>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2017/2018 Antholz-Anterselva 18.01 - 21.01.2018

Status
Zamknięty.
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Vitkova vs Bescond 1 (1.76) ✅ 3-5
Czeszka dochodzi do optymalnej formy, coraz lepiej biega. Procentowo na strzelnicy podobnie (84%-83% na korzyść Francuzki) W biegu obecnie Vitkova powinna prezentować się lepiej także przy równym strzelaniu powinna być wyżej chociaż liczę na jedną karną rundę więcej Bescond.
Hermann vs Kuzmina 1 (2.28) ✅ 10-18
Obydwie rakiety biegowe. Deklasują resztę stawki w biegu ale coś kosztem czegoś. Psują strzelanie, o ile Kuzmina na początku strzelała solidnie co sie przełożyło na kilka wygranych to obecnie w każdym biegu zawala strzelanie. Według mnie szanse 50/50 także idę po większym kursie
Valj Semerenko vs Yulia Dzhima 1 (1.86) zwrot Dzhima DNS :cool:
Semerenko w tym sezonie 94% na strzelnicy przy 88% Julki co też jest dobrym wynikiem. Liczę na czyste strzelanie i przy jednej karnej rundzie przeciwniczki powinna dobiec pierwsza na mete. W biegu raczej lepsza wydaje się Julia chociaż Valja też poprawia swoje wyniki przed IO.
Standardowo 25e na bet
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
wczoraj cos obilo mi sie o uszy ze wyrzykowski gadal podczas relacji ze martę furkad jest zmeczony i moze byc po za podium ? potem szukalem powtorki ale nie bylo.ktos potwieedzi o co chodzilo ?
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
wczoraj cos obilo mi sie o uszy ze wyrzykowski gadal podczas relacji ze martę furkad jest zmeczony i moze byc po za podium ? potem szukalem powtorki ale nie bylo.ktos potwieedzi o co chodzilo ?
Francuz miał trzy dni bardzo mocnego treningu. Powiedział, że może to nieco wpłynąć na Jego gorszą formę biegową. Nie będzie zdziwiony jeżeli nie stanie na podium.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
biathlon o 14:15 z Antholz sprint panów
Hofer vs Rastorgujevs 1 (1.83) ⛔⛔
Dzisiaj sprint na 10 km także według mnie w biegu za dużej różnicy nie będzie chociaż Łotysz potrafi pobiec lepiej. Idę w strone Włocha ponieważ jest dosyć solidny i regularny, na strzelnicy powinien sobie spokojnie poradzic, czego nie można powiedzieć o Rasto który ma tylko 78% na strzelnicy. Hofer 83. 1 karna runda więcej i easy typ na plus ;)

Birkeland vs Landertinger 1 (1,98) ✅✅

Austriak zdecydowanie pod formą, szczególnie biegowo chociaż na strzelnicy też jakoś nie potrafi zachwycić gdy inni pudłują. Norweg w praktycznie każdym biegu lepszy na trasie i to zdecydowanie lepszy. na strzelnicy statystycznie obydwoje po 88% także przy równym strzelaniu na trasie lepszy będzie Birkeland a wydaje mi się, że nawet tą jedną karną rundę nadrobi nad Austriakiem.
Narazie tyle. Płasko po 25e
0,5 euro na ⛔ nie równe dzisiaj warunki na strzelnicy
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
M.Fourcade - S.Schempp 2 4.22 Fortuna⛔
Dzisiaj idę przeciwko Francuzowi, Schempp bardzo dobrze się czuję w Anterselvie. Wygrywał tutaj w sprincie nie raz i uważam że dzisiaj także będzie celował w zwycięstwo. Fourcade jest w trakcie przygotowań do IO cały tydzień na pełnych obrotach dlatego stawiam że w tej parze lepszy będzie niemiec.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Sprint, dwa strzelania, IO za pasem, a więc nie ma co się napalać, ale za drobne czemu nie. Ja dziś znalazłem coś takiego:
Hofer - Windish @1,45 ⛔ klasyka, na strzelnicy 3-4, ale Windisch to chyba dziś płynął. Zresztą wszyscy Włosi nieźle biegowo. Szkoda zaciętego naboju Hofera, bo te 10 sekund zadecydowało. Zresztą coś nie tak miał też z optyką w karabinie. No i Windisch 4 pudła na leżaku a 0 w stójce. Really o_O?
Hofer lepszy na strzelnicy 83%-75%, jak i w biegu. Windish w tym sezonie w sprintach potrafił nabić nawet siedem pudeł. Na 4 sprinty trzy razy lepszy był Hofer, a więc biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, on to on jest tu faworytem.
No, gdy mamy 2 Włochów, to dziwne zeby ktos inny był lepszy ????
Haha racja ???? Dzięki za zwrócenie uwagi ;)
T. Boe - Rastorgujevs @ 1,45 ⛔ Łotysz swoje spudłował, ale 3 pudeł Boe to się nie spodziewałem. Jedno za dużo.
Łotysz na strzelnicy radzi sobie znacznie lepiej niż w poprzednim sezonie, ale nadal celniej strzela Norweg - 86%-78%. Biegowo raczej w kierunku Łotysza, ale nawet jeśli to tylko lekko. Wprawdzie w Annecy był on przy takiej samej ilości pudeł zdecydowanie lepszy, to w innych sprintach tej przewagi nie było, a nawet szala w biegu przechylała się na stronę Norwega.
Ogólnie zawody średnie. Dziwne warunki - raz wiało, za chwilę cisza. Fourcade średnio - jakieś 40s bieg + strzelnica na minus z Boe.
Kursy STS
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Martin Fourcade -Johannes Boe 2 @1.85 lvbet
W dzisiejszym biegu bedzie sie liczylo tylko tych 2 zawodnikow . Boe wczoraj zaliczyl 1 pudlo co nawet wystarczylo do wygrania z Francuzem o 12.5s. Wczorajszy sam bieg Norweg wygral o mniej wiecej 40 s .Dzisiaj bieg o 2.5km dluzszy, 4 strzelania . Nie wierze dzisiaj w czyste strzelania Fourcada, chociaz warunki pogodowe beda bardzo dobre. Ale te 1-2 pudla Francuz moze zaliczyc, ktory strzela wolniej niz Norweg. Boe wydaje sie biegac szybciej i mysle ze przy nawet 2 pudlach wiecej powinien sobie poradzic z swoim najwiekszym rywalem. Szanse oceniam 60-40 dla Norwega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Moravec - Windish @ 2.12 fortuna ✅
Zawody rozgrywane we Włoszech na dużej wysokości. Dominic zna bardzo dobrze tą trasę i te warunki. W sprincie spalił się na pierwszym strzelaniu,gdzie zaliczył 4 pudła. Chyba był przemotywowany na ten występ. Drugie strzelanie już czysto. Mimo 4 pudeł stracił do Czecha tylko 20s. Dzisiaj nie wierzę w czyste strzelanie Ondreja,a o zaangażowanie Windisha przed własnymi kibicami raczej możemy być spokojni. Świetna forma biegowa Włocha i nawet jeśli zaliczy 3 pudła więcej,to ma spore szanse w pojedynku z Morawcem. Kurs jak najbardziej do grania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
marko87 214

marko87

Użytkownik
Nie idzie najlepiej, ale zagram.
Hermann - Dorin @1,45 ✅ Spodziewałem się łatwiejszej przeprawy, a tu tylko 1,5 s. Dobry bieg Dorin i tylko -30s
Hermann ma nad Dorin 15 sekund przewagi mimo że miała dwa pudła więcej. Sądzę że i tutaj jest w stanie odrobić z 3 karne rundy. Dorin na strzelnicy dużo lepiej niż na poczatku, ale niestety biegowo dramatycznie to wygląda. Szczególnie porównując wyniki z byłą biegaczką narciarską.
Domracheva - Yurlova @1,20 ✅
Kurs mizerny, ale do AKO. Białorusinka wraca do dobrej formy i na IO będzie bić się o medale. W sprincie 1 pudło więcej, a i tak +16 sekund. Dwa pudła więcej jak najbardziej do odrobienia, choć Rosjanka wcale nie strzela na 90+ i w biegu na dochodzenie zazwyczaj pudłuje 2-3 razy.
Birkeland - Desthieux @1,60 ⛔ -2s, szkoda Francuz tylko dwa pudła, a Norweg niestety trzy. Słabo w leżaku.
Biegowo nieco lepszy Francuz, ale na strzelnicy już Birkeland. Dodając do tego +30 sekund przewagi, może wystarczyć. Szkoda tylko, że na pierwszym okrążeniu Norweg będzie biegł sam, bo ma +14 i -14 sekund do zawodników nad i pod sobą.
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Patrząc na wyniki i strzelanie pań to warunki na strzelnicy lepsze jak wczoraj.
Na pewno o zwycięstwo będzie walczył Boe i Fourcade, który z nich wygra cięzko powiedzieć.
Benedikt Doll vs Simon Desthieux 1 (1.847) ⛔⛔
Niemiec wyruszy na trase 2 sekundy później. Wczoraj dużo w biegu nadrobił jedną karną rundę więcej także jest w lepszej dyspozycji biegowej. Wczoraj strzelanie 3-1 co świadczy że zawalił strzelanie leżąc, możliwe że trafił akurat na mocniejszy wiatr (wczoraj była loteria na strzelnicy) Francuz strzelanie 1+2. Jak już pisałem w biegu lepiej Doll także myślę że ponownie jak wczoraj jedną karną rundę powinien odrobić. Procentowo to strzelanie wygląda na tym samym poziomie, obydwoje nie zachwycają i mają w tym sezonie po 79%. Biegowo lepszy Doll strzelanie na równo także idę w stronę Niemca.
Eder vs Lesser 1 (1,98) ✅✅
Eder strzelanie w tym sezonie wyśmienite 89% przy 82% Lessera, Eder jednak słabszy w biegu. Wczoraj stracił w tym aspekcie do Lessera około 30 sekund. Dzisiaj 4 strzelania. Jeżeli Eder utrzyma lepszą skuteczność na strzelnicy to spokojnie może zaliczyć 2 karne rundy mniej a to spokojnie wystarczy szczególnie, że w biegu pań te słabiej strzelające miały problemy.
Moravec vs Weger 2 (2.150) ✅✅
Czech tutaj świetnie strzela ale z drugiej strony bardzo słabo biegnie. Wybiegnie prawie 20 sekund wcześniej, ale Weger miał wczoraj 2 karne rundy. Procentowo Szwajcar tak nie odstaje na strzelnicy bo ma 85% do 87% Czecha. Dzisiaj bieg na 12.5 km także według mnie nawet jedna karna runda więcej da wyższą pozycję Szwajcarowi.
Jak zawsze płasko po 25e. Liczę na skuteczność 2/3 ???? Powodzenia.
E: Tak jak chciałem 2/3 i na plusik ;) :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom