>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO WESG 2017 World Finals

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Podobno hotel w którym mieli być zakwaterowani w ostatniej chwili odmówił i WESG ma duży problem. A co do turnieju - dużo prawdy jest w tym co pisał Get Right - w dzisiejszych realiach CS:GO turnieje narodowe nie mają racji bytu - wiele ekip przyjechało mixowo. Mimo że pula nagród jest gigantyczna to ze światowego topu (nawet szerokiego) są 3 ! drużyny.
Edit. Oświadczenie nt warunków hotelowych https://twitter.com/WESGcom/status/972876603620392960
Chłopaki z AGO też narzekają na warunki
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj rano dowiedziałem się, że Golden już nie gra we Fnatic. Zamiast niego do szwedzkiej drużyny dołączył - Xizt. Były gracz Ninjas in Pyjamas. Trochę szkoda, bo przecież wygrali IEM w Katowicach i ta zmiana na pewno zaskakuje. Nie mam niestety informacji czy już na turnieju w Chinach nie będzie Goldena czy dopiero później. Ale i tak przez takie coś moim zdaniem Fnatic sobie nieźle namieszali i już nie będą takimi faworami
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie no w Chinach Golden. Źródło informacji o zmianach: https://flickshot.fr/en/xizt-to-join-fnatic-instead-of-golden/&amp;amp;5aa5b200b6ec0 - na to powołuje się HLTV. Podobno chcieli xizta przed IEMEM już - 972991098271555585
Poza tym taka zmiana chyba nie będzie taka prosta i szybka - w Pro Lidze nie ma jakiegoś roster locka? Przecież tam grali z Goldenem - nie muszą jej z nim dokończyć?

To tak jak z TaZem w Kinguin, flickshot informował o tym już jakiś czas temu a oficjalki nie było nadal - mimo że od wczoraj są na ESEI dodani Taz, reatz i minise.
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Odbiegając od tematu, dlaczego na GODSENT, z AGO jest taki kurs (2.09 fortuna )? Przecież GODSENT jest teraz na fali i raczej wątpie żeby odpuścili na takim turnieju... A AGO, hmm ostatnio im sodówka za bardzo do głowy uderzyła, i sądzę że nawet Swole Patrol z Freakiem ich pokona.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja mam pograne Godsent po 2.25. Teraz znacznie spadło. Zresztą pisał o tym chyba m!chal w trzecim poście. Na mecz z BOOT też było bardzo (IMHO) wysokie 1.52. Nie wiem z czego to wynika? Może uwzględnia(ło) fakt że GODSENT ma młody skład i może nie wytrzymać a na LANIE przegrali ostatnio ze SS na Cryptomasters w Mińsku w półfinale (AGO tam wygrało)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 35

rybson77

Użytkownik
Ja mam pograne Godsent po 2.25. Teraz znacznie spadło. Zresztą pisał o tym chyba m!chal w trzecim poście. Na mecz z BOOT też było bardzo (IMHO) wysokie 1.52. Nie wiem z czego to wynika? Może uwzględnia(ło) fakt że GODSENT ma młody skład i może nie wytrzymać a na LANIE przegrali ostatnio ze SS na Cryptomasters w Mińsku w półfinale (AGO tam wygrało)
Jednak na internetach w ECS&#39;ie, zrobili z nimi co chcieli, a AGO w ostatnich tygodniach kompletnie nic nie grali, podniecanie się że ugrało się 10/11 rund na NIP/NaVi jest bez sensu.. Według mnie duży value bet.
A co powiecie o meczu B.o.o.T vs Swole Patrol, na Swole jest kurs 2.17 - Nie sądzicie że też trochę value bet? Jednak Amerykanie zawsze się przykładają do takich turniejów, a Azjaci odstawają zdecydowanie skillem w CS GO od reszty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-24118 2,1K
Przecież pisałem że mam pograne GODSENT bo uważam że przesada ale staram się rozumieć skąd się to może brać ;) Co tego drugiego meczu to nie mam pojęcia co myśleć. Swole to żaden amerykański top team na finałach Legends Cup dwukrotnie przegrali z jakimś chińsko - tajskim 5Power, grają w amerykańskiej dywizji ESEA MDL, w północno-amerykańskich kwalach do WESG zajęli chyba 4. miejsce. Godziny na steamie niby jakieś tam mają ale nie widziałem nigdy meczu ani jednych ani drugich
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ten pierwszy kurs, który wystawili na godsent z boot to była chyba promocja turnieju. Pierwsze 6 meczów kompletnie bez historii. Obejrzałem kawałek Belgii z drużyną z Nowej Zelandii i Wolosos z chińczyki i w oby przypadkach było widać różnicę kilku klas (chociaż wynik drugiego meczu do końca tego nie pokazuje). Ta pierwsza faza grupowa zapowiada się na szybkie wygrane faworytów, którzy są w większości spotkań, parę meczów może będzie ciekawszych. W sumie dobrze, że turniej jest w Chinach, człowiek sobie oczu nie zepsuje od oglądania tak nudnych spotkań jak do tej pory.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pierwsza faza to niestety odsiew klucza geograficznego. Ale jak jest chyba 11 zespołów z Azji i Pacyfiku, 5 z NA (z tego tylko C9 i SK są znane) to ciężko się dziwić. W drugiej fazie jest nadzieja na kilka ciekawszych spotkań.
E. Godsent zadziwiająco łatwo radzi sobie z AGO - myślałem że Polacy się bardziej postawią. Te kursy z pierwszych chwil po wystawieniu to dały zarobić. za wygraną MVP w grupie A dawali 3.05 na Godsent 2.25 z AGO i 1.52 z B.O.O.T - częściej takie poproszę ???? ????
Dla mnie kwintesencją AGO był ten force gdzie grali 2xAWP i 3xCZ . To nie lepiej było grać 2x AK i 2x galil i cz ? Koszty te same (AWP 4750, galil + ak 4700)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
dubelek ode mnie:
SK - Rosja
typ: Sk
SK - BIG
typ: sk
ako: @1.74 lvbet

może kurs skromny ale wysokie prawdopodobieństwo wygranej. Solidny zespół z top3 światowego CS&#39;a (wg rankingu hltv) powinien sobie gładko poradzić z jutrzejszymi rywalami. Ten Rosyjski mix na tle brazyliskiej drużyny wygląda dosyć słabo. A BIG już od jakiegoś czasu gra kiepsko. Wątpię, żeby SK potknęło się na którymś z grupowych rywali. Liczę tutaj na gładkie zwycięstwa ekipy Fallena. TO ma byc ich turniej. Jeszcze online może byśmy mogli mówić o większych szansach underdogów ale nie na LANie o takiej puli nagród.
Powodzenia (zaznaczam jednak, że PEWNIAKÓW NIE MA)
⛔no i mamy niespodziankę 16:10 dla Rosji na overpassie
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
A co myślicie o meczu BIG z Teamem Rosji. SK jak nie zaliczy żadnej wpadki to skończy 3-0 i to będzie najprawdopodobniej mecz o 2 miejsce. Kurs większy na zespół rosyjski, oczywiście to inna sprawa bo nie grają ze sobą często, ale są tam gracze którzy mogą odpalić indywidualnie np Dosia z Gambit, Seized również z Gambit, electronic z NaVi, widzę jeszcze że zawodnik z Flipsid3 i EPG. Zgranie ważna rzecz, ale turniej z dużą pulą nagród to wydaję mi się że zależy wielu i indywidualności może zaważą w tym meczu o zwycięstwie Rosjan. BIG od pamiętnego Majora w Krakowie nic ciekawego nie prezentuje, typowe średniaki dlatego spróbuję
BIG - Rosja @1,85 STS ⛔
E: Ale ten drugi dzień to zaskoczenie, kto by się spodziewał ze SK tak słabo zagra, mix Rosji akurat porażka z BiG a wygrali z SK. No nic czekamy na kolejne meczyki
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
dubelek ode mnie:
SK - Rosja
typ: Sk
SK - BIG
typ: sk
ako: @1.74 lvbet

może kurs skromny ale wysokie prawdopodobieństwo wygranej. Solidny zespół z top3 światowego CS&#39;a (wg rankingu hltv) powinien sobie gładko poradzić z jutrzejszymi rywalami. Ten Rosyjski mix na tle brazyliskiej drużyny wygląda dosyć słabo. A BIG już od jakiegoś czasu gra kiepsko. Wątpię, żeby SK potknęło się na którymś z grupowych rywali. Liczę tutaj na gładkie zwycięstwa ekipy Fallena. TO ma byc ich turniej. Jeszcze online może byśmy mogli mówić o większych szansach underdogów ale nie na LANie o takiej puli nagród.
Powodzenia (zaznaczam jednak, że PEWNIAKÓW NIE MA)
Kursy już lekko spadły, ale to i tak 2 must win&#39;y. 3-0 dla SK w fazie grupowej to raczej formalność. Są świeżo po bootcampie i nie widzę tutaj jakichkolwiek problemów z BIG, które nie gra nic od miesięcy albo z Rosją, która gra &quot;mixem&quot;.
Orientuje się ktoś czy na STS w ofercie pre była możliwość obstawiania ilości rund (over i under)?
 
uzytkownik-24118 2,1K
kokoszka99 Tak, cały czas można stawiać linie na rundy (standardowo o/u 26.5) i handicapy na jutrzejsze mecze. Over/under nie w każdym meczu bo linii nie ruszają i nie do każdego meczu jest wystawiona
 
uzytkownik-24118 2,1K
Turniej dopiero się zaczyna a już pierwsza gigantyczna sensacja - SK poza turniejem. OK, trafili dość trudną (patrząc na inne) grupę ale rosyjski mix i BiG to powinny być dla SK w miarę łatwe wygrane, zwłaszcza po bootcampie. Coś tam chyba mocno nie gra w tej ekipie.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Całkowicie się zgadzam, ze coś tam w środku nie gra. Żadne tłumaczenie nie ma prawa bytu z powodu &quot;trudnej&quot; grupy. Takie mogą być na Majorze, finałach ESL&#39;a czy innym IEM&#39;ie. Drużyna która przed chwilą była 2 w rankingu HLTV przegrywa z BIG, z których została już tylko nazwa po jednym majorze i połowa składu oraz mixem z Rosji, który do końca nie wiedział w jakim składzie zagra. Jasne, nie jest to najbardziej renomowany turniej, ale wygrywając go ma się więcej kasy niż za Majora, a poziom kilkukrotnie niższy. motywacje mieli na niego niesamowitą, bootcampu nie robi się przed każdym turniejem, a tu nagle taki występ, że szkoda go komentować.
Cloud9 - Fnatic @1,78 LVBET⛔
Oglądam teraz mecz Fnatic z Japońcami i szału nie ma. Aimowo wyglądają co najwyżej przeciętnie, brak pomysłu na grę w ct, wszyscy bardzo indywidualnie. Fakt, turniej w Katowicach im wyszedł, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Poza tym nie wiadomo jak to u nich wygląda w środku, przecież już teraz się mówi, że za chwilę Xizt zastąpi Goldena, w takiej sutuacji łatwo się nie gra. C9 na pewno zmotywowane na ten turniej, są jednymi z głównych faworytów, szczególnie po odpadnięciu SK, dla mnie kurs warty grania.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A ja zagralem właśnie na Fnatic. Kurs fajnie się podniósł do 2.18 na LVBet. Mimo tej słabszej gry ten mecz to nadal 50/50 więc próbuje na undergoda.
Powodzenia wszystkim. Ten turniej może być pełen niespodzianek ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
A ja zagralem właśnie na Fnatic. Kurs fajnie się podniósł do 2.18 na LVBet. Mimo tej słabszej gry ten mecz to nadal 50/50 więc próbuje na undergoda.
Powodzenia wszystkim. Ten turniej może być pełen niespodzianek ????
Fakt, jak pisałem posta to było 1,78 na C9 i praktycznie taki sam był na Fnatic. Teraz kursy już się zmieniły, z 1,78 zostało 1,64.
Swoją drogą ktoś wie jak wygląda 2 faza grupowa? Dobrze kojarzę, że jest BO2 w niej? I czy możliwe są wtedy remisy? Bo chyba tak było w tamtym roku w grupie, że grali BO2 i możliwe były remisy o ile pamięć mnie nie myli.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wczoraj podobnie było z GODSENT, 16:14 ze Swole żeby potem 16 do chyba 8 z AGO.
Ale jeżeli ta rozpiska grup co wrzucałem powyżej jest prawdziwa to AGO opłacało się przegrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom