>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher TotalBet - opinie

jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Również nie mam za dobrego zdania jak na początek przygody z tym bukiem. Brak możliwości pogrania awansów drużyn z ligi mistrzów na jednym kuponie jest jak dla mnie co najmniej niezrozumiałe.
( &quot;Dzień dobry, tego rodzaju zakładów nie można łączyć. Jest to zależne od działu bukmacherskiego i jako biuro obsługi klienta nie mamy wglądu do tego.&quot; )
Póki co odradzam !
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Z wpłatami ostatnio to jakaś masakra. Dzisiaj zrobiłem wpłatę przez PAYU ok. 17:20 i do tej pory kasa nie wpłynęła na konto, a z banku wyszła. Niedawno zrobilem kolejna wpłatę i to samo, kasy brak.
Kilka dni temu było podobnie z DotPay, po wpłacie kasy długo nie było, więc ponowiłem przez PAYU i po 2 minutach wpłata zaksięgowana, a z DotPay po ponad 30 min. dotarła dopiero.
Na czacie napisali , że nic nie poradzą i żeby kontaktować się z PAYU. Napisałem do nich , ale na razie zero odzewu.
Przecież to musi być wina Totala, skoro np. na Fortunie wpłaty tez sa przez PAYU i kasa jest po kilkunastu sekundach !! na koncie , więc nie wiem o co tu chodzi.
Mieliście podobne sytuacje na Totalu?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam taki problem z płatnością jak chciałem wpłacić kartą przez PayU to wyskoczył taki napis: Przepraszamy, wydawca Twojej karty odmówił realizacji tej transakcji. Sprawdź, czy swoją kartą możesz płacić w Internecie lub skontaktuj się ze swoim bankiem.
Spróbuj jeszcze raz, wybierając inną metodę płatności.
Tylko że tą metodą wpłacałem do Fortuny, Forbetu, STS, Milenium i nie było problemu, więc nie wiem o co tu chodzi?
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
TOTALbet startuje z unikatową w skali polskich legalnych bukmacherów ofertą loterii dla graczy którzy mają konto u naszego bukmachera.
Za każdy zakład za 10 złoty gracz otrzyma los który będzie brał udział w losowaniu nagród.
Każdego dnia będzie można wygrać 10 x 100 złotych na konto TOTALbet a w finale nawet 50 000 złotych. Kwotę będzie można wypłacić bez obowiązku obrotu!



Więcej informacji o „Kasomani”:

Już od poniedziałku 22/10 klienci legalnego bukmachera TOTALbet zapisują się do pionierskiej na polskim rynku loterii promocyjnej „Kasomania”, w której nagrodą jest pula nagród wynosząca dokładnie 218.300 zł, nie podlegająca żadnemu obrotowi!

Każdego dnia użytkownicy, którzy zgłosili swój udział walczą o 1.000 zł, które podzieli między siebie 10 osób. Co tydzień, w każdy piątek, w puli ląduje dodatkowe 2.500 (dwie nagrody o wartości 2.000 i 500 zł). Przewidziane są również &quot;dni specjalne&quot;, w których rozdane zostanie łącznie 7.300, a wszystko zwieńczy Wielki Finał, podczas którego pięć osób zgarnie aż 100.000 PLN, podzielone na kwoty: dwa razy po 5.000, raz 10.000, 30.000 i nagrodę główną - 50.000 zł! A każdą z tych nagród, przyznaną na konto gracza w TOTALbet, będzie można wypłacić bez warunków obrotu!

Aby wziąć udział, wystarczy założyć konto w TOTALbet, zapisać się do Kasomanii zaznaczając odpowiednie okienko podczas rejestracji lub w swoim panelu gracza i rozpocząć grę. Każde zagrane 10 zł u bukmachera to jeden los (np. kupon za 30 zł, to 3 losy w loterii), a im więcej grasz, tym większe szanse masz na wygraną!

Aby zwiększyć swoje szanse w kilka sposobów:
- zarejestrowanie się do promocji i zagrane pierwszych 10 zł, to nie jedna, ale aż 10 szans loteryjnych
- wyrażenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych, to jedna szansa ekstra
- jeśli grasz w godzinach 20:00 a 23:59:59, to liczba twoich losów w loterii się podwaja

To co wyróżnia TOTALbet na polskim rynku to przede wszystkim innowacyjność, proste i klarowne zasady. Działalność graczy i obrót pieniędzmi są legalne w efekcie przynosząc częste i wysokie wygrane.

Start loterii odbędzie się w poniedziałek, 15 października.

Totalbet ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH STANOWI NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM”.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wszystko fajnie, tylko jak do tego dziadostwa wpłacić, jak bank odrzuca wpłatę przez PayU, mam kupować paysefacard czy co? Bo normalnym przelewem przez transferuj(Tpay) chyba sie nie da...Już na starcie widać że ten buk to amatorsczyzna jak jest chyba tylko opcja wpłaty przez PayU czy Dotpay, ewentualnie Paysafecard....
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Robili zdaje się weryfikacje, ze musiałeś wpłacić z konta kasę w celu weryfikacji danych.
Wypłata 15k to chyba jakbyś taśmę trafił. Ja po serii 2 trafień nie mogę na live puścić zakładow za więcej niż 100-200 zł. Wczoraj ostatni przyjęło mi 3x po 25 i na tym kończę tam przygodę.
Jak cokolwiek wygrasz to nie ma szans zagrać nawet za 500-1000 kursu 2. Trzeba się bawić i grać różne zakłady typu handi, zwykły win itp.
Dodatkowo dostajesz bonus od wpłaty i tez nim nie obrócisz. Ja dostałem 3 bonusy i co z tego skoro przechodził mi maks po 100 zł na kupon.
 
