>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Krajowe eliminacje - Eurowizja 2018

xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Napiszę coś z racji tego że już jutro eliminacje, a poziom według mnie w tym roku na prawdę słabiutki. Jeszcze gorszy niż rok czy 2 lata temu. Osobiście mam problem, bo kibicowałbym Marcie z racji sympatii od VoP ale piosenka &quot;Nie mów mi nie&quot; po angielsku jakoś nie wpada mi w ogóle w ucho. Po prostu po angielsku jeszcze gorsza wersja niż polskiej. Dlatego widzę tylko wygraną Andrzeja, myślę że może konkurencją być Isabell, chociaż mnie bardziej przekonuje Gromee
Z graniem czegoś mam problem bo to Eurowizja i tu na prawdę są różnie zaskoczenia i niespodzianki, sam wybór tej 10 przez komisję to jak dla mnie niespodzianka. Dlatego kibicuję i trzymam kciuki za Gromee&#39;go ale pogram sobie za niewielką stawkę wygraną Otrebus:

Isabell Otrebus @3,50 STS ⛔ ⛔ Jednak na żywo to nie spiewanie dla niej, ale jedzie Gromee i to się zgadza ????

Tak jak pisałem wyżej, jak dla mnie tylko ona może namieszać, a według mnie poprawiła się porównując do ostatnich eliminacji w których nie udało się jej wygrać, piosenka też na tle Pablossona czy Future Folk to odjeżdża i to dalekoo
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Eurowizja - Polska 2018 - Eurowizja Polska 2018 - Preselekcje - ZWYCIĘZCA
Gromee feat. Lukas Meijer - &quot;Light me up&quot; @ 1,83 etoto ✅ ✅ ✅
Czas na jedenaste krajowe preselekcje w historii. Tak jak zwykle szukam w takich przypadkach dogów, tak dziś idę zdecydowanie w stronę faworytów. Przed dwoma laty skończyło się to bardzo źle dla forum (pamiętny kazus Margaret), gdy naprawdę wiele osób grało na jej zwycięstwo w preselekcjach nie mając pojęcia o konkursie. W każdym razie Andrzej Gromada i Lucas Meijer niewątpliwie są głównymi faworytami do dzisiejszego triumfu. Stąd spodziewałem sie kursów na poziomie ~1.5. Przy powyższym warto zaryzykować, bo tym co różni tegoroczną edycję od tej wspomnianej, sprzed dwóch lat, jest fakt że nasi faworyci nie maja praktycznie konkurencji. Jestem niemalże pewny, że że głosowaniu publiczności zwyciężą. Jury miewa swoje niezrozumiałe decyzję, ale wobec tak gigantycznej przewagi nad resztą stawki inny wynik niż wygrana powyzszej pary byłby farsą.
I żeby nie było wątpliwości - nie uważam, że &quot;Light me up&quot; jest czymś nadzwyczajnym. Ba, uważam że przebrnięcie przez półfinał tej propozycji będzie czymś godnym podziwu, w finale ten nieeurowizyjny utworu raczej przepadnie. Niemniej wobec rozpoznawalności Gromee i miernej konkurencji nie jestem w stanie dopuścić do siebie myśli, że jakąkolwiek inna propozycja będzie reprezentować nasz kraj w maju w Portugalii. I jeśli podobnie myśleć będzie nasze krajowe jury (tak jak mówiłem - o głosy publiczności się nie martwię), to dzisiaj sie dowiemy że to właśnie polsko-szwedzki duet zobaczymy w Lizbonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Osobiście kibicuję gromee ale mam obawy czy nie pogrąży jego piosenkę jury, tak jak kolega wyżej napisał to jak ocenią piosenkę to niewiadoma ale patrząc oceniali rok temu może być nieciekawie i myślę że prędzej wybiorą otrebus, nadzieja w głosach widzów.
Mam wrażenie że jury bardziej wybiera piosenkę ładniej zaśpiewaną niż taką która ma większą szansę na wysoką lokatę na eurowizji
 
Do góry Bottom