>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2018

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie będzie osobnego tematu na każdą kolejkę, zrobimy temat zbiorczy. Nie mogłem wstawić terminarzy bo post przekroczył maksymalną liczbę znaków, ale każdy chyba umie wpisać w google odpowiednie słowa ;) Zapraszam do podawania typów i analiz. Powodzenia w nowym sezonie!
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Witam!
Topic żużla śledzę od 2,3 sezonów, czynnie obstawiam,a w tym roku pragnę dodać parę typów od siebie ;)
Z długoterminowych- Sts
Złapałem Gniezno vs Kraków 1 kurs 1.8
Lokomotiv vs Piła 1 kurs 2.10
(teraz kursy spadły, lecz pare dni temu spokojnie można było takie złapać)
Gniezno kadra o wiele bardziej zżyta oraz na moje lepsza (szczególnie juniorka, która robi różnicę), Kraków ma jedną z gorszych juniorkę w lidze i obawiam się, że może być przypadek ,ze 2 juniorów nie przejedzie 4 kółek. Jeżeli chodzi o pozycję seniorów to jest ona porównywalna +/- zależy dużo od formy zawodników w sezonie, nie ma tutaj zawodnika, który znacząco przeważałby nad innymi.
Lokomotiv przed przyjściem Ljunga oceniałem 50/50 jeżeli chodzi o Piłę, gdyż mają o wiele lepszą juniorkę, a seniorów trochę gorszych, lecz teraz, gdy Ljung przyszedł zdecydowanie większe szanse ma loko, specyficzny tor, dobra juniorka oraz stabilna sytuacja finansowa wskazują zdecydowanie na nich.
edit Gucci Mane - przeniosłem Twój i poniższy post do tematu z analizami I i II ligi bo tu jest ich miejsce, nie w dyskusjach. Super, że piszesz, czekamy na więcej.
 
G 35

griszalaguta

Użytkownik
generalnie z typem się zgadzam na gniezno ale nie mów że Wanda ma taką tragiczną juniorke. Mają do dyspozycji cała szkółke kołodzieja a tam jest kilka perełek
 
C 407

cekaem

Użytkownik
2 typy na dzisiaj
Piła +22,5 1.7 sts
Woryna +2,5 wygranych biegów 1.5 sts
Nie widzę tutaj aż takiego pogromu gości. 34 punkty myślę spokojnie mogą ugrać. Okoń, Gapa , Cyfer solidna formacja polskich seniorów. Do tego duże zaskoczenie przez sezonem Jonasson latał aż miło. Ja bym typował coś około 52-38.
Drugi typ na Worynę, który u siebie spokojnie powinien wygrać 3 biegi. Ten chłopak powinien jeździć w ekstralidze a nie na zapleczu.
Nie rozwodzę się za bardzo nad analizą bo to początek sezonu, nie ma za bardzo materiałów do analizy. Sugeruje się głównie sparingami przed sezonem.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Wydaje się być dziś owwnym typem obstawienia Opola po kursie 1.9 w sts. ✅✅Zawodnicy jezxzacy w Opolu myślę że utrzymaliby 1 ligę w tym sezonie,gdyby w niej startowali. Ulamek,Wolbert,Giza,Legowik to silni zawodnicy jak na 2 ligę i powinni sobie poradzić z zespołem Poznania.
 
L 0

listowy

Użytkownik
Wydaje się być dziś owwnym typem obstawienia Opola po kursie 1.9 w sts. Zawodnicy jezxzacy w Opolu myślę że utrzymaliby 1 ligę w tym sezonie,gdyby w niej startowali. Ulamek,Wolbert,Giza,Legowik to silni zawodnicy jak na 2 ligę i powinni sobie poradzić z zespołem Poznania.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Orzeł Łódź @ 2,35 Forbet ⛔ 45-45 Sasza dał ciała
W najciekawszym spotkaniu 1 Nice PLŻ Motor Lublin zmierzy się z Orłem Łódź. Oba zespoły zbudowały dość mocne składy i dały sygnał iż chcą walczyć o Extralige. Lublinianie mocno przebudowali skład zostawiając tylko Jeleniewskiego, Miesiąca oraz Lamberta. Wydaje się, że mają jedną z najlepszych obsadzonych pozycji juniorskich w lidze. Wg mnie pewniakiem powinien być Lambert, który spisywał się bardzo dobrze w meczach sparingowych. Jakoś sceptycznie jestem nastawiony na Jonssona. Szwed niby będzie jeździł klasę rozgrywkową niżej, ale nie jest wg mnie żadnym pewniakiem na wynik dwu-cyfrowy. Wg mnie Miesiąc czy Jeleniewski mogą odstawać na tle rywali. Siłą Łodzian jest to, iż mają piątkę silnych seniorów - każdych z nich może pociągnąć wózek. Ściągnięcie Bogdannovsa oraz Kościucha jest ogromnym wzmocnieniem. W spotkaniach sparingowych z bardzo dobrej strony pokazywał się Łoktajew. Na juniorce jest młody Miśkowiak, który w zeszłym sezonie wykręcał dobre wyniki, tak więc nie powinien odstawać na tle rywali. Wg mnie wygrają Łodzianie, którzy mają mniej dziur na pozycjach seniorskich.
Jurica Pavlic under 7,5 @ 1,7 Fortuna ✅ 4
Wg mnie Gnieźnianie sporo ryzykowali ściągając Pavlicia. Chorwat od jakiegoś czasu mocno pikuje w dół i nie przypomina zawodnika z czasów startów w Unii Leszno. Warto dodać, iż ostatni kontrakt w Polsce miał w 2015 roku, będąc zawodnikiem oczekującym w GKM Grudziądz. W parze trzykrotnie pojedzie z Nowakiem, na którym może stracić punkty oraz raz z Mirkiem Jabłońskim, który jest &quot;wyjadaczem&quot; na tym torze. Punkty może zdobyć przede wszystkim na juniorze łotewskim. Po za tym kadra seniorska Lokomotivu powinna spokojnie sobie poradzić z Chorwatem. Moim zadaniem margines błędu jest bardzo wysoki, tak więc warto grać przeciwko Juricy.
Łogaczow over 5,5 @ 1,95 Fortuna ✅ 6 na styku
Mimo wszystko spróbuje zagrać dość ryzykowny typ na over punktowy Rosjanina. Łogaczow zeszły sezon może spisać na straty. Siergiej znany jest z bardzo niebezpiecznej jazdy na granicy faulu. Często zalicza upadki. Jednak w barwach Krosna pokazał, iż potrafi jeździć. W Krakowie będzie miał o wiele mniejszą presję na wynik i słabszych kolegów do-parowych, co będzie miało niebagatelny wpływ na wynik. 3krotnie pojedzie z Vissingiem, na którym jest w stanie zdobyć punkty oraz jeden z juniorami - tutaj może spokojnie wykręcić dwa oczka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
M. Michelsen under 12.5
1,75 forBet
Dwa ostatnie sezony to sensacyjne wyjazdowe zwycięstwa Wandy nad Wybrzeżem. Dzisiaj jednak szykuje się przekonywujące zwycięstwo gospodarzy. Jestem przekonany, że przy odpowiedniej przewadze w biegach nominowanych zostaną puszczeni do boju młodzieżowcy. Tym samym najlepsi jeźdźcy mogą pojechać tylko 4 razy. Do tego początek sezonu wiec i defekty częstsze. W początkowej fazie sezonu zdecydowanie lepiej grać undery.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Nowak over 8,5 @ 1,67 forbet
Marcin w spotkaniach sparingowych prezentował się świetnie, zwłaszcza w sparingu z Unią Leszno. Dzisiaj warunki są diametralnie inne, inna temperatura więc zapewne będzie inny tor. Nie mniej uważam że Marcin dzisiaj swoje zrobi. Za parowego ma Jurice który choć mówi że w formie jest dobrej to jednak to że przez ostatnie lata jeździł bardzo okazjonalne będzie miało wpływ i nie sądzę by poodbierał punkty Marcinowi. Tak naprawdę tutaj Nowak nie musi nawet wygrywać biegów, wystarczy przyjeżdżać przed swoim i przed drugą linią Lokomotivu by pokryć overek - 2,2,2,2,1 -&gt; to jest spokojnie do zrobienia.
Poznań - Opole 2 @ 1,9 fortuna
W Poznaniu widzę zwycięstwo gości. Kolejarz jak na warunki drugoligowe ma bardzo dobry i mądrze zbudowany skład. Zostawili dwóch najlepszych zawodników z poprzedniego sezonu - Gizatulina i Woelberta (w zeszłym sezonie to 1 i 5 zawodnik ligi). Dokoptowali Ułamka i Polisa którzy 2017 rok spędzili w ekstralidze, którzy powinni w 2 lidze grać pierwsze skrzypce. A skłąd uzupełnia Huber Łęgowik który poprzedni sezon przesiedział praktycznie na ławie w Gdańsku, ale tegoroczne sparingi wyglądały całkiem całkiem. Niewątpliwie najsłabsze ogniwo to juniorzy ale ekipa Poznańska również nie ma ich najmocniejszych. Mecz na styku zw wskazaniem na gości.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Jurica Pavlic under 7,5 @ 1,7 fortuna
Wg mnie Gnieźnianie sporo ryzykowali ściągając Pavlicia. Chorwat od jakiegoś czasu mocno pikuje w dół i nie przypomina zawodnika z czasów startów w Unii Leszno. Warto dodać, iż ostatni kontrakt w Polsce miał w 2015 roku, będąc zawodnikiem oczekującym w GKM Grudziądz. W parze trzykrotnie pojedzie z Nowakiem, na którym może stracić punkty oraz raz z Mirkiem Jabłońskim, który jest &quot;wyjadaczem&quot; na tym torze. Punkty może zdobyć przede wszystkim na juniorze łotewskim. Po za tym kadra seniorska Lokomotivu powinna spokojnie sobie poradzić z Chorwatem. Moim zadaniem margines błędu jest bardzo wysoki, tak więc warto grać przeciwko Juricy.
Pavlic na ostatnim treningu w piatek był najlepszym zawodnikiem w każdym aspekcie. Mecz to nie trening. Typu nie neguje ale sam bym się w to nie ładował ????
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Piła - Gdańsk
Według bukmacherów faworytem meczu jest zespół z Gdańska. Jednak spodziewam się zaciętego pojedynku, takiego jaki był w Pile rok temu (44:46 wygrana Wybrzeża w ostatnim biegu) W sezonie 2017 Oskar Fajfer w Pile wykręcił płatny komplet. Patrząc na Oskara pod kątem sparingów, treningów oraz 1 kolejki śmiało można powiedzieć, iż jest w gazie i w tym meczu powinien zakręcić się koło 12pkt. Zauważyłem ciekawy zakład a mianowicie

Kto lepszy:
T. Jonasson - O.Fajfer
Typ:2 kurs: 1,75 (sts) ---

Niestety, THJ wypalił z armaty, Gdańsk na początku pogubiony jak dzieci we mgle. Fajfer 9 punktów + skasowany Thomsen, inaczej sobie to wyobrażałem ???? THJ, prawie kompletny 13 punktów pewny zawodnik w składzie Piły. Kolega niżej dobrze zwrócił uwagę, aby uważać.
Jonasson kompletnie pogubiony, zmienia kluby jak rękawiczki i nie wpływa to dobrze na jego karierę. Według mnie czysty zarobek i nieznajomość zawodników i ich formy przez osoby wystawiając zakłady.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Uwaga do kolegi wyzej..T.h.j jest innym zawodnikiem w tym sezonie w Rybniku jechal super i mimo ze wynik całej ekipy słaby to On naprawde spoko wygladal.. co do meczu dziwi mnie ze kursy na under/over 9,5 Okoniewskiego tak szaleja? Cos ktos wie?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Uwaga do kolegi wyzej..T.h.j jest innym zawodnikiem w tym sezonie w Rybniku jechal super i mimo ze wynik całej ekipy słaby to On naprawde spoko wygladal.. co do meczu dziwi mnie ze kursy na under/over 9,5 Okoniewskiego tak szaleja? Cos ktos wie?
Meczu nie oglądałem, więc nie wiem jak to wyglądało, ale po samych punktów to szału nie ma. W pierwszym biegu objechani Czaja i Karpow, ale potem punkty robione już tylko na Cyferze, juniorach i trupie.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Gdańsk -4 @2 milenium ⛔ A miał być over THJ, ech.
Bardzo długo kminiłem nad tym meczem, szukałem jakichś overów, underów, ale wychodzi mi, że Gdańsk tu jednak wygra. Ja wiem, że tor w Pile jest specyficzny, zawodnicy też nie najgorsi, ale jednak na każdej pozycji przewaga gości. Atomowa para Fajfer - Thomsen, która świetnie się czuje w Pile, do tego Szczepaniak, który świetnie zna ten tor. Michelsen jak się nie pogubi z ustawieniami też swoja przywiezie, juniorka także po stronie Gdańska. Typuję jakieś 40-50.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Cyfer over 5,5 pkt @ 1,7 Fortuna ✅ 7 pkt
Adrian przed spotkaniem z Rybnikiem stracił kilka silników, a mimo to pokazał się z dobrej strony, bo zdobył 5 punktów. W parze ponownie pojedzie z THJ, który o dziwo zaskoczył. Cyfer jest jednak bardziej objeżdżony na swoim domowym torze, co może być handicapem dla Polaka. Tak więc istnieje prawdopodobieństwo, iż nie będzie za każdym razem tracił punktów na swoim koledze. O ile z drużyny gości Thomsen czy Michelsen powinni być poza zasięgiem, to myślę że jest w stanie zdobyć punkty na Fajferze, Szczepaniaku czy Bech. Na Kossakowskim obowiązkowo powinien zrobić punkty. Sądzę, iż Adik na swoim torze powinien spokojnie przekroczyć tę linię. Teoretycznie wystarczy jedna dwójka i same jedynki, aczkolwiek sądzę iż jest w stanie wygrać jakiś bieg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom