>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inwestuj w przyszłość- naiwny blog

inwestuj-w-przyszlosc 0

inwestuj-w-przyszlosc

Użytkownik
&quot;Inwestuj w przyszłość&quot;
Projekt, który powstał w głowie z &quot;nienacka&quot;, w którym zaczynając od zaledwie 250 funtów będę chciał osiągnąć coś w rodzaju spełnienia finansowego inwestujac w siebie, doskonaląc swoją wiedze i umiejętności. Działalności nie chcę opierać tylko na tradingu sportowym, ale od tego zacznę, stąd założenie bloga. Nie mam jakiegoś większego planu, jakichś ścisłych celów, bo nawet nie wiem dokładnie na co mogę liczyć w tym momencie. Wiadomo, że każdy z Nas marzy o złotych górach, ale czy coś z tego wychodzi? Pewnie w 99% nic.
Swój trading będę skupiał głównie na tenisie, bo z tym sportem jestem jakoś związany, sledze zawodników, wydarzenia, turnieje od lat. Druga dyscyplina to krykiet, bo z tego co wiem, tam są aktualnie największe obroty na BetFair.
Pierwszy, póki co jedyny mecz na + 23.88 funta (bez prowizji)
Jakieś większe aktualizacje będę robił pewnie raz, dwa razy w tygodniu pisząc jaki jest bilans, stan konta i ile wypłaciłem na balety (o ile będzie co wypłacać ???? )
Start: 16 marca 2018r.
Stan konta: 250f
 
inwestuj-w-przyszlosc 0

inwestuj-w-przyszlosc

Użytkownik
Pierwszy dzień kumulacji kapitału pod inwestycje jest badzo obiecujący i owocny. Nie było meczu na minus, choć były pewnie stresujące momenty na meczu Del Potro.
Z tego co widać, 2 mecze zrobiły robotę, ale wynik całościowy na poziomie okól 25% jest bardzo zadowalający, nawet jeżeli to było tylko szczęście -&gt; w końcu szczęściu trzeba pomóc.
Jeżeli chodzi o weekend, z tego co widzę meczów nie jest zbyt wiele, dlatego zapowiada się nudno, aczkolwiek jakiś wpis powinien się pojawić.
Pozdrawiam
;)
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Jak wygląda strategia którą tradujesz tenis? Podczas tradowania oglądasz mecze na żywo?
Jaka jest strategia wyjścia, gdy pozycja nie idzie w zakładanym kierunku?
 
inwestuj-w-przyszlosc 0

inwestuj-w-przyszlosc

Użytkownik
Weekend jak mówiłem, bez większego polotu, tak naprawdę spędzony nie na tenisie a na odpoczynku. W końcu to też ważne ???? Mecz Delpo z dziś z Ferdkiem wyjątowo coś mi nie leżał, więc po pierwszym secie już się nawet nic nie interesowałem.
Jak wygląda strategia którą tradujesz tenis? Podczas tradowania oglądasz mecze na żywo?
Jaka jest strategia wyjścia, gdy pozycja nie idzie w zakładanym kierunku?
Dzięki za pierwszy komentarz ;) zapraszam również na mój fanpage o tej samej nazwie, linka pewnie podać nie mogę.
Strategii ścisłej nie ma. Nie mam jednej sztywnej reguły, że jak widzę np. 15-40 to lecę pod utrzymanie, czy 40-15 pod łamanie. Wszystko zależy od zawodników/zawodniczek, ich dyspozycji i formy w danym spotkaniu. Lubię wchodzić pod odłamania, ale to podejmuje decyzje w trakcie. Mecz oglądam zawsze, nie mówię, że cały czas, bo dziś Kukushina oglądałem kilka gemów, ale stream zawsze mam przygotowany na dane spotkanie.
Co do wychodzenia z pozycji jak nie idzie- znowu taka sama odpowiedź, to zależy. Nie mam jednego poziomu wyjścia. Dużo zależy od tego co widzę na korcie.
Pozdrawiam ;)
 
Do góry Bottom