>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 42: Khalidov vs. Narkun

Status
Zamknięty.
larsson1991 50

larsson1991

Użytkownik
KSW 42: Khalidov vs. Narkun

Data: sobota, 3 marca, od 19:00 CET
Transmisja: Pay-per-View
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Miejsce: Atlas Arena - Łódź, Polska
Walka wieczoru
Mamed Khalidov (34-4-2) vs Tomasz Narkun (14-2) | 3 rundy
Karta główna
84 kg: Michał Materla (25-5) vs Scott Askham (15-4) | 3 rundy
walka o pas kategorii lekkiej
70 kg: Mateusz Gamrot (13-0) vs Grzegorz Szulakowski (9-1) | 5 rund
walka o pas kategorii muszej
57 kg: Ariane Lipski (10-3) vs Silvana Gomez Juarez (6-1) | 5 rund
93 kg: Łukasz Jurkowski (16-10) vs Martin Zawada (27-14-1) | 3 rundy
93 kg: Marcin Wójcik (10-5) vs Chris Fields (12-7-1) | 3 rundy
66 kg: Filip Wolański (9-3) vs Bartłomiej Kopera (10-2)
77 kg: Krystian Kaszubowski (5-0) vs Christopher Henze (8-0)
57 kg: Karolina Owczarz (0-0) vs Paulina Raszewska (0-0)
źródło: mmarocks.pl, lowking.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
xavi90 168,4K

xavi90

Znawca - Boks
W moim mniemaniu kursy na Narkuna są grubo przesadzone.
Zakładam że Mamed już lepszy nie będzie (kończy 38 lat w tym roku) a delikatnie mówiąc jego ostatnie występy nie powalają na kolana- nie było to coś do nas przyzwyczajał w poprzednich latach:
vs Mańkowski - wygrał właściwie jednym obaleniem zadanym przez trzy rundy
vs Barnatt- wygrał w stójce.
vs Karaoglu- wygrał ale w koszmarnym stylu, wg wielu ta walka była zdecydowanie przegrana
vs Materla- wygrał w stójce.
Te 4 walki stoczył Mamed na przestrzeni ostatnich 3,5 roku a teraz wraca do klatki po prawie 10 miesiącach i licznych zawirowaniach a w tej walce nie traci praktycznie nic- przegra a i tak dostanie następna o pas w 84 kg.
Narkun to żaden przypadkowy zawodnik, mistrz wagi półciężkiej, nacodzień waży pewnie ze 105 kg czyli znacznie więcej niż Mamed- jest od niego wyższy i silniejszy a przypomne że Mamed męczył się ze znacznie mniejszym od siebie Mańkowskim. W dodatku tak jak napisałem powyżej- Mamed wygrywał ostatnie walki ruszając od razu ostro w stójce a nie potrafie sobie wyobrazić żeby zrobił to z Narkunem który w stójce jest rewelacyjny.
Reasumując- 2,50 na Narkuna to moim skromnym zdaniem zdecydowanie zakład godny uwagi.
 
O 27

onjeden

Użytkownik
W moim mniemaniu kursy na Narkuna są grubo przesadzone.
Zakładam że Mamed już lepszy nie będzie (kończy 38 lat w tym roku) a delikatnie mówiąc jego ostatnie występy nie powalają na kolana- nie było to coś do nas przyzwyczajał w poprzednich latach:
vs Mańkowski - wygrał właściwie jednym obaleniem zadanym przez trzy rundy
vs Barnatt- wygrał w stójce.
vs Karaoglu- wygrał ale w koszmarnym stylu, wg wielu ta walka była zdecydowanie przegrana
vs Materla- wygrał w stójce.
Te 4 walki stoczył Mamed na przestrzeni ostatnich 3,5 roku a teraz wraca do klatki po prawie 10 miesiącach i licznych zawirowaniach a w tej walce nie traci praktycznie nic- przegra a i tak dostanie następna o pas w 84 kg.
Narkun to żaden przypadkowy zawodnik, mistrz wagi półciężkiej, nacodzień waży pewnie ze 105 kg czyli znacznie więcej niż Mamed- jest od niego wyższy i silniejszy a przypomne że Mamed męczył się ze znacznie mniejszym od siebie Mańkowskim. W dodatku tak jak napisałem powyżej- Mamed wygrywał ostatnie walki ruszając od razu ostro w stójce a nie potrafie sobie wyobrazić żeby zrobił to z Narkunem który w stójce jest rewelacyjny.
Reasumując- 2,50 na Narkuna to moim skromnym zdaniem zdecydowanie zakład godny uwagi.
Pamiętaj że KSW to maszynka do robienia pieniędzy oraz o tym że Kawulski to menago Khalidova.Także patrząc na pozasportowe aspekty(a moim zdaniem nawet sportowe) tej walki to wszystko wskazuje na porażke młodego Narkuna.Każda walka jest inna i nie takie stójki zostawały poddawane.Ja bym radził przemyslec stawianie kasy na ta walke(było kilka wałków w ostatnich galach) :p Lepiej skleic cos w stylu Lipski,Wójcik,Materla i zagrać grubiej ????
 
xavi90 168,4K

xavi90

Znawca - Boks
Oczywiście masz racje że z KSW możliwe wszystko ale na tej samej zasadzie wydawać by sie mogło że będą promować Popka a jak sie skończyła &#39;walka&#39; z Oświecińskim to wszyscy wiemy.
W każdym razie- ja wole jednak zagrać Narkuna po 2,5 niż Materla + Wójcik po małych kursach.
 
N 0

ninja165

Użytkownik
Dla mnie Gamrot , to 3 klasy lepszy zawodnik od Szulakowskiego. Zdecydowanie lepsi przeciwnicy odpaleni.
Czysta 1
Ide również w solidnego Wolańskiego , u Bartka nie widać postępow w dluzszym czasie , zatrzymał sie ze swoją karierą. Solidny parter i nic po za tym.
Wolanski win
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo warto zwrócić też uwagę na Zawade po kursie ponad 2, Jurkowski w swoich najlepszych czasach z nim przegrał a teraz miał 10 lat przerwy a Zawada walczył z krótkimi przerwami cały czas. Formę Jurasa było widać w walce z Sokodjou a w zasadzie jej brak, kameruńczyk stał bez przerwy w środku ringu a jurkowski mimo to bał się do niego podejść bojąc się ciosu, w 2 rundzie sokodjou całkowicie zdominował rywala a przegrał przez brak kondycji. Zawada w przeciwieństwie do słabego kameruńczyka ma swój styl w którym co by sie nie działo będzie napierał do przodu. Ma bardzo mocny cios i myślę że walka skończy się w 1 lub 2 rundzie poprzez nokaut na korzyść Zawady. Do kuponu wezmę pewnie też Raszewską, Ariane, Wójcika i ewentualnie Materle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Formę Jurasa było widać w walce z Sokodjou a w zasadzie jej brak, kameruńczyk stał bez przerwy w środku ringu a jurkowski mimo to bał się do niego podejść bojąc się ciosu, w 2 rundzie sokodjou całkowicie zdominował rywala a przegrał przez brak kondycji.
Dla mnie to do dzisiaj nie jest fizycznie możliwe, że Juras wygrał z Sokodju bez ingerencji włodarzy, ale wierzę także w inne teorie, z którymi nie wszyscy się muszą zgadzać. Jednego jestem pewien- tym razem wygra lepszy i będzie to Zawada. Powiedział ostatnio w jakimś materiale promującym galę &quot;Juras, nigdy nie zapomnisz tego rewanżu&quot; i ja mu wierzę. Zawada win.
 
xavi90 168,4K

xavi90

Znawca - Boks
również popieram typ przeciwko Jurasowi- z całym szacunkiem do niego ale to już nie sportowiec. Audycje w radio, obecność na wielu imprezach, galach itp, wygląda na to że sport to teraz dla niego dodatek. Mogę się mylić ale nic nie wskazuje na to że będzie lepiej przygotowany niż na Sokodju a jak ta walka wyglądała to wszyscy wiemy.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Raszewska + Lipski @1.71 unibet
Mało sportowe zestawienie jednak za drobną kwotę poszło. Lipski to formalnośc przynajmniej na papierze. Jej przeciwnika ma potwierdzoną walkę na 9.03. W texasie... Do tego walka wieczoru. Moja teoria jest ze nie będzie się narażać na ostre wymiany stojkowe. A swoją drogą Lipski nie jest zła i spokojnie poradziła by sobie bez zakontraktowanej kolejnej walki ????
Raszewska , wydaje się być lepiej przygotowana sportowo. Podoba mi się jej rzezba ktorej nie robi się 4 miesiące jak obóz Owczarz. Moim zdaniem powinna mieć więcej kardio. Do tego trenuje muaithai, to podstawy z boksu zna.
Owczarz musi zbić parę kilo a więc już kolejny wysiłek. Może siłę w łapie ma ale nie wierzę że w drugiej rundzie będzie się kolysac na boki ????
Ogólnie walka kobit wszystko może się wydarzyć.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Nie jestem wielkim znawcą MMA(wolę boks) jednak kusi mnie postawienie jakiś groszy na Gomez Juarez. Nie widziałem jej walk ale na treningu medialnym wyglądała znakomicie(wiem że to niewiele znaczy). Ma taki niesamowity wrodzony luz.
Moje pytanie czy widział ją ktoś w akcji?
Grubiej pogram Narkun+Zawada+Gamrot ako 5.06 na fortunie
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie jestem wielkim znawcą MMA(wolę boks) jednak kusi mnie postawienie jakiś groszy na Gomez Juarez. Nie widziałem jej walk ale na treningu medialnym wyglądała znakomicie(wiem że to niewiele znaczy). Ma taki niesamowity wrodzony luz.
Moje pytanie czy widział ją ktoś w akcji?
Grubiej pogram Narkun+Zawada+Gamrot ako 5.06 na fortunie
Nie jestem jakimś mega znawcą od MMA ale Gomez Juarez tak na prawdę nikogo wielkiego nie pokonała, połowa wygranych z jej bilansu 6-1 to rywalki które przegrywały wszystkie swoje walki, jedyną poważną rywalką była Botello z którą przegrała, a Ariane w świetnym stylu weszła do KSW na 4 walki 3 wygrała w 1 rundzie i tak samo będzie tym pojedynku ,1 max 2 rundy. Dodatkowo jak już tu było pisane ma walkę wieczoru w Texasie 9.03. 1.17 na Lipski do taśmy z Wolańskim, Narkunem i Gamerem jak znalazł
 
psotnick 825,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dodatkowo jak już tu było pisane ma walkę wieczoru w Texasie 9.03
Mówicie o tej walce?
https://www.tapology.com/fightcenter/bouts/349008-lfa-35-sabina-colombian-queen-mazo-isaza-vs-silvana-gmez-la-malvada-jurez
Bo tam piszą że ona odwołana.
Moim zdaniem to niewiele zmienia bo Lipski i tak by była pewniakiem, ale jednak chyba z tą zakontraktowaną walką i że w domyśle Argentynka miałaby się oszczędzać itd to chyba niekoniecznie. Ale i tak Lipski faworytką, niemal murowaną.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Oglądałem jakieś zajawki na PS o walce Narkun vs Mamed i wypowiedzi Kawulskiego i Lewandowskiego sugerują, że ma się narodzić nowa gwiazda - Narkun. Po perypetiach Khalidova kto wie czy zwycięzca nie jest już znany...
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Nie jestem jakimś mega znawcą od MMA ale Gomez Juarez tak na prawdę nikogo wielkiego nie pokonała, połowa wygranych z jej bilansu 6-1 to rywalki które przegrywały wszystkie swoje walki, jedyną poważną rywalką była Botello z którą przegrała, a Ariane w świetnym stylu weszła do KSW na 4 walki 3 wygrała w 1 rundzie i tak samo będzie tym pojedynku ,1 max 2 rundy. Dodatkowo jak już tu było pisane ma walkę wieczoru w Texasie 9.03. 1.17 na Lipski do taśmy z Wolańskim, Narkunem i Gamerem jak znalazł
Tak też po samym rekordzie nie ma co się sugerować, warto obejrzeć przed postawieniem walki co ta babka umie, lipski też przed przyjściem do ksw nie miała nikogo poważnego w wygranych i przed walką z lubońską była wyraźnym underdogiem z tego co pamiętam.
Ogólnie polska scena mnie średnio interesuje, póki co zastanawiam się nad Narkunem napiszę więcej co myślę o walce jutro
 
xavi90 168,4K

xavi90

Znawca - Boks
Małe wtrącenie- dla tych którzy (podobnie jak i ja) widzą zwycięstwo Zawady, zdaje sie że zdecydowanie lepiej zamiast 1,8 zagrać że wygra on przed czasem- kurs 3,2
Obaj zapowiadają że ta walka na pewno skończy się przed czasem i akurat w to wierze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lipska to żadna mistrzyni, ładna swietnie sprzedana i tyle. Zalamac sie idzie ilu januszy doklada ja wszedzie. Szkoda ze nie 1.07 bo prawie poziom cyborg by byl buehehe. Podobnie bylo ze spaslaczkiem Bedim ktory uwierzyl ze jest mocny i zostal obity jak sie pozniej okazalo przez kelnera. Ogarnijcie sie z 1.15 u bab w ksw...
Widzial gdzies kto zaklad MATERLA NIE PRZED CZASEM ??
Ps ; nie ,nie chce Materli na pkt ,tylko dokladnie jak wyzej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom