>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z Wypłatą Środków

M 0

magha313

Użytkownik
Czesć wszystkim, załozylem konto na betclick ,fakt ze niepotwierdzilem przy w momencie wyplacenia ,konta dowodem ale to nadrobilem , tyle ze to nie pomogło srodki (400) ZŁ dalej są na koncie u Buka na Bet Click ,wpłaciłem 760 zł stracilem 320 , zagrałem potem za 40 , zostało 400 ,wiec nie wiem skąd ta treść maila cytuje: ,,
Szanowny graczu,
Uprzejmie informuję, że wypłata została anulowana z powodu nie dokonania obrotu wpłaconym depozytem. Jest to niezgodne z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej. Chciałbym przypomnieć, że każdy depozyt musi być wykorzystany w grze lub zakładach.
8.3 Wpłaty na Twoje konto Betclic powinny być współmierne z grą. Dlatego też, jeśli zajdzie podejrzenie nadużycia (na przykład, gdy wpłacona kwota nie została w odpowiednim stopniu wykorzystana na grę, a gracz zażąda wypłaty wcześniej wpłaconej kwoty lub gdy Betclic będzie podejrzewał, że gracz nadużywa kursu wymiany i korzysta z jego zmian), Betclic zastrzega sobie prawo, zgodnie z własnym uznaniem, do anulowania całej wypłaty bądź jej części, do pobrania należnych kosztów z nią związanych oraz do zamknięcia konta Betclic na czas nieokreślony. Betclic zastrzega sobie również prawo do zażądania odpowiedniego potwierdzenia wpłaty oraz dodatkowych kopii dokumentu tożsamości przed rozpoczęciem przetwarzania jakiejkolwiek wypłaty.

Bardzo proszę zagrać za cały wpłacony depozyt.
Z góry dziękuję za współpracę oraz życze miłego dnia. &quot;
Czy mam prawo do wyplaty czy tylko kręcą i p**olą ze jakieś obostrzenia są ?!
Będe wdzieczny za pomoc !
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o ponowny kontakt.
Pozdrawiam,
Robert Bachnicki
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Nie wypłacisz,jeśli nie zagrałeś za wszystkie wpłacone środki.Skoro wpłaciłeś 760 zł.,to ta kwota musi zostać obrócona.Zostało Ci do obrotu 400 zł.,z tego co widzę.
 
M 0

magha313

Użytkownik
Nie wypłacisz,jeśli nie zagrałeś za wszystkie wpłacone środki.Skoro wpłaciłeś 760 zł.,to ta kwota musi zostać obrócona.Zostało Ci do obrotu 400 zł.,z tego co widzę.
Ok dobrze, ale to rozumiem mam teraz zagrac tak by obrócic i nie stracic ?! Bo inaczej obróce ale strace jak zle zagram ?! W kazdym bukmacherze tak jest ? Ze masz cały depozyt postawic , odcinkowo lub jednym rzutem , bo inaczej to taka studnia ???
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Załóżmy taką sytuację: użytkownik wszedł nielegalnie w posiadanie 10 tys.Wpłaca je do legalnego bukmachera,obraca tylko część,resztę wypłaca i ma legalną gotówkę.To się nazywa &quot;pranie pieniędzy&quot;.Bukmacherzy zabezpieczają się przed tym w sposób opisany w ich regulaminach.Jeśli zdecydowałeś się wpłacić daną sumę,to po to,żeby ją obrócić.Trzeba było wpłacić mniej.Zresztą niepotrzebnie zakładasz przegraną.Poczekaj na okazję,zagraj,wygraj i wypłać!
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
W niektórych nawet 3x przed wypłatą trzeba obrócić.
Gdzie tak jest ? No chyba przesadziłeś ????
Koledzy powyżej mają rację. Musisz obrócić przynajmniej po kursie 1,001 albo dać im zarobić na marży, wtedy wypłacisz.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak gdzieś u jakiegoś bukmachera był wymóg obrotu 3x własnego depozytu. Ale nie pamiętam jaki to bukmacher :)
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Czy wie ktoś kiedy wróci trustly do wypłat bo nie ma innej opcji. I dlaczego zawsze awaria dotyczy wypłat podczas gdy do wpłat nie ma problemu, co się tyczy też innych niektórych firm.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zalogowałem się do &quot;siostrzanego&quot; expekt. I widzę wpłacić z trustly można. Wypłaty nie podejrzę, bo mam 0zł na koncie. A co po kliknięciu wypłata, wcale nie ma trustly do wypłaty? Na pewno to naprawią, musisz czekać. Pytaj supportu. Była duża awaria trustly, stąd te problemy.
 
Do góry Bottom