>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WYBORY najlepszy Moderator 2017

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Witajcie,
Zgodnie z tradycją czas zamknąć rok poprzedni. Dlatego zostało nam jeszcze przeprowadzenie wyborów na najlepszego Moderatora roku 2017.
Głos oddać może każdy user zarejestrowany na forum. Jedna osoba może oddać wyłącznie jeden głos. Ankietę zamykamy 12 lutego 2018r.
Najlepsza trójka otrzyma małe bonusy przyznane od administracji:
1 miejsce - 150 PLN
2 miejsce - 100 PLN
3 miejsce - 50 PLN

Spośród osób, które oddadzą głos oraz w komentarzu uargumentują swój wybór wylosujemy jedną, która otrzyma od nas 50 PLN. Tej nagrody nie mogą wygrać nominowani w głosowaniu.
Nagrody wypłacane będą na skrill.

Traktujemy to jako formę zabawy, dlatego wszelkie próby oszustwa czy wykrycie nachalnego zachęcania userów do oddania głosu na daną osobę będą karane.
Z góry dziękujemy wszystkim za udział. Niech wygrają najlepsi ????
Administracja
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Robson1416 - ja tak krótko, oddaję głos właśnie na tego moderatora, zajmuje się on rzetelnie działem Polskiej Piłki Nożnej m.in. moja ulubiona Ekstraklasa, 1 liga czy PP. Oprócz zakładanych zawsze na czas tematów, poinformuje o różnych istotnych wydarzeniach związanych z nadchodzącym meczem, ale także sam często podaje ciekawe typy i pisze konstruktywne analizy. Także mój głos idzie na ciebie Robson i mam nadzieję że dalej będziesz tak porządnie zajmował się tym działem. Pozdrawiam ;)
edit: Dziękuję za miłe słowa ???? ! pozdrawiam - Robson1416
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Z mojej strony ukłony kieruję dla kilku modów ???? bywało różnie ???? ale doceniam ich pracę i dziękuję za wsparcie. Nagrodzić mogę jednego więc chociażby z racji moich australijskich &quot;obowiązków&quot; oddaję głos na Karciarza, który od początku zwiazany był z naszym działem i przyczynił się do tego, że Antypody zagościły na &quot;salonach&quot; zachowując jednak swoją nazwijmy &quot;to&quot; specyfikę ???? przez co &quot;chce&quot; nam się tam dalej udzielać. Thx Mr. Karciarz ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Argumentacja ode mnie. Mój typ? NO BET. Trudno wybrać jedną osobę bo wszyscy z tej listy robią fajną robotę i poświęcają swój czas dla forum. Nie podlizuję się, bo raczej nie jestem forumowym gałganem żeby szukać względów wśród modów ;) Ale wszyscy robili tu dobrą robotę. Odpowiednie osoby na właściwym miejscu. Zrzekam się ewentualnej nagrody 50 PLN za opinię, chciałem tylko napisać parę słów od siebie.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Konkurs na moderatora, czyli doceniamy robotę moderatorską. A tu dla mnie wielu kandydatów, np Macko, sumada, ale mój głos idzie do Teda. Jeden z weteranów, gość któremu to forum siedzi w sercu od lat i bez szemrania i pretensji wykonuje super robotę często niewidoczną dla userów, czyli czyszczenie forum ze spamu, porzadkowanie działów i nie tylko. A robi to bo po prostu to Forum znaczy dla niego wiele i oddał mu kawał czasu. To dla mnie znaczy najlepszy moderator.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na pewno wielu zasługuje na to wyróżnienie i ciężko wskazać tego jednego, na pewno macko18 , który jako admin dba o prządek na forum, a poza tym jest wielkim znawcą między innymi tenisa, psotnick , głównie za prowadzenie Typów Dnia, konkurs jest codziennie, więc wiem ile czasu zajmuje pilnowanie tego oraz tworzenie tabeli itd, a on to robi ładnych kilka lat, szacun, poza tym prowadzi temat w VIP-ach i widać, że ma wielką wiedzę w dziedzinach, które typuje, robson1416 głównie za polską piłkę i wprowadzenie mnie w ten dział, ibis za swoje typy wraz analizami, dodawanie tematów na czas, podliczanie Typów Dnia oraz ogólne pilnowanie porządku. Z racji, że mam tylko jeden głos oddaję go na sumada90 , za czyszczenie forum z nieodpowiednich userów, że tak ich nazwę oraz za ogolne dbanie o porządek, za ogarnianie sportów zimowych, z których ma na pewno dużą wiedzę, a także za kolarstwo, które praktycznie sam prowadzi na forum. Ogólnie podziękowania należą się wszystkim, bo każdy dokłada coś od siebie, żeby forum funkcjonowało jak funkcjonuje, wielkie podziękowania i szacun należą się też też dla greenvoice , który nie jest ujęty w ankiecie, a wykonuje tytaniczną pracę, żeby forum było w dobrej kondycji i było bezpieczne dla odwiedzających go userów, szacun dla wszystkich.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Trudny wybór, ale zdecydowałem się zagłosować na Teda.
Ted odwala na forum kawał dobrej roboty. Jest na forum od dawna, robi co do niego należy, ogólnie bardzo dobry moderator. Jak już wspomniałem wybór nie był łatwy. Gdybym miał drugi głos, to bym zagłosował na Brodatego Żółwia, bardzo aktywnie się udziela na forum, fajnie się czyta jego posty.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Widzę, że administracja zapomniała o ex-modach, którzy służyli FB w 2017 roku. A szkoda.
Głoś oczywiście dla wszechogarniacza TEDa. Twoje zdrowie. ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
150 zł dla najlepszego moda? Przecież to wstyd i hańba. Nie wiem jak Wy później możecie spojrzeć tym ludziom w twarz. No chyba że nigdy nie spojrzycie. Nie potrafiliście skrzyknąć osób, żeby zrobić na święta coś fajnego, nie potraficie wynagrodzić tym chłopakom poświęcanego czasu, nic nie potraficie.
Mój głos idzie na MadAngela. Nie znam lepszego specjalisty w tym kraju od calcio. Ogromna wiedza, wszystko potrafi jasno przedstawić, zarządza świetnie swoją lokalną społecznością i ogólnie dobry z niego człowiek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Odkąd sam jestem w tym gronie mam trochę inne podejście do pracy moderatorów, bo większość pracy jest niewidoczna dla zwykłych użytkowników, ewentualnie tylko efekty ale autor nie jest znany. Z tego powodu kilka wyróżnień:
macko18 - przede wszystkim za czyszczenie, utrzymywanie porządku, spełnianie wszystkich próśb od ręki.
psotnick - jak zwykle za mozolne prowadzenie Typów Dnia.
waldi1979 - od niedawna jest moderatorem ale bardzo aktywny. Sto pomysłów na minutę i sporo pracy organizacyjnej przy konkursach.
robson-united - rozkręca działy piłkarskie i formułę 1. Do tego mocny nacisk kładzie na jakość forum oraz mamy bardzo podobne poglądy na wiele kwestii ????
Głos idzie jednak na grac45 , mimo, że już opuścił grono moderatorskie. Wielka praca w TnŻ, gdzie czasem wiele pracy trzeba włożyć, żeby utrzymać czytelność działu. Do tego rozkręcanie Serie A i zawsze szczery głos prawdy na wiele różnych tematów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ciężki wybór, bo każdy z nas jest inny na swój sposób, i każdy z wymienionych poniżej panów ma pojęcie w innej dziedzinie sportu. Mowa min o: @Maćko18,@psotnick,@Karciarz, sumada90 czy właśnie bardzo dobrze poczynający sobie waldi1979 . Mój głos poszedł jednak do robson1416 , który świetnie ogarnia ekstraklasę oraz jest pomocny w każdy sytuacji.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ted zdeycdowanie, najlepszy typer w kraju. na kazdy temat ma zawsze najwiecej do powiedzenia i co najwazniejsze nigdy sie nie myli. takim moderatorem nie pogardzilby zaden administrator powaznego forum a przeciez takie forum wlasnie mamy ????
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Wielki szacunek dla każdego z panów z tej listy, dzięki Wam da się funkcjonować na tym forum.
Długo się zastanawiałem na kogo oddać głos, ale jak to mówią &quot;koszula bliższa ciału&quot; i swój głos oddaję na robson1416 , który w Ekstraklasie ogarnia wszystko tak jak należy. Niemniej ukłony dla wszystkich i powodzenia ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jako, że konkurs zakończony, moje miejsce to 4, ale to mniej ważne, najważniejsze jest to, że dziękuję Wam za oddane głosy oraz uznanie dla mojej osoby i ciepłe słowa ???? , pozdrawiam!
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wybory wygrywa ted , który zdobył 24 głosy. Został wybrany Najlepszym Moderatorem roku 2017!
Tuż za nim uplasowali się psotnick (19 głosów) oraz robson-united (15 głosów!). Gratuluję Wam i wszystkim innym, kawał dobrej roboty wykonujecie każdego dnia na forum.
xbrajanx zdobywa nagrodę za uargumentowanie swojego głosu. Prośba o wysłanie adresu skrill na PW do mnie.
Dziękuję także wszystkim za oddanie swoich głosów i docenienie pracy całej ekipy w rozwój tego miejsca ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Do góry Bottom