>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Championship 2017/2018

Status
Zamknięty.
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Hull City A.F.C. - Leeds United F.C.
Typ: Hull City A.F.C.
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w 29 kolejce ligowej Championship na KCOM Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe oczka miejscowe Hull City Association Football Club a w gości przyjedzie drużyna Leeds United Football Club.
Hull City A.F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 28 meczach zdobyło 25 punktów co daje obecnie 21 miejsce w tabeli ligowej natomiast Leeds United F.C. plasuje się na 9 pozycji w tabeli angielskiej Championship zdobywając 43 oczka w swoich 28 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 5 przegranych i bilans bramek 30-23 zaś goście na wyjazdach 7 wygranych oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 20-20.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy muszą zdobywać punkty ligowe bo strzefa spadkowa ich goni i zdobywają ligowe oczka praktycznie tylko na swoim terenie do tego Kamil Grosicki też może coś ustrzelić lub zaliczyć asystę i drużyna ogólnie strzela bardzo dużo goli u siebie a goście na wyjazdach bradzo w kratkę raz wygrana raz przegrana i moim zdaniem zawodnicy Hull wygrają to spotkanie dla nich bardzo ważne.
⛔0:0
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Preston - Hull over 2,5 @2.20 ✅

Mysle, że przebieg tego spotkania bedzie zależał głównie od Tygrysów dlatego wejde dość grubo w overka. Goście nie wygrali na wyjezdzie od 7 spotkań, a w ostatnich 4 wyjazdach nie strzelili nawet bramki. W Preston grali w sumie 26 razy i 20 razy wyłapali na pysk. W drużynie kilka kontuzji, w tym Kamila, ale podpisali 2 nowych grajków, którzy wlasnie dzisiaj mogą zadebiutować w pomaranczowo-czarnych strojach. Na początku sezonu w meczach Hull padało najwiecej bramek w całej Championship, z kolei w ich 10 ostatnich grach tylko 2 razy padł over 2,5. Mój wniosek jest taki, że nadszedł czas zmian w Hull, bo spadli na 22 miejsce w tabeli. Tak jak wspomniałem dzisiaj powinnismy zobaczyc nowe nabytki w postaciach Angusa MacDonalda oraz Harrego Wilsona i licze, że Tygrysy nie bedą grali znowu na 0 z tyłu, bo tracą za dużo goli w koncowkach spotkania i zrobilo sie bardzo niebezpiecznie pod kątem pozostania w Championship. Dodatkowej odwagi dodał mi fakt, że Preston nie wygrał na wlasnym boisku od 3 spotkań, a z pewnością mówi sie tam o możliwości awansu do playoff. Wydaje mi sie, że gospodarze przyjmą ofensywny styl rywali i padnie tutaj wynik podobny do ich ostatniego meczu z M&#39;Boro.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nottingham - Hull: Hull strzeli @1.40 ✅

Kurs do dubla. Hull ostatnio na wyjezdzie 2-1 w czape od Preston, przedluzyl tragiczną serie, ale nareszcie Tygrysy strzelili bramke. Tym razem jadą do Nottingham, a wiec rywal mniej wymagający. Nie chce mnie sie wierzyc że pomaranczowo-czarni zjadą znowu lige niżej, rok po roku. Licze na przełamanie z ich strony i skromne zwyciestwo 1-0, ale ta liga jest bardzo nieobliczalna dlatego wybralem bezpieczniejszą opcje. Nottingham rowniez zalicza czarną serie, traci duzo bramek dlatego okazja dla Hull na upragnione 3pkt wyjazdowe. Zdziwie sie jesli po 90min zobacze 0-0, a jesli gospodarze ukłują to jestem przekonany że druga strona odpowie tym samym.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolton - Sunderland
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dwudziesty w tabeli Bolton podejmuje dwudziesty trzeci Sunderland. Jeszcze kilka sezonów temu zespoły te rywalizowały na najwyższym szczebli rozgrywkowym, teraz walczą o utrzymanie na zapleczu Premier League. Mój typ na to spotkanie to obie drużyny strzelą gola. Gospodarze u siebie zdobyli dziewiętnaście bramek a stracili ich dwadzieścia jeden, co daje średnią 2,5 i jest to dziewiąty wynik w lidze. Bilans bramkowy gości na wyjeździe przedstawia się następująco 20:33 co daje 3,3 gola, która plasuje ich na pierwszym miejscu pod tym względem. W pierwszym meczu obecnej kampanii padł wynik 3-3, czyli spotkanie to było prawdziwą ucztą piłkarską dla kibiców. Uważam, że dzisiaj stać zawodników obydwu ekip na znalezienie drogi do bramki, świadczy o tym kilka faktów, które przedstawiłem wyżej. Liczę na to, że Kłusaki przynajmniej raz kopną Czarne Koty, które nie pozostaną im dłużne i ugryzą albo drapną Konie, oby nie dosłownie tylko w postaci goli ????
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Spotkanie: Hull - Sheffield Utd
Data spotkania: 23.02.2018, 20:45
Typ: over 2.5 FT
Kurs: 2.07 Unibet
Rezultat: ⛔ 1:0
34. kolejkę zmagań na zapleczu Premier League rozpocznie spotkanie drużyny walczącej o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej oraz walczącej o utrzymanie w Championship. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1 dla Sheffield, we wcześniejszych często padało co najmniej 3 bramki.
Hull City, pomimo tego, że bramki strzelać potrafi i jest drużyną z jednym z większych dorobków bramkowych, to zajmuje dopiero 21. miejsce i jest mocno zagrożona spadkiem. Brak większych osłabień w zespole, tak samo jak w przypadku zespołu gości. Liczę tutaj na zaciętą rywalizację z duża ilością bramek.
Kilka faktów:
Hull City traciło przynajmniej 1 bramkę w 73% spotkań rozegranych na własnym terenie.
Sheffield Utd traciło przynajmniej 1 bramkę w w 93% spotkań rozegranych na wyjeździe.
Sheffield Utd traciło przynajmniej 1 bramkę w ostatnich 11 spotkaniach rozegranych na wyjeździe.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Spotkanie: Sunderland Middlesbrough
Data spotkania: 24.02.2018, 16:00
Typ: 2
Kurs: 1.96 Lvbet

Derby pomiędzy kandydatem do spadku a zespołem walczącym o play-off. Za Sunderland przemawia tylko własne boisko. Za Boro duzo lepszy skład, świetna forma Adama Traore i historia ostatnich pojedynkow - 5 zwycięstw w ostatnich 5 meczach z dzisiejszym rywalem. Jeśli Boro chce włączyć się do walki o awans nie może dziś tracić punktów. Dla nie lubiących ryzyka Boro 1DNB do dubla po kursie 1,36.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Hull - Barnsley
Bardzo ciekawe spotkanie w Championship. Oba zespoły walczą o utrzymanie i w tej chwili zajmują kolejno 20 i 21 miejsce w ligowej. Hull po spadku z PL przezywa bardzo trudny okres, kibice oraz piłkarze nie tak wyobrażali sobie ten sezon, miała być walka o szybki powrót do elity. Rzeczywistość okazała się brutalna i zespół Kamila Grosickiego musi walczyć o utrzymanie. Ostatnie miesiące w Hull przyniosły zmianę szkoleniowca, Leonida Slutskyego zastąpił Nigel Adkins, który ma uratować zespół. Adkins to doświadczony manager, który powinien sprostać wymaganiom i wyciągnąć zespół z kryzysu. Tygrysy dużo lepiej grają u siebie i to właśnie w meczach na KC Stadium gromadzą większość punktów. Przewaga swojego boiska ma tu według mnie wielkie znaczenie.
Zwycięstwo Hull City @@@ 1.93 @@@ fortuna
walka o utrzymanie będzie trwała do końca 1-1⛔
 
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Witam. Mam nadzieję że dobrze wybrałem temat. Dawno tu nikogo chyba nie było. Chciałbym powiedzieć coś na temat meczu jutrzejszego w Championship mianowicie o meczu Derby-Cardiff. Przewiduje tu mocne rozpoczecie oby dwóch drużyn z przewaga na Cardiff i z wiązu z tym typ na over 1.5bramki w pierwszej połowie. Tak kończyły się ostatnie 4z6 spotkan Cardiff na wyjeździe. Derby również drużyna z górnej półki która musi gonić i nie chcąc odpal z play off ów. Przewiduje dla kibiców dużo gratka z oglądania goli.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
42. kolejka

kursy od: bah
Tabela


Championship wchodzi w decydującą fazę. Tu jeszcze nie wszystko jest rozstrzygnięte, a następna kolejka już jutro!. Zatem zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów!​
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Bolton-Millwall
Millwall to wygra,sa w bajecznej formie jak na ta lige,w championship na prawde trudno cos trafic,bo kazdy moze wygrac z kazdym ale czuje ,ze w tym sezonie Millwall odgryzie sie gospodarzom za poprzednie porazki,po prostu maja playoff na wyciagniecie dloni,prawda jest ,ze Bolton rowniez bedzie grac tu prawie o zycie,bo jak widac sa bliscy spadku,trzymaja ledwo ponad strefa ale ostatnio spadek dyspozycji.
Miwall win kurs ok 2.
Gladko 0-2 ✅✅

Preston nie warto ryzykowac,ostatnio regularnie zawodza.
Fulham za 1.3 to malo.chyba zeby dac Fulham over 1.5 lub 1/1 ale tez ryzyko.
Reszta meczy do przemyslenia lub live.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wolverhampton Wanderers w przyszłym sezonie zagra w Premier League! Powrót Wilków po sześciu latach!. Dziś natomiast Wilki rozegrają swoje spotkanie z Birmingham. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.50.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wolverhampton Wanderers w przyszłym sezonie zagra w Premier League! Powrót Wilków po sześciu latach!. Dziś natomiast Wilki rozegrają swoje spotkanie z Birmingham. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.50.
Awans maja w kieszeni.
Dzisiaj podobno cały stadion ma być.
Ale jak to w takich przypadkach bywa, pojawia się rozluźnienie i raczej zespół nastawiony ofensywnie.
Sądzisz, że jest możliwy btts i over 2.5 gola ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Awans maja w kieszeni.
Dzisiaj podobno cały stadion ma być.
Ale jak to w takich przypadkach bywa, pojawia się rozluźnienie i raczej zespół nastawiony ofensywnie.
Sądzisz, że jest możliwy btts i over 2.5 gola ?
Ciężko powiedzieć. Myślę, że będą chcieli potwierdzić swoją wyższość i wygrać dla publiczności jak i dla siebie. Goście jednak dalej są w grze o utrzymanie i każdy mecz muszą zagrać na 200% swoich możliwości. Ale oba typy można pograć. Goście regularnie strzelają na wyjeździe i ich forma jest dobra.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Cardiff City wywalczyło awans do Premier League.


Dla Cardiff to powrót do Premier League po czterech latach przerwy. Obok Cardiff to Wolverhampton jest jeszcze pewne gry w angielskiej ekstraklasie, ale wciąż nie wiadomo, która drużyna wywalczy awans jako trzecia. W barażach o promocję rywalizować będą Fulham, Aston Villa, Middlesbrough oraz Derby County.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Playoff - Rewanże

Kursy od: fortuna

Czas na rewanże półfinałowych spotkań jeśli chodzi o awans do Premier League. W pierwszych spotkaniach Derby pokonało Fulham 1:0, natomiast Middlesbrough przegrał z Aston Villą 0:1. Zaliczki są małe i zapewne dzis jak i jutro emocji nie zabraknie.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Nikt nie pisze o play-offach??? Niesamowite.
Szkoda, bo chciałem zaczerpnąć trochę wiedzy od kogoś kto siedzi w tym głębiej.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jak tego fulham nie ogarnie to będą frajerami sezonu. Omal nie weszli bezpośrednio. Różnica 13pkt w tabeli, w pierwszym meczu ogromną przewaga. Przypominało to mecze z cyklu Barca Chelsea z dawnych lat gdy jedni cisnęli a drudzy strzelali. Fulham to półka wyżej i o wiele lepsi gracze szczególnie w przodzie i szczególnie jeśli chodzi o technikę. Do tego dochodzi ich specyficzny stadion. Wygrana można zagrać a czy będzie 2-1 lub 3-2 to już inna sprawa.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Fulham-Derby
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rewanżowe spotkanie o awans do premier League, Fulham na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Derby. W pierwszym spotkaniu pomimo znacznej przewagi ekipa Fulham przegrała o:1 na wyjeździe i tutaj będzie miała okazję żeby wziąc rewanż na słabszym od siebie zespole . Gospodarze zajęli 3 miejsce i brakło im dosłownie 3 punktów, do bezpośredniego awansu do Premier League, sami sobie utrudnili sprawę , bowiem przegrali decydujace spotkanie z Birmingham 3:1 i dlatego nie weszli. Derby natomiast zajęło 6 miejsce w sezonie zasadniczym i od samego początku było pewne że nie będzie im łatwo wywalczyć awans, bowiem jest najsłabszym zespołem z całej 4. Rewanż moim zdaniem bedzie wyglądał tak jak pierwsze spotkanie czyli że Fulham będzie próbowało atakować i w jak najszybszym czasie odrobić straty z pierwszego spotkania. Już na wyjeździe było zespołem lepszym, który potrafił stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, jednak zabrakło skuteczności. Ostatnio spotkania na swoim stadionie Fulham rozgrywało bardzo dobre i myślę że podobnie będzie również tutaj, mój wynik to 3:1 po ostatnim gwizdku sędziego.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Aston Villa - Middlesbrough
awans Middlesbrough (4.3) ⛔
forbet

Nie widzę zbytnio logiki grania zwycięstwa Middlesbrough po 3.5, gdy na awans mamy 4.15. Mboro by awansować, i tak musi wygrać. Spoglądając w h2h widać, że potrafią to robić na terenie rywala. 3 ostatnie potyczki (w tym 1 towarzyska)... to 3 zwycięstwa zespołu prowadzonego obecnie przez Tonego Pulisa. Ten szkoleniowiec ma &quot;coś&quot; do udowodnienia po zwolnieniu z WBA. Kadrowo - również mocniejsza wydaje mi się ekipa gości. W swoich szeregach mają m.in. Stewarta Downinga (niegdyś WHU czy Liverpool), błyskotliwego Adama Traore czy bramkostrzelnego Britta Assombalongę.

dobrym typem wydaje się również
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie (2.5) ✅
forbet

Championship to kopalnia kornerów. w spotkaniu ligowym rozgrywanym na boisku Aston Villi mieliśmy 12 rz. rożnych i zakład wszedł bez problemu. Stawiam, że tu będzie podobnie - zwłaszcza że to mecz o &quot;wszystko&quot;, i nie będzie miejsca na kalkulowanie.
Oba zakłady pograne solidną stawką. W obu przypadkach widzę spore szanse powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom