>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 05.02-11.02.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Montpellier, Francja
Data rozgrywania: 05.02.2018 - 11.02.2018
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.opensuddefrance.com/
Lista Startowa: http://www.opensuddefrance.com/fr/joueurs/
Drabinka: http://www.opensuddefrance.com/fr/resultat-tournoi-simple/
Plan gier: http://www.opensuddefrance.com/fr/programme/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-montpellier/

Miejsce: Sofia, Bułgaria
Data rozgrywania: 05.02.2018 - 11.02.2018
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://sofiaopen.bg/en
Lista Startowa: http://sofiaopen.bg/en/s/3
Drabinka: http://sofiaopen.bg/en/s/4
Plan gier: http://sofiaopen.bg/en/s/2
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/bulgaria/atp-sofia/

Miejsce: Quito, Ekwador
Data rozgrywania: 05.02.2018 - 11.02.2018
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.ecuadoropen.com.ec/
Lista Startowa: http://www.ecuadoropen.com.ec/index.php/jugadores
Drabinka:
Plan gier:
http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/quito/7161/daily-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/ecuador/atp-quito/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Na wstępie chciał bym powiedzieć, iż jestem zawiedziony, bo myślałem, że ten dział aż rozpiera od dyskusji i wszelakich typów, ale niestety się pomyliłem. Typowo &quot;niedzielny&quot; dział, zresztą chyba jak całe forum. Gdy jest szlem to wszyscy się wymądrzają kim to oni nie są i co oni nie wiedzą. Po AO cisza i wielu &quot;znawców&quot; pewnie tylko czeka, aż się komuś noga powinie i wtedy napiszę...ale post atakujący drugą stronę. Smutne, na prawdę.
Jeśli chodzi o mnie to na dziś widzę cztery bardzo ciekawe opcje.
Mayer vs Gulbis
Florian @ 1,80 fortuna ⛔
Po takim kursie Niemca trzeba po prostu zagrać.Mayer jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników w turze, bardzo specyficzny forhend, który początkowo jest bardzo łatwy do odczytania bo nastawia się do niego Florian, tak jakby chciał przekazać przeciwnikowi, gdzie będzie słał piłkę, lecz bardzo często okazuje się to mylne, na pewno jest broń, którą takiego Gulbisa, który kiedyś był zawodnikiem na poziomie, gdyby był w dyspozycji z przed laty to kurs na niego 1,30 to był by max. Po kontuzji nadgarstka, powrócił dość nie dawno, ale widać blokadę zdecydowanie. Nie ten sam zawodnik, wcześniej potrafił zamiatać z forhendu jak mało kto, identyczna sytuacja jeśli chodzi o JMDP kiedyś jego bekhend to mistrzostwo świata a dziś ? mizerny. Brakuje u Łotysza, tego świetnego wyrzucającego serwisu, który mnóstwo razy go ratował. Bardziej tutaj gram przeciw Gulbisowi niż w stronę Niemca bo to co ostatnimi czasy prezentuje Ernest to jest dalekie od poziomu ATP.
Paire vs Zverev
over 20.5g @ 1,50 totolotek ⛔ 20
No nie widzę tutaj innej opcji niż over bo nie odważę się zagrać na pajaca grającego u siebie po 1,50...bądźmy rozsądni. Francuz w ubiegłym roku dotarł tutaj do półfinału, ale wcale nie jest powiedziane, iż tym razem będzie podobnie. Paire bardzo dobry serwis, który go nie raz ratował, Misza również potrafi trzymać swoje podanie, serwis volej to jego firmowe zagranie. Nie będzie tutaj nic w stylu gładkiego 2:0 dla którejś ze stron, nie ma takiej opcji.
Klizan vs Caruso
Klizan @ 1,44 fortuna ✅
Liczę, że w końcu wróci Słowak na dobre i pokaże swoją najlepszą dyspozycję. Bardzo dobrze gra na hardzie, świetnie operuje forhendem, bardzo dobry oburęczny behkend, pod każdym względem przewyższa Włocha, lecz często właśnie to głowa zostawała za umiejętnościami. Martin powrócił, na pewno głodny gry i może tutaj powalczyć bo go na to stać. Caruso dość przyzwoicie na AO, gdzie poległ z Jazrim po pięciosetówce, ogólnie rzecz biorąc to fajnie potrafi rozrzucić forhendem, lubi ofensywną grę, ale w tym wszystkim są jeszcze spore braki i sporo niewymuszonych.
Rublev vs GLG
Rublev @ 1,37 fortuna ✅
Nie ma co zbytnio pisać. Rosjanin będzie prał z forhendu ile fabryka dała. Hiszpan nie preferuje zdecydowanie szybkich kortów, również nie radzi sobie z grą jaką preferuje młody, gdzie będzie musiał stać w okolicach końcowej linii i przebijać bo inaczej z takim zawodnikiem grać się nie da, no chyba że ma się umiejętności na o wiele wyższym poziomie. Rosjanin pnie się w górę i doskonale wie, że w 250 nie można odpadać w pierwszych spotkaniach, tym bardziej z GLG, któremu nie daję większych szans na zwycięstwo.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Donskoy E. - Lacko L.
Lacko L. -1 gem ::: 2,02 ::: 1/3
Lacko pokonał 3 razy Rosjanina, ale dość dawno, ostatni mecz wygrał Donskoy rok temu. Do tego Donskoy jest zapisany do turnieju w Nowym Jorku w następnym tygodniu. Po drodze przynajmniej na papierze może na niego czekać w ćwierćfinale Mannarino z którym ciężko mu się gra, H2H 4:1 dla Francuza. Rok temu też przed turniejem w Rotterdamie odpadł z jakimś zawodnikiem +400 ranking Yannik Reuter na Challengerze w 1 rundzie.
Wynik: 8:12
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sorry, że tutaj. Po otrzymaniu odpowiedzi proszę usunac jakby co ????
Miałem kiedyś fajna stronę do sprawdzenia gdzie w jakich turniejach dany zawodnik/zawodniczka zagra w najbliższych tygodniach. I gdzieś mi się ta zakładka zapodziała. Czy poratujecie?
 
Tenis by Dawid 818K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Montpellier
Benneteau J. – Berankis R.
Typ:
Benneteau wygra
Kurs: 1,5
Bukmacher: fortuna
Turniej rozgrywany we francuskim Montpellier czyli na terenie Juliena, który w listopadzie wygrał turniej rangi 1000 w Paryżu na tej samej nawierzchni przy wiele mocniejszej obsadzie. Jego własny teren to oczywiście duży handicap, ale zwyczajnie sportowo przewyższa niskiego Berankisa, który odstaje w ostatnim czasie od Francuza. Julien to ogromne doświadczenie, a nie można mu wypominać wieku, bo na samym Australian Open potrafił walczyć na długich dystansach i ograć np. Goffina. Litwin od niedawna wrócił na pełne obroty, ponieważ wiele miesięcy leczył kontuzję. Benneteau od AO nie grał, a Ricardas po porażce z nieprzygotowanym Wawrinką na AO, osiągnął finał challengera w Rennes oraz w ten weekend zagrał jeden, wygrany mecz w Davis Cup. Litwin jak na siebie osiąga dobre wyniki, ale obecnie stawiam go półkę niżej od Juliena, który na pewno nie odpuści turnieju u siebie i nie zwykł tego robić. Jego kariera po turnieju w Paryżu rozkwitła na nowo i tenis sprawia mu ogromną radość. Porażka Juliena byłaby niespodzianką. Francuz to oczywiście przewaga na serwisie oraz w sile uderzeń.
ATP Quito
Gaio F. – Carballes Baena R.
Typ:
Gaio wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,76
Bukmacher: fortuna
Turniej ATP w Quito należy do bardzo specyficznych, gdzie piłka lata szybciej, a niektórzy mogą mieć nawet problemy z oddychaniem, ponieważ korty usytuowane są prawie 3000 metrów n. p. m. Przed rokiem właśnie Gaio odnalazł się tutaj bardzo dobrze i zrobił swój życiowy wynik, a później znów powrócił do swojego przeciętnego grania. Federico rozegrał wtedy pięć spotkań z czego cztery wygrał i za każdym razem w trzech setach. Ograł m. in. świetnie spisującego się wtedy Geralda Melzera po bardzo emocjonującym spotkaniu i uległ dopiero w ćwierćfinale znakomitemu Estrelli, który wygrał wszystkie trzy edycje tego turnieju! Bardzo możliwe, że Gaio i w tym roku nawiąże do sukcesów sprzed roku i wygra przynajmniej seta z wyżej notowanym Hiszpanem, który jest zwykłym przeciętniakiem i według mnie jest trochę przeceniany. Baena w kwalifikacjach ograł gospodarza Escobara, lecz ten wszedł do turnieju jako lucky loser i nie można brać pod analizę meczu z tak słabym rywalem, który mógł nawet odpuścić. Baena w ostatnim czasie notuje same porażki, więc brakuje przesłanek, aby jego forma urosła, choć woli wiele bardziej cegłę od nawierzchni twardej na której ostatnio grywał. H2H dla Baeny, który wygrał oba mecze między nimi 2 i 3 lata temu, lecz ten turniej to może być całkiem inna bajka.
ATP Quito
Zeballos H. – Monteiro T.
Typ:
Zeballos wygra
Kurs: 1,72
Bukmacher: milenium
Kolejny mecz turnieju w Quito i stawiam na lekkiego faworyta tego meczu czyli Horacio Zeballosa. Rok temu odpadł tutaj już w pierwszej rundzie, ale na długo zapamiętałem tamto spotkanie z Geraldem Melzerem. Panowie zagrali znakomity, trzysetowy mecz, w którym padło tylko jedno przełamanie! Panowie znakomicie rozgrywali swoje podania i wygrywali je głównie do zera lub piętnastu. Widać było ewidentnie, że nawierzchnia sprzyja serwismenom, ale także grali precyzyjne i szybkie wymiany. Zeballos przegrał ostatecznie ten mecz po TB, ale pozostawił po sobie znakomite wrażenie i myślę, że w tym roku musi się poprawić. Rywala do tego ma odpowiedniego, który w ostatnim czasie prezentuje dość niską formę. Do tego będzie zmęczony po meczach w Pucharze Davisa, gdzie zagrał dwa słabe mecze, z którego jeden wygrał. Thiago w tym sezonie gra póki co poniżej oczekiwań, ponieważ w Pune kreczował z Andersonem, później poległ na AO z Sonego, a w ten weekend przegrał z Hernandezem z Dominikany, który sklasyfikowany jest w trzeciej setce rankingu i wymęczył wygraną z Sidem, który plasuje się w piątej setce. Widać jak na dłoni z jakimi zawodnikami męczy się Thiago, mimo, że grali na twardej nawierzchni. Zeballos w tym sezonie dwie porażki na hardzie z Fogninim i Dolgopolovem oraz wygrana z Escobedo. Myślę, że przygotował się do tego turnieju, ponieważ miał na to sporo czasu i wie, że tutaj może sporo ugrać. Monteiro przed rokiem przegrał łatwo w pierwszej rundzie z Lapenttim i był to jego jedyny występ w Quito. Ponadto dojdzie efekt zmiany nawierzchni po Davis Cup, więc wiele niżej szacuje szanse Brazylijczyka w tym spotkaniu.
W każdym spotkaniu przegrany każdy TB, co jest u mnie pewnego rodzaju fatum (około 90% w plecy z moich typów i tutaj bez wyjątku). Kolega niżej miał rację i nie wziąłem pod uwagę osiągnięć Baeny sprzed roku, dzięki za czujność! Benneteau dzisiaj zagrał słaby mecz i był wyraźnie gorszy. Zeballosa nie oglądałem, ale miał piłki setowe i od tego dwa serwisy.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Berlocq/Ramos-Jarry/Podlipnik-Castillo
Berlocq/Ramos 2.13 1xbet

Czy Chilijczycy powinni być tutaj faworyzowani? Nie jestem przekonany. Rozumiem, że ostatnio grali wspólnie w Davis Cupie, że w 2017 potrafili postawić się Cabalom i urwać seta, ale bez przesady. Berlocq z Ramosem znacznie bardziej ograni w ATP. Wprawdzie Hans świetny zeszły sezon w parze z Vasilevskim, gdzie sprawili wiele niespodzianek, ale tutaj też bym nie przesadzał. Tutaj inny partner, inna nawierzchnia, w ogóle inne warunki. Hiszpan i Argentyńczyk to ziemniaki, więc nawet w deblu odnajdują się tutaj nieźle. Potrafili chociażby razem ograć Dasco z Marrero, a to już jakimś wyznacznikiem jest. &quot;Nazwiska&quot; po stronie bukmacherskich dogów, a uważam, że mamy tutaj 50/50, a może nawet coś w stronę sklejki singlistów. Kurs 2.00 imo po prostu warto spróbować.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Ziutas, też myślałem nad Gaio, jednak nie wspomniałeś o tym, że Baena rok temu również grał tu w ćwierćfinale. Druga połowa roku co prawda słaba w jego wykonaniu. Nieco usprawiedliwiłbym jego wyniki na początku tego roku, przegrał z Kudlą , który w Australii prezentował się znakomicie, a w Chennai z Ramanathanem, bardzo mocnym u siebie. Tak czy inaczej Gaio może tego seta ugrać, ale moim zdaniem trzeba dodać, że Baena przed rokiem w Quito się odnalazł tak samo jak i on. Nie napisałeś też, co przemawia akurat na plus dla Włocha, że wygrał dwa mecze w kwalifikacjach, z Dutra Silvą i Cecchinato. Typ tak czy inaczej dość realny. Moim zdaniem warto zagrać na to, że Quiroz ugra seta przeciwko Hanfmannowi, który nie jest w formie, a Quiroz gra u siebie i ma już przetarcie na mączce. A na Zeballosa bardzo dobra argumentacja, przemyślę ten typ.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Andreev A. - Istomin D.
Andreev A. ::: 18,70 ::: 0,5/3
Andreev A. +1,5 seta ::: 7,14 ::: 0,5/3

Powyżej 16,5 gemów ::: 2,05 ::: 0,5/3 +0,53
Kiedyś prześledziłem ze 3 sezony turniejów ATP 250 - czyli tej najniższej rangi i wysokie kursy. Co tam się dzieje to głowa mała. Polecam każdemu to zrobić jak się trochę nudzi. Wniosek na papierze wychodzi jasny, może tylko poza takim turniejem w Doha na początku sezonu gdzie jest gruba kasa dla tenisistów, to w końcówce sezonu na tych ATP 250 niektórzy już tylko docinają tam do końcówki $$$ sezonu.
Do tego w tym meczu w niektórych bukmacherach nie ma kursu co mnie zawsze dziwiło, że jest tylko na przeciwnika. Jak asy z rękawa mógłbym tu przytoczyć kilka takich meczów i co? Wygrana oczywiście doga - kwalifikacje Soedy na US Open.
Przykład:
http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-us-open-2014/soeda-go-hernandez-perez-oscar-zRhHikRS/
Żeby było zabawniej, to kolejny mecz i to z Denisem Istominem:
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-2017/istomin-denis-djokovic-novak-pE3T8kzt/
I jeszcze jeden:
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-2017/murray-andy-zverev-mischa-dvIpns3p/
*Grajcie takie typy np. 50 zł start i progresja typu 50, 50, 50, 50 na takich turniejach, a jak Wam nie wejdzie 18 razy tak jak kurs, to wskakujecie np. poziom wyżej i znowu macie tyle szans w zależności od kursu, później np. 3 poziom progresji i nie ma bata, żeby jakiś mecz Wam kiedyś nie wszedł. Szukajcie na takich turniejach ATP 250 kursów powyżej 7,00.
Wynik: 3:6 4:6
Klizan M. - Donski A.
Donski A. ::: 20,52 ::: 0,5/3
Donski A. +1,5 seta ::: 6,65 ::: 0,5/3

Powyżej 18 gemów ::: 2,10 ::: 0,5/3 +0,55
Klizan jeden z czołowych wtapiaczy, ależ zarówno też potrafi urywać sety Murrayom, Djokovicom, Wawrinkom itd. Analiza jak powyżej.
Wynik: 7:5 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 17

burundi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny. Turniej ATP Quito debel
Spotkanie: Rogerio Dutra Da Silva/Yannick Hanfmann - Victor Estrella/Casper Ruud
Typ: 2
Kurs: 2.13
Godz: 21.30
Bukmacher: Milenium

Widzę małe value na parę Estrella/Rudd. Dominikańczyk to trzykrotny zwycięzca turnieju w singlu. W 2015 r. był też w finale w deblu. Wygrał pierwsze spotkanie singlowe w tym roku po długiej walce. Ruud poradził sobie nadspodziewanie łatwo. Z kolei Dutra Silva z singlem już się pożegnał, a Hanfmann gra dzisiaj także singla. Turniej rozgrywane na prawie 3000 m n.pm., więc warunki dla organizmu poddanego wysiłkowi fizycznemu ekstremalne. Hanfmann może nie wytrzymać, a Dutra nie mieć zbyt wielkiej motywacji, żeby dalej przebywać w Quito.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Co myslicie o Gulbisie z.Troickim? Lotysz wygral 2 mecze pod rzad i chyba zlapal jakas forme moze ograc troickiego. Wyglada ze Gulbisowi znowu zalezy na grze w tenisa. wygrał bardzo zaciety mecz z włochem Sonego pokazał ze jest zdeterminowany i cos tam gra. a Troicki ? niewiele mozna powiedziec o jego formie
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
ATP Sofia

Gulbis Ernest vs Troicki Viktor

1/1: Gulbis Ernest @2.18 unibet
Mecz dwóch tenisistów będących na mojej czarnej liście, i choć nie spodziewałem się ze kiedykolwiek jeszcze zagram na Gulbisa zamiast przeciwko niemu, to tutaj spróbuję. Liczyłem ze wyrzuci go już Sonego w poprzednim meczu lecz się nie udało, potem mecz z Mayerem który odpuscilem ze względu na jego słaba dyspozycje, która Ernest jako tako wykorzystał. Nie był to mecz z rodzaju tych które się dobrze ogląda, ale jako tako przebijał, czasem udało się ładnie skończyć. W dużej mierze typ przeciwko Troickiemu, który w tym sezonie do tej pory nie pokazał nic dobrego, jedyna wygrana z przeciętnym Boltem po męczarniach. Zobaczymy, może tatuś uciął dostęp do milionów i Gulbis zmuszony wrócić do odbijania piłki ;)

A jednak trzeba było odpuścić .
ATP Montpellier
Khachanov Karen vs Ferrer David
1/2: Ferrer David @2.18 unibet
Bez szczegółowej analizy, Ferrera stać na wzięcie tego meczu, kurs ponad 2 uważam za dobry do gry.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja idę lekko w Ferrera.
W Auckland dobry turniej, w Australii co prawda odpadł ale po bardzo wyrównanym meczu z Rublovem.
Jakby się tak przyjrzeć Khachanovi - to on nikogo ciekawego na szybkich nawierzchniach w zeszłym roku nie pokonał.
Co więcej miał niektórych rywali podobnych stylowo do Ferrera i też przegrywał, tj. z Carreno-Busta, ze Szwarcmanem czy Cuevasem w Paryzu. A jeśli chodzi o hale to w o ogóle tragiczny bilans 1/7.
Wydaje mi się, że stary lis kortów David tutaj wygra.
FERRER, DAVID @2.19

Natomiast drugi mój typ to Benneteau, który przechodzi ostatnio drugą młodość. Berankis to poziom challengera i nic więcej. Julien lubi i potrafi grać w hali. Końcówka zeszłego roku super. Półfinał w Paryzu. I też w tym roku dobrze w Australii pokonał Goffina czy tez Daniela, którzy są zdecydowanie lepszymi zawodnikami od Berankisa. Ba, nawet z Fogninim mógł wygrac. To był bardzo wyrównany mecz, taki 50/50.
Benneteau, Julien @1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
W 100 % zgadzam się z typami na Ferrera i Benneteau. Oprócz nich wpadł mi w oko jeszcze 1 mecz jutro, mianowicie Youzhny z Seppim. Nie jestem jakimś ekspertem ale wydaje mi się że włoch ostatnio pogrywa trochę lepiej od ruska... kurs 1.82 co o tym myślicie?
 
M 54

misiek9000

Użytkownik
Witam, widzę że typujecie Ferrera stąd pytanie czy Rosjanin ma szanse to ogarnąć? zamyka mi on kupon na dużą kwotę ale mam opcję sprzedać go teraz za połowę ewentualnej wygranej. Co do meczu Hiszpana z Rublevem za AO to wynik 3-2 nie jest adekwatny do tego co się działo na korcie gdzie Rosjanin miał cały czas przewagę w wymianach, Ferrer tylko przebijał co do tego meczu to Hiszpan tylko 55% wygranego 1 serwisu i 44 po drugim tak więc słabo. Wiemy że serwis mu na pewno dzisiaj nie pomoże- jeśli wygra to tylko dzięki przebijaniu i podpalaniu się Ruska gdy będzie chciał kończyć szybko wymiany. Ciężko powiedzieć czy Ferrer poprawił swoją grę od AO. Mam pytanie odnośnie gry Czaczanova czy ktoś go widział w tym roku??? Ja widziałem cały mecz Ferrera z Rublevem ale niestety tylko patrzyłem na skróty meczy Ruska z Del Potro było widać że trzyma piłkę w korcie nie podpalał się i kilka ładnych wymian pokazali, tak więc czekam na info czy ktoś widział Rosjanina w tym sezonie przez całe spotkania??
A i bym zapomniał Rublev przy stanie 2-1 w setach prowadził 5-2 z podwójnym i zmarnował po drodze 2 mp by przegrac w tiebreaku . . .
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Witam, widzę że typujecie Ferrera stąd pytanie czy Rosjanin ma szanse to ogarnąć? zamyka mi on kupon na dużą kwotę ale mam opcję sprzedać go teraz za połowę ewentualnej wygranej. Co do meczu Hiszpana z Rublevem za AO to wynik 3-2 nie jest adekwatny do tego co się działo na korcie gdzie Rosjanin miał cały czas przewagę w wymianach, Ferrer tylko przebijał co do tego meczu to Hiszpan tylko 55% wygranego 1 serwisu i 44 po drugim tak więc słabo. Wiemy że serwis mu na pewno dzisiaj nie pomoże- jeśli wygra to tylko dzięki przebijaniu i podpalaniu się Ruska gdy będzie chciał kończyć szybko wymiany. Ciężko powiedzieć czy Ferrer poprawił swoją grę od AO. Mam pytanie odnośnie gry Czaczanova czy ktoś go widział w tym roku??? Ja widziałem cały mecz Ferrera z Rublevem ale niestety tylko patrzyłem na skróty meczy Ruska z Del Potro było widać że trzyma piłkę w korcie nie podpalał się i kilka ładnych wymian pokazali, tak więc czekam na info czy ktoś widział Rosjanina w tym sezonie przez całe spotkania??
A i bym zapomniał Rublev przy stanie 2-1 w setach prowadził 5-2 z podwójnym i zmarnował po drodze 2 mp by przegrac w tiebreaku . . .
Nie lubie obu tenisistow, Kchachanov mimo ze mlody widac,ze nic z niego nie bedzie jesli chodzi np. o top 10 , Ferrer dziadek.. jako,ze buki są sprytne Ferrer dzis tu polegnie i juz wolalbym wziac Kchachanova po 1.7 fortuna.
Obserwuje ostatnio tenisa bardziej i zaczynam widziec jak buki sie bawią z nami ????
typy po 20 i 16 kolegi wyzej nie byly takie złe, ale dzis hitem buków byl mecz : Halysa z Valkuszem. Halys wygrany turniej w zeszlym tygodniu i dzis podejmowal jakiegos Valkusza po kursie 9.10 fortuna i Valkusz wygral: zwyciezca turnieju nie moze przegrac pierwszego meczu w nowym turnieju a jednak i kurs ponad 9 wchodzi, trzeba im zagrac na nosie i wiedziec,ktory mecz z takim kursem wejdzie..
Dzis mi wychodzi, z tej mojej wyliczanki,ze rusek ogra hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Co ty człowieku pieprzysz ?! Jeszcze proponujesz, aby ludzie inwestowali w to pieniądze. Już pomijam fakt, że jesteś oszustem i wiele osób o tym doskonale wie, ale jeśli chodzi o typ. Zero argumentów, podajesz przykład ze spotkania z Djokovicem, Endiego z Miszą, co ma piernik do wiatraka?! Widziałeś kiedykolwiek grę Andreeva ? Najwidoczniej faktycznie ci się nudzi, jeśli wymyślasz takie głupoty.
Szkoda klawiatury.
Oszust jakich mało ???? On nie gra WCALE swoich typów, a jeśli gra to za 5 czy 10zł, jego pożal się boże blog COBW czy jakoś tak spreparowany, historia typów sfałszowana, piszę by pisać tylko ot taka choroba jak zwał tak zwał ???? o tenisie ma nikłe pojęcie opisuje h2h tylko zero jakichkolwiek argumentów czysto sportowych, aby wygrać na jego typach trzeba zainwestować około 100 tys złotych, nie ma głupich...Przestrzegam przed tym oszustem, NIE KUPUJCIE OD NIEGO ŻADNYCH TYPÓW.Mam nadzieję że nie zostanę ZBANOWANY ponieważ zamierzam się tutaj udzielać, a mój post będzie tylko ostrzeżeniem dla naiwnych którzy mu płacą, chociaż jego fejm drastycznie upadł.
Żeby nie być gołosłownym podam tutaj analizę typu na jutro.
Casper Ruud +1,5 seta 1,75 STS✅????
Młody Norweg w pierwszej rundzie dosłownie przejechał się jak walec po cegłotłuku jakim jest Berlocq, jego forhand to istna petarda, i do tego bardzo myślący zawodnik na korcie, nie mam pojęcia co robi tutaj Monfils ale granie coś w jego stronę w 1 rundzie mija się z celem, wiadomo Monf król defensywy i trzeba się napocić żeby wygrać z nim punkt na nawierzchi clay, oglądałem Ruuda i zrobił na mnie piorunujące wrażenie, oburęczny backhand na gorszym poziomie niż forhand ale potrafi mieszać tępo gry, bardzo utalentowany zawodnik, myślę że stać go na seta tutaj spokojnie, jeśli będzie trafiać to nie seta może spokojnie tutaj ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Haase R. - Copil M.
Haase R. -1 gem ::: 1,90 ::: 1/3
Haase w tym momencie ostro napompowany jest kursem, zobaczymy co jutro, a raczej już dzisiaj z tego wyjdzie. Niby w następnym tygodniu jest turniej w Rotterdamie czyli jego ojczyźnie, ale patrząc na lata wstecz to startował nie raz w Sofii czy innym turnieju poprzedzającym turniej w Holandii.
Zatrzymywali go często solidni gracze z czołówek, a takim Copil na pewno nie jest. Mocny serwis na hali go może wybronić i tyle. Liczę na Holendra bo pokazał się z świetnej strony w Auckland, ale to było dobry miesiąc temu.
Wynik: 0:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom