>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet2U

D 4

dehunter

Użytkownik
www.bet2u.com
W dniu dzisiejszym dostałem na koncie skrill informacje na temat bukmachera Bet2U.com:
&quot;Skrill nawiązał współpracę z Bet2U, aby stworzyć dla Ciebie ekskluzywną ofertę, w samą porę przed europejskimi rozgrywkami piłkarskimi, które odbędą się w tym tygodniu.
Bet2U, przyciąga zarówno początkujących, jak i doświadczonych zawodowców. Najlepsze kursy, szeroka oferta zakładów, oferty wypłaty gotówki oraz darmowe zakłady - w Bet2U, znajdziesz wszystko!&quot;

PODANE PONIŻEJ OBRAZY NIE SĄ LINKAMI PARTNERSKIMI!


Bet2U

Ma ktoś jakieś opinie na temat tego bukmachera? Jak wyglądają limity, weryfikacja oraz oczywiście wypłata? Coś mi przypomina ruskiego 1xbet ......
Nie wyglada na to zeby mieli cos wspolnego z 1xbet
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Może i nie mają nic wspólnego z ruskami, ale patrząc na numer licencji: Curacao gaming licence No. #8048/JAZ2015-037,
można sobie przypomnieć, że buki na tej licencji mogą sobie robić co im się podoba i tak licencjodawca nie ma nic do powiedzenia.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Podobny do 1xbet może być fakt, że z bonusu można wypłacić tylko określoną kwotę, w tym wypadku do 1000€ i ani centa więcej, chyba, że coś źle zrozumiałem, alenie wydaje mi się.
Jakby ktoś miał doświadczenie z tym podmiotem równieżpoproszę o info.
 
R 0

rtoip

Użytkownik
mam nadzieje że was nie rozczaruję bukiem bet2u ale odradzam go wpłaciłem 100e wygrałem 250 euro chciałem wypłacić i nagle moje konto jest zablokowane. dla tych co z angielskim słabo &quot;mają prawo do zamknięcia twojego konta bez podawania przyczyny&quot; A u mnie przyczyną było to że ze 100 e zrobiłem 250 to zablokowano mi konto i moje środki nie zostaną mi wypłacone. przestrzegam przed tymi oszustami . a co jeszcze na minus weryfikacja trwała 5 dni a po wygranej szukali czegoś żeby się przyczepić i poprosili o dodatkową weryfikację po udanej weryfikacji dostałem taką wiadomość w dniu dzisiejszym ???? przestrzegam oszuści tak więc jak nie przegracie a uda się wam wygrać to i tak jak przegrana bo pieniążki do was nie dotrą . uważajcie na tych oszustów zamknięte na załączonym zdjęciu szczegóły. w dodatku na weryfikację czekałem jakoś 5 dni po rejestracji grałem 4 dni później po wygranej zarządzili dodatkową weryfikację przeszedłem ją a oni mi konto zablokowali odradzam to są oszuści zostawią was bez niczego jak nie przegracie to wam konto zamkną ???? a i są limity na zakłady np podczas tenisa na gemy jak ktoś gra maksymalna stawka 10euro co jest śmiesznie jednym słowem jest to oszustwo
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Potwierdzam, że to gówno a nie buk. Podobnie jak kolega wyżej miałem niePotwierdzam, że to gówno a nie buk. Podobnie jak kolega wyżej miałem nie[przyjemność z tymi oszustami. Wpłaciłem tam łącznie 350e w 3 ratach i z tego ugrałem na czysto około 500e więc łącznie miałem do wypłaty ponad 800e. Po założeniu konta od razu zaskoczyły mnie niskie limity - max 25e. Grałem tam przez kilka dni podczas MŚ hokeja niższych dywizji małymi stawkami bo takie mogłem i nigdy nie dawałem pod kurek żeby chociaż troszkę ugrać i całkowitego limitu nie dostać. O dziwo, zdarzyło mi się pod koniec postawić około 50e bo pozwolili maxa dać około 70e. Tak więc na czysto wyszedłem jakieś 500e więc żadne wielkie pieniądze. Postanowiłem część tego wypłacić bo MŚ niższych dywizji wciąż trwały więc zamierzałem jeszcze troszkę ugrać. No i wówczas po zleceniu wypłaty zablokowali konto i zaczęli weryfikację. Po przesłaniu dokumentu czyli dowodu osobistego nakazali weryfikację przez ich partnera zewnętrznego czyli firmę idnow. Napisałem, że nie podoba mi się taka weryfikacja i niech od niej odstąpią bo dostali dowód osobisty. Powołali się na jakiś zapis w regulaminie więc nie było wyjścia i zgodziłem się. Nie jestem biegły w angielskim więc dopiero po kilku próbach udało mi się to przejść. Generalnie polega to na łączeniu się przez specjalną aplikację z operatorem firmy idnow i okazaniu twarzy do kamerki celem wykonania zdjęcia - mnie dodatkowo poproszono o ściągnięcie okularów. Następnie okazuje się dowód osobisty z obydwu stron celem zrobienia przez nich zdjęcia. Później pytają np. o miejsce lub datę urodzenia a następnie pesel i nr i serię dowodu, następnie wysyłają sms z kodem, który należy do nich wysłać sms-em zwrotnym. Na koniec jak już łapa mi się trzęsła z nerwów nakazano jeszcze raz pokazać dowód do kamerki. Ok. przeszedłem weryfikację i czekam na odzew z bet2u. Czekam tydzień i nic więc piszę do nich, że przeszedłem wymaganą weryfikację w idnow i czekam na odblokowanie konta. Otrzymuję maila o treści identycznej jak mi wysłali przed weryfikacją w idnow czyli, że muszę przejść taką weryfikację. Napisałem do nich, że są niepoważni bo ja już przeszedłem tą weryfikację i dlatego wysłałem do nich maila informującego o tym fakcie. Dodałem, że żądam odblokowania konta. Otrzymałem maila zwrotnego z przeprosinami za ich niedopatrzenie, ale jednocześnie nakazującego kolejny etap weryfikacji przez skypa. Napisałem do nich, że są niepoważną firmą bo przecież otrzymali dokument tożsamości oraz przeszedłem tą weryfikację w idnow. Napisałem, żeby mi wypłacili pieniądze i jednocześnie zamknęli konto bo nie zamierzam dalej korzystać z ich usług. Jednocześnie podałem im nr mojego skypa celem kontaktu z ich strony następnego dnia zaznaczając, że słabo po mówię po angielsku i sugerując kontakt z operatorem mówiącym po rosyjsku. Sam kiedyś dobrze posługiwałem się tym językiem, ale dodatkowo mam osobę biegle mówiącąw tym języku więc myślę sobie tak będzie najlepiej. Odezwali się tekstowo na skypa następnego dnia pytając w jakim języku chcę się kontaktować. Odpisałem, że po rosyjsku bo jest ze mną osoba, która biegle mówi w tym języku. Odpowiedzieli, że niestety w rozmowie nie mogą uczestniczyć żadne osoby postronne. Ale zonk myślę. Ok. powinienem dać radę bo w końcu kiedyś gadało się po rosyjsku. Pytają kiedy będę gotowy - trzeba im dać znać. Odpisuję, że możemy zaczynać. Tekst po rosyjsku czyli cyrylicą czy możemy zaczynać - ja z braku możliwości pisania cyrylicą odpisuję let`s go. Następuje łączenie przez skypa i rozpoczynamy rozmowę. Kolo był w porzo. Najpierw zdjęcie facjaty do kamery, następnie okazanie dowodu z obu stron do kamery. Później pytania: jakie dyscypliny najczęściej grałem więc odpowiadam, że hokej na lodzie i piłka nożna(nie pamiętałem czy coś z piłki grałem, ale wolałem dodać bo generalnie grywam) ale zdecydowanie więcej hokeja. Jakie średnie stawki? Odpowiadam, że niewielkie bo nie wiem dlaczego, ale zaraz po zarejestrowaniu się otrzymałem limit więc stawki grałem niewielkie 15-25e max. Pytanie czy pamiętam w przybliżeniu jaka była największa stawka tak pi razy oko. Odpowiadam, że chyba 50e. Pytanie co to jest handicap -9,25 (hehe takie handi grałem na hoka pamiętam) więc odpowiadam, że aby zakład był wygrany to drużyna musi wygrać 10 golami, jeśli wygra 9 to w połowie jest przegrany a w połowie zwracany. Jeszcze jedno pytanie było, ale nie pamiętam już teraz bo to było tydzień temu. Generalnie jak ktoś gra dużo zakładów to przy zablokowanym koncie i braku dostępu do historii można wielu rzeczy nie pamiętać. Kolo na koniec podziękował i poinformował mnie, że przekaże zapis tej rozmowy do security i oni mi mailem w ciągu 1-2 dni prześlą decyzję. Czekałem więcej bo chyba 4 dni i otrzymałem:
The monitoring that had been placed on your account has ended and a breach
of point 31 of our terms and conditions was detected. As a result , your
bets have been cancelled and return of your deposit has been scheduled to
be completed within the next 24 hours. The return shall be made via the
same method with which you had made your deposit.
Odpisałem im tak (z pomocą translatora):
I do not understand your decision, I do not know what is going on and
on what basis you treat me like that. You are cheaters and everything they
write about you on the internet turned out to be true. I went through all
the stages of verification that were incomprehensible to me because for the
first time I met with something like that. Of course, you will do as you
think, but I will not leave it alone and describe how your company treats
customers.
Sincerely
Teraz tak. Z tego co mi wiadomo to oni są partnerem handlowym skrilla więc zachęcam osoby, które miały z tym bukiem podobnie niemiłe doświadczenia do opisania problemu i wysłania maila do skrilla aby ci wiedzieli z kim robią interesy. Nie polecam buka bo będziecie mieli podobne przejścia jak ja i kolega wyżej. Gra nie warta świeczki. Depozyt zwrócili.
 
C 171

cinek773

Użytkownik
Witam czy ktos ma pomysl jak wytransferowac pieniadze od tych oszustów?? Kasa ugrana z freebeta wiec nic tam nie wplacalem. Na weryfikacje czekam kilka tegodni.
 
Do góry Bottom