>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Raport z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych.

Status
Zamknięty.
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Wiele się mówi dlaczego Antoni Macierewicz to najważniejsza osoba w Naszym &quot; nieszczęśliwym kraju &quot;.
Wokół tego Raportu działa się ogromna walka interesów. Jako, że nie znalazłem wątku odnośnie tego tematu, na pewno znajdą się osoby, które z chęcią podejmą się dyskusji nt. procederów zawartych w tym Raporcie.
Link:
http://www.raport-wsi.info/str.1
Raport jest nieco skrócony od oryginału, ale znajdziemy w nim wiele informacji odnośnie działań służb, polityków, biznesmenów, mafiozów działających w Polsce i na Świecie.
Aneks do tego Raportu liczy podobno około 700 stron. Niestety aktualna partia rządząca a przede wszystkim prezydent RP wywodzący się z tego ugrupowania nie spełniają, którejś z kolei obietnicy wyborczej i tego Aneksu nie ujawniają...
Lektura obowiązkowa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiele się mówi dlaczego Antoni Macierewicz to najważniejsza osoba w Naszym &quot; nieszczęśliwym kraju &quot;.
Wokół tego Raportu działa się ogromna walka interesów. Jako, że nie znalazłem wątku odnośnie tego tematu, na pewno znajdą się osoby, które z chęcią podejmą się dyskusji nt. procederów zawartych w tym Raporcie.
Link:
http://www.raport-wsi.info/str.1
Raport jest nieco skrócony od oryginału, ale znajdziemy w nim wiele informacji odnośnie działań służb, polityków, biznesmenów, mafiozów działających w Polsce i na Świecie.
Aneks do tego Raportu liczy podobno około 700 stron. Niestety aktualna partia rządząca a przede wszystkim prezydent RP wywodzący się z tego ugrupowania nie spełniają, którejś z kolei obietnicy wyborczej i tego Aneksu nie ujawniają...
Lektura obowiązkowa.
...obowiązkowa chyba tylko dla tych co chcą zdestabilizować sytuację w Polsce i zrobić z niej drugą Ukrainę, żeby sobie zielone ludziki weszły...
Zastanawiam się jak to możliwe, że jedna osoba może zrobić tyle zła, a inni za nią to powtarzają. Nie przyszło ci do główki, że co najmniej połowa przypadków z tego &quot;raportu&quot; to były pułapki przygotowane przez radzieckie i polskie służby specjalne aby tacy ludzie jak Pan Macierewicz to &quot;łyknęli&quot;. Tam byli mega specjaliści, którzy jeszcze w czasach PRLu po Stanie Wojennym, kiedy jeszcze nie było mowy o wolnej Polsce robili materiały o Solidarności, a potem pokazywano to w Dzienniku np. jak Wałęsa brał pieniądze od CIA na działalność wywrotową i a jakże - były kwity - &quot;prawdziwe&quot;.
Na całe szczęście - mądrość Pana Prezydenta i nawet PiSu nie pozwala na ujawnienie tych rzeczy. Być może dostali ostry sygnał ze strony amerykańskich służb, że to ściema. Mam nadzieję, że Pan Macierewicz już nigdy więcej w Polsce nie dostanie żadnego znacznego miejsca. Podobno były propozycje żeby był ambasadorem na Węgrzech... W sam raz... ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
...obowiązkowa chyba tylko dla tych co chcą zdestabilizować sytuację w Polsce i zrobić z niej drugą Ukrainę, żeby sobie zielone ludziki weszły...
Zastanawiam się jak to możliwe, że jedna osoba może zrobić tyle zła, a inni za nią to powtarzają. Nie przyszło ci do główki, że co najmniej połowa przypadków z tego &quot;raportu&quot; to były pułapki przygotowane przez radzieckie i polskie służby specjalne aby tacy ludzie jak Pan Macierewicz to &quot;łyknęli&quot;. Tam byli mega specjaliści, którzy jeszcze w czasach PRLu po Stanie Wojennym, kiedy jeszcze nie było mowy o wolnej Polsce robili materiały o Solidarności, a potem pokazywano to w Dzienniku np. jak Wałęsa brał pieniądze od CIA na działalność wywrotową i a jakże - były kwity - &quot;prawdziwe&quot;.
Na całe szczęście - mądrość Pana Prezydenta i nawet PiSu nie pozwala na ujawnienie tych rzeczy. Być może dostali ostry sygnał ze strony amerykańskich służb, że to ściema. Mam nadzieję, że Pan Macierewicz już nigdy więcej w Polsce nie dostanie żadnego znacznego miejsca. Podobno były propozycje żeby był ambasadorem na Węgrzech... W sam raz... ????
No tak, ujawnienie tych wszystkich szumowin, agentów, zdrajców itp. to destabilizacja sytuacji w Polsce. Ci którzy lata temu blokowali dekomunizację twierdzili to samo że to destabilizacja. Niestety już nigdy nie dowiemy się gdzie dziś bylibyśmy gdyby w Polsce przeprowadzono dekomunizację i tacy ludzie jak Wałęsa, Kwaśniewski i Komorowski nigdy nie mogli by startować w wyborach prezydenckich i póżniej być prezydentem. Przez takich miłośników grubych kresek wiele tych szumowin zamiast pochować się głęboko w lasach ze wstydu ciągle mówi nam jak mamy żyć i są autorytetami dla niektórych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No tak, ujawnienie tych wszystkich szumowin, agentów, zdrajców itp. to destabilizacja sytuacji w Polsce. Ci którzy lata temu blokowali dekomunizację twierdzili to samo że to destabilizacja. Niestety już nigdy nie dowiemy się gdzie dziś bylibyśmy gdyby w Polsce przeprowadzono dekomunizację i tacy ludzie jak Wałęsa, Kwaśniewski i Komorowski nigdy nie mogli by startować w wyborach prezydenckich i póżniej być prezydentem.
Ależ dokładnie wiemy... Bylibyśmy w tym miejscu co jest Ukraina. Bo te właśnie &quot;szumowiny&quot; jak Kwaśniewski i Wałęsa zapewniły nam NATO i UE, a Pan Macierewicz to już było teraz widać jak umie się dogadać z Amerykanami... Nawet jeśli oni wszyscy byli w służbach to mi kompletnie kolego wisi bo po 89r działali dla dobra Polski, a mając dojścia do Rosji (strona postkomunistyczna) i do USA i Zachodu (strona solidarnościowa) chyba jeden jedyny raz w historii Polski Polacy umieli WSPÓŁDZIAŁAĆ dla dobra Polski. Niestety po 25 latach znowu znalazła się grupa, której wszystko nie pasuje (jak było przed wojną). Jak już wyjaśniałeś swój nick nigdy nie żyłeś w tamtych czasach i nie masz pojęcia... W 90r w Polsce stacjonowały jeszcze wojska radzieckie...
Śmiem twierdzić, że bez zgody komunistów USA by się nie zgodziły na NATO i UE bo nie chciały by zadzierać z Gorbaczowem, ale prawdziwi polscy patrioci jak Kwaśniewski i Miller to nam załatwili. A mam prawo tak pisać bo moja rodzina się wycierpiała przez komunistów, a ja sam jak byłem w Twoim wieku miałem poglądy jak Ty... To jest najśmieszniejsze... Ale z wiekiem nabiera się doświadczenia życiowego, spotyka wiele ludzi i można całkowicie zmienić poglądy czego i Tobie życzę... Może kiedyś dojrzejesz...
Moja mama i tata byli w stanie wojennym w Solidarności. Tata był represjonowany. I wiesz co mama mówiła ? Że najgorsze szuje się pchały do Solidarności. Nie mieli wiedzy, wykształcenia, ogarnięcia... niczego w porównaniu ze związkiem zawodowym tym komunistycznym... i tak było wszędzie w Solidarności... Ludzie będący 40 lat w opozycji jedyne co umieją to walczyć (niektórym to do dzisiaj nie przeszło...), a tu trzeba było przestać walczyć i zacząć budować...
Nie masz pojęcia co piszesz... PiS to są ludzie wszędzie szukający wroga, wszędzie im coś nie pasuje... Gdyby w Smoleńsku zginęła elita PO a nie PiS to po roku sprawa była by zamknięta i uznano by, że to był wypadek a ci drożą temat prawie 10 lat... Moja pierwsza myśl jak się wtedy dowiedziałem to była taka, że PiS będzie musiał mieć za to winnego, a jak się okaże, że to był wypadek będą wymyślali... Kompletnie się nie pomyliłem.
Może jednak w ogólnym bilansie dla Polski dobrze, że jednak mają władzę... Sami mogą zobaczyć ile zbudowały te &quot;szumowiny&quot; dla Polski przez te 25 lat, ile im zawdzięczamy i że w Smoleńsku był wypadek itd itd. Jak ktoś jest z zewnątrz to bóg wie co sobie wyobraża, a jak jest w środku może odczarować wiele idiotyzmów i dlatego też myślę Kaczyński dał Morawieckiego i wreszcie jakiś nowoczesnych, profesjonalnych ministrów a Panią Szydło - beton mocherowy matek polek poszedł w odstawkę.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Kolego Adamo80. W bardzo brzydki sposób swoimi lewicowymi poglądami przeniosłeś debatę w nieodpowiednim kierunku.
Ani jedna Twoja wypowiedź nie jest na temat wątku, który zapoczątkowałem.
Zaatakowałeś kolegę wyżej a sam bazujesz jedynie na spekulacjach.
Poszukaj proszę tematów na temat NATO . UE i &quot; katastrofy Smoleńskiej &quot; i w tamtych tematach udzielaj swoich komentarzy.
Odnosząc się do tego, że jako Twoim zdaniem jest to próba destabilizacji.
Czy serwisy monitorujące typerów służą do destabilizacji, czy weryfikacji ich umiejętności ? Raczej to drugie.
Piszesz również, że niespełniona obietnica wyborcza to mądrość rządzących. Czy nie jest na odwrót i jest to oszustwo ? Raczej to drugie.
Przypominam temat wątku. Raport z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom