>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO WESG 2017 World Finals

Status
Zamknięty.
R 35

rybson77

Użytkownik
Dzisiaj były handicapy +0,5 i -0,5 mapy i w przypadku remisu to on decydował czy zakład jest wygrany czy przegrany, pewnie dodadzą później bo oferta na razie uboga.
Na fortunie już się pojawiły, jak narazie robie wariata bez żadnej analizy. Potem chce się bardziej skłonić ku remisowi w meczu C9-GODSENT, oraz wygraną GODSENT z Belgią
 
uzytkownik-24118 2,1K
Deprecjonujecie strasznie to AGO. Fakt jest taki, że przegrali wyraźnie z GODSENT ale GODSENT to poziomem bardziej przystaje do fnatic niż do Wololos czy BiG. A ile warty jest jeden mecz to pokazało choćby dziś EnVy. Chłopaki z AGO sami uważają że decydować będą pojedyncze mapy. Dla mnie faworytem do awansu jest fnatic a drugą ekipą będzie ten zespół który na Szwedów ugra najwięcej. Nie należy zapominać że Wololos to mix i że wyszli z nie tak bardzo trudnej grupy eliminując Parallax i ViCi ale już z Belgami przegrali do 8 a BiG to Polacy w lutym ogrywali dwukrotnie: online w Farmskinsie 2:1 i offline w Mińsku 2:0. Poza tym warto pamiętać że Rojsanom mimo dwóch pistoli przegranych wcale tak dużo nie brakło do ogrania Niemców.
Dla mnie to AGO jest mocnym kandydatem do wyjścia z drugiego miejsca i mogą decydować pojedyncze rundy (zakładam 1:1 z BiG 2:0 z Wololos i 0:2 z fnatic).
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Jezeli AGO chce wyjść z grupy to musza wygrac z BIG, dlaczego? Bo big gra ostatni mecz na fnatic, i wydaje mi sie ze przy remisie big z ago i wygranej 2 0 z wololos, fnatic odda mape Niemcom i ago moze żegnać sie z turniejem. Nie sadze aby Fnatic oddalo mape w drugim meczu czyli z ago.
 
K 0

kyoto

Użytkownik
Belgia - MAX
Typ:
Belgia (-5.5) 1 mapa @1.80 STS ⛔
Pierwsze BO2 to &quot;must have&quot; dla Belgii jeśli chcą wyjść z grupy. Nie będą mieli łatwiejszego przeciwnika w tej grupie niż chińska drużyna. MAX jest kandydatem do zrobienia 0-3. W drugiej fazie grup znaleźli się tak naprawdę tylko ze względu na to, że byli w 2 osobowej grupie. Belgia wygrała 3 mecze, w których zazwyczaj raczej dominowali, a mocno Ex6TenZ i Scream robiąc KD Ratio 1.51 oraz 1.46.
Pierwsza mapa to pick Belgii, a z racji tego nie powinni oni dopuścić do tego by przeciwnicy wygrali więcej niż 10 rund. Istnieje ryzyko, że z racji nieznajomości przeciwnika i tego, że drużyna Belgów to mix wybierze mapę, na której MAX będzie grało nieźle, a do tego jakaś pistoletówka może paść dla chińskiego teamu, jednak myślę, że ten kurs jest warty zagrania i liczę na to, że forma indywidualna Belgów będzie taka jak w 1 fazie turnieju.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
@8.75 na wygraną Wololos z AGO? Hmm szkoda nie spróbować chociaż za drobne jakieś 1j... Tak na dobrą sprawę Polacy nie są jakimś niesamowitym faworytem w tym meczu. Zdążają im się błędy - mniejsze lub większe, ale zdążają. Gram ten typ trochę intuicyjnie, licząc delikatnie na szczęście.
Aktualnie Hiszpanie sobie kiepsko radzą z BiG na Nuke ale to trochę zaskakujący pick. Zobaczymy co przyniesie overpass, jeśli Wololos go wygra, to wjeżdżam w ten typ niską stawką
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mam nadzieję, że po meczu z Fnatic część z Was przestanie umniejszać AGO, że to drużyna gwiazd, że mają tylko pieniądze i nic więcej. Fakt, można ich nie lubić za sposób prowadzenia fanpage i niektóre wypowiedzi tam, ale grają po prostu dobrze. Mecz z fnatic na cache super, Snatchie robiący 20-2 na zwycięzców Katowic - robi wrażenie. O wyjście z grupy można być już chyba spokojnym, ważne żeby wygrać ostatni mecz i liczyć na trochę szczęscia w losowaniu play-offów, a może być powtórka Kinguin z tamtego roku (byle nie skończyli w przyszłości jak oni ???? ). Ja wiem, że jedna taka wygrana wiele nie zmienia, ale na pewno da boosta moralnego chłopakom.
husarz22 dalej chcesz grać przeciwko nim z Wololos? ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie oglądam meczów bo zajęty jestem ale co Wy macie z tym AGO ? Wczoraj deprecjonowaliscie ich że nie mają szans mimo że statystyki pokazywały co innego .teraz ogrywaja BIG i remisują z fnatic i idzie bet na Wololos. W ten sposób to można proponować dokładnie wszystko .Próbę na remis bym rozumiał bo jedna mapa daje awans AGO i drugą mogą odpuścić ale czysty win po marnym 8.75
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Wololos vs AGO
2 mapa(nuke)
-2.5 Wololos @ 3.3 fortunka
/Typy &quot;na sucho&quot; podajemy w dziale &#39;Kupony&#39; oraz &#39;Kupony ze statystykami&#39;. W działach tematycznych staramy się uargumentować swój wybór przynajmniej kiloma zdaniami. husarz22
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Wololos vs AGO
2 mapa(nuke)
-2.5 Wololos @ 3.3 fortunka
/Typy &quot;na sucho&quot; podajemy w dziale &#39;Kupony&#39; oraz &#39;Kupony ze statystykami&#39;. W działach tematycznych staramy się uargumentować swój wybór przynajmniej kiloma zdaniami. husarz22
Bylo to pisane na szybko. A dlaczego ktos mial nie skorzystać. Zrozumialem, oraz rozliczam na ogromny PLUS.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Skromna stawka to i skromna wygrana ale intuicją nie zawiodła. Kurs 8.75 złapany ✅ ????
Mimo wszystko Ago w ćwierćfinale. Zobaczymy co zaprezentują. Polacy mogą trafić na Cloud9, Rosję lub space Soldiers. Wydaje się że tylko z tymi ostatnimi mają realne szansę awansować ale zobaczymy, narazie czekamy na rywala
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Widzę że na hltv już są pary, AGO z Rosją ciekawy meczyk będzie po za tym raczej C9, fnatic dalej i Space chyba też. Szkoda bo kibicowałem Rosjanom no ale w takiej sytuacji no to Polacy do boju ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Space Soldiers vs GODSENT
godzina 05:30 BO3

w jednym z jutrzejszych ćwierćfinałów turnieju WESG w Chinach zmierzy się turecki zespół Space Soldiers ze szwedzkim GODSENT. Drużyny o bardzo podobnym poziomie skillowym. Uważam, że w tym spotkaniu o zwycięstwie będzie decydować doświadczenie oraz psychika zawodników. Stawiać na podstawie ich ostatnich meczów jest ciężko. Co prawda troszkę lepiej wygląda GODSENT bowiem turecki zespół stracił mapę z Team One czyli jednym ze słabszych drużyn. Jutro stawiam na Space Soldiers ze względu na to, że są bardziej doświadczoną ekipą. Trochę brak merytoryczności ale w takim meczu truno mi coś więcej napisać, po prostu nie widzę Szwedów w półfinale
Space soldiers wygra @1.51 1xbet
✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
Problem ze Space Soldiers polega na tym, że oni grali 6 meczów, 9 map i nie trafili jak dotąd na żadnego rywala. GODSENT w międzyczasie miało AGO, C9 czy Belgię (dla mnie cała ta trójka lepsza niż Team One z którym SS zgubili mapę. W pierwszej turze powinny polecieć cobblestone (ban Godsent) i overpass (ban Space Soldiers). Space Soldiers może wziąć inferno. GODSENT pewnie mirage wtedy bierze. Deciderem cache/train. Jeżeli SS weźmie cache jako swój pick wtedy raczej oczywistym deciderem wydaje się train/cache. Generalnie opcją jest over 26.5 na każdej mapie (może nieco bardziej ryzykowny na inferno) , over 2.5 mapy. Zresztą kurs na to Space Soldiers też nie jest jakiś rewelacyjny. Wychodzi mi z tego rozumowania mecz zbliżony do remisu, maksymalnie 55/45 na korzyść Space Soldiers (przez wzgląd na inferno).
Tego doświadczenia to Space wcale nie mają jakoś bardzo dużo - to nigdy nie była ekipa Tier 1 a dopiero od niedawna można ich uważać za pełnoprawny Tier 2. Jasne GODSENT to też nie jest zespół bardzo doświadczony ale disco doplan czy twistz grali w półfinale majora.
Przy tych kursach to do gry:
GODSENT @2.37 2/10 Fortuna
Ponad 2.5 @1.86 4/10 Fortuna
Trochę szkoda że nie ma linii na rundy na poszczególnych mapach (albo nie widzę takiego zakładu, ale over 26.5 na 2 i 3 mapie byłby do gry IMHO za jakieś 5-6/10
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
a co sądzicie o AGO? ???? jest to dla nas, Polaków, bardzo ważny mecz. Można sobie gdybać ale kto wie czy Virtus Pro doszło by do play-offow majac takich samych przeciwnikow jak Jastrzębie?
Tak jak osobiście za nimi nie przepadam to akurat w meczu z Rosją - mają spore szanse, przynajmiej takie mam odczucia. Dzisiaj trochę typów powchodziło (nie mowie tu o CS) wiec zagrałem sobie grubo na AGO po @2.2 w lvbet. Budzik na 05:30 i oglądamy ????
Powodzenia wszystkim i zapraszam do dyskusji
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wiesz co nie wiem co myśleć. Gdyby nie grali na mix to bym widział większe szanse. A tak to nie wiadomo czego się spodziewać - normalny team możesz przejrzeć demka określić sobie taktykę podczas banowania a tak to nie wiem. Zastanawiam się co oni sobie dziś myśleli pozwalając Wololos wybrać nuke? Zmyłka jakaś czy znowu błąd podczas wyboru? Jutro to może kosztować półfinał
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Rosję ciągnie głównie electronic, który pokazuje że jest zdecydowanym liderem. Dosia i seized postacie drugoplanowe ale też trzymają poziom, chociaż z Dosią nigdy nie wiadomo bo on przeplata lepsze mecze słabszymi i czasami potrafi zagrać fatalnie. Pozostała dwójka Rosjanów totalnie oddalona i w większości meczów najmniej fragów. Także kluczowa według mnie będzie jutro gra właśnie zawodnika z NaVi bo on na tym turnieju ugrał od groma rund Rosjanom.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Niesamowite ależ niespodzianka Team One eliminuje z turnieju Cloud9! Co tam się stało to nie mam pojęcia bo akurat przed chwilą wstałem. Dobrze, że były takie słabie kursy i ten mecz po prostu odpuściłem ????
Tymczasem AGO niespodziewanie dla siebie zalicza udany początek wygrywając 6:0 na cobblestonie. Tak trzymać, ciekawe ile wytrzymają.
Ciekawe jakie kursy wystawią na półfinał Fnatic vs team one...
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja oglądałem Mirage i Cache. I o ile po Mirage wyglądało, że wszystko wraca do normy to na cache trochę brak mi słów. Połówka ct jeszcze zagrana w miarę ok, ale terro? Przecież tego nie dało się oglądać. Brazylijczycy nie robili nic ciekawego, stali po bs&#39;ach i tyle, raz tylko skrócili maina, raz był boost na shrouda, na tym koniec. A c9? pierwsza runda wygrana (z dwóch!) to było wejście na eko na b z mołotovami na bs, jedyne taktyczne zagranie przez całe terro. Druga wygrana runda (ostatnia w terro i przedostatnia w meczu) była po zajęciu środka. I tak na prawdę fascynuje mnie trochę jak oni chcieli wygnać w terro, gdzie pierwszy raz o środek powalczyli w 12 rundzie, no tak się po prostu nie da.
Kursy pewnie dalej będą takie jakie były w tych dwóch pierwszych meczach. Bo ci brazylijczycy gdy dostali opór kilka rund z rzędu (jak na mirage) to totalnie tracą rozumy, grają fulla co rundę (1 broń na team? grajmy tak 4 razy z rzędu jak na mirage) i grają niesamowicie indywidualnie. Fakt, aimowo wyglądają bardzo solidnie, ale o jakiejkolwiek dyscyplinie taktycznej nie ma mowy.
E: Swoją drogą wielki kij w oko dla organizatorów, że na tak wielkim turnieju, gdzie jednocześnie rozgrywane są 2 mecze ćwierćfinałowe mamy tylko 1 anglojęzyczny stream, to się w głowie nie mieści, że w przerwach między jednym meczem człowiek musi oglądać mecz bez głosu czy słuchając tureckiego/brazylijskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
witam
mam pytanie do fanow CS ogladajacych WESG, czy podczas tego turnieju zdarzalo sie ze przyspieszano godzine rozgrywania meczow w porownaniu do pierwotnie wyznaczonej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom