>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy. Głównie piłka nożna.

pkobet 22

pkobet

Użytkownik
W tym temacie będę podawał typy na piłkę nożną, czasem dorzucę może coś z kosza i tenisa.
Tym razem stawiam na staranna selekcje.
Norwich-Nottingham
1. BTTS @ 1,88 x 6j. uni
Sheffield Wed-Ipswich
2. 2-DNB @ 2,15 x 4,5j. uni
W zespole Sheffield plaga kontuzji na dodatek od 17.02 rozegrali 5 meczy, czyli grali co trzy dni i mieli tylko trzy dni na odpoczynek i przygotowanie się do meczu. Ipswich natomiast ostatni mecz grali 24.02 czyli mieli ponad tydzień odpoczynku.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Co ta Legia gra to ja nawet nie... zaufałem opiniom paru osób i tak to się skończyło. No trudno, jedziemy dalej.
Lazio-Bologna
10. Bologna +1,5H @ 1,96 x 4j. uni
11. BTTS @ 1,98 x 4,5j. uni
Piłkarze Lazio maja w nogach od 19.02 - 8 meczy, Bologna o polowe mniej. Grali ostatnio co trzy dni, może im zabraknąć sił w końcówce spotkania. Bolognia potrafi się postawić zespołom pokroju Lazio i mimo, że potrafią frajersko przegrywać mecze, nie powinni sprzedać tanio skóry na Olipico.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
B. Leverkusen-Bayern M.
13 O 3,5 @ 2,5 x 3,5 j. uni
Celta Vigo-FC Barcelona
14. O 3,5 @ 2,35 x 4,5 j. uni
Inter-Cagliari
15. Inter -1,5H @ 1,7 x 7 j. uni
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Po 20 typach wypada zrobić pierwsze podsumowanie:
1.⛔ -6
2.✅ 5,2
3. ZWROT
4.✅ 3,6
5.⛔ -5
6.⛔ -6
7.⛔ -7
8.✅ 5,8
9.⛔ -8
10.✅ 3,8
11.✅ 4,4
12.✅ 6,1
13.✅ 5,3
14.✅ 6,1
15.✅ 4,9
16.✅ 4,8
17.✅ 4,3
18.✅ 3,6
19.✅ 3,6
20.⛔ -2
Suma: ✅27,3 j.
yield: ✅28,9%
Skuteczność: 13✅/6⛔/1-ZWROT=68%
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Everton-Newcastle
23. O 2,5 @ 2,2 x 2,5 j. uni
24 BTTS @ 1,87 x 3 j. uni
Na Goodison Park zmierzą się ze sobą dwa zespoły, które walczą już jedynie o zajęcie max 8 miejsca, czyli tak naprawdę to o nic. Z tego powodu nie mają na sobie wielkiej presji, co powinno oznaczać otwarty mecz. Everton można uznać za zespół własnego boiska, na swojej ziemi czuja się zdecydowanie pewniej niż na wyjazdach. Jak dotąd w tym sezonie każdemu średniakowi na własnym stadionie wsadzali co najmniej jedną bramkę. Martwi jedynie brak Sigurdssona, ale myślę, że i bez niego będą w stanie przynajmniej raz przełamać obronę gości. Newcastle natomiast dzięki zaskakującej serii 4 zwycięstw (ostatnio rozłożony Arsenal i Leicester) z rzędu, zażegnali widmo spadku i mogą powalczyć o zajęcie miejsca w górnej części tabeli. Pewność siebie w zespole gości na pewno na wysokim poziomie. Forma wysoka zwłaszcza u Pereza, który w trzech ostatnich meczach zdobył 3 bramki i 2 razy asystował. Zakładam więc, że obydwa zespoły będą chciały ten mecz wygrać. Nikt tu nikogo się nie przestraszy i nie będzie się chował za podwójna gardą po objęciu prowadzenia, co powinno zaowocować bramkami.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Obejrzałem TO i jestem zdegustowany tak bardzo, że aż muszę skomentować. Styl gry preferowany przez obu trenerów mógł zwiastować tego typu &quot;widowisko&quot;, ale że piłkarze zwłaszcza Newcastle zagrają tak słabo pod względem jakości to się nie spodziewałem. Żenada, chaos, ekstraklasa... w Premier League. Jedyne co wychodziło piłkarzom oby zespołów to przerywanie akcji przeciwnika. Gra bez ładu i składu z obu stron...masa niedokładnych podań, wiele BARDZO niedokładnych, niezliczona ilość głupich strat piłki, zero składnych akcji...piłkarski kryminał. Po formie piłkarzy Newcastle z ostatnich meczy nie pozostało śladu. Spadku nie musza się obawiać, więc myślami już są chyba na wakacjach. Może skończą sezon jak w poprzednim roku West Brom po przekroczeniu granicy 40 pkt...a może poprostu zagrali słabszy mecz po serii czterech dobrych i w następnym znowu zobaczymy ich w dobrej formie...
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Bayern-Real
25. Ronaldo @ 2,1 x 1 j.
26. Lewy @ 1,86 x 0,5 j.
27. James @ 3,4 x 0,5 j.
28. Muller @ 3,1 x 0,5 j.
all uni
Nie mam pojęcia jaki będzie wynik tego meczu. Szanse oceniam 50/50 wiec teoretycznie X2 bo Bayern przeceniony przez buków. Myślę jednak, że padnie w tym meczu pare bramek. Ronaldo to maszyna, a w meczach Ligi mistrzów czuje się najlepiej, cala gra Realu ustawiona jest pod niego. Lewy bo wiadomo najlepszy strzelec mistrza niemiec i potrafi strzelać Realowi. James bo czesto bywa tak, że piłkarze którzy graja przeciwko swojemu poprzedniemu pracodawcy są wyjątkowo skuteczni. Muller bo ostatnio w formie. Stawki symbolicznie bo to bardziej dla dodatkowego dreszczyku emocji.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Lazio-Atalanta
29. X2 @ 1,93 x 4 j. uni
30. 2-DNB @ 3,15 x 1 j. uni
31. U 2,5 @ 2,02 x 1 j. uni
Lazio bez dwóch ważnych graczy: prawdopodobnie Parolo (4 gole/6 asyst) i Immobile (29 gole/10 asyst) czyli ostoja środka pola i najlepszy strzelec poza grą. Ci dwaj gracze mieli znaczący udział w zdobyciu łacznie 49 bramek z 84 strzelonych przez Lazio w tym sezonie. Atalanta to zespół z solidną obroną i bardzo skutecznym atakiem, za kartki zawieszony jedynie środkowy obrońca Caldara, ale Palomino powinien skutecznie go zastąpić. Na wyjazdach radzą sobie całkiem niezle (bilans 7/5/5) co oznacza, że nie przegrali 12 z 17 meczy rozegranych w roli gosci. Porażki jedynie z Juve, Napoli, Interem, Sampdoria, Udinese ( nie strzelili karnego w 85&#39; na 2:2), wygrali natomiast z Roma na Olimpico. Podsumowując potencjał zespołów według mnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę osłabienia jest podobny. Wychodzi więc na to, że value po stronie X2.
 
Do góry Bottom