>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Żużlowy sezon 2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Temat służący do wszystkiego innego niż typy i analizy. Jeśli ktoś ma pytanie, to zadaje je tutaj, nie w temacie do typowania. Można tu wrzucać jakieś ważne, przełomowe wiadomości czy po prostu podyskutować na jakiś temat. Nie jest to jednak czat, więc proszę żeby trzymało to poziom. Powodzenia!
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Sezon niedługo rusza, pogoda zaczyna się poprawiać, a tutaj taka cisza, co to nie ma kibiców czarnego sportu ?
Ja osobiście kibicuję swojej drużynie z Rzeszowa, która mając nowego sponsora wysoko mierzy i innego wyniku niż awans do Nice 1. Ligi nie widzę.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Niestety ale od kiedy kolega Radula dostał Bana (?) to chyba nikt nie pociągnie żużlowego działu - a szkoda ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przygotowałem dział na nowy sezon bo by w ogóle żadnych nowych tematów nie było, ale zapomniałem o temacie na tego typu zawody jak SBP. W razie co już jest i na przyszłość - TUTAJ.
Zachęcam do udzielania się, ja sam zacznę jak będzie już blisko ligi, bo to przecież kręci nas najbardziej ;)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dobra Panowie, o typy i analizy jeszcze ciężko bo z kursami i ofertą słabo, ale można już coś pogdybać. Nie wstydźcie się ???? Od tego jest ten temat. STS wystawił już kursy na sobotni mecz. A jak już będziecie mieć coś konkretnego to wrzucajcie typy z analizą w odpowiednim temacie - KLIK
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ale narodu na stadionie w Lublinie. Tam jest mega popyt na żużel. Bardzo im kibicuję jako organizacji, bo w końcu po tych wszystkich KMŻ-ach i innych cudach wzięli się za to odpowiedni ludzie. Para młodzieżowa Lublina miazga ???? Czyżby Ślączka już dziś miał pierwszą z dwóch porażek, które obiecał Witkowi, tzn, że maksymalnie 2 mecze na wyjeździe przegrają w zasadniczej.
Panowie, na spokojnie możecie komentować tutaj mecze.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Miedziak dzwon, witamy sezon 2018. ????
Btw, Fretka dalej na silnikach Gehardta? Bo dobrze to wygląda.
EDIT: Komentatorzy już powiedzieli - na silnikach Gravesena.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
O ile w 11. biegu ewidentna wina Miedziaka, to w biegu 9. nie mógł praktycznie nic zrobić. Ciekawe co powie Demski wieczorem w magazynie ????
Edit:
Powoli w tym meczu robi się cyrk... Buczek bezpardonowo wszedł pod łokieć i połamał szprychy i dostał tylko ostrzeżenie...
Mam nadzieję, że Bryła odpocznie trochę od sędziowania
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
No teraz to będzie musiał chyba komplet u nas zrobić by wkraść się w nasze laski. Ale w pierwszym W to absolutnie nie jego wina. Nic nie mógł zrobić bo był taki kontakt ze siła odśrodkowa go wyrzuciła wprost na koło Pieszczka. Jednak Grudziądz to chyba najgorszy przeciwnik dla nas
Ciekawe co teraz zrobi sędzia . Jest kontakt więc powinno być W jak w ostatnich czasach bywa.
Szprychy połamane i co miał zrobić. To już mecz sprzedany ........
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Teraz znów drukarnia, Buczkowski skasował Gruchalskiego i ten drugi wykluczony. Gdzieś w zeszłym sezonie była podobna akcja i sędzia zatrzymał bieg i wykluczył tego, który się wpakował, mimo, że nie było upadku. No brak słów do wuja pana.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Nie wiem co zrobił Gkm ale tuż to drukarnia jak cholera. Niemal 2 biegi wypaczające wynik .

Lindgren to chyba IMŚ będzie atakował
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Oliwa sprawiedliwa. Fredka kosmos. CKM robi to co GKM w zeszłym sezonie u nas.
Szkoda Doyla ...
Masakra 1 wyścig i upadek taki :/ wiecie może jak go fortuna rozliczy?
A co do Fredki mam nadzieję, że ten sezon to będzie jego i bez kontuzji! Bo naprawdę dziś co jeździł i początek tamtego sezonu klasa...
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Masakra 1 wyścig i upadek taki :/ wiecie może jak go fortuna rozliczy?
A co do Fredki mam nadzieję, że ten sezon to będzie jego i bez kontuzji! Bo naprawdę dziś co jeździł i początek tamtego sezonu klasa...
dołączam się do pytania ? pewnie zwrot bo mam ze zmarzlikem... szkoda bo by lajtowo wszedl i 2000 tys do przodu.......... eh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom