>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Belgia - Szwajcaria
Co się stało, ze każdy ten mecz pomija? Dla mnie to w zasadzie oczywisty fakt, ze zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Belgia. Mają dużo mocniejszy sklad, dodatkowa motywacja grania na własnym obiekcie. Co tu może pójść nie tak. Prawdopodobnie zagra Hazard, Lukaku. Gram czyste zwycięstwo Belgów po przyjemnym kursie 1,5 w sts.
Chyba, ze znacie jakieś fakty które skłaniaja ku odpuszczeniu tego meczu. Bo zdziwiło mnie, ze nikt o nim słowa nie wspomniał. ????
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Belgia - Szwajcaria
Co się stało, ze każdy ten mecz pomija? Dla mnie to w zasadzie oczywisty fakt, ze zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Belgia. Mają dużo mocniejszy sklad, dodatkowa motywacja grania na własnym obiekcie. Co tu może pójść nie tak. Prawdopodobnie zagra Hazard, Lukaku. Gram czyste zwycięstwo Belgów po przyjemnym kursie 1,5 w sts.
Chyba, ze znacie jakieś fakty które skłaniaja ku odpuszczeniu tego meczu. Bo zdziwiło mnie, ze nikt o nim słowa nie wspomniał. ????
Ja czekam na oficjalny skład. Jak będzie Romelu gram zwycięstwo Belgii z ujemnym handi.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
dubelek na wieczór: Belgia - Szwajcaria :movember:typ:goscie strzela @1.63✅ oraz Chorwacja-Anglia typ: goście strzela @1.37 ⛔. Daje nam ako: 2.23⛔. Analiza: Anglia ofensywnie dobrze wygląda. Uważam że 1 bramkę powinni zdobyć. Chorwaci będą atakować bo grają u siebie wiec Kane i spółka będą mieli otwarte przestrzenie. Co do Szwajcarii to spodziewam się gry z kontry bo z mocną Belgia sie raczej nie otworzą. Maja potencjal w ataku więc liczę na to ze cos ukluja. Belgia to druzyna ktira duzo strzela ale przy tym traci gole. W tym upatruje szansy. Z telefonu pisze.Pozdrawiam Edit: Anglia obiła słupki,poprzeczke i seta sam na sam i nie strzelili ????▶▶⛔
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Jeszcze raz próbuję szczęścia w Lidze Narodów.
Holandia - Niemcy. Goście głodni zwycięstwa wydaje mi się, że Holandia łatwiejszy rywal niż Włosi ale skupiam się na rzutach rożnych. Holandia na ostatnich 5 rozegranych spotkań średnio wykonuje 4,2 rzuty rożne więc nie dużo natomiast Niemcy wykonują ich 8,4. Uważam, że to Niemcy będą przyciskać i narzucać tempo gry dlatego też liczę, że wykonają 7-8 rożnych a Holandia w kontrach dorzuci 3 ????
Moja propozycja:
Holandia - Niemcy
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86
Typ poboczny: Niemcy wykonają więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Holandia-Niemcy
Typ :Holandia powyzej 1.5 zoltka⛔
Nie od dzis a od maja 1940 roku wiadomo ,ze Holendrzy nie przepadaja za Niemcami i gdy tylko moga to im to udowadniaja.PAmietny final mistrzostw Swiata 1974 w Niemczech...Te mecze sa zawsze zaciete, niegdys zawsze w takm przypadku liczylem na Edara Daisa ale dzis mam nadzieje ,ze choc te 2 x sedzia pokaze karton dla gospodarzy, ktorzy sie odbudowuja w formie.JEzeli chodzi o mecze Towarzyskie to Niemcy nigdy forma nie swiecili, a taka Liga Narodow to takie troche fajniejsze sparingi.Holandia to moze nawet wygrac.✅
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Holandia-Niemcy
Typ :Holandia powyzej 1.5 zoltka
Nie od dzis a od maja 1940 roku wiadomo ,ze Holendrzy nie przepadaja za Niemcami i gdy tylko moga to im to udowadniaja.PAmietny final mistrzostw Swiata 1974 w Niemczech...Te mecze sa zawsze zaciete, niegdys zawsze w takm przypadku liczylem na Edara Daisa ale dzis mam nadzieje ,ze choc te 2 x sedzia pokaze karton dla gospodarzy, ktorzy sie odbudowuja w formie.JEzeli chodzi o mecze Towarzyskie to Niemcy nigdy forma nie swiecili, a taka Liga Narodow to takie troche fajniejsze sparingi.Holandia to moze nawet wygrac.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
Cakir sedzia a wiec odradzam ale tak czy siak powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Jeszcze raz próbuję szczęścia w Lidze Narodów.
Holandia - Niemcy. Goście głodni zwycięstwa wydaje mi się, że Holandia łatwiejszy rywal niż Włosi ale skupiam się na rzutach rożnych. Holandia na ostatnich 5 rozegranych spotkań średnio wykonuje 4,2 rzuty rożne więc nie dużo natomiast Niemcy wykonują ich 8,4. Uważam, że to Niemcy będą przyciskać i narzucać tempo gry dlatego też liczę, że wykonają 7-8 rożnych a Holandia w kontrach dorzuci 3 ????
Moja propozycja:
Holandia - Niemcy
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86
Typ poboczny: Niemcy wykonają więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.60
Ja pójdę dalej na rozjuszone i rzuturożnostrzelne Niemcy over 6,5 rożnych po kursie 2.85.
Domniemam, że w pierwszej połowie Niemcy zrobią 5 rożnych.
Powołani: 27-letni Mark Uth z Schalke jako napastnik?? niemieckiej kadry. Po tym jak karierę reprezentacyjną zakończył Mario Gomez, Löw powoływał zwykle Nilsa Petersena z SC Freiburg lecz teraz on nie może wystąpić
oraz Leroy Sane.-skrzydłowy Manchesteru City.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Holandia - Niemcy 3:0 (4-12 RR)
#51 powyżej 10,5 RR, @2,45 Unibet, 5j ✅
#52 powyżej 11,5 RR, @3,23 Unibet, 4j ✅
#53 powyżej 12,5 RR, @4,74 Unibet, 3j ✅
#54 powyżej 13,5 RR, @6,8 1xbet, 2j ✅
Liga Narodów to taka dla mnie trochę Liga Europy w wykonaniu reprezentacji jeśli chodzi o moje typowanie, ciężko cokolwiek tu przewidzieć jeśli chodzi o wyniki czy zaangażowanie poszczególnych drużyn, dlatego dzisiaj próbuję grać na rzuty rożne w meczu Holandii z Niemcami, obie ekipy mają coś do udowodnienia, gospodarze, którzy opuścili EURO 2016 oraz Mundial 2018 chcą wrócić do światowego topu, natomiast goście chcą zmazać plamę po kompromitujących ich Mistrzostwach Świata, gdzie odpadli już w fazie grupowej. Zapowiada się fajne widowisko z dużą ilością bramek patrząc na historię ich wcześniejszych pojedynków, ale właśnie z racji, że jest to...Liga Narodów nie pójdę w tym kierunku, tylko spróbuję &quot;uderzyć&quot; w cornery, najlepszych rozwiazaniem dla mojego typu byłaby bramka dość szybko strzelona przez Holandię, żeby Niemcy musieli gonić wynik, im dłużej by to trwało tym większe prawdopodobieństwo wygranej. W takim przypadku dzisiejsi goście praktycznie sami mogliby pokryć te linie,a na pewno gospodarze też kilka razy wybiją piłkę z narożnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska -:- Włochy
obie strzelą gola TAK @ 1.90
Fortuna


Kolejne spotkanie reprezentacji Polski z udziałem goli. Wydaje mi się, że z tak dziurawą obroną możemy być w najbliższych spotkaniach overową ekipą. W spotkaniu z Portugalią fajnie wyglądaliśmy do strzelonej bramki, potem niestety dzieje się coś dziwnego z naszym zespołem, który oddaje inicjatywę rywalowi, zamiast pójść za ciosem i spróbować strzelić drugiego gola. Po spotkaniu z Portugalią większość osób wiesza psy na Jurku Brzęczku, ale dajmy trenerowi czas aby zespół znów uwierzył w siebie. Mam nadzieje, że dziś po raz kolejny wyjdziemy z dwójką napastników. Tu jednak może dojść do pierwszej zmiany i od pierwszych minut obok Lewego zagra Milik, choć osobiście wolę Piątka, który jest w mega gazie. Na prawą pomoc powinien wrócić Błaszczykowski, który dał niezłą zmianę. Nie wiadomo czy trener postawi na Grosickiego i czy w bramce czasem nie stanie Szczęsny. Na urazy narzekali Krychowiak i Jędrzejczyk i ich występ od pierwszych minut są zagrożone. Dlatego do składu powinien wrócić Reca, który pomimo strat fajnie się podłącza do ataku. Włosi również są daleko od swojej idealnej formy i jestem zdania, że podobnie jak my zespół ten potrzebuje czasu aby odbudować się na nowo. Nie zapominajmy jednak, że Włochy to solidna obrona, ale nic w tym dziwnego skoro w bramce stoi Donnaruma, który już w pierwszym spotkaniu wyczyniał cuda oraz dwójka stoperów Bonucci-Chiellini. Na prawą stronę wraca solidny Florenzi, który nie tyle co wykonuje dobrą robotę w obronie ale jest to piłkarz umiejący również dobrze grać z przodu. Ciężko będzie nam się przebić przez ten mur. Nasza drużyna ma potencjał bowiem nie jest to zbieranina chłopaków z ekstraklasy, tylko nasi zawodnicy grają w czołowych klubach europejskich. Włochy nie tyle co mają mocną obronę, to niestety w ofensywie już tak solidnie się nie prezentują. A to dziwne, bowiem Insigne, Immobile czy Bernardeschi powinni budzić strach u rywali. W ostatnim spotkaniu towarzyskim Insigne zagrał w ataku, ale to nie jest jego naturalna pozycja i nie mógł wykorzystać w 100% swojego potencjału. Immobile wszedł dopiero w drugiej połowie, a Giovinco dostał pierwsze powołanie od ponad trzech lat, choć nie ukrywam dziś chciałbym zobaczyć go od pierwszych minut. Dla obu ekip być może jest to mecz o życie aby utrzymać się w Liga A. Spodziewam się zatem spotkania, że obie drużyny pójdą na wymianę ciosów. Polska jak i Włochy mają spory potencjał w ataku, który powinien przynieść gole, a przy naszej dziurawej jak ser szwajcarski obronie Włosi pomimo problemów w ofensywie powinni to wykorzystać. Mam nadzieje, że będzie to się dobrze oglądało, a gole wpadną już w pierwszej połowie spotkania.
Przewidywane składy:
Donnarumma – Biraghi, Chiellini, Bonucci, Florenzi – Bonaventura, Jorginho, Verratii – Bernardeschi, Insigne, Chiesa​
Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca – Kuba Błaszczykowski, Karol Linetty (Grzegorz Krychowiak), Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa (Kamil Grosicki) – Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek ( Arkadiusz Milik).
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Witam, dziś nasza kadra zmierzy się z reprezentacją Italii w ostatnim meczu domowym w ramach gry w obecnej edycji Ligi Narodów. W związku z tym wydarzeniem chciałbym dokładniej przyjrzeć się naszym rywalom: skład, ustawienie, itp... gdyż można przeczytać opinie ,że drużyna Azzurri jest słaba i do ogrania. Otóż nie, nie są to ogórki i nigdy nie byli.
1) Skąd wzięły się problemy Italii ? Oczywiście chodzi o przegrane mecze barażowe ze Szwecją w eliminacjach MŚ dokładnie 13 miesięcy temu. Za nieudane eliminację swoją posadą zapłacił ówczesny trener Giampiero Ventura. Zarzucano mu ,że posadził na ławce w kluczowym meczu na San Siro Lorenzo Insignie a w całych eliminacjach nie korzystał z Jorginho. Naturalnie nie byłoby konieczności rozgrywania meczy barażowych gdyby nie to, że Italia zajęła drugie miejsce w swojej grupie za Hiszpanią. Nie chcę brnąć w temat przegranej 3:0 z Hiszpanią, ponieważ Włosi trafili z taktyką tak samo jak i Polacy z Senegalem. Zagrali w ustawieniu 4-2-4 przeciw najlepiej podającej drużynie w futbolu międzynarodowym. I teraz dochodzimy do sedna całego wywodu, Włosi stali się zakładnikiem rozgrywania wielu meczy towarzyskich i rankingu FIFA. Przy poprzednim przeliczaniu punktów nie opłacało się grać meczy towarzyskich, pomimo wygranej Twój ranking FIFA mógł się tylko obniżyć. Dlatego też, nasza reprezentacja dzięki dobrym eliminacjom i nie rozgrywaniu meczów Towarzyskich przez blisko rok od starca ze Słowenią 1:1 w listopadzie 2016 do spotkania z Urugwajem 0:0 w listopadzie 2017 wylądowała na 6 miejscu w rankingu FIFA, najwyższym w historii! Miejsce w pierwszym koszyku! Ile to nasze 6 miejsce było warte pokazał Mundial. Nie pasujemy do koszyka nr 1 w żadnym przypadku i możliwość gry obecnie w Lidze A jest tylko i wyłącznie efektem świadomego manipulowania rankingiem przez Nawałkę. Niestety Włosi nie wzięli tego pod uwagę, i od 2013 rozegrali 29 meczy towarzyskich, wygrywając zaledwie 9 z nich. Z tego powodu wpadli do koszyka nr 2 i konieczności gry z Hiszpanią w grupie. Italia nie może dłużej pozwalać sobie na lekceważenie rankingu, zajmują obecnie 20 miejsce i muszą zacząć zdobywać punkty na zespołach, które są od nich wyżej aby historia jak ta z eliminacje do MS 2018 więcej się nie powtórzyła.
2) Skład, czyli mieszkanka wybuchowa. Największa krytyka w ostatnich latach spadała na reprezentację Italii za pozorną niechęć do wprowadzania świeżej krwi. Mancini wychodząc naprzeciw krytykom od początku swojej pracy postawił na Insignie, Jorginho oraz Bernardeschi jako zawodników pierwszej jedenastki. Dał ludziom i mediom we Włoszech to czego chcieli, w zamian otrzymał duży kredyt zaufania. Jednak pozostaje pewien niedosyt, bez względu na to kto gra, wyniki nie są optymalne a styl też pozostawia wiele do życzenia. Bez zmian pozostaje ustawienie 4-3-3 , i widać,że Mancini w przeciwieństwie do Brzęczka wie jakim ustawieniem chce grać, powtarza je w każdym meczu i rotuje tylko składem aby dobrać odpowiednich wykonawców do swojej taktyki. Ta niemoc Azzurrich nie może trwać wiecznie, w końcu to musi odpalić. Prawdopodobny skład na Polaków to:
Bramka: Donnaruma
Prawa obrona: Florenzi - niezwykle ofensywny obrońca, może nie jest to ten sam kaliber co Cancelo ale na pewno mu powiedzą na odprawie jak grać przeciw lewemu obrońcy z Polski :| 6 meczy 1 gol i 2 asysty. Nie grał w pierwszym meczu.
Środek Obrony: Bonucci, Chiellini odpowiednio 98 i 82 występy w kadrze, najbardziej doświadczeni jednak w reprezentacji wydają się być innymi zawodnikami niż w klubie. Popełniają błędy, brak koncentracji.
Lewa obrona: Biraghi z Fiorentiny, bardzo wysoka forma w klubie ostatnio, w 8 meczach 1 gol i 2 asysty, lub kolega Piątka z Genoi Domenico Criscito, drugi po polaku najwyżej oceniany zawodnik w klubie, również już 3 asysty w tym sezonie.
Pomoc:
Verratii - wrócił po kontuzji, regularnie w pierwszym składzie w PSG co 3 dni mecz
Jorginho - od niego zaczyna się układanie składu w Chelsea i reprezentacji (osobiście uważam go za nieco przereklamowanego)
Pellegrini - AS Roma, w ostatnich 3 meczach klubowych, 1 gol i 3 asysty. Dziękuję.
Wiadomo, że u nas nie zagra Klich, forma Krychowiaka bez komentarza, wydaje mi się,że nawet Piotrek Zieliński nie zdąży zrobić kółeczka po przyjęciu piłki. Kurzawa... Pozostaje Linetty i Góralski sam nie wiem :worry:
Atak:
Bernardeschi - rotacja w Juventusie, ale dostaje swoje minuty, ufa mu Mancini a ten odwdzięczył mu się golem z Ukrainą. Często schodzi do środka z prawego skrzydła i uderza zza pola karnego.
Chiesa - liczby go nie bronią w tym sezonie, mało skuteczny tylko 2 gole i asysta w 8 meczach Fiorentiny, jest szybki i ma świetny drybling.
Insignie - zapewne to on zagra dziś tego najbardziej wysuniętego napastnika, tak samo robi Ancelotti w klubie, Lorenzo ma grać bliżej bramki i bliżej środka boiska. Jak to wychodzi ? No tak ,że w ostatnich 7 meczach w klubie zdobył 6 goli,1 asystę i 2 razy MotM. Sam zawodnik również jest zadowolony z nieco innej roli na boisku: “Talking to the Coach, he had asked me to try out this new position. I said I’d give it a go and I’m really enjoying it. The Coach asked me to make fewer sacrifices in defence and focus more on being incisive in front of goal, which is what I’m doing.” mówi również o swojej motywacji na mecz z Polską:
“This is an important match and we must win at all costs,We are working to be ready, but know it won’t be easy. Poland are a really good side, but Italy are strong too and tomorrow we’ll try to bring the three points home.”
Mancini wyraża się nieco inaczej o najbliższym meczu. Tonuje emocje mówiąc, że Liga narodów nie jest priorytetem dla Włochów: “If we lose tomorrow, not much really changes. It’s not as if we’ll miss out on the Euros and never play again. It can happen to England, to Croatia, Germany.&quot;
“My journey here started in May and the objective has always been to get the team ready for qualification to Euro 2020,”

Sądzę, że przygotował sobie alibi na wypadek gdyby coś poszło nie tak, jednak presja na wygranie meczu jest w narodzie duża, Mancini to wie i wystawi dziś najlepszy skład na jaki go stać.
Giorgio Chiellini przed meczem z Polską:
“It is very important for us to avoid relegation, as that would complicate our path towards Euro 2020 qualification and our ranking,We have to win. We played really well for 60 minutes against Ukraine on Wednesday and are still getting to know each other. We’ve got so much quality in the side and must try to make Poland play the game on our terms, not on theirs of physicality and pace.”

Krótką podsumowując bo nie wiem czy ktoś to w ogóle przeczyta do końca: nasza reprezentacja jedzie po równi pochyłej w dół, w pociągu bez maszynisty i rozkładu jazdy. Nie mamy taktyki, a kręgosłup drużyny wydaje się być połamany. chciałbym się mylić i zobaczyć dziś kawał dobrego futbolu w naszym wykonaniu, ale mam przeczucie, że zobaczymy kolejny akt tragedii. Italia miała 1 dzień extra do regeneracji od nas.
Zaryzykuję i postawię zakład:
Polska - Włochy 0:1 ✅✅✅

Wygrana gości @ 2,63
Włochy DNB @ 1,80

Pozdrawiam i powodzeni a
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik

Pajacerka znowu Milik wszystkowalewtrybuny w pierwszej 11.
To nie jest oficjalny skłąd, ale kto jak kto Stanowiski zawsze ma dobre info.
Czuję 1:3 dla Włochów.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Witam, dziś nasza kadra zmierzy się z reprezentacją Italii w ostatnim meczu domowym w ramach gry w obecnej edycji Ligi Narodów. W związku z tym wydarzeniem chciałbym dokładniej przyjrzeć się naszym rywalom: skład, ustawienie, itp... gdyż można przeczytać opinie ,że drużyna Azzurri jest słaba i do ogrania. Otóż nie, nie są to ogórki i nigdy nie byli.
1) Skąd wzięły się problemy Italii ? Oczywiście chodzi o przegrane mecze barażowe ze Szwecją w eliminacjach MŚ dokładnie 13 miesięcy temu. Za nieudane eliminację swoją posadą zapłacił ówczesny trener Giampiero Ventura. Zarzucano mu ,że posadził na ławce w kluczowym meczu na San Siro Lorenzo Insignie a w całych eliminacjach nie korzystał z Jorginho. Naturalnie nie byłoby konieczności rozgrywania meczy barażowych gdyby nie to, że Italia zajęła drugie miejsce w swojej grupie za Hiszpanią. Nie chcę brnąć w temat przegranej 3:0 z Hiszpanią, ponieważ Włosi trafili z taktyką tak samo jak i Polacy z Senegalem. Zagrali w ustawieniu 4-2-4 przeciw najlepiej podającej drużynie w futbolu międzynarodowym. I teraz dochodzimy do sedna całego wywodu, Włosi stali się zakładnikiem rozgrywania wielu meczy towarzyskich i rankingu FIFA. Przy poprzednim przeliczaniu punktów nie opłacało się grać meczy towarzyskich, pomimo wygranej Twój ranking FIFA mógł się tylko obniżyć. Dlatego też, nasza reprezentacja dzięki dobrym eliminacjom i nie rozgrywaniu meczów Towarzyskich przez blisko rok od starca ze Słowenią 1:1 w listopadzie 2016 do spotkania z Urugwajem 0:0 w listopadzie 2017 wylądowała na 6 miejscu w rankingu FIFA, najwyższym w historii! Miejsce w pierwszym koszyku! Ile to nasze 6 miejsce było warte pokazał Mundial. Nie pasujemy do koszyka nr 1 w żadnym przypadku i możliwość gry obecnie w Lidze A jest tylko i wyłącznie efektem świadomego manipulowania rankingiem przez Nawałkę. Niestety Włosi nie wzięli tego pod uwagę, i od 2013 rozegrali 29 meczy towarzyskich, wygrywając zaledwie 9 z nich. Z tego powodu wpadli do koszyka nr 2 i konieczności gry z Hiszpanią w grupie. Italia nie może dłużej pozwalać sobie na lekceważenie rankingu, zajmują obecnie 20 miejsce i muszą zacząć zdobywać punkty na zespołach, które są od nich wyżej aby historia jak ta z eliminacje do MS 2018 więcej się nie powtórzyła.
