>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night 125: Machida vs. Anders

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC Fight Night 125: Machida vs. Anders

Transmisja:
01:00 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
02:00 – karta wstępna (FightPass)
04:00 – karta główna (Extreme Sports Channel)
Liczba walk: 11

Rozpiska UFC Fight Night 125

Walka wieczoru

185 lbs: Lyoto Machida (22-8) vs. Eryk Anders (10-0)

Co-main event

135 lbs: Pedro Munhoz (15-2) vs. John Dodson (19-9)

Karta główna

125 lbs: Valentina Shevchenko (14-3) vs. Priscila Cachoeira (8-0)
155 lbs: Michel Prazeres (23-2) vs. Desmond Green (20-6)
256 lbs: Marcelo Golm (6-0) vs. Tim Johnson (11-4)
185 lbs: Thiago Santos (16-5) vs. Anthony Smith (28-12)

Karta wstępna

170 lbs: Sergio Moraes (12-3-1) vs. Tim Means (27-9-1)
155 lbs: Alan Patrick (14-1) vs. Damir Hadzovic (11-3)
135 lbs: Marlon Vera (13-5-1) vs. Douglas Andrade (24-2)
145 lbs: Iuri Alcantara (35-9) vs. Joe Soto (18-6)

Karta UFC Fight Pass

125 lbs: Deiveson Figueiredo (13-0) vs. Joseph Morales (9-0)
115 lbs: Maia Kahaunaele-Stevenson (6-4) vs. Polyana Viana (9-1)
 
arass1 168,3K

arass1

Użytkownik
Kursy rzędu 2.90 na Machidę wydają się bardzo wysokie.
Przeciwnik taki dobry? Bo ja jakoś niespecjalnie kojarzę tego Andersa.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kursy rzędu 2.90 na Machidę wydają się bardzo wysokie.
Przeciwnik taki dobry? Bo ja jakoś niespecjalnie kojarzę tego Andersa.
Machida od roku 2015 walczył tylko raz. Ostatnie 5 pojedynków, to cztery przegrane. USADA najprawdopodobniej odcisnęła na nim swoje piętno. I 39 lat. Różnica między zawodnikami, to 9 lat.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Lyoto Machida vs Eryk Anders
39 letni Brazylijczyk najlepszy okres ma za sobą. Wpadka dopingowa i 2 lata zawieszenia. Tak jak napisał Karciarz na 5 walk niby 4 przegrane ale z Weidmanem, Rockholdem i Romero czyli ścisła czołówka. Po powrocie przegrana z Brunsonem, który gdzieś koło top10 kategorii się kręci.
Jego przeciwnik (who the fook is that guy?) 10 wygranych z czego 2 w UFC (wcześniejsi przeciwnicy raczej słabi). Rozbił Natala (który w tej walce miał chyba płacone od przyjętego na twarz uderzenia- wyłapywał wszystko) i zdominował Markusa Pereza (kogo k***a?) na przestrzeni 3 rund.
Amerykanin wywiera presje na rywalach, ma dobre zapasy i ciężkie ręce ale...
miał problem ze zrobieniem wagi a do tego gala odbędzie się w Brazylii. Dla Smoka jest to zapewne motywujące a nie wiadomo jak u Andersa z aklimatyzacją.
Machida nie jest już tak szybki jak kiedyś i tu może być spory problem, bo jego gra w oktagonie opierała się na dynamice i szybkości ale kurs 3.5 na jego zwycięstwo w Unibet i 6.5 przez KO/ TKO są dla mnie mocno przesadzone.

Oczywiście ze stawką delikatnie
wygrana Brazylijczyka 2/10 ✅
wygrana Brazylijczyka przez TKO, KO lub DQ 2/10 ⛔
PS: przepraszam za brak analizy w (trafnym ;)) typie na zwycięstwo Aligatora, nie wygospodarowałem czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
kopytko1337 na grafice mały błąd bo extream juz nie pokazuje gali tylko Polsat co do smoka to ta walka daje duzo znaków zapytania ale naj opcja to ze ktos kogoś ubije przed czasem i takie 1,49 w unibecie do dubla wydaje sie ok ja czas pozwoli moze cos więcej napisze później Pozdrawiam
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Maia Kahaunaele-Stevenson vs Polyana Viana
Viana przed czasem / kurs 2.0 na Unibet / stawka 4/10 ✅
Nie wiem jak Maia dostała się do UFC. Jej bilans walk to 6-4 z czego wygrane z zawodniczkami z następującymi rekordami:
Faye Shields 0-4
Catalina Madril 0-6 (wygrała x2)
Lanikqua Robins 0-5
Alissa Watts 0-1
Alexis Trinidad-Marquez 0-1
Jedynym &quot;pozytywem&quot; jest to, że przegrała decyzją z Danielle Taylor.
Viana to Brazylijka, na rozkładzie o lepsze zawodniczki i to wszystkie przed czasem (bilans 9-1).
Walczy przed własną publicznością, co jest dodatkowym atutem.

Dodatkowo gram trebla
Santos vs Smith- wygrana Brazylijczyka 1.33 ✅
Machida vs Anders- wygra któregoś z nich przez KO/ TKO lub DQ .1.49 ⛔
Stevvenson vs Viana- wygrana Brazylijki 1.25 ✅
kurs 2.48 / stawka 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Machida @3.30
Uni✅✅

Wyżej coś pisałem o Machidzie, ale obok tego kursu nie mogę przejść obok. Machida walczył z najlepszym, to była czołówka, a teraz dostaje gościa ze Stanów, który ma stoczone dwie walki. Gala w Brazylii, to cholernie duży plus dla Brazylijczyków.
Widzę dwóch zawodników, gdzie jeden zaliczył ostry zjazd i drugiego młodego, który się rozwija, jednak wybiorę doświadczenie i spryt.
Shevchenko Valentina by KO, TKO or DQ⛔⛔
Valentina powinna &quot;rozerwać&quot; swoją rywalkę, dla której będzie to debiut pod banderą UFC. Ta cała Priscila z nikim ciekawym się nie mierzyła zanim trafiła do UFC. Rywalka dobrana idealnie dla Valentiny, więc porażka faworytki bardzo mnie zdziwi, bo rywalka nie ma czym postraszyć.
Krótko, ogólnikowo, ale nie mam czasu na więcej, i w ogóle zapomniałem o gali ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szewczenko i jej cios to mity i legendy. W kickboxingu na 55 walk ma 4 nokauty.. Predzej ja podda jak Lime niz znokautuje.. 200 ciosow az w koncu trzeba bylo poddac kelnerke ..
Jak mozna pobierac baby po 1.25 i jeszcze argumentowac to ich rekordami. Ta Maia faktycznie pokonywala ujemne rekordy ale ma 6-4 a Viana przegrala decyzje z typiarą 7-6.. wiec ???
Na rozkladzie tez ma jakies debiutantki. Nie widzialem zadnej z nich nic tu nie typuje ale granie takich kursow moze sie skonczyc jak Real czy Inter dzis hehe
Lyoto z Brunsonem to byla zenada roku no ale 3.30 ✅z balonikiem trzeba pobrac.. dwa dziki Smith-Thiago 50/50 wiec 3.34 value⛔. Johnsona po 2.3 ✅chyba tez wypada pobrac bo moze przetrwac 1 runde a potem zobaczymy powtorke z Albini-Arlovsky. Reszta walkmoze byc ciekawa dla oka jednak typersko kicha.
Dopiero na zywo perelka gali. Prazeres urodzony i mieszka w Belem no i 173lbs waga z 155 Greenem ktory jeszcze niedawno walczyl zbijal do 145lbs !!! 1.90 uroslo na Brazola niewiadomo czemu. Typ gali !! ✅
Na zywo w lvbet zrobili promocje w czasie 5 rundy 7.70 na Lyoto buehehe. Walka w Belem to bylo pewne !! Kolejna gala $$$
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Szewczenko i jej cios to mity i legendy. W kickboxingu na 55 walk ma 4 nokauty.. Predzej ja podda jak Lime niz znokautuje.. 200 ciosow az w koncu trzeba bylo poddac kelnerke ..
Jak mozna pobierac baby po 1.25 i jeszcze argumentowac to ich rekordami. Ta Maia faktycznie pokonywala ujemne rekordy ale ma 6-4 a Viana przegrala decyzje z typiarą 7-6.. wiec ???
Na rozkladzie tez ma jakies debiutantki. Nie widzialem zadnej z nich nic tu nie typuje ale granie takich kursow moze sie skonczyc jak Real czy Inter dzis hehe
Lyoto z Brunsonem to byla zenada roku no ale 3.30 ✅z balonikiem trzeba pobrac.. dwa dziki Smith-Thiago 50/50 wiec 3.34 value⛔. Johnsona po 2.3 ✅chyba tez wypada pobrac bo moze przetrwac 1 runde a potem zobaczymy powtorke z Albini-Arlovsky. Reszta walkmoze byc ciekawa dla oka jednak typersko kicha.
Dopiero na zywo perelka gali. Prazeres urodzony i mieszka w Belem no i 173lbs waga z 155 Greenem ktory jeszcze niedawno walczyl zbijal do 145lbs !!! 1.90 uroslo na Brazola niewiadomo czemu. Typ gali !! ✅
Na zywo w lvbet zrobili promocje w czasie 5 rundy 7.70 na Lyoto buehehe. Walka w Belem to bylo pewne !! Kolejna gala $$$
Prawda taka, że Shevchenko powinna wygrać przez TKO. Nie pierwszy błąd Yamasakiego.
Ja wiem, że rekordy nie walczą ale często dzięki nim można coś sensownego wywnioskować aby podeprzeć swoją analizę. Przyznam, że kurs na czysty win Viany był kiepski ale 2.0 na zwycięstwo przed czasem już zacne.
Druga sprawa, że Brazylijskie gwiazdy UFC już wygasły lub wygasają a na horyzoncie nie widać za bardzo perspektyw. Dla UFC ten rynek to kupa kasy dlatego musi pompować nowe baloniki.
Gratuluję wygranych.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Prawda taka, że Shevchenko powinna wygrać przez TKO. Nie pierwszy błąd Yamasakiego.
Błąd to delikatne określenie. Moim zdaniem zarówno ten idiota Yamasaki jak i narożnik nie wykazali się nie przerywając walki w porę. Było to przykre do oglądania i myślę, że już co raz mniej osób czerpie satysfakcje z oglądania takich jednostronnych egzekucji rodem z lat 90. Ludzie lubią krew i przemoc, ale gdy oboje zawodnicy walczą. Nie rozumiem dlaczego Dana White od lat nie robi z tym porządku. W końcu ktoś straci wzrok albo umrze to może wtedy takich idiotów zaczną karac.
Najwyższy poziom sędziowania na tle innych sędziów zaprezentował Marc Goddard.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom