>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Podsumowanie roku 2017 - plusy, minusy, odkrycia itp.

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Podsumujmy miniony rok w ATP ????
Dla mnie sporym zaskoczeniem jest mocny spadek formy Djoka. Ciekawe czy sie pozbiera, tym bardziej kiedy Nadal i Federer, ten drugi po wygranym AO, zdecydowanie odskakują w rankingu. Obecnie Chorwat zajmuje odległe jak na niego 13 miejsce.
Niespodzianką jest Niemiec Zverer. Alexander gra naprawdę bardzo dobrze i jeśli w tym roku utrzyma formę to uważam, że na dłużej zagości w czołówce.
Bardzo dobre występy Kubota i Melo w deblu dały im pozycję lidera. Utrzymali ją po nie najlepszym występie na australijskich kortach. Trzeba przyznać, że wyniki Polaka i jego partnera imponują. Czy urok 2018 będzie dla nich równie udany? Moim zdaniem tak.
Chciałbym, żeby Nick Kyrgios wykorzystał swój potencjał. Dalej bardzo dobre granie przeplata z totalną kompromitacją. Niech go ktoś w końcu dobrze ogarnie ;) Obecnie 14 rakieta męskiego tenisa. Dla mnie zdecydowanie za nisko patrząc na jego możliwości.
No i nasz Jurek. Niestety, ale podzielam opinię wielu, że to Kamil Majchrzak już &quot;niedługo&quot; będzie najwyżej sklasyfikowanym polskim tenisistą. Janowicz pochyła w dół i nic już tego nie zmieni. Zdziwiłbym się jakby było inaczej.
A Wy jak byście podsumowali miniony rok? ????
 
C 19

corn3l

Użytkownik
Ja jestem ciekaw jak będzie się dalej prezentować Shapovalov, Chung
Trzymam kciuki za młodziutkich: Kuhn, Moutet
Generalnie jestem zawiedziony w tym roku postawą topki :/ w top10 są gracze, których normalnie by nie było gdyby nie &quot;normalna&quot; postawa starych wyjadaczy :p A wsród młodych też nie ma jakiegoś boom
 
Do góry Bottom