2) Skład, czyli mieszkanka wybuchowa. Największa krytyka w ostatnich latach spadała na reprezentację Italii za pozorną niechęć do wprowadzania świeżej krwi. Mancini wychodząc naprzeciw krytykom od początku swojej pracy postawił na Insignie, Jorginho oraz Bernardeschi jako zawodników pierwszej jedenastki. Dał ludziom i mediom we Włoszech to czego chcieli, w zamian otrzymał duży kredyt zaufania. Jednak pozostaje pewien niedosyt, bez względu na to kto gra, wyniki nie są optymalne a styl też pozostawia wiele do życzenia. Bez zmian pozostaje ustawienie 4-3-3 , i widać,że Mancini w przeciwieństwie do Brzęczka wie jakim ustawieniem chce grać, powtarza je w każdym meczu i rotuje tylko składem aby dobrać odpowiednich wykonawców do swojej taktyki. Ta niemoc Azzurrich nie może trwać wiecznie, w końcu to musi odpalić. Prawdopodobny skład na Polaków to:
Bramka: Donnaruma
Prawa obrona: Florenzi - niezwykle ofensywny obrońca, może nie jest to ten sam kaliber co Cancelo ale na pewno mu powiedzą na odprawie jak grać przeciw lewemu obrońcy z Polski :| 6 meczy 1 gol i 2 asysty. Nie grał w pierwszym meczu.
Środek Obrony: Bonucci, Chiellini odpowiednio 98 i 82 występy w kadrze, najbardziej doświadczeni jednak w reprezentacji wydają się być innymi zawodnikami niż w klubie. Popełniają błędy, brak koncentracji.
Lewa obrona: Biraghi z Fiorentiny, bardzo wysoka forma w klubie ostatnio, w 8 meczach 1 gol i 2 asysty, lub kolega Piątka z Genoi Domenico Criscito, drugi po polaku najwyżej oceniany zawodnik w klubie, również już 3 asysty w tym sezonie.
Pomoc:
Verratii - wrócił po kontuzji, regularnie w pierwszym składzie w PSG co 3 dni mecz
Jorginho - od niego zaczyna się układanie składu w Chelsea i reprezentacji (osobiście uważam go za nieco przereklamowanego)
Pellegrini - AS Roma, w ostatnich 3 meczach klubowych, 1 gol i 3 asysty. Dziękuję.
Wiadomo, że u nas nie zagra Klich, forma Krychowiaka bez komentarza, wydaje mi się,że nawet Piotrek Zieliński nie zdąży zrobić kółeczka po przyjęciu piłki. Kurzawa... Pozostaje Linetty i Góralski sam nie wiem :worry:
Atak:
Bernardeschi - rotacja w Juventusie, ale dostaje swoje minuty, ufa mu Mancini a ten odwdzięczył mu się golem z Ukrainą. Często schodzi do środka z prawego skrzydła i uderza zza pola karnego.
Chiesa - liczby go nie bronią w tym sezonie, mało skuteczny tylko 2 gole i asysta w 8 meczach Fiorentiny, jest szybki i ma świetny drybling.
Insignie - zapewne to on zagra dziś tego najbardziej wysuniętego napastnika, tak samo robi Ancelotti w klubie, Lorenzo ma grać bliżej bramki i bliżej środka boiska. Jak to wychodzi ? No tak ,że w ostatnich 7 meczach w klubie zdobył 6 goli,1 asystę i 2 razy MotM. Sam zawodnik również jest zadowolony z nieco innej roli na boisku: “Talking to the Coach, he had asked me to try out this new position. I said I’d give it a go and I’m really enjoying it. The Coach asked me to make fewer sacrifices in defence and focus more on being incisive in front of goal, which is what I’m doing.” mówi również o swojej motywacji na mecz z Polską:
“This is an important match and we must win at all costs,We are working to be ready, but know it won’t be easy. Poland are a really good side, but Italy are strong too and tomorrow we’ll try to bring the three points home.”
Mancini wyraża się nieco inaczej o najbliższym meczu. Tonuje emocje mówiąc, że Liga narodów nie jest priorytetem dla Włochów: “If we lose tomorrow, not much really changes. It’s not as if we’ll miss out on the Euros and never play again. It can happen to England, to Croatia, Germany.&quot;
“My journey here started in May and the objective has always been to get the team ready for qualification to Euro 2020,”

Sądzę, że przygotował sobie alibi na wypadek gdyby coś poszło nie tak, jednak presja na wygranie meczu jest w narodzie duża, Mancini to wie i wystawi dziś najlepszy skład na jaki go stać.
Giorgio Chiellini przed meczem z Polską:
“It is very important for us to avoid relegation, as that would complicate our path towards Euro 2020 qualification and our ranking,We have to win. We played really well for 60 minutes against Ukraine on Wednesday and are still getting to know each other. We’ve got so much quality in the side and must try to make Poland play the game on our terms, not on theirs of physicality and pace.”

Krótką podsumowując bo nie wiem czy ktoś to w ogóle przeczyta do końca: nasza reprezentacja jedzie po równi pochyłej w dół, w pociągu bez maszynisty i rozkładu jazdy. Nie mamy taktyki, a kręgosłup drużyny wydaje się być połamany. chciałbym się mylić i zobaczyć dziś kawał dobrego futbolu w naszym wykonaniu, ale mam przeczucie, że zobaczymy kolejny akt tragedii. Italia miała 1 dzień extra do regeneracji od nas.
Zaryzykuję i postawię zakład:
Polska - Włochy
wygrana gości @ 2,63
Włochy BND @ 1,80
Pozdrawiam i powodzenia.
Przeczytałem twoją wypowiedz przed meczem z Portugalią i przeczytałem również teraz. Zgadzam się z tobą w 100%. Powiedz co teraz będzie z nasza reprezentacją ? Gdzie jest ta prezentacja z EURO 2016. ? Brzeczek to drugi Fornalik albo Smuda ?
Czekam na twoją wypowiedz thefik
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Ciezko analizowac spotkanie naszej reprezentacji z Wlochami. Wydaje mi sie ze pomimo tego ze Wlosi lubia grac na zero z tylu BTTS jest najrozsadniejszym typem. Powiem szczerze, ze nawet po ostatnich niepowodzeniach naszej reprezentacji mamy realne szanse na zwyciestwo w dzisiejszym meczu. Nie musze analizowac dokladnie bo to nie typy dnia ale... Czesto tak jest, ze jaknikt nie wierzy w Polakow to wlasnie wtedy wygrywaja. Wlosi grali piach w eliminacjach do mundialu. Ogladalem spotkania z Albania i Macedonia. Z Albania u siebie grali piach, nie stwarzali groznych sytuacji, karny ustawil mecz. Z Macedonia przegrywali 2:1, w koncowce remisowali a w bodajze 3minucie doliczonego czasu strzelili na 3:2 i uratowali wynik. Oni maja dobrych pilkarzy ale to juz nie ta sama reprezentacja co druzyna z zeszlego stulecia czy poczatku lat 2000. Wiadomo ze trzeba grac psychologicznie, stad konferencja prasowa trenera Wloch ktory mowi ze chce dyktowac warunki na boisku itd. Z drugiej strony to co ma mowic? Wydaje mi sie ze typowanie wyniku w tym meczu to ciezka sprawa, natomiast nie przekreslalbym Polakow. My to mozemy wygrac. To ze zagralismy kilka srednich czy slabych spotkan nie oznacza ze dzisiaj nie zagramy kapitalnie i nie zdobedziemy 3 punktow przeciw srednim Wlochom. Tym bardziej ze gramy u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom