>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Siatkówka plażowa 2018

Status
Zamknięty.
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Pozwoliłem sobie zalozał nowy temat.
Już dziś rusza faza zasadnicza pierwszej 5* w tym sezonie! ;)
Mam nadzieję, że przynajmniej kilku użytkowników forum wykaże sie tutaj swoją aktywnością ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Mały offtop, bo nie będzie konkretnie o typach, ale - czy ktoś ma jakś stronę godną polecenia, gdzie można obejrzeć większość meczów siatkówki plażowej?
Wcześniej korzystałem ze streamów bukmacherów, ale teraz, jak wiadomo, jest to mocno ograniczone ... ;)
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
sts można, ewentualnie u Rusków też masz stremy dużu lepsze. Ekran dużo większy, a jeśli Ci nie szkoda 2 dyszek to masz super opcję na: https://us.beachmajorseries.com/en/users/beach_stream Jakoś jest naprawdę bardzo dobra + z kilku boisk na raz można oglądać.
A jak już napisałem to polecam:
Lupo/Nicolai - Ranghieri/Ciamanti 1 @ 1.50 bet365 ✅
Lupo rewelecja, dwa mecze w których pokazali kawał siatkówki. Fakt, że początek sezonu, ale no jeśli ktoś ogrywa parę Łotewska Smedins/Samoliovs 16/12. Mają w 2 secie 15:6 to WOW. Ciamanti jest tutaj słabiutki, już z Holendrami powinni polecieć. Lupo/Nicolai Mistrzowie Europy, srebni medaliści z Rio, jeśli Daniel nie wariuję to ich cel zawsze medale. Ranghieri to jeden z lepszych bloujących ale bez Carambuli osiąga słabe wyniki. W tym roku dużo porażek. Cięzko mi uwierzyć, że Lupo z Nicolai po 2 rewelacyjnych meczach zejdą do poziomu rodaków. Moim zdaniem szybkie 2:0, choć... ten turniej jest dziwny, więc do mocnego grania nie polecam.
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Co do tematu oglądania plażówki to mecze półfinałowe i o medale z turniejów World Tour od 1-4 gwiazdkowych są na youtube za darmo ;-) Mateo fajny kurs znalazłeś na Włochów...u naszych buków tylko skromne 1.30... Ja od siebie polecam takie mecze na dzisiejszą noc.
Kantor/Łosiak-Plavins/Tocs typ 1 -1.60 STS ✅
Nie wierze że dzisiaj Kantorowi przytrafi sie tak fatalny mecz jak w Hadze gdy ulegli tej parze 0:2 po fatalnym meczu w finale...gdy już zagrali na swoim normalnym poziomie to w Pelhrimovie roznieśli bardzo pewnie tą parę 2:0 w setach do 15 i 13 w pófinale tej imprezy...Dzisiaj będzie podobnie.
Gibb/Crabb-Hyden/Brunner typ 1-1.50 STS ⛔ szkoda... 16:18 w 3 secie...
Gram na zwycięstwo drugiej pary USA na tą chwilę,lepsi od Nich są tylko Lucena i Phil...Gibby zagrali fajny mecz z parą Evandro/Andre ogrywając ich 2:0.Crabb w formie,wyciąga niesamowite piłki w obronie...Gibb to ogromne doświadczenie i ma to czucie na bloku.Z kolei Brunner to człowiek który potrafi wręcz najłatwiejsze przyjęcie posłać w trybuny,no w przyjęciu momentami tragedia i liczę że Gibby to dzisiaj wykorzystają...
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dla porównania chociażby w Dafabet
Losiak/Kantor @ 1.72
Gibb/Crabb @ 1.81
Nie gracie w tych polskich firmach, bo to jest oszustwo w biały dzień. Tak patrzę na ich kursy na plażówkę to istny kabaret.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dla porównania chociażby w Dafabet
Losiak/Kantor @ 1.72
Gibb/Crabb @ 1.81
Nie gracie w tych polskich firmach, bo to jest oszustwo w biały dzień. Tak patrzę na ich kursy na plażówkę to istny kabaret.
Popierasz typy na powyzsze pary ? ????
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Obie pary już po meczu, niestety Gibby nie dali rady.
Ja ze swojej strony polecam typ na Borger/Kozuch, grają naprawdę fajnie. Do tego dorzucam Brazylijki Bednarczuk/Santos Lisboa i mamy dubla w sam raz ;)
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
P.Herrera/A.Collado vs P.Nicolai/D.Lupo
Sety - zakłady z handicapem: P.Herrera/A.Collado (+1.5) @ 1.56 ✅ 22-24 21-19 15-17
Wygrana w meczu: P.Herrera/A.Collado @ 2.41 ⛔ trochę frajersko, bo powinno być 2-0, w 1 secie Hiszpanie mieli 20-17 i przyjęcie i wtopili..

Faworyci nie mają łatwo na początku sezonu, dobrze to widać w Fort Lauderdale. Często potrzebują pierwszego seta na ogarnięcie i dopiero potem zaznaczali wyższość że słabszymi rywalami. Teraz kiedy słabych już nie ma może być o to jeszcze trudniej i tak to widzę w przypadku Włochów. Wczoraj pierwszy set z Ranghierim i Caminatim do zapomnienia, masa błędów własnych i seriale oddanych punktów, a rywale byli naprawdę bardzo słabi, co zresztą dobitnie pokazały następne sety. Hiszpanie podobna sprawa, też przegrany pierwszy set tylko że rywale dużo lepsi, Schachter z Pedlowem potrafią napsuć krwi najlepszym. Hiszpanie po prostu lepiej wyglądali na tle lepszych rywali, w tamtym roku bilans na plus 2-1, wygrywali do zera a przegrali w 3 setach, dlatego myślę że kursy powinny być bardziej wyrównane, a może nawet odwrócone.
B.Sweat/S.Ross vs B.Seixas De Freitas/F.Alves
Łącznie punktów: Powyżej 82 @ 1.73 ✅ 18-21 18-16 19-21 bardziej zaciętego meczu trudno sobie wyobrazić..
Punkty - zakłady z handicapem: B.Sweat/S.Ross (+4) @ 1.71 ✅
Trochę podobna sytuacja jak wyżej. Brazylijki bardzo nieregularne, żal było patrzeć na ich mecz z Bansley i Wilkerson. Do połowy 2 seta wyglądało to bardzo biednie, bodaj było 16-21 8-12, a potem niewiele lepiej. Bo również w deciderze musiały się mocno gimnastykować z 7-10. Potem wprawdzie łatwo ograły Hermanovą i Slukovą ale Czeszki już tak mają. Sweat i Ross wyglądają lepiej niż zwykle, w nocy ograł po zaciętym boju mocno faworyzowane Humana-Paredes z Pavan, a to dużo bardziej regularna para niż Brazylijki. Zresztą typy nie na wygraną Amerykanek, co wg mnie jest całkiem prawdopodobne, ale bardziej na zacięty overowy mecz, bo te pary zawsze toczą zacięte mecze. W tamtym roku Amerykanki wygrały w deciderze, w tym roku Brazylijki wzięły rewanż też na pełnym dystansie. Nie widzę powodu by teraz mielibyśmy obejrzeć jakąś egzekucję w 2 setach.
Marathon
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Ostatni typ trochę na poprawę humoru bo ten turniej trudny w typowaniu...na dokładkę kurs nawet ok.
Godz. 19:00 Finał Turnieju w Fort Lauderdale Dalhausser/Lucena-Nicolai/Lupo typ 1- 1.37 Dafabet ✅ pewne 2:0
Amerykanie idą jak burza przez ten turniej.Wygrywają wszystko 2:0 w tym z takimi ekipami jak Samoilovs/Smedins i Brouwer/Meuuwsen...Dalhausser wymiata na bloku i na zagrywce...w meczu z Holendrami i Łotyszami robiło to ogromną przewagę.A Włosi jak to Włosi...Lupo musi mieć dzień w ataku bo jak nie to nie pograją...Wspomnę tylko że bilans H2H tych ekip to 3:1 dla USA.Dzisiaj widze zwycięstwo Amerykanów.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Kwalifikacje, część par egzotyczna i jest to ich pierwszy poważny start w tym roku.
Osobiście polecam się wstrzymać i obserwować ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Mi osobiście bardzo podobał się klimat turnieju w Starych Jabłonkach czy Olsztynie.
Śmiem twierdzić, że między innymi ze względu na pewną &quot;swojskość&quot; tych terenów. Był super fun, czasem wręcz bezwstydny ... ;)
Czy uda się to w Warszawie? Chcę wierzyć, że tak...
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Morais Filho/S.Barbosa Santos vs A.Brouwer/R.Meeuwsen
Punkty - zakłady z handicapem: A.Morais Filho/S.Barbosa Santos (+6.5) @ 1.94 ✅ 21-19 19-21 20-22 przegrali z kontuzją Santosa, jak musisz brać medicala przy 17-17 w 3 secie to jasne jest że dobrze nie jest.. szkoda, ale kursy i tak przesadzone były
Wygrana w meczu: A.Morais Filho/S.Barbosa Santos @ 3.05 ⛔
Moim zdaniem przesadzone kursy. Alvaro wprawdzie miał dzisiaj jakiś uraz w 2 secie przeciwko Crabbowi i Gibbowi, był długi medical itd (może dlatego takie kursy?) ale najwidoczniej to skutecznie rozbiegał bo potem Brazole odwrócili mecz, wygrali seta i potem decidera, a trzeba powiedzieć, że Amerykanie są aktualnie w lepszej formie niż Holendrzy, którzy niby solidnie, ale na pewno bez dawnej iskry. Nie widzę powodu żeby ich aż tak faworyzować, kursy powinny być bardziej wyrównane.
M.Bryl/G.Fijalek vs C.Younousse/A.Tijan
Wygrana w meczu: M.Bryl/G.Fijalek @ 1.56 ⛔ 21-15 16-21 10-15
Co do Fijałka i Bryla, to patrząc jak na luzie odprawili Gavirów to z malowanymi Katarczykami powinno być jeszcze łatwiej. Na dobrą sprawę rywale mają tylko fizykę, z kubańskich genów, ale przyjęcie i obrona to jeszcze lata świetlne od topowych par, również od Polaków. I tu może być klucz do wygranej.
Marathon
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Pierwsza część sezonu za Nami. Przed Nami to co najważniejsze czyli turnieje najmocniej obsadzone czy też mistrzostwa Europy.
Ciekawe roszady w Brazylii. Rozstali się Alison/Bruno, Evandro/Andre czy też Pedro/George.
Nowe pary wyglądają następująco :
Alison/Andre
Evandro/Vitor Felipe
Pedro/Bruno
Thiago/George
Pierwszy test już za tydzień w Ostrawie. Potem Warszawa, Espinho, Gstaad, Wiedeń czy Moskwa, a po drodze ME i masa innych mniejszych zawodów.
Okres wakacyjny, więc i plażòwka wchodzi na najwyższe obroty.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Warto zaznaczyć, że turniej z Warszawy, który właśnie się rozpoczął jest obszernie transmitowany na sportowych antenach Polsatu. Jak ktoś nie może oglądać na żywo z trybun to fajna opcja, aby obejrzeć mecze z boiska głównego.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Pod lupę biorę dwa spotkania WT z Warszawy.
Pierwsze to pojedynek mocnych par Światowego beach volley-a. Mecz Rosjan z Brazylijczykami. Obie ekipy nie błyszczą jednak formą w ostatnim czasie. Mają przestoje, i graja nie równo. Myślę że wynik rozstrzygnie się w tie breaku.
Gram tutaj 3 sety w meczu (2.15)
Drugie spotkanie to pojedynek naszej flagowej pary Kantor/Łosiak ze słabiutkimi Czechami Dumek/Bercik . Tutaj wybór padł na 1 seta hc -4.5 oczywiście w stronę Polaków. Myślę, że wiele się nie trzeba rozpisywać przy tej analizie, powiem tylko że nasi nr 1 w rankingu Touru a przeciwnicy 71 miejsce. Do tego gramy u siebie, i forma znakomita o czym świadczy finał z przed paru dni. Spodziewam się pogromu!
Kantor/Łosiak hp 1 set -4.5 (1.65)
AKO: 3.55
Forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom