>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Dubaj, Budapeszt - 19.02-25.02.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 19.02.2018 - 24.02.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $733,900
Oficjalna strona turnieju: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista startowa: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/en/players/womens-week-players-list
Drabinka: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/en/scores-and-results/wta-draws
Plan gier: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/en/schedule/wta-order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-arab-emirates/wta-dubai/

Miejsce: Budapeszt, Węgry
Data rozgrywania: 19.02.2018 - 25.02.2018
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.hungarianladiesopen.com/
Lista startowa: http://www.hungarianladiesopen.com/players.html
Drabinka: http://www.hungarianladiesopen.com/draws.html
Plan gier: http://www.hungarianladiesopen.com/schedules.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/hungary/wta-budapest/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Errani - Sabalenka 2 @ 1.46 Mecz odwołany
Kursy poleciały, a wcześniej nie było tematu i jak napisać.
Nie ma co się dużo rozpisywać. Sabalenka już raz grała z Errani i ją zmiażdżyła. Oglądałem ten mecz. Nie był to moim zdaniem przypadkowy incydent. Po prosty styl Sabalenki taki jest. Ona atakuję każdą piłkę, a Errani często podnosi piłki, gra na połowę kortu balonami. To wszystko pozwala wysokiej Białorusince zbijać piłki z góry na dół co potrafi robić. Jak włoszka serwuje też każdy wie, to po prostu jest zaproszenie do ataku.
Nawet przy wielu niewymuszonych błędach Sabalenki, Errani nie jest w stanie wygrać tego meczu. Jest za słaba fizycznie, a samym doświadczeniem już się nie wygra.
Moim zdaniem bardzo dobry typ na jutro do dubla.
EDIT:
Mecz jednak się odbędzie ale jutro.
Errani - Sabalenka 2 @ 1.59 piłka meczowa przy swoim serwisie była...
Konta - Pavluczenkova 1 @ 1.41
AKO 2.24 ⛔

Konta powoli powraca ze swojego tenisowego dołka. Na ostatnim turnieju pokazała zalążki swojej prawdziwej gry. Na tej podstawie można myśleć, że powinno być coraz lepiej.
Rosjanka w tym sezonie nic nie gra. Jej forma jest fatalna.
Do tego styl gry Konty wskazuję na jej wygraną. Anastazja nie porusza się tak dobrze i będzie miała problem z utrzymaniem dłuższych wymian z Johanną.
 
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Dubaj
Radwańska A. – Kasatkina D.
Typ:
Kasatkina wygra (krecz=zwrot)
Kurs: 2,15
Bukmacher: fortuna
Turniej WTA Tour w Dubaju, który jest nieco słabiej obsadzony od zeszłotygodniowego turnieju w Doha, gdzie zmierzy się póki co najlepsza Polka w rankingu z Rosjanką Kasatkiną, która jest kilka pozycji wyżej i już raz wygrała z Agnieszką i to dość niedawno. Według mnie skończyły się czasy, gdzie Agnieszka będzie faworytką takich spotkań i kursy powinny być co najmniej 50 na 50. Jedyny mały i minus i niepewność to fakt, że Daria kreczowała w poprzednim spotkaniu w Doha, przeciwko Bellis z powodu urazu szyi. Jednak już wszystko powinno być w porządku, a najlepiej zabezpieczyć się zakładem, gdzie krecz oznacza zwrot. Oglądałem jedyne spotkanie między Paniami i Daria wypunktowała Agnieszkę bardzo podobnym stylem czyli można rzec, że defensywą, co wydawało się wtedy dość trudnym zadaniem. Jednak Rosjanka posiada szereg zalet, których nie posiada Polka, a mianowicie uderzenie kończące, lepszy forehand oraz serwis. Jest to zawodniczka na dorobku z ogromną motywacją i takie rywalki jak Agnieszka są dla niej łakomym kąskiem. Wygrana nad Polką na pewno da jej dużą satysfakcję i jestem pewien, że jej nie zlekceważy mimo zdecydowanie gorszej dyspozycji. Polka w ostatnim meczu mocno postawiła się Kvitovej, ale to bardziej Czeszka męczyła się sama ze sobą niż Polka grała znakomity mecz, a Polce zazwyczaj dobrze się gra z Petrą. Jednak mecz wcześniej w wykonaniu Polki to było podsumowanie jej gry przez co najmniej ostatni rok. Sporo błędów, brak serwisu oraz uderzeń kończących czyli winnerów. Z taką grą Polka nie ma czego szukać w starciu z systematyczną i dobrze rozwijającą się Rosjanką. Kursy zawyżone, a jeśli ktoś nie chce ryzykować to polecam set dla Kasatkiny po kursie 1,46. Agnieszka kilka lat temu wygrała ten turniej, a przed rokiem odpadła niespodziewanie z Bellis. Kasatkina w tym roku co prawda zagrała jeden znakomity turniej w Petersburgu, ale Polka jeszcze żadnego, za który można ją szczerze pochwalić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 243

bede1991

Użytkownik
Curenko-Diyas 2 @2,05⛔
Próbuję analogicznie jak w męskim turnieju w Marsylii w kierunku Hemerego + tutaj kilka przesłanek więcej za betem. H2H 2:0 dla Kazaszki, powalczyła w tym roku z Niculescu, grać potrafi.
Po drugiej stronie Curenko, która lubi poustawiać wyniki spotkań, potrafi przegrywać sety ze stanów 5:2, a tutaj ma swietna okazje na jakąś emocjonującą składnie - wszak może wygrać 1 seta, przegrać spotkanie a i tak wejśc do turnieju bo gra w nim np. Kvitova, która wczoraj po ciężkim i długim turnieju wygrała w Doha.
Wiem, że są to tylko spekulacje, ale typ może się obronić pod względem sportowym, a jeśli ktoś wycofa się z drabinki to uwierzcie mi, że Lesia na 100% nie przyłoży się wg mnie do tego spotkania.5!
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Strycova Barbora - Kerber Angelique

Kerber 2:0
@1.81

Daje typ teraz aby kursy nie spadły.
Dawno się nie wypowiadałem w temacie tenisa, lecz tutaj daje dosyć bezpieczny typ, Strycovej brakuje do Kerber, H2H to potwierdza, Kerber nie ma też żadnej zniżki formy aby Strycova mogła szukać szans w pojedynku z nią.
Odpadła w Australian Open w 16 rundzie a w Doha juz w drugiej rundzie. obie zawodniczki miały czas aby na spokojnie przygotować się do spotkania, więc gram nie szukając niespodzianek ;)

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Bellis-Muguruza B. 1 @2.4 ⛔

Taki typ dlatego, ze Muguruza zagrał w finale w Doha. Ogolnie to nie zdziwilbym sie, gdyby ona sie wycofala.
Tok myslenia jest taki. W Doha bylo ponad 3 mln dolarow w puli i final Muguruzy, tutaj w Dubaju jest &quot;tylko&quot; 700 tys., wiec bedzie latwiej o niespodzianke. Najbardziej w tym meczu stawiałbym na ... krecz Muguruzy. Hiszpance moze brakowac tutaj determinacji i byc moze bedzie sie bardziej zastanawiac nad turniejami w Indian Wells i Miami, gdzie znowu beda ogromne pieniadze do wziecia. Bellis tez zagrala bardzo dobrze w Doha (pokonala Pliskova i Keys), tyle ze Amerykanka jeszcze nie jest jeszcze na tyle zblazowana gwiazdka i ma malo sukcesow w turniejach duzej rangi. Ja tu przeczuwam wygrana Bellis i gralbym to u bukmachera, gdzie krecz NIE rowna sie zwrotowi.
 
C 19

corn3l

Użytkownik
Wczoraj debel męski, dziś polecę w damską odsłonę
Kursy niskie, więc na dobrą sprawę co można napisać..
Makarova/Vesnina - Kato/Ninomiya 2:0 win ✅
Co tu dużo pisać, Maka/Ves czołowa para deblowa, weteranki, nie powinny mieć problemu z młodymi Japonkami
Hsieh/Peng - Melichar/Peschke 2:1 win ✅
W końcu powrót solidnej pary deblowej, która wygrała jeśli dobrze pamiętam zarówno Wimbla jak i RG&#39;a. Jestem ciekaw jak w przeciągu całego sezonu będą się prezentować, w tamtym tygodniu &quot;prawdziwe wta&quot; i przegrana z Adamczak/Kichenok.. Obie w singlu ostatnio niezbyt git grają, mam nadzieję, że po ostatnim tygodniu nie wypuszczą już wygranego meczu ????
1.73 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Bellis-Muguruza B. 1 @2.4

Taki typ dlatego, ze Muguruza zagrał w finale w Doha. Ogolnie to nie zdziwilbym sie, gdyby ona sie wycofala.
Tok myslenia jest taki. W Doha bylo ponad 3 mln dolarow w puli i final Muguruzy, tutaj w Dubaju jest &quot;tylko&quot; 700 tys., wiec bedzie latwiej o niespodzianke. Najbardziej w tym meczu stawiałbym na ... krecz Muguruzy. Hiszpance moze brakowac tutaj determinacji i byc moze bedzie sie bardziej zastanawiac nad turniejami w Indian Wells i Miami, gdzie znowu beda ogromne pieniadze do wziecia. Bellis tez zagrala bardzo dobrze w Doha (pokonala Pliskova i Keys), tyle ze Amerykanka jeszcze nie jest jeszcze na tyle zblazowana gwiazdka i ma malo sukcesow w turniejach duzej rangi. Ja tu przeczuwam wygrana Bellis i gralbym to u bukmachera, gdzie krecz NIE rowna sie zwrotowi.
ja rozumiem bzdurne analizy, pokrecenie faktow, ale to juz jest szczyt, zeby pisac zwyczajne klamstwa.
Cale zycie to Doha jest wstepem do Dubaju i to w Dubaju jest 4 razy wiecej do wygrania.
Typu to nie neguje, bo moze wejsc, ale cala analiza jest po prostu skandaliczna, bo opiera sie na zaklamanej/falszywej tezie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
ja rozumiem bzdurne analizy, pokrecenie faktow, ale to juz jest szczyt, zeby pisac zwyczajne klamstwa.
Cale zycie to Doha jest wstepem do Dubaju i to w Dubaju jest 4 razy wiecej do wygrania.
Typu to nie neguje, bo moze wejsc, ale cala analiza jest po prostu skandaliczna, bo opiera sie na zaklamanej/falszywej tezie.
Chłopie jak masz mierną wiedzę to nie krytykuj! Dubaj z Doha zamieniają się co roku rangą turniejów. Tak się składa, że w Doha była pula ponad 3,1 miliona a w Dubaju jest 700 tys. $. Kto tu jest zakłamany? Widać to było po rankingach...
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Zgadza sie. Masz racje.
Bije sie w piers i przepraszam uzytkownika dx2
ja od nastu lat mam w glowie, ze Dubaj powazniej traktowany przez zawodniczki od Dohy
i to co mialem w glowie plus to co jest tutaj w poscie tytulowym (???? skad ta pula nagrod podana przez moda???) mnie zmylilo.
dx2 sorry
 
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Dubaj
Kasatkina D. – Vesnina E.
Typ:
Kasatkina wygra
Kurs: 1,51
Bukmacher: fortuna
Turniej na otwartych kortach w Dubaju, gdzie zmierzą się dwie Rosjanki. Faworytką jest ta wiele mniej doświadczona i może zacznę od minusów tego typu. Kasatkina jest bardzo nierówna w tym sezonie i przeplata dobre mecze z tymi słabszymi, których jest nieco więcej. Do tego wczoraj zagrała dość długi bój z Kontą, więc fizycznie może to trochę odczuwać, tym bardziej, że w Dubaju panują dość ciężkie warunki. To by było na tyle jeśli chodzi o wady. Daria z Kontą zagrała bardzo solidne spotkanie i zaimponowała pod względem mentalnym, gdyż wybroniła dwie piłki meczowe w drugim secie i odwróciła losy spotkania. Była solidniejsza i równiejsza od Brytyjki i to zdecydowało o jej triumfie. Kasatkina ponadto bardzo dobrze operowała drugim serwisem, co także było kluczem do jej wygranej. Konta zagrała zbyt bardzo rwany tenis, ale w tym sezonie ma to niestety w zwyczaju. Vesnina z kolei rozgrywa bardzo słaby sezon, a to, że przeszła tutaj już dwie rundy to głównie zasługa rywalek, które są w fatalnej dyspozycji. Najpierw spotkanie z Peng, który przyjeżdża na turnieje głównie po wpisowe, ponieważ dalej niewyleczoną ma kontuzję oraz ostatnie spotkanie z Ostapenko, która zagrała tragiczny mecz pod każdym względem i praktycznie Vesnina nie musiała w tym meczu grać. Jedynie przebijała piłki na drugą stronę, a Łotyszka wyrzucała większość piłek w metrowy out lub w siatkę. Ostapenko zagrała po raz kolejny fatalny mecz i ma wyraźny problem z mentalnością.
Dziś w końcu będzie to pierwszy test dla Vesniny, która mentalnie także ma problemy, co pokazała z Peng, nie radząc sobie z nawet niebiegającą rywalką. Kasatkina jeśli ma przegrać to tylko z sobą. Bilans bezpośredni to 1-0 dla Vesniny.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Barthel-Bonaventure 1 @1,8 ✅

Rosna kursy na Barthel, ale i tak gram w strone Niemki po dzisiejszym jej meczu z Babos. Naprawde bylo co ogladac. Babos sie starała i chciała obronic tytul wywalczony rok temu. Ten mecz mogl sie potoczyc w obydwie strony. Bonaventure maalo znana zawodniczka, na razie niszczy rywalki w turnieju glownym (jeden wielki boj zagrala w kwalifikacjach z Kuzmova). Na pewno forma jest wysoka. Zreszta nawet Kuzmowa, ktroa Bonaventure pokonala na styku gra swietnie w turnieju glownym i to nie przypadek. Barthel dwa 3-setowe mecze. Nie wiem jak wygladal ten 1-szy mecz z Kateryna Kozlova, ale po dzisiejszym meczu Barthel z Babos to i tak upatruje wygranej w Niemce. Barthel poki co nic nie ugrala w tym roku, ale tutaj swietnie serwuje i jest chcec walki.
Nie jestem pewny czy powinien przekladac ten argument, ale kiedys mniej wiecej w tym czasie w kalendarzu WTA byl turniej halowy w Paryzu, ktory Barthel wygrala igrala wtedy znakomicie. Wydaje mi sie, ze Barthel teraz tez gra wiecej niz dobrze, a ze trzeba wierzyc w to co sie widzi to po dzisiejszym wspomnianym starciu z Babos, stawiam na Barthel.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie jak tam mysliscie Kasatkina wygra z Muguruza ? ???? Ogladal ktos ich mecze albo czy Kasatkina miala odbicie palmy czy skoncentrowana przez wiekszosc meczu ???? A Svitolina z Kerber? Svitolina nie jest tak drewniana jak Pliskova i widzialem ze bilans 6:6 w ich meczach ale czekam na Wasze propozycje bo kursy ladne ????
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Panowie jak tam mysliscie Kasatkina wygra z Muguruza ? ???? Ogladal ktos ich mecze albo czy Kasatkina miala odbicie palmy czy skoncentrowana przez wiekszosc meczu ???? A Svitolina z Kerber? Svitolina nie jest tak drewniana jak Pliskova i widzialem ze bilans 6:6 w ich meczach ale czekam na Wasze propozycje bo kursy ladne ????
Muguruza to weźmie skoro już tak daleko zaszła to powinno jej się chcieć + kerber svitolina dla mnie 3 sety - nie pokuszę się o wskazanie zwyciężczyni ze względu właśnie na h2h i na to, że Kerber często słabo zaczyna spotkania i musi gonić.
Muguruza 3 niewykorzystane match pointy w tb i zjazd do bazy, kobiecy standard - trzeba to omijać z daleka
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Svitolina - Kerber✅ 6-3 6-3
typ Svitolina
kurs 2.25
Forbet
Ciekawy półfinał w Dubaju zagrają Ukrainka Svitolina oraz Kerber. Evitolina to obecnie 4 rakieta świata jednak bardzo niedoceniana. Sam zawsze nie uważałem Ukrainki za zawodniczkę na pierwszą piątkę rankingu jednak Elena dzięki systematycznej pracy doszła prawie na szczyt. Dzisiaj zagra z Kerber będzie to ich uwaga 11 pojedynek czyli bardzo często grają ze sobą. Bilans 6-5 dla Svitoliny w tym 4 ostatnie mecze wygrane przez Ukrainkę. Bukmacherzy faworyzują Kerber, która w Australii zagrala dobry turniej tutaj ograła Errani oraz Karolinę Pliskovą oba mecze w dwóch setach. Svitolina w Australii była typowana na final jednak przegrała niespodziewanie z Mertens. W dzisiejszym pojedynku stawiam na Ukrainkę moim zdaniem zawodniczkę, ktora prezentuje bardziej urozmaiconą grę mankament to serwis i brak uderzenia kończącego. Kerber wiadomo kondycyjnie bez zarzutu potrafi uderzać mocniej niż Svitolina jednak ja dzis idę w stronę Ukrainki i zobaczymy co z tego wyniknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać jak wyglądał mecz Svito-Kerber bo tak mi zacinało że nie byłem w stanie oglądnąć. Ja to chyba jestem jakimś życiowym pechowcem, obstawie na Svito to trafie akurat na jej okres i zmienia pieluchy 5 razy i nic nie gra, dzisiaj postawiłem na Kerber bo ładnie ostatnio pogrywa i lipa ...
 
tenisowechoreglowki 0

tenisowechoreglowki

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać jak wyglądał mecz Svito-Kerber bo tak mi zacinało że nie byłem w stanie oglądnąć. Ja to chyba jestem jakimś życiowym pechowcem, obstawie na Svito to trafie akurat na jej okres i zmienia pieluchy 5 razy i nic nie gra, dzisiaj postawiłem na Kerber bo ładnie ostatnio pogrywa i lipa ...
-&gt; tutaj możesz sobie obejrzyć skrót w dobrej jakości
Tak w skrócie to Svitolinka dobrze returnowała oraz wreszcie funkcjonował serwis i to w sumie znacząco decydowało o przebiegu spotkania, bo ostatnimi czasy Svitolina nawet nie tyle, żeby miała problem uzyskać przełamania, co gorzej z utrzymywaniem ich, zwłaszcza po odrobieniu straty potrafi od razu zaliczyć glebę, jednak tutaj mimo dobrego serwisu,Niemka nie miała zbyt dużo do powiedzenia. Dzisiaj też taśma nie robiła jej tyle problemów co zwykle oraz dobrze dobierała zagrania przez co głupio nie traciła okazji na chociażby break, a tak ogólnie to typowa Svitolinka - wybiegała swoje, aczkolwiek widać, że solidnie podchodzi do obrony punktów i wg mnie jutro Kasatkina nie będzie miała podjazdu, żeby przeszkodzić w zdobyciu tytułu b2b, chociaż mimo krecza w Dosze Ruska gra solidnie, co dziś tylko potwierdziła ogrywając Muguruzę, jednak na moje Garbina nie potrzebnie szła grać 2 turnieje w tak krótkim odstępie czasowym po tym urazie z przed miesiąca, ale to już w jej interesie bardziej niż moim ????
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Cibulkova-Barthel 2 @3 ⛔

Typ wart ryzyka moim zdaniem. Chciałem zagrac hc setowy, ale maly ten kurs w takiej opcji. Barthel jak wspominałem swietny mecz z Babos, forma jest. Cibulkova to lepsza tenisistka, ale ona poki co slabo ten rok rozpoczela, a tutaj w Budapeszcie jeszcze jej nikt nie sprawdzil. Nie widzialem Cibulkovej w tcy meczach, ale tutaj bedzie duzo trudniejsza przeszkoda przy tym co obecnie gra Barthel i widze szanse dla Niemki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom