>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie będzie grał Robert Lewandowski?

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Robert zmienił właśnie agenta. Po 10 latach rozstał się z Czarkiem Kucharskim. Obecnie jego karierę będzie prowadził Pini Zahavi. W mediach gorączka. Wszyscy zastanawiają się nad przyczyną i ewentualnymi dalszymi krokami piłkarza. Wielu przepowiada transfer.
Dlatego zabawmy się. Waszym zdaniem Robert w jakim klubie może wylądować, czy po prostu zostanie dalej na niemieckich boiskach?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wydaje mi się, że jednak po sezonie przejdzie do Realu Madryt, myślę, że Perez zrobi w letnim okienku rewolucję w Madrycie i będzie chciał stworzyć nowe Galacticos, jedyna szansa na to, że Real nie zostanie poważnie przebudowany to wygranie Ligi Mistrzów. druga sprawa to ambicja Roberta, wiadomo, że ma on mega ambicje, między innymi wygranie wspomnianej Ligi Mistrzów czy zdobycie Złotej Piłki, a wiadomo, że grając w Madrycie będzie miał na to szanse, od lat piłkarzy występujących poza Realem czy Barceloną w takich konkursach traktowano &quot;po macoszemu&quot; i Robert to wie, zresztą widac to w ostatnich sezonach, gdzie strzelał na podobnym poziomie co CR7 i Messi, a gdzie był w końcowej klasyfikacji każdy wie. Wiem, że prezes Bayernu twierdzi, że Lewy nie jest na sprzedaż, ale w dzisiejszej piłce niczego nie można być pewnym, wiadomo, że tym sportem rządzą niewyobrażalne pieniądze, więc jak będzie dowiemy się już latem, ja jednak stawiam, że RL9 odejdzie z Monachium i trafi do Madrytu.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Jeśli zwrócić uwagę na to co napisałeś, a więc walkę o Złotą Piłkę (uważam jednak, że nie zdobędzie jej) czy wygraną w LM, to kierunek madrycki jest w tym przypadku najbardziej odpowiedni. Sam jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie, bo kontrakt ważny jeszcze kilka lat, Bayern nawet nie myśli go oddać, a chętnych nie brakuje ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Do spekulacji nt. ewentualnego transferu Lewego włączył się popularny magazyn piłkarski Kicker. Według ich źródeł z Bayernem nie kontaktował się nikt z Realu w sprawie rzekomego transferu. Poza tym niemiecki klub twardo utrzymuje, że Robert nie jest na sprzedaż. Nawet gdyby kwota miała przekroczyć 100 mln euro!
Bardzo ciekawy wydaje się fakt, że Lewandowski z nowym agentem związał się wyłącznie do czerwca. Jak wierzyć doniesieniom dziennikarzy, to ciekawy ruch...
Podsumowując, Kicker ewentualny transfer Roberta Lewandowskiego ocenia jako mało prawdopodobny i niezwykle trudny do zrealizowania. Ale życie nie raz pokazało, że tam gdzie stoją wielkie pieniądze, tam nie ma rzeczy niemożliwych.
 
C 16

carbohydrate

Użytkownik
Bayern nie zgodzi się na odejście Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt, jedynie stanowcza prośba o &quot;transfer request&quot; pozwoli mu odejść, bo jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
 
Do góry Bottom