>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

23 kolejka Seria A [3 - 5 luty 2018]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
Sampdoria - Torino
Inter - Crotone
Hellas - Roma
Juventus - Sassuolo
Benevento - Napoli
Lazio - Genua

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Jak uważacie czy Crotone jest w stanie jutro ukąsić Inter? Kurs na to, że strzelą gola bardzo interesujący - 2,11 na Fortunie. Plus ciekawe kto będzie strzelał w drużynie z Mediolanu, skoro Icardi niepowołany.
 
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Jak uważacie czy Crotone jest w stanie jutro ukąsić Inter? Kurs na to, że strzelą gola bardzo interesujący - 2,11 na Fortunie. Plus ciekawe kto będzie strzelał w drużynie z Mediolanu, skoro Icardi niepowołany.
Spaletti na wczorajszej konferencji prasowej oznajmił że dzisiaj na środku ataku wystąpi Eder. To wcale nie musi być wielkie osłabienie bo to jego nominalna pozycja a często Luciano ustawia go na skrzydle gdzie traci dużo swoich atutów. W obwodzie jest jeszcze młodziutki Andrea Pinamonti.
Co do strzelenia dzisiaj gola przez Crotone to szanse oceniam 50/50 - Inter lubi tracić gole ze słabszymi rywalami ale dzisiaj na pewno będą zmotywowani po ostatnich występach bez zwycięstwa. Do tego para Skriniar - Miranda jeżeli ma dzień to jest to po prostu mur nie do przejścia...Wiadomo to tylko jedna bramka i jakiś stały fragment gry czy po prostu pojedyńczy błąd i może wlecieć. W każdym razie ja sobie dzisiaj odpuszczam typowanie tego meczu...
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Ja mam takie pytanie na szybko ???? Dla tych co znają sie na Serie A
Czy w takim składzie Inter jest nabić dzisiaj sporo rożnych ? Mam wysoka linie pograną.
Zawsze grali na 1 napastnika dziś inne ustawienie wiec sie martwie
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Brawo Crotone ???? Wiedziałem że jesteście w stanie tego dokonać. Co się stało z tym Interem? 5 remisów pod rząd i beznadziejna gra. Rozumiem jeszcze podział punktów z Lazio albo Romą. Ale w środę remis ze Spal, a teraz z Crotone i to jeszcze u siebie? No wstyd i dno, współczuję kibicom. Coś się strasznie popsuło po meczu z Chievo. Spalletti przestał ogarniać, zero schematów gry (Candreva chyba chce pobić jakiś rekord Guinessa w ilości wrzutek), prawie cały czas gra ten sam skład, marazm w zimowym okienku. Do tego podobno spięcia w szatni(Icardi - Brozović), bierność chińskich właścicieli, głupie wypowiedzi dyrektorów sportowych i w sumie nie wiadomo kto w tym klubie rządzi. Po prostu cyrk na kółkach. Będę się śmiał jak jeszcze zaraz zwolnią trenera. Już raczej trzeba powiedzieć pa pa Lidze Mistrzów. Jeśli tak dalej będzie to w lato posypie się ten klub, bo niektórych zawodników stać na to żeby grać w lepszym klubie niż Inter np. Icardi, Skriniar czy Handanović.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Co się stało z tym Interem? 5 remisów pod rząd i beznadziejna gra. Rozumiem jeszcze podział punktów z Lazio albo Romą. Ale w środę remis ze Spal, a teraz z Crotone i to jeszcze u siebie? No wstyd i dno, współczuję kibicom. Coś się strasznie popsuło po meczu z Chievo.

Zeszły sezon, dwie wygrane z Cagliari i Atalantą z bilansem 13-2 i co dalej???
Teraz też się zaczęło od remisu z Torino tyle, że na SS.
Przypadek? Dla mnie żadnego. Szkoda mi tylko De Boer&#39;a, Piollego z zeszłego sezonu i teraz Spalla, którego wprost uwielbiam w tym wszystkim.

Inter ostatnie lata ma konkretnie w dupie. Liga Europy? Te nędzne rozgrywki po co to komu. I baty od Beer Shevy albo Sparty Praga, żenada. Rok temu wiedzieli o nowej ustawie w sprawie LM, że będą 4 miejsca od tego sezonu i co zrobili? Odpuścili totalnie końcówkę by bój się Boże nie załapać się na rozgrywki LE i zostawili je po cichu Milanowi. Obecny zespół nawet z powrotem Mou nie dałby rady. Po prostu tam cała gwardia i decyzyjni zawodnicy mają zepsuty charakter innego wyjścia nie widzę.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Obecny zespół nawet z powrotem Mou nie dałby rady. Po prostu tam cała gwardia i decyzyjni zawodnicy mają zepsuty charakter innego wyjścia nie widzę.
Zdecydowanie się tutaj zgadzam. I dla mnie taką osobą psującą szatnię jest Icardi. Sportowo chłopak się broni, często jest decydujący(np. w tym sezonie Serie A 2 gole na wyjeździe z Romą czy hat-trick z Milanem) i potrafi strzelać gole z trudnych sytuacji. Ale mentalnie to jest dno. Już zdarzały mu się problemy i sprzeczki z kibicami, teraz podobno poprztykał się z chorwackimi kolegami z zespołu. Razem z żoną i jednocześnie agentką strasznie mącą jeśli chodzi o odejście z klubu, a teraz podobno ma znowu dostać kolejną podwyżkę. Do tego jeszcze jakieś dziecinne zagrywki na portalach społecznościowych. W kryzysowych momentach meczu nie potrafi reszty zespołu poderwać do walki. Nie wiem jak ktoś taki mógł dostać opaskę kapitańską. Z tego składu już lepiej na kapitana pasowałby Handanović czy Miranda. Kiedyś kapitanem Zanetti, a teraz Icardi. Masakra.
W tym klubie jest jeden wielki chaos. Nieprzemyślane transfery typu Gabriel Barbosa, Joao Mario czy Dalbert. Przecież to około 100 milionów wyrzuconych w błoto. Spalletti podobno nie mógł dogadać się z dyrektorstwem w kwestii transferów i dostał kogoś innego niż chciał. Kto zarządza w tym klubie, że jest taki burdel? Kiedyś wyśmiewałem Milan, ale ostatnio zaczynają wyglądać na lepiej poukładany i zarządzany klub.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Atalanta-Chievo
Typ: bts
Kurs 1.96
Buk Fortuna
Analiza: Atalanta na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Chievo Verona, gospodarze od samego początku są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów. Tym bardziej mają coś do udowodnienia swoim kibicom, ponieśli 3 porażki z rzędu , o ile porażka z Juve i Napoli może nie dziwić to wpadka z zespołem Cagliari była jak najbardziej nie na miejscu, na wyjazdach ostatnio idzie im znacznie lepiej i tam zanotowali 4 wygrane z rzędu, więc teraz czas na zapunktowanie na swoim stadionie, do pucharów tracą na ten moment 5 punktów, więc uważam że tu muszą wygrać żeby nawiązać kontakt z czołówką. Goście natomiast są dopiero na 13 pozycji w lidze i zanotowali 9 spotkań bez zwycięstwa ostatnio ich gra wygląda po prostu tragicznie , nie tracą wiele bramek , ale mało też strzelają, ja uważam że w tym meczu oba zespoły strzelą gole bowiem Atalanta traci bramki praktycznie z kazdym na swoim stadionie , Chievo natomiast na wyjazdach nie strzela wiele, ale myślę że przynajmniej raz uda im się rozmontować defensywę gospodarzy. Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po 90 minutach meczu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kusi zagrać na Milan.
Kusi bo to będzie ciężki mecz dla nich i jeśli mają coś znaczyć jeszcze w tabeli to jest to ostatni moment.
No trochę pofantazjujmy. Milan dzisiaj wygrywa ma 37 pkt i 8 pkt straty do 4 miejsca, czyli LM.
Nie jest to mission impossible, tym bardziej że Roma jak i Inter tracą pkt i są do pokonania w bezpośrednich spotkaniach.
Druga sprawa to za chwilę Milan będzie musiał grać w LE i pojawi się zmęczenie itd. a to właśnie teraz najlepszy czas by ugrać pkt w lidze.
Ogólnie Udinese gra dobrze (nie spodziwałem się, że tak odpalą pod rządami Oddo), ale oni uwielbiają grać z kontry. A co zauważyłem ostatnio? Milan częściej oddaje inicjatywe i bardziej koncentruje się na obronie i widać już, że Gattuso lekko poukładał team w tyłach. Udinese jest wg.mnie dobrym rywalem, ciężkim ale takim z którym Milan może sobie poradzić.
Udinese jest do trafienia u siebie bo tak naprawdę to im bardziej pasuje gra na wyjazdach, mogą poczekać i skontrować. U siebie jednak chcą bardziej dyktować warunki i to czasami średnio wychodzi. Ostatnio Spal zdecydowanie lepsze sytuacje w Udine i tak naprawdę to Spal mogło wywieźć spokojnie 3 pkt.
Patrzę na mecze Udinese u siebie. 5-1-5. Z tym że nabili bilans z ogórkami. Porażki z Torino, Juve, Napoli, Cagliari czy Chievo. Ostatnio remis ze Spal.
Z takich konkretniejszych przeciwników wygrali z Atalanta (ale tutaj należy zaznaczyć, że Atalanta wystawiła wtedy taki sobie skład przygotowując się na ważny mecz wówczas w Lidze Europejskiej) i wygrali równiez z Sampdoria (tyle że tam Barreto dostał czerwień i gra Sampy się posypała).
Podobają mi się wypowiedzi Gattuso, że musiał ustawić do pionu niektórych zawodników bo po lepszych ostatnio wynikach zrobiło się &quot;luźno&quot; na treningach co nie spodowało się Gennaro. Podoba mi się takie podejście, a co za tym idzie koncentracja nad kolejnym meczem i przede wszystkim brak zlekceważenia rywala czy też nie będzie dekoncentracji przed meczem.
Jasne, będzie to ciężki mecz, ale uważam, że Milan ten mecz wygra!
Milan @2.30

+ z takich pewniejszych dzisiaj to widzę tylko Juventus i Atalante.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Lazio-Genoa
Typ: Under 2.5 gola
Kurs 2.00
Buk Totlotek
Analiza: Lazio podejmowało będzie Genoę w ostatnim spotkaniu tej 23 serii spotkań. Ekipa z Rzymu w tym momencie zajmuje 3 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 46 oczek zgromadzonych na swoim koncie po 22 kolejkach. Mają już ponad 10 punktów straty do lidera i 10 do wicelidera, ale są na razie na dobrej drodze by odskoczyć goniącemu ich zespołowi interu Mediolan który zremisował w tej kolejce z Crotone na swoim stadionie, co za tym idzie mają również spore szanse na awans do piłkarskiej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie . Gospodarze u siebie grają nieźle, teraz mają passę 5 kolejnych zwycięstw we wszystkich rozgrywkach, na wyjazdach jednak zgromadzili więcej ligowych punktów. Tak samo jak Genoa,która lepsze mecze i więcej ligowych punktów ugrywa na obcych stadionach aniżeli na swoim własnym. Tutaj wiadomo iż łatwo im nie będzie, bowiem goście mają problemy ze strzeleniem bramek na wyjazdach co pokazują ostatnie ich 4 mecze , w których nie strzelili nawet jednej bramki do tego mniej bramek wyjazdowych strzelone ma tylko Benevento, za to nikt nie stracił ich tak mało jak Genoa, dlatego też jutro stawiałbym na spotkanie underowe pomimo iż Lazio bramki strzelać potrafi to goście ograniczą sie do obrony, Myślę że wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:0 na koniec spotkania to max co Rzymianie wycisną.
 
petel 1

petel

Użytkownik
mysle jak ugryzc mecz lazio-genoa, co wydaje wam sie lepsza opcja granie czystej 1, czy over 1,5 bramki lazio?
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Lazio i powyżej 2,5 gola kurs 2,13 .Strzelają sporo bramek, wysokie wyniki pojawiają się w ich meczach bardzo często
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Lazio Rzym - FC Genua
ZAWODNIK STRZELI I JEGO DRUŻYNA WYGRA
TYP: C. Immobile 2.10 forBET

Od mnie 2 słowa, bo mecz za chwilkę. Lazio gra świetnie ale to moze być trudne spotkanie bez Milinkovića-Savića .Moim skromny zdaniem to jest mozg drużyny serce w środku pola dzieli i rządzi-już chcą go podkupić w Turynie czołowe ekipy premiership tez o nim myślą .Lazio ma niezła kadrę i sa wstanie go w takim meczu zastąpić. Rzymianie maja szanse powiększyć przewagę nad rywalami sa na mega wysokiej 3 pozycji w tabeli dlatego taki bet jeśli gospodarze wygrają ,myślę ze gola strzeli i walnie sie przyczyni do tego Ciro. Człowiek numer 1 w Lazio od zdobywania bramek kluczowa postać w ataku Simone Inzagiego. Jak bardzo Lazio jest uzależnione od niego najlepiej pokazuje mecz z Milanem gdzie sytuacje były ale zabrakło wykończenia- bo Immobile nie zagrał z powodu kontuzji.Lazio bez tych dwóch graczy traci co najmniej 60% swojej wartości dzisiaj jednego zabraknie zobaczymy jak to wyjdzie...goscie raczej będą walczyć o utrzymanie do końca maja kilka pkt przewagi nad dolnym rejonem tabeli ciekawy napad doświadczony były gracz Lazio Pandev i Tarabat. Kursy na win Lazio mizerne i moim zdaniem nie adekwatne do ryzyka -wiec jak kolega zibi16 ja tez proponuje bet alternatywny po niezłym kursie.Lazio i Ciro maja o co grac Lazio o LM a Immobile o króla strzelców
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom