Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat u buków ?

11 lutego 2018 17:35
1
vvss2
vvss2
Lut 2018 38 49 3
Chodzi mi o taką rzecz, wiem, że wpłat i wypłat można dokonywać jedynie ze swojego konta, ale gdzieś czytałem, że wpłata i wypłata musi iść tą samą drogą i teraz właśnie mam pytanie odnośnie takiej sytuacji. Załóżmy, że konto bankowe ewentualnie jakiś portfel internetowy jest na Jana Kowalskiego, a konto u buka na załóżmy Jacka Wiśniewskiego i teraz tak, czy buk widzi dane konta jeżeli przelewam pieniądze do niego i później wypłacam ? Czy on widzi, że konto o takim numerze jest na taką i taką osobę ? Chodzi mi o to czy w ogóle istnieje możliwość robienia przelewów do konta o innych danych, oczywiście zakładam tu sytuację, że ciągle robimy to z tego samego konta i do tego samego konta. Nie wiem czy zrozumieliście moje wypociny (mam nadzieję, że tak) trochę namieszałem, ale mam nadzieję, ze jest to zrozumiałe. Z góry dziękuję za odpwiedź
12 czerwca 2018 20:55
2
tnf
tnf
Gru 2012 187 212 7
Podepnę się pod temat aby nie zakładać nowego.
Idzie np. w Unibecie, BAH czy innym buku mieć normalnie polskie konto a wpłacić kasę kartą z angielskiego konta i później tak samo wypłacić ?
Nieregulaminowa sygnatura
1 3
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.