>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Doha 12.02-18.02.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Doha, Qatar
Data rozgrywania: 12.02.2018 - 18.02.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $710,900
Oficjalna strona turnieju: http://www.qatartennis.org/tournaments/index/91
Lista Startowa: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2018/1003/MDS.pdf
Drabinka: http://www.oddsportal.com/tennis/qatar/wta-doha/standings/
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2018/1003/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/qatar/wta-doha/
Zapraszam do pisania analiz oraz merytorycznej dyskusji!
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Zastanawiam sie czy jutro warto iść w stronę Barthel w meczu z Radwańską. W sumie to patrząc na ostatnie wyniki obu zawodniczek i ich obecne miejsce w rankingu widać, że obie dalekie od formy prezentowanej wtedy gdy oststnio grały między sobą. H2h 2:0 na korzyść Radwańskiej, ale jak pamietam ich mecz z Pekinu rok 2015, to Barthel przegrała wtedy 2:1, ale zagrała całkiem dobre spotkanie i była bliska wygranej w tamtym meczu. Niby Agnieszka starty w Doha miała udane, ale w tym roku bedzie bardzo ciężko coś osiągnąć, ponieważ obsada jest bardzo mocna, a drabinka trudna. Kursy na barthel od wczoraj sporo urosły i można już łapać spokojnie 4 zl. Zresztą nie ukrywam, że tak wysoki kurs również zachęca mnie do tego, aby zastanowić się nad zagraniem zwyciestwa Niemki.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Sevastova w moim odczuciu w duze lepszej formie niz Vekic, ogladalem Vekic w meczu z Watson, gdzie prawie skonczylo sie 6:0, 6:0, pozniej dosc slaby AO i ostatnio przegrana z niedysponowana Siniakova
Sevastova-Vekic 2:0 sts @ 2.02✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Suarez N.-K.Bondarenko 1 @1.7 ✅

CSN jest dla mnie faworytka tego meczu, a kursy naprawde atrakcyjne. Suarez dobrze zwykła tutaj grywać od kilku sezonów, nawet raz tutaj wygrała. Bondarenko ma za soba udane kwalifikacje i na pewno dużo mocniejsze uderzenie, ale typuje wygrana Suarez. Hiszpanka przed AO przegrała wszytskie mecze, a w samym Melbourne pokazła juz duża klase i bardzo dobry wynik. Turniej w Doha ma w tym roku ponad 3 mln dolarów w puli i jest to najbardziej atrkacyjny turniej az do turniejów w IW, wiec licze bardziej na CSN.
 
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Niculescu-Rybarikova 1 @1.6 ✅ &lt;nawet porozliczam bo podobno jestem na cenuzrowanym u modów&gt;

Jeszcze taki typ mi sie widzi. Wydaje się, że Monica Niculescu gra w koncu bardzo dobrze po dłuzszej przerwie. W mim odczuciu to nie jest tylko wygrana nad Sharapova, poniewaz bardzo częst jest tak że tenisista lub tenisistka pokonuje wielka gwiazde i w nastepnej rundzie przegrywa ze słabszym rywalem. Niculescu w kwalifikacjach znakomicie. Doha też jej leży i miał tuta już niezły turniej. Rybarikova wróciła do duzego grania w tamtym sezonie, ale teraz ta dyspozycja jest raczej słabsza. Sadze, ze Niculescu pojdzie za ciosem i wykorzysta swoją dobra formę.
Sevastova-Halep 2 @1.28 ✅

Halep ma sposob na Sevastova.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Na jutro skłaniam się na taki dubelek w STS:
Radwańska - Kvitova 0:2
Makarowa - Halep 0:2
Halep nie grała od pamiętnego finału w AO. Liczę, że jest wygłodzona i w pełni zdrowa pożre Makarową na drugie śniadanie. W meczu Agnieszki myślę, że zacznie się od przełamania podania polki i dalej będzie już tylko gorzej.
 
Tenis by Dawid 796,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Doha
Radwańska A. – Kvitova P.
Typ:
Kvitova wygra lub -2,5 gema
Kurs: 1,48 lub 1,58
Bukmacher: fortuna
Bardzo mocno obsadzony turniej w Doha, z dość wysoką pulą nagród, więc jest o co grać. Kvitova według mnie jest zdecydowaną faworytką tego spotkania, gdyż widziałem poprzednie boje obu Pań w tym turnieju i wiele lepiej wygląda Czeszka i to pod każdym względem. Agnieszka zalicza stopniowy regres w swojej karierze i niestety nie widać, aby to miało się poprawić. Polka wymęczyła wygraną ze słabą Moną Barthel, która spokojnie mogła ten mecz zamknąć w dwóch setach, lecz głowa i szereg złych decyzji spowodowały, że Isia wymęczyła zwycięstwo, wykorzystując dopiero dziesiątą piłkę meczową! U Agi ciężko wskazać jakiekolwiek plusy. Pierwszy serwis bardzo rzadko daje punkty, a drugi jest praktycznie na skończenie dla rywalki, co z resztą robiła Niemka, lecz zbyt rzadko. Forehand Polka oczywiście grała bardzo niemrawo, sprawiając wrażenie, że piłka nie jest uderzana, a pchana czyli już standard. Agnieszka dobrze grała jedynie skróty i jej gra pod siatką wyglądała momentami bardzo dobrze, choć też nie ustrzegła się głupich błędów i bezsensownych wycieczek do siatki, gdzie była czasami mijana. U Agnieszki ciężko dostrzec motywację i jakąkolwiek chęć wygranej. Podsumowując bardzo ciężko oglądało się ten mecz, gdyż obie zawodniczki popełniły masę niewymuszonych błędów. Kvitova zagrała swój mecz we wtorek, więc będzie mieć jeden dzień odpoczynku mniej, lecz na korcie spędziła dosłownie chwilę i zamknęła mecz w niecałą godzinę, oddając 3 gemy Buyukakcay, więc o zmęczeniu nie ma mowy. Czeszka po blamażu na Australian Open gra coraz lepiej i nawiązuje do najlepszych czasów. Do tego wyraźnie schudła, na czym zyskała jej gra. Ostatnio wygrała w świetnym stylu turniej w Petersburgu. H2H zawodniczki mają dość wyrównane, ale ten bilans powinien zostać poprawiony na korzyść Petry, który będzie miała przewagę fizyczną jak i w każdym elemencie gry. Dla odważnych: Kvitova wygra 2-0 @2,09 (fortuna).
 
D 219

dolgo

Użytkownik
co sadzicie o meczu Wozniacka-Kerber?? Kerber na pewno duzy nie dosyt po AO, gra z nr1 Wozniacka, mecz dnia ktory moim zdaniem rozstrzygnie sie na korzysc niemki, ogladalem wczorajszy mecz Kerber Konta i wygladal dosc solidnie ale nie widzialem Wozniackiej??
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
co sadzicie o meczu Wozniacka-Kerber?? Kerber na pewno duzy nie dosyt po AO, gra z nr1 Wozniacka, mecz dnia ktory moim zdaniem rozstrzygnie sie na korzysc niemki, ogladalem wczorajszy mecz Kerber Konta i wygladal dosc solidnie ale nie widzialem Wozniackiej??
O Kerber lepiej nie pisać na forum, bo ona chyba je czyta. Wczoraj pierwszego seta grała chyba siedząc jeszcze w hotelu. Totalna w mojej ocenie ustawka tego seta.
W tym spotkaniu typuję, że będą 3 sety.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Niesamowity mecz rozgrywa Kerber z Woźniacką, polecam włączyć ;) obie się wzajemnie popychają do granic, wspaniała batalia.
 
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Wozniacki-Kvitova 1 @1.83 ⛔ &lt;dwa razy serwowała po wygranie meczu w 2-im secie...&gt;

Zaryzykuje na Wozniacki. Naprawde swietny mecz wczoraj Wozniacki-Kerber, jak juz wyzej napisano. Wozniacki wygrała swojego pierwszego szlema i forma chyba jeszcze trzyma. Tutaj jak wiadomo mamy duzy turniej i duze pieniadze. Kvitova sporo ostatnio grała bo po wygranej w Sankt petersbrgu, grał jeszcze w Pucharze Federacji. Sadziłem że na Wozniacki beda mniejsze kursy, ale moze nie doceniam Kvitovej. W moim odczuciu to Wozniacki jest tutaj faworytka do wygrania turnieju po wczorajszym meczu, wiec skusze sie na Caroline.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ja idę w kierunku Kvitovej. Karolina miała za zadanie pozostać nr 1 i to już się wczoraj dokonało. Zeszło ciśnienie i liczę, że równierz koncentracja. Dodatkowo nie bez znaczenia będzie to, że Petra grała tylko jednego seta wczoraj a Karolina stoczyła trzysetową wojnę z Kerber. Idę w wygraną Kvitovej.
 
L 388

lelit

Użytkownik
W paru wczorajszych wywiadach Caro twierdzila, ze nie przejmuje sie rankingiem. W Dubaju nie startuje, gdzie ma jakies tam punkty do obrony (if my memory servs me well ???? ). Sadze, ze Kvitova jest, bo powinna byc favorytem w tym meczu; Dunka powinna mocno czuc w kosciach wczorajszy mecz.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Muguruza vs Kvitova. Muguruza 2.2 fortuna
1:2 , 1 set dla Garbine a potem juz cieniutko..

Wczoraj sie Petra trochę nabiegała. Muguruza miala odpoczynek. Muguruza wg mnie wygra ten turniej i po takim kursie tylko brac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom