>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sinusoida

S 15,6K

sinus

Użytkownik
Hej,
postanowiłem założyć własny temat, gdzie w głównej mierze będę podawał typy z futsalu.
Nie zabraknie też snookera i siatkówki plażowej, bo te sporty są mi bliskie.
Stawkowanie 1-10j, podsumowania miesięczne.
Mam nadzieję, że z czasem ktoś tu będzie zaglądał - jeśli uda mi się komuś pomóc, punkty reputacji będą fajnym rewanżem z Waszej strony ;)
Z fartem!
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
3. Siatkówka Plażowa
Nicolai/Lupo win 2:0 ✅
Liamin/Krasilnikov win 2:0 ✅
Samoilovs/Smedins win 2:0 ✅
Brouwer/Meeuwsen win 2:1 ✅
AKO: 2.21 STS
6j
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 15,6K

sinus

Użytkownik
5. Futsal Ekstraklasa
Białystok-Katowice 1 ⛔ ehh, z 3:1 na 3:3, w dodatku tracąc bramkę przy wycofaniu bramkarza prowadząc ????
Wieliczka - Toruń (-1.5) 2✅ 2:5
Gatta (-1.5) - Szczecin 1 ✅ 7:5
AKO: 2.6 STS
8j
⛔⛔⛔
Póki co pojedyncze mecze psują kupony, to boli najbardziej ...:mad:
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
6. Tripel
Lębork - Białystok 1 (1 Polska Liga Futsalu gr. północna) 1:3 ⛔
Anwil Włocławek (Kosz)
Trefl Gdańsk (Siatka)
AKO 2.52 STS
6j
⛔⛔⛔
7. Tripel
Brzeg - Nowiny 1 (1 PLF gr południowa)
Legionowo (reczna)
Wetzlar (ręczna)⛔????
AKO 3.92 STS
4j
⛔⛔⛔
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Fatalny weekend, co tu dużo mówić.
Sobota powinna być dużo lepsza, ale niefortunne połączenie zdarzeń na kuponach spowodowało duży minus, niestety.
1 PLF jak widać nieprzewidywalna, wyraźnie lepsze ekipy w roli gospodarzy nie potrafią wygrywać, chyba odpuszczę granie niższego szczebla i skupię się tylko na ekstraklasie.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
9. Futsal Ekstraklasa
Pogoń - Piast 2 1:10 ????
Clearex - Wieliczka 1 7:1 ✅
AKO 2.24 STS
8j
✅✅✅

10. Tripel
Clearex -2.5 7:1 ✅
Liverpool win 5:0 ✅
Leszno win (1 PLF gr północna) 5:0 ✅
AKO: 4.05 STS
4j
✅✅✅
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
11. Piłka ręczna - Bundesliga
HSG Wetzlar - Hannover 2 29-26 moja teoria się nie potwierdziła tym razem ???? ⛔
2.2 Fortuna
8j
⛔⛔⛔
Tak jak pisałem w dziale tematycznym - gospodarze albo są w czarnej d... i głębokiej rozsypce, albo postanawiają sobie dorobić (co by wskazywało na problemy finansowe klubu), bo ich 2 ostatnie mecze ligowe to wręcz pośmiewisko - remis z przedostatnią drużyną na wyjeździe oraz przegrana u siebie z czarną latarnią ligi - Ludwigshafen (na ok 10 min do końca prowadzili 5 bramkami ...).
Goście bardzo solidna drużyna, szczególnie u siebie. I tu mamy jedyny minus tego typu - Hannover nie punktuje na wyjazdach aż tak dobrze jak u siebie. Wierzę jednak, że pokonają pseudodrużynę HSG. Zresztą, sądząc po spadkach kursów, nie tylko ja tak myślę ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
16. Futsal ekstraklasa
Wieliczka - Szczecin 1⛔ 2-3
@2.43 Fortuna
6j
⛔⛔⛔
Szczecin zdziesiątkowany, grają mecz na drugim końcu Polski, na pewno będą zmęczeni podróżą. Morale nie mogą być dobre po ostatniej porażce 1:10 u siebie.
Wieliczka z nowym, znanym i cenionym trenerem, muszą w końcu powalczyć. A z kim jak nie z Pogonią, która w mojej ocenie jest drugim najsłabszym zespołem tej ligi. W dodatku mają mecz u siebie.
Czuję tutaj przełamanie Solnego Miasta.
 
Do góry Bottom