>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna free bet bonus i promocje

adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dostajecie w tym roku bonusy od fortuny,bo do tej pory dawali mi dość często ,a w tym Roku nic a przegrywam caly czas tak samo na liveo_O
Pod względem bonusów w fortunie to jest porażka.. przykład moj kolega ma konto nei gra od pol roku i jak wczesniej grał to 2x w miesiacu za 2-3zl... i co? dostawał non stop jakies bonusy.. a ja? gram gram gram i co? raz na rok dostane jeden.. chyba ze na urodziny dostane choć słyszałem ze w tym roku nawet tego nie dają no ale co zrobisz... cięzko jest u nich z bonusami ????
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Jak się cały czas wpłaca hajs to bonusu nie dadzą...
Dają tylko wtedy jak jakiś czas nie grasz, żeby Ci przypomnieć tę adrenalinę i wciągnąć do gry na nowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja akurat już dość długo u nich nie gram, i nic nie dają. Ale nawet na nic nie liczę, i tak wolę grać u nielegalnych bez podatku..
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Taki STS bije na leb na szyje Fortune jesli chodzi o bonusy, bo w STS gram rzadko a bonusy czesto dostaje, a w Fortunie? Raz mi dali bonus, dzien po tym jak wygralem 150 zł, zacytuje &quot; wpłać 150 PLN a dostaniesz freebet 10 PLN, więc chcieli mnie nawet oskubać z tej wygranej 150 zł, śmiech na sali, Fortuna da ci bonus raz na rok ale jak wplacisz grubszy hajs to góra 5 % tej kwoty, a gram tam dosyc dlugo glównie ze zzględu na kursy, ktore maja wieksze niz w STS, ale jesli liczycie na bonusy to Fortuna odpada, STS daje czesto freebety bez depozytu , a Fortuna jak juz daje to tylko od wplaty taka maja polityke,
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
1. 100 zł na pierwszy zakład bez ryzyka
2. 20 zł na start
3. bonus od depozytu aż do 1000zł
nie moge znaleźć regulamiu tych promocji ani tu na forum ani na stronie fortuny, pomoże ktoś?
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Taki STS bije na leb na szyje Fortune jesli chodzi o bonusy, bo w STS gram rzadko a bonusy czesto dostaje, a w Fortunie? Raz mi dali bonus, dzien po tym jak wygralem 150 zł, zacytuje &quot; wpłać 150 PLN a dostaniesz freebet 10 PLN, więc chcieli mnie nawet oskubać z tej wygranej 150 zł, śmiech na sali, Fortuna da ci bonus raz na rok ale jak wplacisz grubszy hajs to góra 5 % tej kwoty, a gram tam dosyc dlugo glównie ze zzględu na kursy, ktore maja wieksze niz w STS, ale jesli liczycie na bonusy to Fortuna odpada, STS daje czesto freebety bez depozytu , a Fortuna jak juz daje to tylko od wplaty taka maja polityke,
W tamtym roku dawali, a w tym to lipa u nich.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Fortuna



Happy Hours powraca w wielkim stylu



Skorzystaj z Godziny dla Mistrzów i zwiększ swoją wygraną o 14%.

We wtorek i środę przed pierwszymi spotkaniami danej kolejki Ligi Mistrzów dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours w wysokości 1.14.

Bonus będzie aktywny od 17:00 do 18:00 we wszystkie dni, kiedy najlepsze kluby w Europie rywalizować będą w Champions League.



Jak skorzystać z promocji:



Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych, piłkarskich zdarzeń z oferty prematch. Fortuna

Minimalna stawka kuponu to 20 zł.

Promocja obejmuje wszystkie piłkarskie zakłady dostępne w ofercie z wyłączeniem Wirtualnych Sportów.

Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Fortuna z Bonusem

Startuje promocyjna ofensywa Fortuny. Co tydzień dajemy szansę na otrzymanie dodatkowych środków na grę, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu. Wyższe wygrane, obstawianie bez ryzyka, gwarantowane nagrody na zakłady - to wszystko znajdziesz w Fortunie z Bonusem. Typuj najbardziej popularne wydarzenia sportowe i zgarnij więcej z gry!

Pewniak

Kilka kuponów postawionych na wybraną przez nas ligę, sport czy wydarzenie to gwarancja otrzymania bonusu, gdy w grze jest Pewniak. Nie ma znaczenia, czy zakłady okażą się wygrane czy przegrane.

W dniach 30.08-01.09. 2019 postaw 3 kupony o wartości min. 10 zł brutto każdy, zawierające co najmniej 1 zdarzenie związane z koszykówką, a otrzymasz gwarantowany bonus.

Zasady promocji:
  • Oferta: tylko prematch
  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Kanały: strona www i aplikacja mobilna Fortuny
  • Gracze, którzy spełnią warunki promocji otrzymają 1400 punktów FKP, co odpowiada kwocie 10 zł.
  • Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.
  • Promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hitu Dnia
  • Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 02.09.2019 do godz. 23:59
info tutaj
 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Happy Hours na piłkę ręczną

 Zwiększanie wygranych to nasza specjalność. Czas na Happy Hours na piłkę ręczną. W dni meczowe Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy dodaj do swojego kuponu zawierającego wyłącznie zdarzenia związane ze piłką ręczną bonus kursowy, który podwyższy wygraną aż o 14%.

 

Zasady promocji


  • Czas trwania: od 15:00 do 16:00 w dniach 10.01, 12.01. 14.01.2020


  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna i PPZ


  • Oferta: oferta prematch na piłkę ręczną


  • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI


  • Stawka: min. 20 zł brutto


  • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.


  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
 
Do góry Bottom