>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.02.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 17. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter strike: GO - StarSeries
Godzina: 18:00
Spotkanie: Astralis - Team Liquid
Typ: zwycięstwo Team Liquid
Kurs: 1.97
Bukmacher: forBet
Analiza:
Z pierwszej rundy turnieju CS: GO StarSeries i-League Season 4 wybrałem ten mecz do obstawienia z następujących powodów. Astalis zdecydowanie pod formą. Po powrocie &#39;devica&#39; ten zespół miał odżyć i powalczyć na majorze w Bostonie. Jednak zaskakująco zajęli bardzo niskie, bo dopiero 12-14 miejsce. Więc jak im nie poszło, to postanowili zrobić zminy i tak oto 19-letni Emil &quot;Magisk&quot; Reif dołączył do duńskiej formacji. Zagrał już 10 meczów, wszystkie w ESL Pro League i szczerze mówiąc narazie nie ma powodów do chwalenia. Nie chodzi już o te statystyki, że tylko w dwóch meczach były na plusie ale ogólnie jego gra trochę sie zmieniła. Niestety na gorsze. Nie oglądałem wszyskich jego meczów ale mniej więcej połowę i muszę stwierdzić, że nie prezentuje tego poziomu co kiedyś. Reszta drużyny też nie błyszczy. Te dwie wygrane z Faze mogą zaskakiwać ale to przecież było grane online a LAN to całkiem inna kwestia i Faze trochę chyba spuściło z tonu i w głowie mieli już Kijów oraz Katowice (tym bardziej, ze przegrali tez 2:0 z Natus Vincere)
Natomiast zupełnie inaczej ma się sprawa, jeżeli chodzi o ostatnie wyniki Teamu Liquid. Nareszcie mogą grać w normalnym składzie. Ostanio dołączył do nich Kanadyjczyk Keith &quot;NAF&quot; Markovic. I widać po owocach, że ta zmiana wyszła im na dobre. Na LAN&#39;ie cs_summit 2 w pięknym stylu pokonali SK Gaming 2:0 a w finale Cloud 9 3:2 (należy zaznaczyć, że mecz zaczął się wynikiem 1:0 dla c9, a zatem oddali tak naprawdę tylko jedną mapę). Wspomniany przeze mnie NAF został MVP całego turnieju. Był to ogromy sukces dla całej organizacji ponieważ po trzech latach zdobyli pierwsze miejsce na turnieju w trybie offline.
Reasumując bez wahania stawiam na Liquid. Oni są w gazie, oni są lepsi, oni powinni dominować i to oni, mam nadzieję - ostatecznie zwyciężą. Sądzę, że to może być ich turniej i mogą zajść daleko. Bukmacherzy liczą na wyrównane spotkanie i stawiają Astalis w roli delikatnych faworytów. Idę im na przekór i pogram wygraną Liquid.
Jak dla mnie szanse są 70-30% na korzyść Amerykanów ????
Powodzenia, mam nadzieję że obiekt Kiev Cybersport Arena w Kijowie będzie dla nich szczęśliwy
po więcej informacji na temat calego turnieju zapraszam do działu e-sportowego: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-starseries-i-league-season-4.150602/#post-6606033
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia ,A - League
Godzina: 9:50
Spotkanie: Adelaide United - Central Coast Mariners
Typ: Adelaide / Adelaide i + 2.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Ciekawe spotkanie w A- league. Czwarta w tabeli , walcząca nadal o wielki finał Adelaide ( 28 pkt.) podejmuje przedostatnie Central Coast Mariners ( 16 pkt.). Gospodarze są faworytem do wygranej z racji nie tylko miejsca w tabeli , a przede wszystkim formy prezentowanej w ostatnich tygodniach. W dwóch spotkaniach poprzedzających dzisiejszą potyczkę gospodarze odnieśli 2 zwycięstwa ( Prth Glory 2:1, Wellington 1:0) poprawiając swoja pozycję w tabeli. Nieco w innych nastrojach przylecieli na to spotkanie piłkarze gości. Po dwóch porażkach 1:2 z WS Wanderers i Brisbane Roars znacznie pogorszyli swoje miejsce w tabeli , a cofając się 10 meczy wstecz nie potrafią odnieść zwycięstwa legitymując sie bilansem 0-4-6.
Trener gospodarzy Marco Kurz przestrzega jednak przed hura optymizmem i twierdzi że jego zawodnicy muszą podejść do tego pojedynku maksymalnie skoncentrowani , gdyż &quot; Marynarze&quot; to nadal dobra ekipa potrafiąca w pojedynczym spotkaniu wygrać nawet z Sydney...
Receptą na wygraną ma być między innymi bardzo dobre i mocne otwarcie spotkania jak twierdzi Coach, co ustawiłoby mecz i postawiło w dobrej sytuacji gospodarzy. Odnosząc sie personalnie do zawodników jest bardzo zadowolony z postawy nowo przybyłego piłkarza.

Dzengis Cavusevic
to rosły , silny środkowy napastnik który powinien być sporym wzmocnieniem dla drużyny. Słoweniec , dwu krotny reprezentant kraju przybył na Antypody z FC Zurich i po wspólnych 7-miu treningach Kurz nie kryje zadowolenia i uważa że wkomponował się on dobrze do drużyny rozumiejąc coraz lepiej taktykę gry zespołu.
Obie drużyny spotkały się już w 12 kolejce rozgrywek gdzie górą była Adelaida (1:0).
Podsumowując uważam że nie będzie to jednostronny pojedynek , liczę jednak na mocne otwarcie gospodarzy , bramkę w pierwszej połowie, kontrolowanie pojedynku i końcowe zwycięstwo.

/www.adelaideunited.com.au/match/adelaide-united-v-central-coast-mariners-a-league-17-02-2018/928041
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ZIO Pjongczang kobiet
Godzina: 4:10
Spotkanie: OAR - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria/-6.5 bramki
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Turniej kobiet w hokeju na zimowych igrzyskach olimpijskich wchodzi w decydującą fazę. Spotkanie pomiędzy olimpijkami z Rosji a Szwajcarkami. Reprezentantki Sbornej nie pokazały jak dotąd nic nadzwyczajnego w turnieju ulegając Finlandia, USA czy Kanadzie tracąc przy tym po 5 bramek. Drużyna ze Szwajcarii natomiast zaprezentowała się bardzo dobrze pokonując Szwedki, Japonki i Koreanki. Obniżone morale drużyny z Rosji na pewno nie pomogą w tym meczu. Szwajcaria powinna odnotować zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Nie liczę też na zbyt wiele bramek stąd mój typ.
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie : Fc Bayern Munchen- Ulm
Typ over 161,5
Kurs: 1,70
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek półfinałowy w Niemczech.Oba zespoły to bardzo dobre drużyny i należy się spodziewac zaciętego meczu.W ćwiercfinale Fc Bayern Munchen pokonał po zaciętym pojedynku Fc Bayern Munchen 101-97 a ich rywal Ulm miał wolny los.wlidze zdecydowanie lepiej spisuje się Bayern który prowadzi w tabeli z 40 punktami zdobytymi.Ulm gra poniżej swoich możliwości i zajmuje 7 miejsce z 24 punktami zdobytymi.Oba zespoły lubią rzucac za 3 punkty i robią to z bardzo dobrą skutecznością.Myśle że zobaczymy w tym pojedynku wiele takich rzutów i padnie bardzo duzo punktów w tym meczu,znacznie więcej niż 160.Napewno to Fc Bayern Munchen jest faworytem i spokojnie powinien wygrac to spotkanie,ale osobiście stawiam na over 161,5 punkta.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga - Valencia
Typ: Valencia -1,5 HA
Kurs: 3.90
Bukmacher: LVBet
Analiza: Spotkanie kończące sobotnie zmagania w hiszpańskiej LaLiga, do zamykającej tabelę Malagi przyjeżdżają gracze Valenci, faworytem rzecz jasna są goście, którzy kryzys, który dopadł ich na przełomie stycznia i lutego mam nadzieję, że mają już za sobą i wrócą ponownie na zwycięzką ścieżkę, we wspomnianym okresie przegrali 5 meczy z rzędu, 3 w lidze oraz dwu mecz w Pucharze Króla z Barceloną, w ostatniej kolejce pokonali Levante, natomiast gospodarze nie wygrali meczu od 8 kolejek, w tym czasie tylko dwa razy zremisowali i ponieśli aż 6 porażek i są na &quot;najlepszej drodze&quot; do LaLiga 2. W pierwszym meczu między niby rozgrywanym w Valenci Nietoperze pewnie wygrały 5:0. Jeśli chodzi o absencje to w Maladze nie wystąpi kontuzjowany Perez, a w Valenci nie będą mogli zagrać kontuzjowani Jimenez, Garay i Pereira.
Przewidywane składy na to spotkanie:
Malaga: (4-4-2) Jimenez - Rosales, Hernandez, Miguel, Ricca - Keko, Gonzalez, Iturra, Castro - En-Nesyri, Ideye
Valencia: (4-4-2) Neto - Montoya, Paulista, Vezo, Gaya - Soler, Coquelin, Parejo, Guedes - Mina, Zaza
Jutro liczę na wygraną gości, wydaje mi się, że czysta dwójka powinna wejść bez większych problemów, na potrzeby konkursu podwyższam poprzeczkę i gram z hendi -1,5 czyli, że goście wygrają minimum różnicą 2 goli. Powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 19:45
Spotkanie : PSV : Heerenveen
Typ : PSV wygra / obie drużyny strzelą
Kurs : 2.75
Bukmacher: Unibet
PSV zmierza po kolejny do kolekcji tytuł jednak pomimo iż mają 7 pkt przewagi to na pewno nie mogą czuć się już mistrzem , dziś u siebie podejmują Heerenveen które ma też swój cel a mianowicie na koniec sezonu być na miejscu 4-7 aby walczyć w play-off o LE , na dzis goście na miejscu 9 z 6 pkt stratą do miejsca 7 ale do końca jeszcze aż 11 kolejek i liczę że w dzisiejszym meczu z liderem powalczą o dobry wynik albo inaczej o przynajmniej 1 bramkę , z kolei PSV z idealną statystką u siebie - 11 meczy 11 zwycięstw i br 28:8 co do gosci i wyjazdy to 4-4-4 i o dziwo bramki na mały plus bo 20:19 , Heerenveen w 6 kolejnych meczach wyjazdowych przynajmniej 1 bramkę zdołało strzelić a i H2H pokazuje iż z PSV także potrafią umieścić piłkę w ich bramce , pierwszy mecz u siebie Heerenveen pokonało PSV i to 2:0 jednak liczę że dziś górą będzie PSV a że na win i btts dosyć wysoki kurs to idę w tą opcję !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina 16:15
Spotkanie: Eibar-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs: 2.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 24 seria spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Eibaru na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Barcelony. Goście oczywiście są liderem w obecnym sezonie i są w tym meczu stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów. Pomimo tego iż za kilka dni czeka ich cięzkie spotkanie wyjazdowe do Londynu na potyczkę z zespołem Chelsey, to tutaj spokojnie powinni sobie poradzić ponieważ ich spotkania z zespołem Eibaru zawsze przynosiły sporo bramek dla Blaugrany a do tego Eibar nawet raz nie był w stanie chociażby urwać jeden punkt ekipie przyjezdnych, niezależnie czy grał na swoim stadionie czy było to spotkanie wyjazdowe. W ekipie gości możliwe że nie zobaczymy Dembele oraz Vermaleena, są to te ważniejsze osłabienia, u gospodarzy natomiast nie zagra Jovanović, Leon, Oliveira, Rico, oraz nie wiadomo czy zobaczymy Enricha oraz Rodrigueza. Gospodarze są na 7 pozycji w ligowej klasyfikacji więc na pewno tutaj mogą nawiązać walkę z zespołem przyjezdnych, ale nie liczę iż ugrają na nich jakieś ligowe punkty, stawiam na wynik 1:3 po końcowym gwizdku sędziego, myśle że Barcelona pomimo meczu z Chelseą tutaj nie odpuści i wyjdzie w najmocniejszym zestawieniu.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, 1 Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Lamia - PAOK
Typ: gole gości powyżej 1.5-TAK
Kurs: 1,66
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
typ wydaje się wielce prawdopodobny biorąc pod uwagę średnią ilość bramek gości w sezonie. Lamia nie jest hegemonem w obronie , PAOK strzelał po 3 bramki wyżej/podobnie notowanym defensywom jak Atromitos,Gianina,Xanthi...ogólnie są na fali i nie widać aby mieli zwolnić na ten mecz...choć zdażały się takie spotkania jak z Panetolikosem i Plataniasem po 0-1 dla PAOK.
Pozdrawiam.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
13:00
Yenisej - Lokomotiv Novosibirsk
Typ: Yenisej +1,5seta
Kurs: 3,20
Buk: totolotek
Loko po nokaucie od Skry, plus męcząca na pewno podróż do i z Polski, a i coś chyba atmosfera w zespole nie najlepsza. No dziś sensacyjna wiadomość o tym że Grozer przeszedł do Bielgorodu z powodu konfliktu z Konstantinovem. No nie czułbym się za dobrze gdyby w trakcie sezonu z mojej drużyny odszedł najlepszy zawodnik. Bicie od Skry i nagłe odejście lidera musi wpłynąć na morale zespołu. Nie wierzę żeby wpłynęło to na plus zwłaszcza że Grozer to gość którego nie da się nie lubić i na boisku było widać chemię pomiędzy nim a resztą kolegów. Yenisej spisuje się fatalnie w tym sezonie mimo całkiem dobrego składu. Dopiero pozycja nr12 w lidze. Myślę że jeśli zagrają w miarę poprawnie to Loko będzie do ugryzienia. Coś Spirytusowemu nie pasuje że to nie on jest liderem zespołu i to widac na boisku. Ten sezon Yenisej może już zapisać na straty lecz z takimi zawodnikami jak Rouzier, Diaz, Spirik czy Zacharov są w stanie wykorzystać problemy Loko.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzinna: 02:00
Spotkanie: Winnipeg Jets- Colorado Avalanche
Typ:Winnipeg Jets
Kurs:1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
The Winnipeg Jets kolejne czyli już 8 spotkanie rozegrają również w domu i będą gościć Colorado Avalanche dzisiejszej nocy. Jets maja bilans 33-15-9 w roku i są 2 miejscu na zatłoczonej dywizji centralnej. Winnipeg ma 6-2-2 w ciągu ostatnich dziesięciu meczów i pokonali Capitals w dogrywce we środę. Ponadto ich bilans to aż 21-5-2 na tafli w Bell MTS Place.
Connor Hellebuyck stanie zapewne miedzy &quot;rurami&quot; a jego statystyki są nawet imponujące, ma 29-8-8 w tym sezonie z pięcioma shutouts. Hellebuyck wpuścił 109 bramek przy średniej 2,37 gola na mecz przy 92,2% skuteczności.
Colorado Avalanche udaje się do Manitoby mając dwa zwycięstwa pod rzad: nad Buffalo i Montrealem. Avalanche z bilansem 31-21-4 w roku zajmują 6 lokatę w tej samej dywizji. Colorado uzyskało bilans 4-5-1 w ostatnich dziesięciu meczach i pokonało Canadiens dziś nad ranem. Ich bilans w meczach wyjazdowych to Avalanche są 11-14-3.
Jonathan Bernier zajmie zapewne miejsce między rurami Avalanche, ponieważ nie sadze, ze wysla Varlamova po tym jak musiał obronić 44 strzały, które posłali hokeisci Canadiens tego ranka w jego stronę. Bernier ma 17-10-2 w sezonie z dwoma shutouts. Bernier wpuścił 75 bramek i ma 2,74 gola w porównaniu ze średnią i 91,6 procent skuteczności.
Obie drużyny grają teraz dobrze w hokeja, ale zdobycie domowej areny Jetsów przez zespól z Colorado nie wydaje mi się prawdopodobne, poza tym praca jaka włożyli w wygrana w Montrealu, na pewno dała im się we znaki. Winnipeg pokonało Colorado na początku tego miesiąca to dziś zrobią to ponownie.
✅ 85
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Carolina Hurricans vs New York Islanders
Typ: Caroline -1,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Obie drużyny grali dzień wcześniej i teraz przystępują do kolejnego pojedynku. Goście w lepszych nastrojach bo wygrali 3:0 z Rangersami u siebie, a Gospodarze z Caroliny przegrali z Devilsami 5:2. Myślę, że zespół z Caroliny będzie żądny rewanżu i u siebie da radę w tym meczu. Mają 3 kolejne zwycięstwa przed własną publicznością. Dosyć zdecydowanie wygrywali z LA Kings 7:3, z Colorado 3:1 i z Vancouver 4:1. Liczę na podtrzymanie tej dobrej passy meczów u siebie i kontynuowanie zwyciężania we własnej hali. Islanders średnio radzą sobie na wyjazdach, przegrali 2 ostatnie mecze z Buffalo 4:3 i zdecydowanie z mocnymi Toronto 5:0. Licze na dwubramkową zaliczkę Caroliny! Powodzenia!
⛔ 100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Schalke - Hoffenheim
Typ: over 2.5+bts
Kurs: 1.9
Bukmacher: forBet

Analiza:

Spotkanie niemal sąsiadów w tabeli, Schalke na 6 miejscu, natomiast Hoffenheim na 8. Liczę w tym spotkaniu na sporo bramek. Schalke w tym roku w każdym spotkaniu zdobywało chociaż po jednej bramce. Dokładnie tak samo jako Hoffenheim. Drużyna gości w swoich ostatnich meczach trzykrotnie pokrywała nasz zakład. Ponadto Hoffenheim to 4 ofensywa ligi, a Schalke 6. Wszystko wskazuje na to, że jutro kibice zobaczą w Gelsenkirchen sporo bramek.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
expande 6,7K

expande

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg-Bayern
Typ: Bayern -1 HA
Kurs:
1,92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam to moja pierwsza analiza więc prosiłbym o wyrozumiałość :&gt;
Wybrałem sobie spotkanie 23 kolejki Bundesligi wyżej wymienionych drużyn
Goście są w gazie
- Pozycja w tabeli (1)
-Ostatnie 5 meczy na wyjazdach -5 zwycięstw
-Polak rodak w formie :&gt;
Gospodarze
- 1 punkt nad strefą spadkową
- ostatnie 5 meczy- 1 zwycięstwo 1 remis 3 porażki
Co więcej ostatnie 5 spotkań obu drużyn to 4 zwycięstwa Bayernu
Nie wydaje mi się żeby Wolfsburg stanowił poważna przeszkodę
Pozdrawiam :&gt;
⛔100
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarski, IO
Godzina: 13:30
Spotkanie: Zwycięzca konkursu
Typ: Kamil Stoch
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ten kurs mnie w zupełności satysfakcjonuje. Jakoś wierzę Kamilowi i myślę, że jutro osiągnie swój cel i zdobędzie medal. Wydaje mi się, że będzie to medal z najcenniejszego kruszcu. Podczas konkursu wiatr ma cały czas słabnąć. Myślę, ze w takich warunkach, kiedy podmuchy z przodu nie będą już tak silne Norwegowie stracą sporo ze swojej &quot;lotniczej&quot; przewagi. Konkurs powinien być dużo bardziej miarodajny niż ten na skoczni normalnej. Tutaj widzę szansę dla Stocha, który jest regularny i potrafi przy niezbyt silnym wietrze oddawać technicznie bardzo dobre skoki. Jako jedyny z Polaków był cały czas w topie na tej skoczni. Owszem Johanson wypadł jeszcze lepiej, ale o ile w kwalifikacjach spodziewałem się jego zwycięstwa, tak jutro już jakoś tego nie widzę. Przy słabszym wietrze widzę przewagę Kamila nad Norwegami i wydaje mi się, że groźniejszym rywalem będzie dla niego Wellinger. Jestem pewien, że zwycięzcą będzie ktoś z czwórki: Stoch, Wellinger, Forfang, Johansson i stawiam na Kamila.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, mecz towarzyski / sparing
Godzina: 11:45
Spotkanie: Chojniczanka vs Stomil
Typ: win 1
Kurs:
1.63
Bukmacher: unibet
Analiza:
Obie drużyny podejdą doświadczalnie do spotkania. W stomilu ostatnie roszady, wrócił bramkarz z chorobowego, doszło kilku nowych graczy.
Chojniczanka wygrała ostatnio ze stomilem w ostatnim meczu przed przerwą zimową. Skromnie 0:1. Dzięki wygranej utrzymali 1pozycje. Wydaje mi się, ze pomimo sparingu drużyny mają do wyjaśnienia kwestie ostatniego meczu.
Moim zdaniem zwycięzca tego spotkania jest aktualny pretendent do awansu.
✅ 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Godzina:16:00
Spotkanie: Oxford Utd - Plymouth
Typ:wygrana Plymouth
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Dziś swoich sił próbuję na trzecim szczeblu angielskiej piłki. Od jakiegoś czasu stawiam na ekipę
Plymouth i jak dotychczas nie zawodzi, a kursy z poprzednich spotkań były naprawdę dość wysokie.
Dziś stawka jest również całkiem fajna i ponownie postanowiłem to zagrać. Spośród wielu meczów -
- tego meczu jestem pewien. I gdybym miał &#39;luźną&#39; większą kasę - zagrałbym va banque!
Trochę statystyk. Otóż drużyna Oxfordu zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 41 pkt, ostatnie 5 meczów
to 4 porażki i 1 wygrana, natomiast Plymouth zajmuje 8. miejsce, 47 pkt, 4 wygrane i 1 przegrana
z wiceliderem Wigan. Zatem forma po stronie gości i to mi wystarcza, aby na nich postawić.
Jeśli ktoś tworzy kupony z jeszcze większymi kursami, to proponuję zagrać 2/bts za 4.75.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cardiff - Middlesbrough
Typ: Cardiff
Kurs: 2,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś wybierzemy się na wyspy na pojedynek 4 w tabeli Cardiff z 9 Middlesbrough. Czy Cardiff chce zagrać w play off do Premier League? Myślę, że nawet więcej. Cardiff traci tylko 1 punkt do wicelidera Aston Villi, którego pozycja pozwala na bezpośredni awans. Przed nimi jednak trudne spotkanie na stadionie w Cardiff. Podejmują u siebie Middlesbrough – drużynę, która bywa nieobliczalna i bardzo groźna. Decyduję się głownie na ten typ, ze względu na formę Cardiff, szczególnie, na własnym obiekcie. Dzisiejsi gospodarze notują u siebie 10-3-2 a goście na wyjazdach 6-3-6. Liczę tutaj na 3 punkty Cardiff i mocne zakorzenienie w wysokich pozycjach ligowej tabeli. Dodatkowo w moim własnym odczuciu, to Cardiff prezentuje się solidniej w ostatnich meczach, wygrywają zdecydowanie, stwarzają okazję i zawsze są groźni. Mam nadzieję, że dziś również odprawią Middlesbrough z kwitkiem.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna – PL, Extra
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła-Arka
Typ: Wisła over 2,5
Kurs: 5.5
Bukmacher: Unibet

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej, Wisła po objęciu prowadzenia w swym meczu z Gdańska wywiozła punkt, wynik jak wynik, nikogo nie dziwi, Lechia z każdym punkty gubi a nawet potrafi przegrać u siebie 0-5 z drużyną która po 13 kolejkach na wyjeździe wygrała raz.Tabela do 9 pozycji jest bardzo wyrównana podium gdzieś tam trochę odchodzi, wiadome część drużyn nie ma mistrzowskich aspiracji ale ważna jest pierwsza ósemka która pozwala dokończyć sezon bez presji.9 pozycję właśnie zajmuje Wisła która jeszcze kilka kolejek wcześniej przepychała się z czołówką i chyba mało kto już pamięta że 4 ostatnie kolejki przed przerwą Wisła zagrała 3 mecze u siebie i wszystkie przegrała, z Górnikiem, W.Płock i Zagłębiem, nie było to wcale mecze fatalne ale pechowe, poleciała głowa trenera, nowy miał czas na ułożenie sobie pracy i celem na to spotkanie są 3pkt, remis będzie porażką i tak to chyba można określić.Arka to drużyna która również ma swoje upadki i wzloty, nie są wyjazdową potęgą a Wisła mimo 3 z rzędu porażek przy R22 jest jedną z najlepszych punktujących u siebie drużyn, przed rozpoczęciem tej kolejki w tej kwestii miała 2 pozycję.Gdyby nie wyżej wspomniane ,wypadki przy pracy, kurs na Wisłe oscylował by w granicach 1.7+, mamy 2.1 i myślę że typ w zwycięstwo Wisły jest dzisiaj warty ryzyka, ja zaryzykuje trochę bardziej i postawie że wcisną co najmniej 3 gole.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkowka Słowacja 1 liga kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Slavia Bratyslawa-Elba Preszów
Typ: Slavia -16,5 pkt handi punktowe
Kurs: 1,85
Bukmacher: forbet

Dziś słowacka siatkówka w kobiecym wydaniu. Spotkanie rundy zwyciezców ale jak spojrzymy w tabele to Preszow pasuje tam jak wół do karocy. W czołowej czworce karty rozdają dwie ekipy z Bratysławy, próbuje gonić ich Nitra. Wszystkie druzyny maja ponad 50 punktow. Preszów ma...29 pkt. Ostatnie mecze w grupie zwyciezcow to potwierdzaja. Cztery ostatnie mecze ....bilans setow 0:12, patrzac na male punkty handi na styk pokryte tylko w meczu u siebie z....Slavia. dzis gramy jednak w Bratyslawie gdzie Slavia ostatnio dominuje...3:0 z Nitra, 3:1 VK Bratyslawa. W meczach bezposrednich kompletna dominacja Slawii:
20 stycznia Preszow - Slavia 0:3 male punkty 58:75
6 grudnia Preszow - Slavia 1:3 86:98
18 pazdziernika Slavia - presxow 3:0 75:44
Mysle ze dzis Slavia łatwo bierze ten mecx
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom