>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Polski bukmacher do gry z UK

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam.
Aktualnie przebywam w UK, prawdopodobnie do czerwca. Mam w polskim banku okolo 10tys do gry. Szukam bukmachera polskiego, w ktorym moglbym spokojnie grac stawki okolo 3/4tys pln. Przykladowo STS zabrania gry poza terytorium Polski.
W Iforbet mam juz zweryfikowane konto. Czy tam tego typu stawki na tenis przepuszcza?
Dzieki za pomoc i pozdrawiam
 
M 0

markaka

Użytkownik
Z tego co się orientuję, to na tą chwilę nie ma buka, który na licencji działa i w pl i w uk. Taki sam zakaz jak stosuje sts powinien funkcjonować u każdego polskiego buka. Tak czysto teoretycznie, nawet gdyby ktoś z polskich buków miał licencję w uk to wydaje mi się, że gracz i tak musiałby mieć dwa konta. Nie wiem, jak inaczej mogliby rozwiązać kwestie podatku i rozliczania się z fiskusem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dokładnie, takim jedynym bukmacherem działającym w UK i w Polsce jest LVBET, ale trzeba mieć normalnie dwa konta. A co do tego zakazu gry poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jest to trochę śmieszne, że chcesz zapłacić podatek od gry, a oni jeszcze to uniemożliwiają ???? Tak, czy siak kiedyś byłem w Czechach na jeden dzień i STS po zalogowaniu od razu informował o Ustawie Hazardowej, która zabrania gry spoza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a np. Totolotek nic nie pisał i tam sobie puściłem wtedy kupon.
 
Do góry Bottom