>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w marcu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.​
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Toronto Raptors vs. Orlando Magic
wygrana Toronto - 4,5
1,40

Unibet wystawił wg mnie absurdalny kurs na to wydarzenie. Toronto kontra Orlando?! Serio?!
Wyjściowy handi to - 3,5 dla Toronto ???? , spodziewałem się czegoś w okolicach - 7,5. Wiem, że Gordon i Vucevic wrócili do gry, jednak myślę, że Raptors bez większych problemów osiągną przewagę 8,10 pkt.
Dobra nie jadę już po nich, bo jeszcze się okaże, że czytają forum i się chopaki zepną.
Dodam jedynie, że Orlando ma silnego konkurenta w postaci Sacto czy Phoenix do walki o picki. Powinno być dobrze, liczę na głębie składu Dinozaurów.
Houston Rockets vs. LA Clippers
wygrana Rakiet - 1,5
1,30


Mój ukochany buk nie wystawił jeszcze tego meczyku, w sumie nie dziwota - batalia Denver vs. LA skończyła się o
7:17. Pamiętam, jak jeszcze 10 min. wcześniej obsrany siedziałem, bo Klipery wygrywały 118:111 i wyglądało to bardzo źle. Piękny come back ziutków Riversa, takie straty odrobić - NBA jednym słowem, nic nie jest pewne ???? .
Wracamy do analizy jednak : zacięte spotkanie powinno dać się we znaki LA, wprawdzie grają u siebie, a wczoraj pokazali, że mogą grać naprawdę dobrze.
Dużo przypadku we wczorajszym meczu wg mnie, Marianovic zagrał pięknie, ale to chyba chwilowy przebłysk formy. Sweet Lou grał na parkiecie 35 min. podejrzewam, że nie wpłynie to na niego dobrze.
Boston C&#39;s vs. Charlotte
wygrana Bostonu
1,28

Wydaję mi się, że Boston to ugra. Charlotte b2b, ładnie wygląda ich ofensywa, liczę na choć krztę zmęczenia Kemby wczoraj 31 pkt. i 32 min. grania. Howard grał wczoraj solidnie, naprawdę solidnie. Myślę, że jeżeli dzisiaj zagra, bo to stoi pod znakiem zapytania, nie będzie już grał tak dobrze.
Teraz przejdźmy do Celtów, choć ostatnio raczej stawiają na ofensywę, nadal bronią dobrze. Ofensywa poukładana, porównując zawodników Kemba - Kyrie, Howard ( jeśli zagra ) - Al Horford. Są jeszcze Lamb, Williams, i pięknie wczoraj asystujący Batum. Po stronie Bostonu zaś Brown, Tatum, Smart, Morris. Wraca też Aron Baynes, Horford będzie wspierany z ławki, zaś Howard ( po raz kolejny jeśli zagra ) wg Rotoworld nie będzie miał wsparcia Zellera.
Celtowie powinni ugrać.
POWODZENIA !​

LUŹNY TYP :
Indiana Pacers vs. Atlanta Hawks
wygrana Pacers + 4,5
1,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj jako główne danie biorę rakiety:
Clippers vs Rockets
Typ: Houston i over 226,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,55 (Unibet)

Ja znowu idę w kierunku Rockets i ich serii już 13 kolejnych zwycięstw z rzędu. Tym razem bardziej ryzykownie z overem i win. Dzisiaj w nocy grają w Los Angeles. Clippers są dzień po dniu, mieli trudny pojedynek, który wygrali w Denver, odrabiając 19 punktową stratę. Mecz był jednak wyrównany w końcówce i kosztował sporo zdrowia. Z Denver do Los Angeles jest kawałek. W Clippersach dalej absencje Gallinariego i Bradleya, na pewno szkoda Galinnariego bo to ważna postać w ofensywie. Mogą odczuwać trochę zmęczenie, ale dobrze im idzie i u siebie łatwo skóry nie sprzedadzą. Ostatnie ich 10 meczów to bilans 7:3. Po All Stars utrzymują dobrą skuteczność i w każdym meczu zdobywają ponad 120 pkt. Houston to jest monolit i pewniak ostatnimi czasy i noga nie chce im się powinąć. Grają bardzo dobrze, nawet gdy wypada kilka ważnych ogniw. Wózek ciągnie przyszły MVP sezonu regularnego, James Harden wraz z rozgrywającym Chrisem Paulem. Do gry w Rockets wraca Gordon, typowy strzelec dystansowy i dostarczyciel punktów z ławki, prawdopodobnie tez zagra podstawowy center Capela. W Clippers dostępny do gry będzie CJ Williams, ale to mniej istotna postać. Idę uparcie w over w tym meczu i dalej liczę na taktykę &quot;run and gun&quot; Houston ma po prostu większą moc i lepszy skład, to jest kolektyw i powinni sobie poradzić. Clippers swoje mam nadzieję, że rzucą i będzie to otwarty mecz. Powodzenia!
Przystawki to:
Detroit vs Bucks typ: Bucks, kurs: 2,02 ⛔ ⛔ ⛔
Nawet osłabione Milwaukee gdzie grają dzień po dniu, powinni sobie poradzić z tragicznymi Detroit. Nie wierzę w ekipę Pistons i ten skład, nic tam się kupy nie trzyma. Bucks przegrali teraz dwa mecze i pora coś wygrać!
Memphis vs Phoenix typ: Pxoenix, kurs: 2,17 ✅ ✅ ✅
Wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Suns i Grizzlies to dwa tankowce, na ten moment Memphis ma 9 czy 10 porażek z rzędu. Spore braki w składzie, więc ja idę w kierunku słońc. Mają więcej talentu i lepszych strzelców. Jest szansa, że to ugrają.
Do tego tak na czuja na Indiane -5,5 kurs: 1,98 ⛔ ⛔ ⛔ oraz na Charlotte +7,5 kurs: 1,95 ⛔ ⛔ ⛔
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Ode mnie dziś :
W typach dnia dałem -12.5 lecz widzę tutaj blowout bo wizards b2b naprawde grają fatalnie i wymęczyli to zwycięstwo z Bucksami, to co zaczeli grać w 2 połowie to tragedia po prostu aż smutno się to oglądało, więc dziś GSW bez litości i pogrom.
Washington Wizards - Golden State Warriors
GSW - 15,5 3.55
A z resztą to Pistons odpuszczam chyba ze jakiś under bym próbował, Toronto również bo za mał kurs, a może się pogromem nie skończyć, może jakiś over. Pacers nie gram bo ostatnio mnie zawiedli więc zdradliwi są ???? ale powinni dziś wygrać, Boston win ez ale tez w handi bym się nie ładował, Suns to taki &quot;niepewny pewniaczek&quot; fajnie to wygląda, OKC trzeba przeczekać kilka spotkań bo dno, Spurs win, no i Houston nie do zatrzymania więc kolejne zwycięstwo tylko pytanie jaką różnicą ;D pozdro
 
blazen 2

blazen

Użytkownik
1.Washington Wizards - Golden State Warriors U225.5 1.85 (48&#39;)✅
2.Memphis Grizzlies - Phoenix Suns U213.5 2.20 (48&#39;)✅
3.San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans U216.5 2.05 (48&#39;)⛔
4.Los Angeles Clippers - Houston Rockets U221.5 2.25 (48&#39;)✅
1.Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
213/108 Wizards
227/119 Warriors
2. Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
204/99 Grizzlies
217/101 Suns
Oba zespoły mają na koncie serię 10 porażek z rzędu, przy kiepskiej grze w ataku i braku celów na sezon poza tankowaniem ciężko spodziewać się zaciętego i szybkiego spotkania, linia podstawowa 217.5 zdecydowanie zawyżona.
3. Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
215/109 Spurs
236/118 Pelicans (w tym 3 dogrywki)
4. Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
225/114 Clippers
213/112 Rockets
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Na dzisiaj zdecydowanie skorzystam z oferty na Totolotku gdzie linia na Wigginsa to aż 21.5 punkta, gdzie jego średnia to 17.7 punktów na mecz + w pięciu ostatnich meczach nie przekroczył tej linii. Dodatkowo uważam iż Portland dzisiaj skutecznie będzie go kryć co przełoży się na małą liczbę rzuconych oczek
Typ: under 21.5 punktów Wiggins @1.95
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Na dzisiaj zdecydowanie skorzystam z oferty na Totolotku gdzie linia na Wigginsa to aż 21.5 punkta, gdzie jego średnia to 17.7 punktów na mecz + w pięciu ostatnich meczach nie przekroczył tej linii. Dodatkowo uważam iż Portland dzisiaj skutecznie będzie go kryć co przełoży się na małą liczbę rzuconych oczek
Typ: under 21.5 punktów Wiggins @1.95
A kto ma go kryć po stronie Portland i na jakiej pozycji obecnie gra Wiggins ?
Przecież to co napisałeś nie ma sensu i lepiej się w ogóle nie odzywać, jak wygadywac takie &quot;rzeczy&quot;
Lepiej już jest jakbyś napisał,ze to tylko sport i po paru minutach na parkiecie złapie uraz i zejdzie z boiska, albo będzie dziś miał problem z faulami
 
C 247

corner91

Użytkownik
A kto ma go kryć po stronie Portland i na jakiej pozycji obecnie gra Wiggins ?
Przecież to co napisałeś nie ma sensu i lepiej się w ogóle nie odzywać, jak wygadywac takie &quot;rzeczy&quot;
Mario proszę Cię zlinczuj go bo trochę go poniosło ...
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Na dzisiaj zdecydowanie skorzystam z oferty na Totolotku gdzie linia na Wigginsa to aż 21.5 punkta, gdzie jego średnia to 17.7 punktów na mecz + w pięciu ostatnich meczach nie przekroczył tej linii. Dodatkowo uważam iż Portland dzisiaj skutecznie będzie go kryć co przełoży się na małą liczbę rzuconych oczek
Typ: under 21.5 punktów Wiggins @1.95
proszę nie grać tego typu, na jednym z forum doczytałem że Butler wróci na mecz, jak się jednak okazuje nie będzie go co za tym idzie Wiggins na jego pozycji jest w stanie pokryć linie, sorry za błędny typ
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
proszę nie grać tego typu, na jednym z forum doczytałem że Butler wróci na mecz, jak się jednak okazuje nie będzie go co za tym idzie Wiggins na jego pozycji jest w stanie pokryć linie, sorry za błędny typ
Wróci , ale na Play offs, takie są plotki. Było to napisać w swojej pierwotnej analizie, to by się wylapalo błąd, a nie napisałeś tylko, że nie rzuci więcej, bo przecież nie rzucał wcześniej tyle ... (w tedy też przecież grali bez Butlera)
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Wróci , ale na Play offs, takie są plotki. Było to napisać w swojej pierwotnej analizie, to by się wylapalo błąd, a nie napisałeś tylko, że nie rzuci więcej, bo przecież nie rzucał wcześniej tyle ... (w tedy też przecież grali bez Butlera)
Mam wrażenie, że siedzisz na forum i poprawiasz innych ludzi, błędy w analizach się zdarzają i mi i Tobie pewnie i to pewnie nie jeden raz. Skoro jesteś taki wszechwiedzący sam podaj jakiś typ dla ludzi aby mogli zarobić.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Błędy sie zdarzają każdemu, ale nie pisanie, że Butler może wrócić na to spotkanie xD Gdybym mógł to za takie coś dawałbym bany, bo to wskazanie braku jakiekolwiek mózgu. Jeżeli obstawiasz jakąś ligę to zazwyczaj w niej siedzisz. Wszystkie strony na facebooku piszą o Butlerze i jego powrocie na PO, więc skąd Ty wziąłeś powrót po tygodniu przy kontuzji kolana?
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Błędy sie zdarzają każdemu, ale nie pisanie, że Butler może wrócić na to spotkanie xD Gdybym mógł to za takie coś dawałbym bany, bo to wskazanie braku jakiekolwiek mózgu. Jeżeli obstawiasz jakąś ligę to zazwyczaj w niej siedzisz. Wszystkie strony na facebooku piszą o Butlerze i jego powrocie na PO, więc skąd Ty wziąłeś powrót po tygodniu przy kontuzji kolana?
a banuj sobie człowieku ile wlezie. Jestem tutaj po to aby pomóc kolegom w ułożeniu kuponu (lajki i reputacje nie wzięły się znikąd) i to, że trafiłem na nierzetelne informacje nie uprawnia was do wyzywania mojej osoby od &quot;półmózgów&quot; itp. Przeprosiłem za podany typ i mam nadzieje, że nikt go nie nazwał. Pozwólcie aby ta gównoburza zatrzymała się na tym poście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
OD RAZU MÓWIĘ raczej niższe stawki tutaj, ciężko coś znaleźć dzisiaj fajnego ????

Kto zdobędzie więcej pkt ✅ andżej wygrał jednym koszem
Wiggins / CJ McCollum
Wiggins 1,75

Sytuacja w Socie nie najlepsza - stracili swój napęd wg mnie i bd mieć problem z ugraniem podejrzewam Portland. Okej, defensywa obu ekip jest bardzo zła, co by nie powiedzieć tragiczna.
Różnicę stanowi ławka Portland. I Tibs oczywiście już tak nie żyłuje starterów jak w początkowej fazie sezonu, jednak nadal ławką gra niechętnie. Ostatnio Wiggins grając na Kings grał 37 min. zdobywając 22 pkt. McCollum grał 33 min. tyle, że punktów zdobył 11, tragiczna skuteczność, co w sumie jest z jednej strony dobre, bo niby zła forma, z drugiej może chcieć się zmobilizować. Poza tym grali z Kings - duża przewaga, nie musiał się starać. Mimo wszystko Wiggins powinien być lepszy.
Miami Heat vs. La Lakers ⛔
wygrana Miami + 4,5
1,30

Tak jak już było wyżej napisane - Miami musi powalczyć, jest Wade jest hype, pięknie się patrzyło na jego come back w ostatnim meczu. Żary powinny ugrać.
POWODZENIA !


 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Podpisuje się pod tym, Lakers wygrali niby 3 ostatnie spotkania ale ze słabiakami więc nie widze innej opcji niż wygrana Miami, a Portland to oczywistość i mocno się zdziwie jeśli będzie inaczej, choć pamiętam spotkanie w któym dawałem na Denver i własnie Minesota ich ograła, także oby 2 raz mi pecha nie przynieśli.
Rozważam czy nie dołączyć do tego 76ers jeszcze bo sam James może tego nie wygrać a naprawdę Cavalersi grają kiepsko. Chciałem też wrzucić brooklyn, grają lepiej, ale tam gra o nic także może być blowout dla któregokolwiek teamu lub mecz na styk wiec nie ma co teo tykać myśle, ale w 76ers widze value choć jeszcze to przemyśle.
mario jak widzisz 76ers dzis?
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Odradzałbym granie na Miami tak samo jak i na Cleveland. Co do meczu Sacramento z Brooklynem to tak jak rzut monetą, zwykła loteria. Portland - Minnesota ode mnie typ do tego spotkania z analizą w typach dnia, pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie no Miami to u siebie takie mecze powinno wygrywać, nie widzę innej opcji. Do tego trzeba dorzucić over i wychodzi fajny kurs 3. Lakers nic nie kryją i to powinien być overowy mecz, linijka 216,5 jak najbardziej do przykrycia.
Miami vs Lakers win&amp;over 216,5 po kursie 3
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Od siebie jeszcze coś takiego dorzucam:
Miami vs Lakers
Typ: Liczba rzutów 3-punktowych trafionych przez gracza — w tym dogrywka (Goran Dragic over 1,5) ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2 (Unibet)

Mało meczów w NBA i trudny wybór. Tym razem idę w kierunku typów na zawodników. Znalazłem ciekawą opcję po fajnym kursie. Dragić to główny playmaker w Miami. Rozgrywa, podaje i przede wszystkim rzuca i to całkiem nieźle. Średnia to ok 17 pkt na mecz. Ma skuteczność 36% za 3 pkt, średnio oddaje 4 rzuty i trafia 1,5. Tej nocy grają u siebie z Lakersami, którzy nie grzeszą w obronie. Mecz powinien być otwarty i sam Goran, który lubi podawać i wchodzić pod kosz, będzie miał na pewno kilka otwartych pozycji do rzutów 3 punktowych. W Miami nie zagra Tyler Johnson i Wayne Ellington. Obaj potrafią postraszyć trójką i pod ich nieobecność wydaje się, że ktoś będzie musiał straszyć zza linii 7,23m. Miami u siebie powinno sporo punktów zdobyć i liczę na to, że przynajmniej te 2 trójki Goran trafi. Obrońców obwodowych za wielu w Lakers nie ma, więc szanse spore. Powodzenia!
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Cavs-76ers
L.James over 9 asyst @1.85 unibet ⛔
Phila win i under 223.5 @ 4 unibet ✅
Cavs wygrało 10 ostatnich meczów z 76ers. Lebron po prestiżowym przegranym meczu z SAS, wyszedł jak na zabicie na brooklyn co udzieliło sie całej drużynie. Pora zwolnić i szykować siły na PO. Ale czy Lebron tak potrafi ? Śmiem wątpić. Myśle, że nawet jak gra ze swoim młodym w karty to łoi go bez mrugnięcia oka. Taki jest, zwycięstwo, za wszelka cene. To go napędza, to go buduje. Dziś z 76ers wydaje się idealny mecz dla Hooda i Korvera. Bralbym over tego drugiego w ciemno , ale nigdzie nie moge znalezc zakladow. Hood jeszcze nie ma tyle zaufania od Lbja a Clarkson piłką sie nie zwykł dzielić, jak mu siedzi, a ostatnio mu wpada dobrze. Mecz sie wydaje 50/50 kwestia tego jak sie Cavs wstrzela na dystansie. J.R Smith jest tak himeryczny ze może zaliczyć 0/10, a może 7/10, czlowiek zagadka, licze jednak ze lebron dużo piłek rozda na obwód i asysty pokryje, jednak gdy będzie cegła za cegła ratuje kurs na 76ers z underem. 76ers maja pomalowane i tam miazdza konkretnie. TT to mega przepłacony gość, nie widzę go na przeciwko Embiida. Podbijam również typ kolegi wyżej na trójki Dragica. Powodzenia wszystkim. Btw do adminów , popracujcie nad wersją mobilna bo napisanie paru zdan na telwfoniw to katorga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom