>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Totolotek a granie za granicą.

Z 0

zygmun123

Użytkownik
Witam, wyjechałem z Polski kilka miesięcy temu do Szkocji, na koncie w totoloku miałem 100zl i zacząłem sobie obstawiać będąc już tutaj. Ugrałem z tej stówki pewną sumę i teraz się zastanawiam czy nie będzie żadnego problemu z wypłata, szukałem w regulaminie i nic nie znalazłem, że jest to zabronione, czy ma ktoś jakieś informacje na temat? albo obstawiał w totolotku za granicą i nie było kłopotu z wypłatą?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
W teorii sytuacja jest prosta - wedle ustawy hazardowej gra u polskiego bukmachera z poza terytorium Polski jest zabroniona, co jest samo w sobie absurdalne, jak ta cała ustawa. Z własnego doświadczenia powiem Ci tyle - w zeszłym roku zrobiłem sobie jednodniową wycieczkę do Pragi i wtedy też się tematem interesowałem. Wyszło mi z poszukiwań, że jest to teoretycznie zabronione i STS na to nie pozwala. I faktycznie, będąc już w Ostrawie wszedłem na STSa i pojawiła się informacja, że gra poza granicami naszego kraju jest zabroniona, ale to była bodajże informacja, nie zakaz, ale w takim przypadku nie grałem tam, bo jakbym miał trafić zakład i potem nie wypłacić, to gra niewarta świeczki. Na stronie totolotka nic takiego się nie wyświetlało i nie jestem pewny, ale kojarzy mi się, że pisałem wtedy na chacie z nimi i nic takiego nie potwierdzili, ale nie wiem, czy dobrze kojarzę z tym chatem. W każdym razie kasę wpłaciłem, kupon zagrałem, ale okazał się przegrany, więc nie wiem, czy by były jakieś problemy z wypłatą. Napisz najlepiej do nich i zapytaj. Swoją drogą jest to paradoks, kiedy chcesz grać będąc za granicą u polskiego buka i zapłacić nawet podatek, a ustawa to uniemożliwia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

sisko

Użytkownik
Witam, na tydzień jadę do Egiptu i chciałem się dowiedzieć czy jak zagram na Betclic ze zmienionym VPN to przy wygranej mogą być problemy z wypłatami? Wiem że np. W tototolotku takiego problemu nie było ale nie wiem jak Betclic do tego podchodzi. 
 
Do góry Bottom