N 0

nolimitbet

Użytkownik
Chciałem sobie zagrać kuponik Olympiakos P., Dinamo Z., i Ślęże -22.5 z Ostrowią for fun za 400zł i najlepsze to, że Totalbet przyjął uwaga 0zł &quot;Twój kupon nie został zaakceptowany&quot; hehe niezłe jaja jak legalny bukmacher nie bierze takich stawek na Ligę Europejska. Najlepsze jest to że w Totalbecie nie zarobiłem ani złotówki ???? . Swoje Totalboosty biorą za 50zł. W chwili obecnej, jeśli robią takie akcje w Totalbecie to polecam granie u innych bukmacherów, bo wybór coraz większy. #Totalklapa

Oferta po wysłaniu mojego zakładu oferta na ten mecz wygląda tak ????


#TOTALŻENADA
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Proszę Cię totalbet to porażka.
Ja raz zagrałem, a raczej chciałem puścic mocniej zakład, zaraz po tym jak wystawili ofertę. Właściwie chyba był to pierwszy buk poza stsem i spodziewałem się spadków mocnych wiec od razu chciałem zagrać.
Puściłem 1 zakład, na koncie, na którym miałem zagrane 2 zakłady i ogólnie na koncie bilans na minus.
Po 2 minutach czekania na akceptację zakład został odrzucony a ten mecz zdjęty z oferty na 3 dni.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Testowałem TotalBet w ostatnim czasie.
Niestety potwierdzam opinie kolegów powyżej. Marna podróbka Unibetu (patrz szata graficzna, w tym przypadku wypadają na ✅ na tle konkurencji).
Na ✅ również oferta Esportowa (szeroki wybór turniejów)
Z pewnością nie polecam go graczom PRO z Polski, bowiem nie znajdziecie tam NIC ciekawego jeśli chodzi o ofertę na niższe rozgrywki w Polsce, wspomnę tylko o tych które posiada zdecydowana większość konkurencji
⛔ Brak 4 ligi polskiej
⛔ Brak 1 ligi w kosza
⛔ Brak 1 ligi w siatkówce
⛔ Brak 1 ligi w piłce ręcznej
Zimówki mocno &quot;zaniedbane&quot;. Nie ujrzycie tam pojedynków h2h w:
⛔ Biegach Narciarskich
⛔ Biathlonie
⛔ Narciarstwie Alpejskim
⛔ Uboga oferta LIVE + spowolniona aktualizacja kursów względem tego co widzisz na stronie, a tym co na kuponie również mocno irytuje.
⛔ Zraziła mnie ingerencja w kupony po zagraniach. Miałem taki przypadek choćby przy okazji ostatniego spotkania U21 Polski z Portugalią, gdzie na live widniał zakład &quot;Who will win the final&quot; po czym sprytnie zmieniono tłumaczenie i zwrotu nie otrzymałem. Także przestroga dla Wszystkich, lepiej dokumentujcie swoje kupony po zagraniu.
⛔ No i limitowanie na starcie
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Jeżeli chodzi o akceptację stawki jak kolega wyzej wspomniał, to sytuacja jest wręcz nie spotykana.
Totalbet przesyła do weryfikacji kupony nawet za 50 zł. Wyższe kwoty po kilku minutach są odrzucane.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Bukmacher porazka. Nie gram tam ale dzis byla perelka wiec wplacilem 1000zl. Chcialem.zagrac i wyskakiwal komunikat ze zdarzenie niedostępne Po 5min zdjeli z oferty. Zapytalem czy moge w takim razie. Wyplacic pieniadze ktore wplacilem to. Dostalem odpowiedz ze tak ale moga zatrzymac moje pieniadze na 7dni zgodnie z regulaminem. Nie polecam
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bukmacher porazka. Nie gram tam ale dzis byla perelka wiec wplacilem 1000zl. Chcialem.zagrac i wyskakiwal komunikat ze zdarzenie niedostępne Po 5min zdjeli z oferty. Zapytalem czy moge w takim razie. Wyplacic pieniadze ktore wplacilem to. Dostalem odpowiedz ze tak ale moga zatrzymac moje pieniadze na 7dni zgodnie z regulaminem. Nie polecam
I tak by Cie nie wpuscili na taka stawke. Wywalilo by stawke do recznej akceptacji. Potem by wyskoczyl blad i kurs od razu by poszedl ostro w dol. Tam jest problem zeby zagrac za wiecej niz 500zl najpopularniejszy bet wygra/remis/przegra.Jak chcesz zagrac cos za wieksza sume to proponuje zagrac najpierw za 200zl pozniej za 100zl a pozniej walic ile wlezie po 50zl. W przeciwnym razie bet idzie do akceptacji a kurs leci ostro w dol. Takie zabezpieczenia maja buki ;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
I tak by Cie nie wpuscili na taka stawke. Wywalilo by stawke do recznej akceptacji. Potem by wyskoczyl blad i kurs od razu by poszedl ostro w dol. Tam jest problem zeby zagrac za wiecej niz 500zl najpopularniejszy bet wygra/remis/przegra.Jak chcesz zagrac cos za wieksza sume to proponuje zagrac najpierw za 200zl pozniej za 100zl a pozniej walic ile wlezie po 50zl. W przeciwnym razie bet idzie do akceptacji a kurs leci ostro w dol. Takie zabezpieczenia maja buki ;)
W forbecie bez problemu Przyjmuja takie stawki. W etoto podobne problemy jak w Totalbet.
 
Do góry Bottom