spotkaniu.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 08:00
Spotkanie: Gimhae FC - Daejeon Korail
Typ: Daejeon Korail +0.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: 188bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-1
FT 5-1 ⛔
Daejeon nie dość, że pokonał Gwangju w pucharze 3-1, to jeszcze spotyka się z Gimhae, które podobnie jak KHNP zagrało mecz, który trwał aż 120, chociaż akurat to spotkanie zakończyło się dopiero po rzutach karnych (wygranych przez Gimhae 5-3). Sęk w tym, że Chengju grało z drużyną z K3 i poziom, który zaprezentowali w tym spotkaniu, odbiegał lekko od tego, jaki został pokazany przez pozostałe drużyny z National League. Jutro kolejny raz będę doszukiwał się szansy na niespodziankę ze strony Daejeonu - w meczu z KHNP nie byli tak daleko remisu, w meczu z Korail ich czysty wynik z tyłu powinien zostać zakończony i Korail powinien być w stanie urwać jakieś punkty.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 08:00
Spotkanie: Mokpo City Government FC - Gangneung City Government FC
Typ: Mokpo City Government FC -0.5
Kurs: 2.34
Bukmacher: SBOBet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik: 2-0
FT 1-0 ✅
Najlepszy zakład kolejki - w środę grałem na zwycięstwo Mokpo w pucharze, udało się bez większych problemów pokonać Jungnang 3-1, podczas gdy Gangneung musiał męczyć się w dogrywce z Pukyeongiem (non-league) - jutro ich seria bez wygranej w lidze powinna się przedłużyć, natomiast Mokpo powinno zaliczyć pierwsze zwycięstwo.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 12:00
Spotkanie: Changwon FC - Busan Transportation Corporation FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-1
FT 1-1 ⚽
Tutaj mecz pozostawiam bez gry - Changwon po dalekiej podróży na północ Korei wraca do siebie, by podjąć Busan, któremu udało się w przeciwieństwie do jutrzejszych przeciwników przejść do kolejnej rundy pucharu - należy jednak pamiętać, że różnica klas w przypadku obydwu przeciwników (FC Anyang a Chungju Citizen) pucharowych była bardzo duża. Mam nadzieję, że Busanowi uda się coś ugrać w tym spotkaniu, ale wolę je pozostawić bez zakładu - kurs na gospodarzy wydaje się być prawidłowy.
W-L-T 4-5-1 T: 22j P/L: 2,46j YTD: 11,1%
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na czwartą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 06.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Busan Transportation Corporation FC - Mokpo City
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-2
FT 2-2 ⚽
Busan w poprzedniej kolejce wymęczył remis z Changwonem - wymęczył to dobre stwierdzenie, bo wyrównać za pośrednictwem Kim Min-Juna udało się dopiero na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Mokpo z kolei nie dawało większych szans Gangneungowi - po golu Jeon In-Hwana kontrolowali przebieg spotkania i dowieźli jednobramkowe prowadzenie - dodać trzeba, że przez całe spotkanie Gangneung oddał jedynie dwa strzały - obydwa niecelne. Na jutro myślałem długo nad tym, co tutaj zagrać - najpierw wydawało mi się, że warto próbować w stronę Mokpo, później w stronę overa - na sam koniec stwierdziłem, że zostawię ten mecz w spokoju - może się skończyć w każdą stronę.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 06.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Changwon FC - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC -1
Kurs: 2.06
Bukmacher: 188bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 0-2
FT 0-1 ⚽
Powiedzieć, że Gyeongju w tym sezonie robi z przeciwnikami to, co chce, to powiedzieć za mało - wygrane spotkanie z Cheonanem tylko to potwierdza - grali pewnie, prowadzili grę od początku do końca i zostawili drużynę City bez większych nadziei. Changwon z kolei na razie wszystkie trzy mecze zagrał na remis 1-1 - z ostatnim remisem z Busanem na własne życzenie. Różnice między grą tych dwóch zespołów są tak duże, że muszę wziąć zwycięstwo gości z handicapem, jednak stawka pozostaje na standardowym poziomie.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 06.04.2018 r. 12:30
Spotkanie: Gimhae FC - Cheonan City
Typ: -
Przewidywany wynik - 1-0
FT 1-0 ⚽
Tutaj widzimy jakiś hiper-optymizm w stronę Gimhae - jutro przekonamy się, czy słuszny - ja nie byłbym tego taki pewien - ok, udało się pokonać Daejeon 5-1 i wygrać wszystkie 3 spotkania, które do tej pory rozegrali, jednak Cheonan na pewno będzie niewygodnym przeciwnikiem dla Gimhae - w zeszłym sezonie wszystkie wygrane, które Gimhae zarejestrowało przeciwko Cheonanowi, nie przekroczyły różnicy 1 bramki - nie spodziewałbym się, by jutro miało być inaczej.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 07.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Daejeon Korail - Gangneung City Government FC
Typ: Daejeon Korail
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 2-1
FT 2-0 ✅
Kolejny raz typuję Daejeon - mam nadzieję, że tym razem gra nie posypie im się tak, jak w drugiej połowie przeciwko Gimhae, gdzie w 12 minut stracili 4 gole. Gangneung do tej pory nie zawodzi - typowałem ich jako drużynę na ostatnie miejsce w tabeli i na razie grają najgorzej - jasne, mecze z Mokpo, Gimhae i Gyeongju nie należały do najłatwiejszych, ale z Daejeonem na wyjeździe powinno być im równie ciężko.
W-L-T 5-5-2 T: 26j P/L: 4,76j YTD: 18,3%
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na piątą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 13.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Busan Transportation Corporation FC - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 0-3
Kursy na zwycięstwo gości są niestety nieakceptowalne, żeby rekomendować pogranie na cokolwiek. Busan po dwóch porażkach z Cheonanem i Korailem na początku sezonu wywalczył dwa kolejne remisy, w drugim meczu będąc naprawdę niedalekim od sukcesu - KHNP nie powinno mieć aż takich problemów, ale wygrana gości po 1.35 mnie zdecydowanie odstrasza.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 13.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Changwon FC - Gimhae FC
Typ: Changwon FC +1 AHC
Kurs: 1.84
Bukmacher: 12bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-1
1-5 FT ⛔
Changwon może być w stanie urwać jutro punkty Gimhae - mecze między tymi zespołami praktycznie zawsze były bardzo bliskie, Gimhae w meczu z Cheonanem męczyło się niesamowicie, by w końcu wygrać po jedynym trafnym strzale w całym spotkaniu przez Park In-seona. Changwon wypadł lepiej, niż się spodziewałem, w starciu z KHNP i i spodziewam się, że jak Gyeongnam FC w K League, seria Gimhae zakończy się właśnie po 4 wygranych z rzędu.
W-L-T 5-6-2 T: 28j P/L: 2,76j YTD: 9,86%
 
Do góry Bottom