>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2018

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na klubowe rozgrywki międzynarodowe w Ameryce Południowej.
Obrońcami trofeów są: Gremio (Bra) - Libertadores oraz independiente (Arg) - Sudamericana
Już dziś w nocy pierwsze mecze eliminacyjne co Copa Libertadores. Drzewko eliminacyjne do fazy grupowej wygląda następująco:

Zapraszam do typowania, komentowania, dyskusji.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Montevideo (Uru) - Asuncion (Par) (0:0)
ov2,5 - @2,5 ⛔
Gram lekko, bo typ ryzykowny. Raz, że to początek rozgrywek, pierwszy mecz, dwa - forma obu zespołów to dość duża niewiadoma. Ja jednak widzę światło w tunelu - kurs bardzo fajny, oba zespoły są raczej zespołami overowymi. Grać w ataku potrafią, w obronie trochę słabiej.
Garść suchych statystyk:
Wanderers gole w lidze 21:26 w 15 meczach - czyli średnia 3,13 gola
Olimpia gole w lidze 37:20 w 22 meczach - czyli średnia 2,59 gola
niby to pierwszy mecz ale to gospodarze będą się starali zdobyć szybko bezpieczną zaliczkę, i jeżeli wynik nie zatrzyma się na 1:0 (które zresztą obu zespołom może pasować) to ov powinien być spokojnie pokryty. Liczę na południowo amerykański temperament.
Wychodzi mi, że kurs powinien być w granicach @2.0 - @2.2... a, że forbet wystawił taki - bez ryzyka nie ma zabawy.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
eliminacji do Libertadores ciąg dalszy:

Tachira (Ven) - Santa Fe (Col)

un2,5 - @1,4 ⛔
dla odważnych - 2+un2,5 - @3,5 ⛔
Pierwsza myśl - under. Santa Fe to mega underowa drużyna...tutaj mamy mecz o stawkę i do tego pierwsze spotkanie (wyjazdowe dla Kolumbijczyków). Nikt nie powinien się zbytnio odsłaniać i nikomu nie powinno zależeć na jakimś otwartym spotkaniu. Boję się, że tutaj będzie partia szachów. Z drugiej strony doświadczeni i umiejętności są po stronie gości - więc nieśmiało celuję w ich wygraną, a nóż jakaś jedna akcja wyjdzie i mecz zakończy się jakimś skromnym 0:1.

Chapecoense (Bra) - Nacional (Uru)

1 - @2,2 ⛔
Typ lekko na wyrost, więc i stawka minimalna. Brazylijczycy na papierze mają skład minimalnie lepszy, do tego atut własnego boiska, do tego fakt, że cały czas są w reżimie meczowym (stanówki). Plan na wygraną i tym samym zbliżenie się do fazy grupowej powinien się udać.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 23:15
Spotkanie: Deportivo Tachira - Independiente Santa Fe
Typ: 2
Kurs: 2,18
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
A ja w tym spotkaniu idę odważnie w typ na gości. Dla mnie Santa Fe jest zdecydowanym faworytem w tej parze. Nie spodziewam się nie wiadomo jakiego pogromu w tym pierwszym spotkaniu ale myślę, że przynajmniej o tego jednego gola zespół z Kolumbi będzie lepszy. Kadrowo goście są zespołem mocniejszym a do tego Deportivo Tachira ma napięty kalendarz. Dla gospodarzy będzie to już 4 spotkanie w ciągu 9 dni. Ostatni mecz grali w rodzimej lidze 30 stycznia u siebie z Zulia, który zremisowali 1-1. Pod tym względem lepiej zregenerowani i przygotowani do tego meczu powinni być gracze Santa Fe, którzy spotkania o stawkę jeszcze w tym roku nie grali a przygotowywali się do sezonu rozgrywając sparingi. Właśnie z tego powodu szukam tutaj szansy dla zespołu z Bogoty. Deportivo Tachira kadrowo jest zespołem słabszym a do tego mocno eksploatowanym w ostatnim czasie i myślę, że nawet atut własnego boiska za wiele im tutaj nie pomoże a kurs na gości bardzo fajny.
✅ 2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 23:15
Spotkanie: Guarani Asuncion - FC Carabobo
Typ: 1
Kurs: 1,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w kwalifikacjach Copa Libertadores. W pierwszym spotkaniu na własnym stadionie zwyciężył zespół Carabobo 1-0 ale w tym rewanżu myślę, że Guarani nie da szans rywalowi. Kadrowo zespołem mocniejszym jest Guarani i powinni wykorzystać atut własnego boiska i pokonać rywala. Sezon w Paragwaju już wystartował, Guarani jest po pierwszej kolejce w której pokonali u siebie Sol De America 6-2, natomiast liga wenezuelska nie wystartowała jeszcze i póki co Carabobo jedyny oficjalny mecz w tym roku zagrali właśnie w tym pierwszym spotkaniu Copa Libertadores z Guarani. Gospodarze są dla mnie faworytem i myślę, że bez większych problemów wygrają ten rewanż.
✅ 6-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Akt 2

Tutaj będzie para.. ze względu na kursy:
Wanderes (Chi) - Santa Fe (Col)
(1:2)
un2,5 - @1,35 ⛔
Vasco (Bra) - Wilstermann (Bol)

1 - @1,35 ✅
= @1,823 (z podatkiem) ⛔

Santa Fe po ciężkim meczu z Atletico Nacional. Dodatkowo nie wierzę, żeby znowu trafił się tak szalony mecz jak z Tachirą w poprzedniej rundzie. Oba zespoły raczej underowe i dlatego sądzę, że Kolumbijczycy sprawę awansu będą chcieli wyjaśnić na własnym boisku
Vasco wraca do fazy grupowej Libertadores... prawie - jeszcze na drodze stoją Boliwijczycy... i tutaj w pierwszym meczy piłkarze z Brazylii powinni wywalczyć bezpieczną przewagę przed wyjazdem... a strzelać jest komu bo i jest młody Paulinho - w tym momencie chyba największa gwiazda, doświadczony Kolumbijczyk Riascos, pomocnik Wellington (z Sao Paulo), czy obrońca Fabricio. Jednym słowem jest kim grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
Godzina: 00:45
Spotkanie: Vasco da Gama - Jorge Wilstermann
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ostatniej rundy kwalifikacyjnej do rozgrywek grupowych Copa Libertadores. Spotyka isę tutaj brazylijskie Vasco da Gama z boliwijskim Jorge Wilstermann. W tym pierwszym spotkaniu dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze i myślę, że wygrają różnicą minimum tych 2 goli pokrywając tego handicapa. Wprawdzie goście tego spotkania byli rewelacją Copa Libertadores w tamtym sezonie ale w tym będzie im bardzo trudno powtórzyć sukces i dla mnie w tej parze lepszym kadrowo zespołem jest Vasco da Gama. U siebie na stadionie powinni wygrać różnica przynajmniej 2 goli i spokojnie udać się do Boliwi na rewanż. Przede wszystkim myślę, że brazylijski zespół będzie tutaj chciał jak najwięcej nastrzelać, bo w rewanżu przyjdzie im zagrać na bardzo dużej wysokości około 3000 m n.p.m przez co w meczach domowych Jorge Wilstermann ma bardzo duży atut po swojej stronie. Zawodnicy boliwijskiego zespołu są przyzwyczajeni do grania na takich wysokościach, natomiast dla ich rywali z Copa Libertadores jest to często zupełna nowość i nie raz okazuje się, że jest to bardzo duży atut. Tak więc myślę, że Vasco zagra dzisiaj od początku do końca z myślą o strzelaniu bramek i będzie z ich strony sunął atak za atakiem.
Absencje w Vasco da Gama:
obrońcy Erazo, Breno i Ramon i napastnicy Kelvin i Luis Fabiano
Absencje w Jorge Wilstermann:
pod znakiem zapytania stoi jedynie występ pomocnika Chaveza
✅ 4-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
Godzina: 23:15
Spotkanie: Junior de Barranquilla - Guarani Asuncion
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ostatniej fazy kwalifikacyjnej Copa Libertadores. Mecz pomiędzy zespołem z Kolumbi Junior a paragwajskim klubem Guarani. Stawiam tutaj na zwycięstwo faworyta, zespół gospodarzy. Kadrowo Junior jest według mnie zdecydowanie mocniejszym rywalem i po drodze do tej rundy wyeliminował inny zespół z Paragwaju i ze stolicy kraju Asuncion a mianowicie Olimpię. Myślę, że skoro poradził sobie z tamtym rywalem to tym bardziej da sobie radę z Guarani. Olimpia jest mocniejszą drużyną niż Guarani i skoro zespół z Kolumbi był w stanie wygrać z tamtym rywalem to tym bardziej powinien sobie poradzić dzisiaj. Goście tego meczu są taką typową drużyną własnego podwórka i na wyjazdach nie radzą sobie za dobrze o czym świadczy chociażby porażka na wyjeździe z wenezuelskim zespołem Carabobo 0-1 w poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej Copa Libertadores.
Junior jest zespołem mocniejszym i myślę, że niespodzianki tutaj nie będzie.
Absencje w Junior:
obrońcy David Murillo, German Gitierrez i Balanta (wszyscy po 2 występy w tym sezonie) i Rodriguez (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Guarani:
pomocnik Videla (2 występy w tym sezonie)
✅ 1-0

Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 23:15
Spotkanie: Nacional Asuncion - Mineros de Guayana
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj z kolei spotkanie w Copa Sudamericana paragwajskiego zespołu Nacional z wenezuelskim Mineros. Tutaj też idę w stronę faworyta i stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Kurs trochę mnie zdziwił, bo spodziewałem się jeszcze niższego na wygraną Nacional, w granicach 1,35-1,40. Nie będę się tutaj za wiele rozpisywał, po prostu dla mnie zespołem mocniejszym kadrowo są gospodarze, grają w mocniejszej lidze i na własnym stadionie powinni sobie bez większych problemów z tym rywalem poradzić.
⛔ 0-0

Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 01:30
Spotkanie: Union Espanola - Sport Huancayo
Typ: 1
Kurs: 1,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek drużyny z Chile z zespołem z Peru. Analogia taka sama jak do meczu wyżej. Huancayo na wyjazdach wypada blado, gospodarze są mocniejsi kadrowo i u siebie powinni sobie poradzić. Trenerem gospodarzy jest były znany piłkarz Argentyńczyk Martin Palermo i w składzie Union Espanola też jest wielu Argentyńczyków, których Martin ściągnął ze swojej ojczyzny. Mam nadzieję, że tu również będzie bez niespodzianki i wszystkie 3 typy ładnie wejdą ????
⛔ 0-0
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Wilstermann (Bol) - Vasco (Bra)
(4:0)
un2,5 - @2 ⛔
Jest to drugie spotkanie w ramach eliminacji do Copa Libertadores. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Vasco. Dziś zapewne Vasco będzie starało się jak najmniejszym nakładem sił awansować. Gospodarze - stać ich na zwycięstwo, ale myślę, że minimalne, tak aby tylko godnie pożegnać sie z rozgrywkami. W ten plan idealnie wpisuje się under - który ja pobieram.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Eliminacje za nami. Grupy są kompletne i wyglądają następująco:
Jak widać, z każdej grupy można wytypować 2 faworytów, ale trzeba zachować margines na niespodzianki.. a te potrafią się zdarzyć, zwłaszcza na boiskach w Boliwii, Ekwadoru czy Chile. Moim zdaniem najfajniej wyglądają grupy 4, 5 i 8. Grupa 5 z Racingiem, Vasco i Cruzeiro plus Universidad jest chyba najcięższą i najbardziej wyrównana grupą. Jestem ciekawy jak w tym sezonie zaprezentują się zespoły zasłużone w Ameryce Południowej - Penarol i Colo Colo. Jak zagrają zespoły z Kolumbii, a może zespoły z Argentyny i Brazylii podzielą między sobą show. Tak czy inaczej - zaczynamy największy i najciekawszy turniej Ameryki Południowej. Zapraszam do typowania, dyskutowania, wyrażania swojej opinii.
Już dziś pierwsze mecze, może wieczorem coś symbolicznie dodam.
Na dziś SportKlub przygotował transmisję o 23:30, gdzie urugwajski Defensor Sporting sprawdzi formę obrońcy tytułu - Gremio.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
A zatem ruszamy z pierwszymi typami:
Monargas (Ven) - Cerro (Par)
(0:2)
ov2,5 - @2,5 ⛔
Dla zespołu z Wenezueli to jedna z niewielu szans na zdobycie kompletu punktów.. w kolejnych meczach będzie już tylko trudniej. Z drugiej strony jak by nie było, zespół gości też powinien zawalczyć. Mam nadzieję, że zobaczymy tutaj otwarte spotkanie. A to już powinno skutkować kilkoma bramkami.

Racing (Arg) - Cruzeiro (Bra)
(4:2)
ov2,5 - @2,2 ✅
Mecz dzisiejszego dnia. Grający ofensywnie Racing podejmuje zawsze mocne Cruzeiro. Zapowiada się fajne widowisko, sporo walki i kilka bramek.Racing pozyskując na środek pomocy Centuriona został mocno wzmocniony. Ten zawodnik wcześniej grający m.in w Sao Paulo wniósł sporo kreatywności na środek boiska. Z przodu gra młody Martinez, którego zapewne niedługa zobaczymy w Europie. Racing ma świetnie wyszkolonych technicznie zawodników, co pokazał już niejednokrotnie w lidze - pora na pokazanie tego na międzynarodowej arenie.
Cruzeiro w lidze stanowej rządzi i dzieli. Nie ma tutaj zbyt wielu wymagających przeciwników.. ale ligi stanowe mają to do siebie, że pozwalają sprawdzić młodzież i przećwiczyć różne warianty gry. Skład Cruzeiro jak zwykle mocny - jest De Arrascaeta, , doświadczony Fred pozyskany z Mineiro czy Rafinha. Jak widać, jest komu grać, jest komu strzelać.
Bramki powinny być.
składy i o meczu można poczytać na stronie Globo:
https://globoesporte.globo.com/mg/futebol/libertadores/noticia/libertadores-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-racing-x-cruzeiro.ghtml

Colo Colo (Chi) - Atletico Nacional (Col)
(0:1)
ov2,5 - @2,05 ⛔
Zawsze grające mocno do przodu Chilijskie Colo Colo zagra ze sławnym Atletico Nacional. Wg bukmacherów to zespól z Chile jest minimalnym faworytem - może ze względu na własny stadion. Na papierze silniejsza jedenastka jest po stronie gości.. ale wiadomo - papier nie gra. Jest to ważny mecz ze względu na pierwsze miejsce w grupie. Przegrana, któregokolwiek z zespołów, stawia go w trudnej sytuacji. Za plecami bohaterów dzisiejszego spotkania czai się Bolivar - a granie o 3 punkty na wysokości prawie 4000 m jest bardzo ciężkie - o czym przekonało się już wiele świetnych drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Lecimy dalej z typami:

Millonarios (Kol) - Corinthians (Bra)

(0:0)
un2,5 - @1,4 ✅
Kurs ubogi, ale czego tutaj się spodziewać. Timao bez napastnika z prawdziwego zdarzenia. Millonarios - też nie jest jakimś mistrzem ataków. Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu walki w środku pola. Za Corinthians na pewno przemawia doświadczenie i linia obrony. Za Millonarios własne boisko.. i też lina obrony. Mecz ciężki do typowania 1x2.. ale under - wielce prawdopodobny.
Składy meczowe:
https://globoesporte.globo.com/futebol/libertadores/noticia/libertadores-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-millonarios-x-corinthians.ghtml

Flamengo (Bra) - River Plate (Arg)
(2:2)
1 - @2,15 ⛔
Pojedynek dwóch wielkich firm. Wczorajszy mecz Argentyńsko - Brazylijski zakończył się na korzyść Racingu. Dziś w roli gości zobaczymy River - zespół, który na papierze wygląda świetnie i mógłby uchodzić za faworyta rozgrywek, ale ich ostatnie spotkania pokazują co innego. I nie mówię tutaj o ostatniej kolejce, ale o praktycznie wszystkich meczach w tym roku. River gra monotonie, bez pomysłu, bez błysków... Gra wygląda tak, że jest dziesiątki podań w okolicach środka boiska.. i na końcu strzał z przed pola karnego.. trochę za mało jak na zespół, który ma w składzie takie nazwiska jak Scocco, Pratto czy Quintero. Gospodarzami spotkania będzie brazylijskie Flamengo - zespół, który w ligach stanowych kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.. ale to tylko stanówki. Warto jednak zaznaczyć, że w ostatnim, ważnym meczy z Fluminense grał 2 skład. Dziś zagra za to pierwsza jedenastka - czyli trener poważnie traktuje rozgrywki. Zobaczymy na boisku doświadczonych Diego Alvesa czy Diego. Przewidywani w wyjściowej jedenastce są także bramkostrzelny Dourado czy skrzydłowi Everton i Ribeiro. Z braków kadrowych - na pewno River bez Martineza i Rojasa. Jak widać oba zespoły to swego rodzaju maszynki do wygrywania.. jednak ostatnia postawa pokazuje, że to brazylijska maszynka działa bez zgrzytów i zacięć. Do tego dochodzi atut własnego boiska... typuję czystą 1 (stawka minimalna bo jednak może ta maszynka z Argentyny odpalić).
Składy meczowe:
https://globoesporte.globo.com/rj/futebol/libertadores/noticia/rodada-1-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-fla-x-river-plate-pela-libertadores.ghtml
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Postanowiłem wrzucić kilka słów od siebie na temat dzisiejszego spotkania Santa Fe - Emelec
Dzięki jeszcze raz Majekx za składy.
Santa Fe (Col) - Emelec (Ecu)
(1:1) ⛔
1 - @1,92

W ramach Copa Libertadores, zagrają dziś ze sobą kolumbijskie Santa Fe z ekwadorskim Emelec. Los chciał, że trafili do wymagającej grupy(oprócz dwóch ww. zespołów jest jeszcze brazylijskie Flamengo oraz argentyńskie River Plate) i muszą walczyć o każdy punkt.
Dlaczego uważam, że Santa Fe wygra to spotkanie? Przede wszystkim muszą mieć świadomość do jakiej grupy trafili, teoretycznie będą mierzyć się dziś z najsłabszym zespołem w grupie (oczywiście na papierze), a dodatkowo grają mecz u siebie(w latino to niewątpliwy atut).
Dodatkowo Kolumbijczycy przeszli już dwie fazy eliminacji, najpierw wyeliminowali Deportivo Tachira (3:2 , 0:0), a w ostatniej fazie Santiago Wanderers (2:1 , 3:0). Na 8 zdobytych przez nich w eliminacjach bramek, aż 6 było autorstwa Wilsona Morelo, który zdobył też wszystkie bramki w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Jaguares de Cordoba (wygranym 4:0), wiec widać że jest w formie.
Jeśli chodzi o historię to w 2015 roku, oba zespoły spotkały się w dwumeczu, w którym lepsi okazali się Kolumbijczycy, którzy przegrali pierwszy wyjazdowy mecz 1:2, a u siebie wygrali 1:0.
Odnośnie występów na krajowym podwórku to w poprzedniej Clausurze, Santa Fe na własnym boisku miało bilans 6-3-1 i 11:4 w bramkach. W obecnych rozgrywkach Apertury 3 porażki i ostatnie, przekonujące zwycięstwo, ale w związku z tym, że walczyli w eliminacjach do Copy to ligę trochę odpuścili.
Jeśli chodzi o Ekwadorczyków to, w drugiej rundzie ostatnich rozgrywek ligowych, w meczach u siebie kompletna dominacja 10-1-0, natomiast na wyjazdach 4-2-5 i bramki 16:15 co było piątym wynikiem w lidze. W obecnych rozgrywkach dwa mecze i dwa zwycięstwa, ale sezon rozpoczęli dopiero dwa tygodnie w temu, w eliminacjach także grać nie musieli, więc przy 8 meczach Santa Fe w lutym wygląda to trochę blado.
Wydaje mi się, że skromnie, ale Santa Fe powinno wygrać to spotkanie

Prawdopodobne składy:
Santa Fe: Leandro Castellano - Carlos Arboleda, Javier López, William Tesillo, Juan David Valencia - Sebastián Salazar, Yeison Gordillo, Baldomero Perlaza - Anderson Plata, Wilson Morelo y Jhon Pajoy. DT: Gregorio Pérez.
Emelec: Esteban Dreer - Juan Carlos Paredes, Jorge Guagua, Marlon Mejía, Ronaldo Johnson - Dixon Arroyo, Holger Matamoros, Robert Burbano, Fernando Luna - Ayrton Preciado y Brayan Angulo. DT: Alfredo Arias.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Santa Fe (Col) - Emelec (Ecu)
1 - @1,92
Typ fajny. Też go pobieram. Patrząc na ostatnie mecze Sante Fe może nie być skromnie ;)... i jest jeszcze jeden, ważny szczegół. Przy remisie Fla z River, Santa Fe teraz dostało prezent. Jeżeli zgarnie dziś 3 punkty będzie w komfortowej sytuacji w grupie. Dziś powinni zagrać na 110% i odnieść pewną wygraną.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Vasco (Bra) - Universidad (Chi)
(0:1)
1 - @1,65 ⛔
Brazylijczycy wracają do swojej sprawdzonej taktyki. Skończyły się eksperymenty jak w meczu z Fluminense gdzie była gra na 3 libero. Trener Vasco zapowiada powrót do taktyki z pierwszego meczu z Wilstermann.
Dziś w Vasco zabraknie
Thiago Galhardo, Breno, Ramona, Kelvina oraz Giovannieego Augusto. Jednak nadal Vasco ma moc. Atak to przede wszystkim Paulinho, pomoc Paulista i Wagner. Defensywa to Erazo, Pulao i Silva. I ci zawodnicy są zapowiadani na mecz. Vasco powinno zdominować gości i zgarnąć 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Hej majekx! Zajmuje sie graniem &#39;13&#39; pilkarskich i mam w czwartkowym ukladzie 3 mecze z Copa Libertadores. The Strongest-Peñarol, Santos-Nacional, Independiente-Millonarios.
Nie jestem ekspertem w pilce poludniowo-amerykanskiej wiec zwracam sie do Ciebie o pomoc :) Gdybys znalazl troche czasu i checi z naswietleniem tematu bede bardzo wdzieczny :) Dzieki!
Ktory z tych meczow wg Ciebie jest najpewniejszy?
Osobiscie uwazam, ze Independiente. Strongest jest b.duzym faworytem wg bukow no ale wiadomo, ze to przez pryzmat wysokosci boliwijskich ;-) No a Santos to chyba wszystko mozliwe, to tak moim skromnym zdaniem. A co okiem eksperta?
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 01:45
Spotkanie: Atletico Nacional - Delfin SC
Typ: 1
Kurs: 1,27
Bukmacher: 1xbet
✅ 4-0
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 01:45
Spotkanie: SC Corinthians Paulista - Deportivo Lara
Typ: 1
Kurs: 1,22
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Tutaj wspólna analiza do obu meczy. Według mnie najpewniejsze typy z całej tej kolejki Copa Libertadores. Zarówno Atletico Nacional jak i Corinthians są tutaj zdecydowanymi faworytami i nie chce mi się wierzyć w jakieś niespodzianki w tych spotkaniach. Kadrowo gospodarze są zespołami lepszymi o co najmniej 2 klasy niż rywale i są to dobre spotkania jeśli ktoś szuka typu na podwyższenie sobie AKO. To w zasadzie tyle nie ma się tutaj co więcej rozpisywać. Gospodarze są zdecydowanie mocniejszymi zespołami i na własnym boisku nie powinni dac żadnych szans swoim rywalom.
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 01:45
Spotkanie: Atletico Nacional - Delfin SC
Typ: 1
Kurs: 1,27
Bukmacher: 1xbet
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 01:45
Spotkanie: SC Corinthians Paulista - Deportivo Lara
Typ: 1
Kurs: 1,22
Bukmacher: 1xbet
Nic dodać, nic ująć. Lara po szczęśliwej wygranej dziś nie powinna się zbytnio postawić. W Wenezueli mega fartowny dzień... dwa razy święto nie powinno się trafić ✅
Delfin to zespół swojego boiska (taki ekwadorski przecętniak). Mimo, że Nacional to cień drużyny z przed 2 lat - jednak nadal bije kadrowo na głowę zespół z Ekwadoru. Na TT w kadrze goście nie widzę podstawowego bramkarza, Ordonieza (ważna napastnik) i nominalnego lewego obrońcy (na 3 - żadnego nie ma). Coś mi się wydaje, że Kolumbii zagra jakiś &#39;składak&#39;. ✅
Szkoda tylko, że buki dziś odrobiły lekcje i kursy są adekwatne do ryzyka. Ja dodaje do tego jeszcze under w meczu w Kolumbii - wyjazd Santa Fe ⛔.
Osobiscie uwazam, ze Independiente. Strongest jest b.duzym faworytem wg bukow no ale wiadomo, ze to przez pryzmat wysokosci boliwijskich ;-) No a Santos to chyba wszystko mozliwe, to tak moim skromnym zdaniem. A co okiem eksperta?
Ekspert ze mnie mierny - ot mam trochę szczęścia i lubię pooglądać tamtejsze mecze.
The Strongest-Peñarol - tutaj wysokość to 13 zawodnik The Strongest. Może być underowy mecz (a po @1,9 ✅ to i ja się zdecyduje na kupon). Penarol ma doświadczonych zawodników i raczej będzie sporo zwalniania, szanowania piłki. Może być nuda. Swoją drogą ciekawe czy znowu nie zobaczymy obrazka z szatni piłkarzy z butlami tlenowymi.

Santos-Nacional
- chyba najlepszy do typowania wg mnie mecz (o ile chodzi o typowanie zwycięzcy). Faworyt to Brazylijczycy, którzy mecze u siebie muszą wygrywać. Po wyprawie do Cusco i stracie punktów nie pozostało nic innego jak odrabiać straty - tam szybko stracona bramka przesądziła o meczu.
Santos w ostatnim meczu wystawił rezerwy, w Nacionalu grało 8 podstawowych zawodników. Nie zagra na pewno w Fucile - podstawowy prawy obrońca. Drugi prawy defensor jest kontuzjowany - więc będzie miał trener problem z obsadzeniem tej pozycji.
Piłkarsko na pewno Santos jest lepszy, plus atut boiska - spotkanie będzie grane na Pacaembu. Prawdopodobny skład Santosu:
Vanderlei; Daniel Guedes, Lucas Veríssimo, David Braz i Jean Mota; Alison; Eduardo Sasha, Vecchio, Léo Cittadini i Rodrygo; Gabigol. Kurs @1,6 ✅ - adekwatny do ryzyka.

Independiente-Millonarios
- chyba najlepszy mecz do oglądania, ale najgorszy do typowania. Independiente po porażce z Larą musi walczyć o wygraną. O ile Milonarios w meczu z Corinthians naciskało dziś pewnie będzie czekać na kontrę. I jest w stanie zaskoczyć gospodarzy - kurs @1,4 - mega zaniżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 23:15
Spotkanie: The Strongest La Paz - Penarol Montevideo (rzuty rożne)
Typ: over 7
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xbet
Jakoś dzisiaj nie mam pomysłu żeby na kogoś zagrać na zwycięstwo w Copa Libertadores. Długo myślałem nad Santosem ale nie jestem do końca do nich przekonany. Stawiam zatem inną opcję na rzuty rożne w tym spotkaniu. Myślę, że jak najbardziej powyżej 7 powinno tutaj być. Faworytem są gospodarze głównie z powodu wysokości na której grają swoje mecze czyli około 3600 m n.p.m. Penarol to zespół, który pochodzi z równin a takie mecze wyjazdowe to zawsze dla takich zespołów spore wyzwanie. To, że Strongest będzie prowadzić grę, utrzymywać się częściej przy piłce itd nie podlega dyskusji i myślę, że gospodarze sami są w stanie pokryć tego overa na rzuty rożne. Penarol jednak jest w formie i być może nie przystosowany do gry na takich wysokościach ale swoje szanse też tutaj będzie miał i myślę, że jakieś kornery też ten zespół wywalczy. W miarę bezpieczny typ a i tak o kursie wyższym niż zwycięstwo na gospodarzy.
⛔ 2 rzuty rożne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom