>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w lutym.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.​
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam. A co tam dorzucę i ja swoje parę groszy ???? Wiadomo poziom typów w tym dziale jest średni (ale żeby nie było ja jestem jeszcze gorszy w tej dziedzinie) Czytam różne analizy na zagranicznych forach płatne jak i te ogólno dostępne i nie zawsze fajna analiza idzie z trafionym typem. (wiadomo NBA to coraz bardziej stan umysłu) Często typując jakąś dyscyplinę stawiam też tak jak użytkownik Bakczysaraj (dany typ stawiam bo mam takie przeczucie które nie idzie z logiką-zazwyczaj).
Mam pytanie skoro jesteś pewny tej linii że drużyny pokryją(osobiście też tak myślę) mało tego że trafisz pięć razy pod rząd to jakimi stawkami operujesz 10zł 100zł 100zł 5000zł ? W twoim poście aż poraża pewnością więc może jakiś skrin rozwieje wątpliwości bo za 100zł to każdy może postawić nic praktycznie nie ryzykując.Pozdrawiam bez urazy. Co złego to nie ja . Udanego piątku.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers
typ: zwycięstwo Los Angeles Lakers ✅✅✅ 99-102
kurs: 2.02 (sts)
Wiem, wiem wczesna pora na typowanie i pisanie o NBA ja wrzucam tą propozycję już teraz bo wydaje mi się, że wieczorem ten kurs może polecieć w dół. Obie ekipy przeciętne i nie będe się tu rozpisywał bo ciężko o meczu takich drużyn coś napisać, po prostu kurs na Lakers mi się podoba i wiem, że są w stanie ugrać to z Brooklynem na ich terenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kolega Bakczysaraj chcę widzę mocno zabłysnąć na forum i zgrywa cwaniaka. Ja nie powiem, że Ci to nie siądzie, bo pewnie się na tym znasz, ale jeżeli według Ciebie na kilka godzin przed meczem gdy zawodnik ma napisane Questionable czy Probable jesteś w stanie w 100% sprawdzić czy zagra czy nie to jesteś w BŁĘDZIE. A dlaczego ma to takie istotne znaczenie?!A no np dlatego, że gdy nie gra dany zawodnik to szansę danej drużyny mogą spaść drastycznie, chociaż wiadomo, że to jest NBA i tutaj Amazing Things Happens ; ) Houston z Hardenem, Paulem i Capelą byli w pewnym momencie 18-0 i ja np. zwracam uwagę na takie fakty, podobnie jak na to, że dana drużyna nie wygrała w danej hali od iluś tam spotkań, to jest bardzo istotne, takie historyczne fakty. Nie traktujcie tej dyscypliny jako czegoś gdzie się dorobicie gigantycznych pieniędzy. Oglądam mecze, analizuje, sprawdzam statystyki, kontuzje, podejście do danego spotkania, forme &quot;na ten moment&quot;, strategie drużyny, w jaki sposób grają, w jakim stylu, przeciwko jakiemu stylowi grają itp itd. Jest tyle zależnych w tej dyscyplinie, że głowa mała. Nigdy nie masz pewniaka, dopiero wszyscy są mądrzy po meczach, &quot;a wiedziałem, że to będzie tak, tylko dlaczego nie obstawiłem?!&quot; Skoro nasz szanowny Bakczysaraj dysponuje tak ogromną wiedzą i pewnie jest już MILIONEREM, a na forum tylko wpadł na chwilę, żeby akurat przypadkiem pochwalić się niesamowitą skutecznością. Zapewne ma na celu żebyście pisali do niego prywatnie wiadomości, płacili mu jeszcze za typy i w ten sposób może sobie dorobić...
Generalnie tak jak jest napisane w pierwszym poście pod każdym tematem, zacytuje &quot;Nie podajemy suchych typów bez analiz.&quot; tak więc jeżeli chcesz tutaj pisać i typować musisz dołączyć jakąś tam analizę. Też jestem tego zdania, że wiele meczów nie trzeba analizować i idzie się na czuja, ja tak mam z NHL i tam można sobie pozwolić na swobodę. Jestem na forum i dostosowuje się do tego co jest koniecznością i tyle. Kto chcę to słucha i sam sobie dopowie czy warto zagrać kto nie chce ten niech tego nie czyta. Po to jest forum, żeby były różne spojrzenia na różne spotkania i po to jest ta wymiana poglądów. Jak to w życiu, a jak ktoś się uważa za mądralę to ja go po prostu ignoruję i tyle. Sorry za spam, później coś wrzucę, zresztą te posty i tak do usunięcia bo nic nie wnoszą do dyskusji.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
@ klania Cię czytanie ze zrozumieniem, Ja nie powiedzialem ze gram czutke tylko trzeba Ją też mieć. Ogladam mecze, analizuje, nie wiem skąd taki atak na Moja osobe, chodzi mi o to, że piszecie jakies bzdurne analizy z ktorych nic nie wynika. Przeczytaj swoją.. wymieniłeś zawodnikow i co o nich myslisz (co to za analiza?!) a zeby bylo smieszniej to jeszcze Denver wygralo czyli Twoje widzi mi się. Dobrze napisze CI do tych 4 typow &quot;analizy&quot; pasuje? Tylko jak pisalem wasze to są pseudo wysrywy bo inaczej tego nazwać nie można. Przeczytaj sobie jeszcze raz na spokojnie swoja analize i powiedz mi jak mozna niby po takim czyms wywnioskować ze OKC wygra mecz.

p.s nie bedzie smiesznie bo siedze w tym troche i wiem z czym to się Je. Po prostu smieszy mnie to bo wczoraj kazdy napisal super analizy a zaden nie trafil poprawie w swoich spotkaniach. No i masz racje serie 5 z rzedu mozna trafic na farcie, szkoda ze Tobie sie to jeszcze na tym forum nie zdarzyło ;)
A Jak chcesz to moge Ci nawet dzisiejszej nocy zamknać buzie,

A SKAD WYWNIOSKOWALES ZE GRAM TYLKO KURSY 1.8 TO JUZ CALKIEM PATOLOGIA TWOJEGO UMYSLU. PRZECIEZ NIGDZIE NIE NAPISALEM ZE GRAM TYLKO KURSY 1.8 WEZ MI TO WYJASNIJ HAHA
i nie przestrzegaj ludzi przed graniem tych typow, a raczej typu bo OVER W MECZU NETS - LAKERS, ma jak najbardziej uzasadnienie.
Analiza jest po to durniu, zeby nie pisac jak Ty stawiam ten mecz bo tak i koniec albo bedzie over bo chłopaki duzo rzucają i nie graja w D.... Litości... Jestes Januszem bukmacherki. A to, ze nawet najlepsza analiza nie gwarantuje wygranej to chyba wiadomo, to jest sport i sa czynniki ktorych nikt nie przewidzi. Przy stawianiu trzeba miec jakies argumenty, twoj glupiomadry styl obstawiania tylko maksymalizuje ryzyko przegranej. Linia 217,5 wcale nie jest taka niska, Nets i Lakers to nie sa mocarze w ataku, nie maja tam zadnych gwiazd i moga nie wyjsc nawet z 200 równie dobrze. Tak czy siak ten over jest glupi bo linia 217,5 wcale nie jest za niska, co nie znaczy ze to nie wejdzie, ale nawet jak wejdzie to nie masz sie czym chwalic, po prostu bedziesz mial szczescie, raz i to w sumie niski kurs to kazdy moze trafic. Udowodnij swoja skutecznosc w dlugim czasie. Żaden wyczyn trafic singla po 1,8.
Moja analiza byla dobra, typ tez a że nie weszlo? Przegrali 3 punktami, jednym rzutem, a jeszcz na 1,5 sekundy przed koncem byl remis. Widac jak ogladasz mecze... Nie jestem kurwa jasnowidzem, zeby wiedziec ze Gary Harris trafi game winnera na sekunde przed koncem..
Nie wywnioskowalem, ze grasz tylko 1,8, ale poki co taki typ podales, bardzo bezpiecznie, bedziesz mogl sie pochwalic ze trafiles typ ( a moze jednak nie ???? ). A prawda jest taka, ze twoje typy niczym nie roznia sie od zagrania w ruletke, bo grasz bez zadnych argumentow i jest to zwykla loteria. Czutka i wio. A pewnie o czyms takim jak zaawansowe staty i ich przyklady ktore post wyzej wymienilem to nawet nie slyszlales.
Mi sie nie zdarzylo trafic 5 razy pod rzad? Owszem zdarzalo sie, tylko ze bylo to w dziale live ???? Trafialem duzo lepsze typy i kursy niz podany przez Ciebie, ty podales jeden typ na forum i to gowniany i jeszcze masz czelnosc oceniac moje kompetencje. Mysle ze moje typy same sie bronia, a Ty na razie nie zrobiles tu doslownie nic, poza zrobieniem gownoburzy. Podales chociaz jeden poporawny typ na tym forum xD? Jak uwazasz ze z takim graniem Januszowym walniesz streaka 5 W to chyba jestes naiwnym idiotą.
Przestrzegam bo Twoj jedyny argument jest taki ze &quot;chopoki duzo rzucajo to bedzie over&quot; bo dostaje raka od takich analiz januszowych i nie chce by ktos sie nacial na twoje wypociny i przegral kase. Nawet jak wejdzie twoj typ, to i tak bym tego nie gral bo jest to glupi zaklad i tez nie ma sie czym podniecac bo raz kurs 1,8 to nawet malpa moze trafic. Pochwal sie jakims sensownym yieldem w graniu dlugoterminowym, wtedy bedziesz mogl kogos pouczac.
Moze zrobmy tak, jak nie wejdzie Ci dzis typ to zniknij z forum, bo nikt nie chce sluchac rad anoniwego ignoranta Janusza, ktory na forum jest 1 dzien, a wydaje mu sie, ze wszystkie rozumy pozjadal. Od razu widac ze gowno wiesz o NBA i jej zawodnikach a probujesz zablysnąć niskimi kursami i graniem na dzika.
Granie na nosa, to i tak nie powinno tak wygladać. Bardziej bym propnowal live i lapanie wysokich kursow jak masz taka &quot;czutkę&quot;. Wystarczy ze chlopakom nie bedzie siedziec w 1 kwarcie i twoj over po hujowym kursie i po hujowej linii jest do smieci.
Kto ma te 218 pkt nabic? Spencer Dinwiddie czy moze Lonzo Ball? Za malo sily ofensywnej zeby tu stawiac na wynik 110-110, 120-100 itp. Jak wejdzie to sie ciesz w mysl przyslowia glupi ma szczescie.
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Panowie znawcy, skoro nie zagra Ball, to może warto również zagrać Dinwiddie over 13,5 pkt? no i zwróćcie uwagę, że LAL na wyjazdach daje sobie rzucić sporo punktów, może warto pocisnąć Brooklyn over 108,5?
pozdrawiam
ps. Kolego Bakczysaraj, czekamy na obiecane typy, może uda Ci się otworzyć oczy niedowiarkom ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Philadelphia vs Miami
Typ: Ponad 200,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,86 (Unibet)

Dobra idziemy w kierunku Philadelphi i Miami. Philly ma swoje problemy w obronie, o ile nadrabiają w ataku i wrócił Reddick o tyle w obronie dalej dramat, łatwo pozwalają na tracenie wypracowanych przewag, są chimeryczni i mają zbyt duże przestoje, młodość. Miami to najbardziej solidna drużyna w NBA, nie odpuszczają na moment i potrafią zdusić rywala i zacieśniają obronę, jedna z najlepiej broniących trójki rywala ekip w NBA. Sami też potrafią sporo tych trójek wrzucić, a Whiteside z Dragiciem powinni zdominować to spotkanie, nawet pomimo obecności Emiida w składzie (on nigdy w obronie nie będzie za dobry) Chciałem na początku iść w stronę Miami, dalej mi się wydaje, że oni to wygrają, ale biorę na tapetę taki overek. Jak dla mnie nisko ustawiona ta linia, wiem że Miami na wyjazdach dużo niby nie zdobywa i generalnie mało traci, no ale to są 76 i swoje powinni rzucić. Gospodarze skóry też łatwo sprzedać nie powinni, w końcu mają serię 3 zwycięstw z rzędu na własnych parkietach, a Embiid, Simmons i JJ pomimo dobrej obrony, potrafią się przebić przez takie zasieki. W ostatnich 5 meczach Miami notowało poniżej 200 pkt i to jest dobra okazja do przełamania się ; )
Toronto vs Portland
Typ: Lillard powyżej 2,5 trafionych trójek ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,72 (Unibet)

Idę w stronę Damiana. Generalnie to tylko w ostatnim meczu mu trójka nie siedziała i trafił tylko jedną na pięć prób. W ostatnich meczach trafiał odpowiednio: 5/9, 3/8, 6/11, 4/8, 7/9. Sporo rzuca i trafia na dobrej skuteczności. W meczu z Toronto już tak łatwo nie będzie i ktoś ten wózek będzie musiał ciągnąć. CJ McCollum ostatnio 50 punktów, więc teraz już tak może nie trafiać. Damian oddaje średnio za 3 punkty 8 rzutów i trafia 3 mam nadzieję, że utrzyma tą tendencje na ten mecz.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jazz-2,5 @ 1,55 Unibet✅
Jazzmani sygnalizują ostatnio lepsza forme i chec walki o.PO. Na rozkładzie ostatnio Raptors i GSW no i godne zauwazenia zadna z tych swietnych ofensyw nie rzuciła.nawet 100pkt. No dobra wiemy co sie dzieje w NBA jednak jak sie walczy o postseason i stopuje takie potęgi ostatnion to nie wypada przegrac ze Suns, ktorzy sa ekipą doświadczalną póki co.
GSW win&amp;under 223,5 @2,15 Unibet✅Lol idealnie 223
Wygrana czempionow raczej pewna bo nikt sobie nie wyobraza drugiej porazki z rzedu i to z takim dnem. Linia punktowa zalezna od Warriors. Mysle, ze zepna tyłki i nie dadza rzucic Królom duzej ilosci punktow. Ostatnie 7 spotkan tych ekip nie przyniosło wiekszej ilości niz 223pkt.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Miami Heat 2 2,50 1xbet 103:97 ⛔⛔

Miami dobrze spisuje się na wyjazdach, z ostatnich 15 w 10 byli lepszy od swoich przeciwników. Ostatnio przegrana jedną akcja z Kawalerią, ale niestety Ellington nie miał swojego dnia i nie było ognia. Generalnie szanuję ich za to, że potrafili otrząsnąć się po odejśćiu LeBrona i stracie swoich legend tj Bosha i Wade&#39;a. Erik Spoelstra oczywiście został na stanowisku, dostał wolną rekę, przebudował zespół i na efekty nie trzeba było długo czekać. Heat mają dobrze zbilansowany skład, jest tam siłą podkoszowa, są trójki, zespołowość i jest chemia między zawodnikami a trenerem. Mają o klasę lepszą obronę niż Sixers i uważam, że to właśnie będzie dzisiaj decydujący czynnik. Ograniczą im rzuty z dystantu i w swoim stylu będą starali się maksymalnie uprzykrzyć im grę. Sixers są chimeryczni, raz potrafią zagrać doskonale by potem się ośmieszyć. Miami od dwóch miesięcy nie przegrało 2x pod rząd na wyjazdach, więc statystyka jest po ich stronie. Kurs zachęcający i widzę tu sporą szansę na powodzenie. Mecz do obejrzenia o 2.00 na C+ Sport HD.
edit:
jak mozna byc tak zalosna druzyna zeby dopuscic do -28, w kwarte dojsc do -4 i zaprzeprascic szanse, raz zlym wyrzutem z autu dwa rzutem totalnie z dupy tego pajaca Olynyka. rece opadaja.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Co by nie mówić dawno nie widziałam takiej parodii jak w IV kwarcie w meczu Lakersow z Netsami, caly mecz trzymali over a tu 30 punktow w ostatniej
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Linia była dobrze ustawiona, co wy myslicie że oddsmakerzy to idioci i nie wiedzą co robia ? Jeszcze na takim olbrzymim rynku jak NBA, tutaj nie ma błędów i buki wystawiają zawsze linię prawidłowo, więc jak można pisać że hujowa Linia, to jest co najmniej śmieszne, mało brakowało, gdyby nie zagrali 4q na poziomie PLK
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Wy tez jestescie dobrzy widzę, typ co by nie mówić miał potencjał, do początku 4 kwarty wszystko wskazywało, ze wejdzie, ale na ponad 20 rzutów trafiali po 5,6 poziom mizerny 4 kwarty i tylko dlatego nie weszło, 2x up z kretesem no powiedzmy ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
hujowa linia, w sensie ze 217,5 trzeba bylo brac under a nie over...
pisalem o tym wczesniej, to jest po prostu hujowa linia na granie overow, a buki zrobily swoja robote i tyle.
Nie wiesz o czym piszez, to jest linia wystawiona idealnie, to jest NBA i tutaj się buki nie mylą, błędy są w niszowych ligach, w NBA spece wiedza jak wystawiać linię, dużo bardziej niż ktokolwiek z forum hehe
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Nie wiesz o czym piszez, to jest linia wystawiona idealnie, to jest NBA i tutaj się buki nie mylą, błędy są w niszowych ligach, w NBA spece wiedza jak wystawiać linię, dużo bardziej niż ktokolwiek z forum hehe
nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi i na tym zakonczmy. przeczytaj moje wczesniejsze posty z tego dnia, zalecalem grac under...
a co do tego ze sie nie myla to jestes naprawde ignorantem jesli tak sadzisz. myla sie i to bardzo czeso.
btw. czepiasz sie semantyki a nie retoryki..
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi i na tym zakonczmy.
Rozumiem doskonale, linia była Ok, a to że wszedł under to tylko kwestia tragicznej skuteczności w 4q, równie dobrze mógł być over, i co wtedy też byś pisał że odradzales granie na over ? To co pisałeś to nawet trudno nazwać odradzanien, takie przyczepienie wse to typu, może wejdzie, może nie ale to i tak hujowo typ, tutaj zadecydowała jedna kwarta z niebywale wręcz niska skutecznościa, NBA jest ciężkie do grania z tego względu że buki wystawiają kursy perfekcyjnie, znaleźć dobrego typera to graniczy z cudem, i mówię tu o płatnych typerach, a typy z forum to w ogóle śmiech na sali i skuteczność lepsza można by mieć grając chybił trafił, taka prawda
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Rozumiem doskonale, linia była Ok, a to że wszedł under to tylko kwestia tragicznej skuteczności w 4q, równie dobrze mógł być over, i co wtedy też byś pisał że odradzales granie na over ? To co pisałeś to nawet trudno nazwać odradzanien, takie przyczepienie wse to typu, może wejdzie, może nie ale to i tak hujowo typ, tutaj zadecydowała jedna kwarta z niebywale wręcz niska skutecznościa, NBA jest ciężkie do grania z tego względu że buki wystawiają kursy perfekcyjnie, znaleźć dobrego typera to graniczy z cudem, i mówię tu o płatnych typerach, a typy z forum to w ogóle śmiech na sali i skuteczność lepsza można by mieć grając chybił trafił, taka prawda
dlatego ja zalecam caly sezon granie na dogow, bo jest tyle niespodzianek chyba co nigdy. czy linia byla hujowa? dla mnie tak bo zalozenie ze obie druzyny zdobeda razem w tym spotkaniu okolo 220 pts bylo bledne, bo ich ofensywy sa biedne, tyle. Przyjebalem sie po to zeby ludzie tego nie grali, moze ktos nie pogral dzieki temu, mialem racje wiec w czym problem? Mialem tutaj na zlosc wystawic under 218,5 na forum? A kto tam mial jaka skutecznosc w ktorej kwarcie to juz jest drugorzedne w sumie, bo over byl grany na cale spotkanie, a przeciez wiadomo gdy stawka najwieksza, jaja najmniejsze tym bardziej u takich sredniakach jak Nets i Lakers, i ich pozal sie Boze liderow, nie dziwi mnie wcale ich slaba skutecznosc w 4 kwarcie.
Tak gdyby nawet jebli 250 pts to bym pisal to co przed meczem, czyli odradzanie granie tego typu na over, bo po prostu slabe ofensywy obu druzyn bez dogrywki ciezko beda mialy nastukac tyle punktow.
Nikt nie zmusza grania typow z tego dzialu, a najbardziej co mnie wkurza to krytyka innych, gdzie sami krytykujacy nie poprawiaja statystyk. Karta jeszcze sie odwroci w tym sezonie, jestem przekonany, ze konsekwentni gracze jeszcze tu w tym roku podadza mase fajnych typow i skutecznosc na koniec sezonu bedzie sensowna.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Miałeś rację ale linia była wystawiona dobrze, kwestia skuteczności w 4 q zadecydowała że nie weszło, jak ktoś grał under to może mówić o sporym szczęściu bo po 3 q wszystko wskazywało że nie znacznie pokryja 220pkt, akurat taki wynik w 4 q to duze zaskoczenie bo rzadko się zdarza w NBA 30pkt w kwarcie, w jednym na 30-40 meczy.
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
A moim zdaniem Kamil7600 ma racje i dobrze zrobil, ze ukrucil troche tego gostka bo tak jak mowil moze kilka osob odwlekl od postawienia typu (a jak widac po postach kilku i tak to zagralo, co pokazuje jacy ludzie sa podatni na historyjki wyssane z palca i okraszone guwnianym bełkotem).
Moim skromnym zdaniem ten caly Bakczysaraj czy jak mu tam (bez obrazy) to typowy grajek ktory zapewne gra typy z tego dzialu, sezon jest jaki jest, wtopil i zapewne chcial wyladowac napiecie i pokazac jaki to z niego jest typer i tyle. No i mam uwierzyc, ze obserwujesz forum od dawien dawna i nie miales konta zalozonego? Czy moze to dawien dawno to 2-3 dni?
Taka rada na przyszlosc: troche wiecej pokory i samodyscypliny, bo ani typu nie trafiles czym pokazales, ze jestes jeszcze gorszy od innych, ani sam swego slowa nie dotrzymales i odpisujesz na kazdy post.
Co do wystawiania linii no to tez smiech, bo niby jak by zagrali caly mecz rowno i by byl taki sam wynik to by ktos mowil, ze linia jest dobrze wystawiona? No nie sadze. Moze to wlasnie 3 kwarty zagrali ponad swoj poziom a w 4 pokazali na jakim sa poziomie? ????
A tak aby nie usuneli i na przestroge ludziom ktorzy lubia ladne bajeczki podam typ, bedzie to wersja jaka prezentowal Elo Peja , starsi forumowicze wiedza o kogo chodzi ????
San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ: Over 198,5 pkt ✅ (231pkt)
Kurs: 1.91

Meczem który dziś postanowiłem wziąć na tapetę jest przedostatnie spotkanie dzisiejszej nocki które odbędzie się w hali w San Antonio. Miejscowi Spurs podejmą dziś groźny zlepek całkiem ciekawych zawodników a mowa oczywiście o przesławetnych Utah Jazz.
Swój niebagatelny kapitał dzisiejszej nocy stawiam na liczbę punktów która padnie w tym spotkaniu. Każdy kto śledzi moje typy wie, że jestem specjalistą od wyłapywania bukmacherskich pomyłek. Osoby wystawiające oferte (czyli panowie z Vegas) nie zawiedli mnie i tym razem. 198 punktów. Znacznie wiecej rzuca tej nocy koszykarze obu ekip abym mógł doliczyć do mojego kapitału dodatkowe 91%. I jestem w 100% przekonany, że dokładnie tak się stanie. Dlaczego? Czas na kilka argumentów.
Wszyscy wiemy jak wyglada ostatnio najlepsza liga koszykowki na swiecie, jest piekielnie szybka a obie ekipy sa ostatnio w mega gazie, Utah ostatnie 2 spotkania swietna skutecznosc i 2x 129pkt, Spurs u siebie setki wbija jak na zawolanie. Mimo , ze ostatnio overy nie siadaja zbytnio forumowiczom Ja upatruje w tym spotkaniu z gola odmienna tendencje.
Jest to zdecydowanie mecz prestiżowy, ostatnie spotkanie tych ekip odbywalo sie w zupelnie innych warunkach co bylo powodem tak niskiego wyniku, teraz powinno byc inaczej. Możliwe, że Vegas znów szuka przysłowiowych jeleni choć tutaj bardziej upatrywałbym pomyłki bukmacherów. Sam nawet nie bede ogladal spotkania bo poprostu jestem pewny wyniku.
Pozdro dla kumatych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers
typ: zwycięstwo Los Angeles Lakers ✅✅✅ 99-102
kurs: 2.02 (sts)
Wiem, wiem wczesna pora na typowanie i pisanie o NBA ja wrzucam tą propozycję już teraz bo wydaje mi się, że wieczorem ten kurs może polecieć w dół. Obie ekipy przeciętne i nie będe się tu rozpisywał bo ciężko o meczu takich drużyn coś napisać, po prostu kurs na Lakers mi się podoba i wiem, że są w stanie ugrać to z Brooklynem na ich terenie.
Overy/undery .. w meczach takich drużyn wolę zagrać po dobrym kursie na zwycięstwo danej drużyny i ładnie się to sprawdza. Po za tym nie rozumiem tego gdybania po meczu, tym bardziej o skuteczności drużyn które tą skutecznością się nie popisują! Lakers jest na ostatnim miejscu pod względem procentu rzutów z gry za 3 pkt. i nawet Netsi którzy zaraz po Houston podejmują najwięcej prób rzutów za trzy to są na 28 miejscu jeśli chodzi o tą samą statystykę. Jeszcze warto dodać, że Netsi popisują się na obecną chwilę najgorszym procentem w lidze jeśli chodzi o rzuty z gry. Więc ja nie rozumiem narzekania, że Oni w ostatniej kwarcie tak mało rzucili skoro można było się po nich tego spodziewać.
Udanego dnia życzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom