>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Acapulco - 26.02-03.03.2018

Status
Zamknięty.
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Haddad M.-Mladenovic 2 @1.5

Turniej kobiecy w Acapulco to raczej ubogi krewny turnieju meskiego, ale wydaje mi sie ze Mladenovic bedzie grac.
Tak to mniej wiecej wygladalo w tamtym sezonie. Mladenovic wygrala w Sankt Petersburgu i poznie jnastpaily mniej wiecej 3 najlpesze jej miesiace w WTA Tour. Zagrała w finale wlasnie w Acapulco, ponziej swietne wystepy w Indian Wells i Madrycie i rowniez bardzo dobry na Frnech Open i wyglada ze tym razem tez forma rosnie.
Indian Wells niedaleko, ale nie trzeba az tak gonic bo IW rozpoczyna sie jak zwykle nietypowo w srodku tygodnia, wiec tutaj jeszcze znajdzie sie mniejsce na odpoczynek. Turniej finansowo nieduzy, ale nie sadze by Mladenovic miala sie oszczedzac tym bardziej ze poskladala bez wyrzutow sumienia rodaczke z kwalifkacji- Amadine Hesse, ktora slynie glwoenie z tego, ze poki co lepiej wyglada niz gra. Haddad Maia grozna rywalka, rowniez posiada bardzo dobre argumenty silowe, taka Brazylijka &quot;wyhodowana&quot; na kortach Miami, wiec dla niej twarda nawierzchnia jest jak najbardziej wskazana. Troszke ryzykownie przy nieduzym finansowo portfelu tego turnieju w wersji kobiecej, ale sadze ze Mladenovic jeszcze troche pogra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Tenis by Dawid 820,5K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Acapulco
Zarazua R. – Gavrilova D.
Typ:
powyżej 8,5 gema w I secie
Kurs: 1,88
Bukmacher: milenium
Typ opieram głównie na przeczuciu i myślę, że gospodyni jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę. W pierwszej rundzie ograła zdecydowaną faworytkę Kristynę Pliskovą i to w dwóch setach. Z kolei Gavrilova wymęczyła spotkanie z Madison Brengle, a co rzuciło mi się w oczy to to, że zanotowała aż jedenaście podwójnych błędów serwisowych przy ani jednym asie. Wczorajszy sukces i ściany na pewno pomogą Meksykance i myślę, że jeśli ma nawiązać walkę z bardziej utytułowaną rywalką to właśnie w pierwszym secie, gdy ta niekoniecznie musi dobrze wejść w mecz, a gospodyni będzie miała jeszcze sporo siły. Jest to jej pierwszy turniej w tym roku, więc szersza analiza nie ma sensu, ale na pewno nie jest to anonimowa zawodniczka i stać ją na wiele właśnie w Acapulco. Wczoraj zanotowała dobre liczny na pierwszym serwisie, a na drugim wyglądała wyraźnie lepiej od Gavrilovej, która nie wyróżnia się niczym poza solidnym trzymaniem piłki w korcie.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Cepede to kelnerka i to raczej Begu oddała, a nie Cepede wygrała.
Ostatnio kolega zrobił mi wykład na temat NBA, wiec nie polemizowałem, bo to nie moja specjalność, ale tenisem sie już troche interesuje, wiec tutaj głos chyba moge zabrać.
Pytanie retoryczne brzmi: Jak zawodniczka, ktora grala w 4 rundzie szlema, może byc kelnerką. Przecież co najmniej połowa zawodniczek sredniej klasy tego w swojej karierze nie dokonuje.
Można oczywiście dyskutować, ze to osiągnięcie wykonała na nawierzchni ceglanej, ale ludzie znający tenis tylko z teorii mają błędne wyobrażenie na temat gry w tenisa. Wszystko jest kwestia przygotowania. To sa zawodowi (z naciskiem na słowo &quot;zawodowi&quot;) tenisisci. Na początku tego roku Nicolas Kicker według powszechnej teorii tego forum nie potrafił grac na nawierzchni twardej, poczym dotarł do 3 rundy AO. Tennys Sandgren nie umiał według powszechnej opinii grac na cegle, po czym zajechał do Ameryki Południowej i powygrywał tam mecze. Juz pomijam fakt, że wygrywał chyba nawet challengera na amerykanskiej zielonej cegle.
Tak niestety jest co roku. Dwa lata temu według powszechnej opinii niejaki Diego Schwartzman nie potrafił grac na nawierzchni twardej, po czym nagle zagrał w cwiercfinale US Open i 4 rundzie Australian Open. Można te przypadki zawodowców nie umiejących gdzies grac mnożyć.
To że ktoś preferuje jakaś nawierzchnie, nie świadczy, że nie umie grac na innej.
Powiedzmy sobie szczerze, zawodnik/zawodniczka, który zagrał(a) w 4 rundzie szlema nie jest kelnerem/kelnerka.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Dokładnie w tabelce, masz rację. Tylko problem w tym, że połowa zaowdniczek średniej klasy nigdy nie dociera nigdy do 4 rundy szlema. Taka 4 runda szlema jest mniej wiecej warta tyle ile wygrany turniej WTA tej najnizszej klasy.
Argument typu... bo ja widziałem zawodnika jest troche smieszny. A ja widziałem legendarne mecze, o ktorych Ty pewnie pojecia nie masz i co? Czy to cos zmienia ? Moge sie pochwalić też?
Reasumujac, zawodnik/zawodniczka, ktora dociera do 4 rundy szlama, nie jest kelnerem/kelnerka, nawet jesli dokonuje tego w tabelce.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
A czy to forum to jest jakiś Twój prywatny folwark, na którym tylko Tu masz racje i prawo wypoweidzi?

Reasumujac, zawodnik/zawodniczka, ktora dociera do 4 rundy szlama, nie jest kelnerem/kelnerka, nawet jesli dokonuje tego w tabelce.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Mylisz się , Cepede jest Kelnerką i minimum ligę niżej od Gavrilovej.
Nie spamuj, a to co piszesz nie jest odpowiedzą na pytanie, bo pytanie tak nie brzmiało. Ponadto nie wkejaj tabelek, bo to produkt dla kelnerów.
Nie spamuj ZIOM !
Mam nadzieję, że ta kelnerka rozniesie w pył Gavrilovą żebyś zamilkł
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Begu jest groźna tylko na cegle, poza tą nawierzchnią strasznie kaleczy, więc jej mecz z Paragwajką to raczej średni wyznacznik formy tej drugiej. Prawie 1,7 na Darie to super kurs, Ryog jest od niej zwyczajnie sporo słabszą zawodniczką. Daria na pewno nie odpuści, bo ona jest cholernie zawzięta i uparta. Widizałem mecz z Brangle, szału nie grała, ale solidnie przerzucała, Amerykanka się wystrzelała i poszło z górki. Jak nie zagra jakiejś ostrej patologi na serwisie, to wygra.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Malutka Cepede skoro ograla nowonarodzona Bencic to musi cos umiec, sadze. Nigdy jej jednak nie ogladalem w akcji.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Ta polemika jest bez sensu. On tak moze cala dobe. To jeden z tych gosci, ktorzy znaja sie na wszystkim i zawsze maja racje...
Posiedzial 2 miesiace na forum i jest wyrocznia we wszystkich dyscyplinach sportowych. Z całego serca Pana przepraszamy za glosy krytyki.
Swoja droga zawodniczka we wczesniejszym poscie byla, cytuje &quot;dwie klasy lepsza&quot;, a w kolejnym poscie juz jednak moze przegrac. Logiczne, prawda ?
Od tematu dyskusji juz dawno odplynal... Przeciez nawet nie zauwazyl, ze to byl drugi wygrany mecz Cepede Royg tutaj i ze w 1 rundzie pokonala Belinde Bencic.
NAJGORSZE W TYM WSZYSTKIM JEST JEDNAK CALKOWITY BRAK JAKIEJKOLWIEK POKORY.
Zreszta na tym forum to juz byly cuda wianki, ze okreslenie kelnerem kogos kto gra po 4 rundach szlema nie dziwi.
Serio, szkoda strzepic jezyka. On nawet gdyby nie ma racji, to i tak by sie nie przyznal. Symptom ten mozna okreslic tylko slowami pochodzacymi z polskiego klasyka kina lat 90-tych ...


Jeszcze raz, serdecznie Pana przepraszam, ze osmieliłem sie miec odmienne zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 319

defox

Użytkownik
Nie odwazylbym sie powiedziec ze Gavrilova w obecnej formie jest od kogos z Top100 lige nizej.
Zeby nie robic offa - ogladalem wczoraj meczarnie Stephens. Nie wiem co sie z ta panienka stalo, ale gra po prostu katastrofalnie. Gdyby nie to ze Rus nagle zapomniala jak sie gra, przegralaby 0:2. Jej gra to festiwal bledow, a co wiecej robi je seriami. Dzisiaj mierzy sie z Voegle, ktora wczoraj dala sie przelamac Marii Sakkarii tylko jeden raz i to byly jedyne bp przy jej serwisie w meczu o ile dobrze pamietam. Mysle ze Voegle nie jest gorsza od Rus, na pewno dzieki serwisowi bedzie mogla latwiej wygrywac swoje podanie.
Typ podyktowany wylacznie forma Stephens.
Voegle @ 3.42 1xbet
Wynik 2:1✅
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącam, ale na Gavrilova odradzam granie.
Lepiej na secika Paragwajki, która ewidentnie jest w formie.
Kurs 1.50-1.55 to całkiem fajny kurs na set do np. jakiegoś dubla.
????
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
A nie mowiłem ze on tak moze cały dzien w nieskonczonosc ?
Przeciez ja napisałem 4 posty na ten temat, a Ty 7 postów. Kto jest wiekszym spamerem mowisz ???
Dajcie mu 5 minut slawy. Jak to powiedzial... przed meczem byly 2 klasy roznicy, a w kolejnym poscie juz jednak pisal ze zawodniczka mogla przegrac. Bardzo madra wypowiedz. Pousuwal tresci poprzednich postow, chyba sie wstydzil. Na szczescie Gavrilova wygrala w 3 setach, bo inaczej zapadl by sie pod ziemie ze wstydu.
Wypada zatem zlozyc Panu szczere gratulacje, bo to bylaby wielka strata nie moc czytac kogos kto zna sie na wszystkich dyscyplianch swiata i kazdemu czyni wyklady.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
A nie mowiłem ze on tak moze cały dzien w nieskonczonosc ?
Przeciez ja napisałem 4 posty na ten temat, a Ty 7 postwó. Kto jest wiekszym spamerem mowisz ???
Dajcie mu 5 minut slawy. Jak to powiedzial przed meczem byly 2 klasy roznicy, a w kolejnym poscie juz jednak pisal ze zawodniczka mogla przegrac. Bardzo madra wypowiedz. Pousuwal tresci poprzednich postow, chyab sie wstydzil. Na szczescie Gavrilova wygrala w 3 setach, bo inaczej zapadl by sie pod ziemie ze wstydu.
Wypada zatem zlozyc Panu szczere gratulacje, bo to bylaby wielka strata nie moc czytac kogos kto zna sie na wszytskich dyscyplianch swiata i kazdemu czyni wyklady.
Co to jest ?
Spytałem się o obraz gry gier , a nie o przewidywanie, a postów było 7 bo pisałem z kim innym a nie z Tobą ! (Tam było wszystko okey). Nie chce z Tobą pisać i chce mi się wymiotować na twoje posty !
A treść moich postów była dobra, pisałem że to nie czas Gavrilovej, a Ty ciągle nie na temat. Skad Ty jesteś człowieku
Usunąłem moje posty bo nie chce pisać tam gdzie Ty! Bo wyniki to ja sam umiem sprawdzić ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom