Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Hokej na lodzie

14 stycznia 2018 11:55
1
sumada90
sumada90
Maj 2008 | Forum VIP
5 071 10 481 33
Tytułów mistrzów olimpijskich będą bronić reprezentacje Kanady - zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Niestety turniej nie będzie tak spektakularny jak to zwykle w historii bywało, bo pieniądze znów okazały się ważniejsze niż rywalizacja i w Korei Płd. nie zobaczymy hokeistów grających na co dzień w NHL. To wielka strata i mecz finałowy męskiego hokeja, który tradycyjnie kończy zimowe igrzyska olimpijskie, nie będzie przyciągał aż takiej uwagi. Emocji pewnie jednak nie zabraknie.

▶Podział na grupy w turnieju mężczyzn i drabinka turniejowa:

Rozstawienie w fazie playoff wg:
1. Wyższe miejsce w grupie
2. Liczba punktów
3. Różnica bramek
4. Liczba strzelonych branek
5. Ranking IIHF

▶Podział na grupy w turnieju kobiet i drabinka turniejowa:

▶Kalendarz zawodów:
10.02-15.02 - Faza grupowa turnieju kobiet
14.02-18.02 - Faza grupowa turnieju mężczyzn
17.02-22.02 - Faza pucharowa turnieju kobiet
20.02-25.02 - Faza pucharowa turnieju mężczyzn
▶Dokładna rozpiska godzinowa spotkań:
https://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey_at_the_2018_Winter_Olympics_%E2%80
https://en.wikipedia.org/wiki/Ice_hockey_at_the_2018_Winter_Olympics_%E2%80%93_Women%27s_tournament%93_Men%27s_tournament

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Stanisław Lem

9 lutego 2018 12:39
2
xsebax
xsebax
Wrz 2006 | Forum VIP
377 781 12
Wielu spisywało go już na straty, sugerowało, że zakończy swoją karierę. Wszystko po tym, jak rok temu wylądował w szpitalu po wypadku na lodzie, podczas meczu Mietałłurg Magnitogorsk z Barysem Astana (mecz ligi KHL). Tymczasem Wojtek Wolski, urodzony w Zabrzu, będzie reprezentował Kanadę na IO.

10 lutego 2018 07:17
3
anzelmo
anzelmo
Gru 2011
2 596 1 745 22
hokej kobiet SZWAJCARIA - KOREA 1 tercja 1 1,64 ✅Fortuna Pierwszy gol w meczu przedział - od 1 do 11 minuty ⛔ 1.88 1xbet
Obie reprezentacje tutaj nic wielkiego nie zwojują. Gospodynie to jest zespól sklecony na udział w tej imprezie mamy tutaj przedstawicielki obu Korei obie drużyny przegrały w meczach sparingowych z ekipa Szwecji która także jakoś wybitnie nie gra ale różnica poziomów jest Szwajcarki jakoś sie prezentują sa medalistkami z poprzedniej olimpiady i tutaj nawet spokojnie powinny hendi pokryć w granicach -1,5 wynik 3-0 4-1 spokojnie do wyjęcia.
13 lutego 2018 17:30
4
alpha
alpha
Kwi 2016
206 756 7
Jutro liczę na kolejną wysoką porażkę Koreanek.
Japonki miały przewagę w meczu ze Szwajcarią ale nie potrafiły tego przełożyć na bramki(celne strzały 38-18) a i ze Szwedkami wcale nie odstawały, mecz na styku przegrany 1-2.
W ekipie gospodyń jest kilka zawodniczek z Korei Północnej co przynosi więcej straty niż pożytku. Nie wiem jak będzie ze skutecznością Japonek ale wygrana 7-8 bramkami nie powinna być jakimś dużym zaskoczeniem. Mimo, że szans na awans już nie mają to w ostatnim spotkaniu będą chciały pokazać się z dobrej strony.
Moim głównym betem na to spotkanie jest over 6.5 @2.30 fortuna1-4 //początek zapowiadał się bardzo dobrze lecz niestety później Japonki mocno nieskuteczne. Kilka akcji gdzie wychodziły 4 na 1 nie przyniosło rezultatu.
Fortuna wystawiła nawet linie 10.5 i 11.5. Kursy odpowiednio 34 i 70. Nie mówię, że to wejdzie ale skoro Japonki potrafiły oddać na bramkę Szwajcarek 38 strzałów to jak dobrze pójdzie na bramkę Koreanek są w stanie oddać powyżej 50 a to przy słabszej dyspozycji bramkarek może dać przełożenie na wynik dwucyfrowy. Obrona Koreanek co widać po statystykach z wcześniejszych spotkań nie nadążała.
14 lutego 2018 11:20
5
rekretyper
rekretyper
Mar 2016
890 2 007 16
Jutro liczę na kolejną wysoką porażkę Koreanek.
Japonki miały przewagę w meczu ze Szwajcarią ale nie potrafiły tego przełożyć na bramki(celne strzały 38-18) a i ze Szwedkami wcale nie odstawały, mecz na styku przegrany 1-2.
W ekipie gospodyń jest kilka zawodniczek z Korei Północnej co przynosi więcej straty niż pożytku. Nie wiem jak będzie ze skutecznością Japonek ale wygrana 7-8 bramkami nie powinna być jakimś dużym zaskoczeniem. Mimo, że szans na awans już nie mają to w ostatnim spotkaniu będą chciały pokazać się z dobrej strony.
Moim głównym betem na to spotkanie jest over 6.5 @2.30 fortuna
Fortuna wystawiła nawet linie 10.5 i 11.5. Kursy odpowiednio 34 i 70. Nie mówię, że to wejdzie ale skoro Japonki potrafiły oddać na bramkę Szwajcarek 38 strzałów to jak dobrze pójdzie na bramkę Koreanek są w stanie oddać powyżej 50 a to przy słabszej dyspozycji bramkarek może dać przełożenie na wynik dwucyfrowy. Obrona Koreanek co widać po statystykach z wcześniejszych spotkań nie nadążała.

Japonki dobrze zaczely, oddaly 44 strzaly ale skutecznosc ojojoj. Nie ujmujac nic bramkarce Koreanek, ktora bronila bardzo dobrze dzisiaj.
14 lutego 2018 17:55
6
ciamot
ciamot
Mar 2010
185 78 7
Szwecja (-1,5) – Norwegia
1xbet 1,55
Na turnieju nie ma gwiazd NHL, na czym oczywiści atrakcyjność turnieju wiele traci. Szwecja jest mistrzem świata z 2017 roku i w moich oczach jednym z głównych kandydatów do zdobycia złotych medali, w kadrze jest 5 zawodników którzy zdobyli ostatnie mistrzostwo świata, ponadto kadra oparta jest na zawodnikach grających w KHL (12) warto dodać iż hokej w Szwecji cieszy się wielkim zainteresowaniem i zawodnicy na pewno będą chcieli sprostać oczekiwaniom kibiców. Norwegia dysponuje zdecydowanie słabszym personalnie zespołem, w dodatku sporym echem w tym kraju odbiły się powołanie na turniej 2 synów trenera oraz syna dyrektora reprezentacji, Norweskie media twierdza ze sportowo ci zawodnicy nie zasługiwali na powołania. Liczę na mocne otwarcie turnieju przez Szwedów
14 lutego 2018 18:22
7
rekretyper
rekretyper
Mar 2016
890 2 007 16
Czy moze mi ktos wyjasnic system PO w kobiecym turnieju bo nie bardzo to ogarniam.
Dlaczego z grupy "A" wszyscy graja dalej a z grupy "B" dwie odpadaja.
14 lutego 2018 20:14
8
rybarz
rybarz
Maj 2012 | Znawca
534 3 299 19
Korea Południowa - Czechy / Ruzicka gol @ 3.30 fortuna
Zapowiada się szybkie spotkanie i dużo bramek. Idąc tym tropem trzeba stawiać na strzelców i overy. Po dzisiejszych wynikach widzimy,że turniej Olimpijski rzadzi się swoimi prawami i często faworyci zaliczają falstart co pozwala złapać wysokie kursy. Dzisiaj Słowacy i Słoweńcy pokazali,że nie ma mocnych faworytów !
Jestem kibicem Czech,ale uważam,że buki lekceważą gospodarzy...
Jeśli już zakładają linię na poziomie over 6.5 @ 1.87, to kurs na Korea / over 1.5 @ 2.37 wygląda dobrze
Jako fanda Ocelari Trinec bardzo ucieszyłem się z powołania Martina Ruzicki do kadry Czech. Niestety kosztem kotuzjonowanego Gulasa,ale tak mi się wydaje,że nie ma tego złego co by...
Mam wrażenie, że Mertl, Kubalik i Ruzicka będą siłą reprezentacji Czech. Dzisiaj na treningu Kubalik i Ruzicka wyglądali bardzo dobrze ! Mertl z Kubalikiem znają się z Pilzna , do tego kapitani z ELH Erat i Vondrka. ..Olimpiada wzywa ! Dzwonie do szefa i biore na jutro urlop ;)
Z innych dyscyplin ;)
Biathlon K / Skardino top 15 @ 1.65✅
10000M / Ghiotto - Tumolero @ 1.96✅
Pozdrawiam 😃
15 lutego 2018 01:49
9
iczasopisma
iczasopisma
Sty 2013
370 349 7
rybarz - nie wiesz, czy w Polsce da się oglądać mecze poprzez internetową stronę čt sport? Bo oglądać z polskim komentarzem to jak skoki z Szaranowiczem i Babiarzem 😞
Sorry za off top
15 lutego 2018 12:37
10
alpha
alpha
Kwi 2016
206 756 7
Czy moze mi ktos wyjasnic system PO w kobiecym turnieju bo nie bardzo to ogarniam.
Dlaczego z grupy "A" wszyscy graja dalej a z grupy "B" dwie odpadaja.

Taki jest format od jakiegoś czasu. Do grupy ''A'' trafiła pierwsza czwórka rankingu IIHF z roku 2016, natomiast do grupy ''B'' drużyny z miejsc 5-7, plus Korea jako gospodarz.
Dlatego z mocniejszej grupy wychodzą wszystkie zespoły. Drużyny z miejsc 3-4 grupy ''A'' będą walczyć o półfinały z drużynami z miejsc 1-2 z grupy ''B''(4A-B1, 3A-B2) a Amerykanki i Kanadyjki awansowały bezpośrednio do półfinałów.
17 lutego 2018 01:55
11
anzelmo
anzelmo
Gru 2011
2 596 1 745 22
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Kobiety Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) 1x2 2 2,45 i awans karne dogrywka po 1,95⛔⛔

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Kobiety Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) Suma. Strzały na bramkę Suma powyżej 60.5 1,7⛔

Olimpijscy sportowcy z Rosji (kobiety) - Szwajcaria (Kobiety) Podwójna szansa. Strzały na bramkę 2X 2,00⛔
1xbet
Ja tu troszkę tych kursów nie rozumiem i faworyzowanie Rosjanek to troszku dziwne jest ale....wielkim ekspertem od hokeja kobiet nie jestem cos tam sledze na tej olimpiadzie cos pogrywam...i tak myślę ze Helwetki to wygrają ten ćwierćfinał gdzieś 2-0 3-1 a w strzałach powinny tez być gorą oddać ich w graniach + 30 przy moze 25 Rosjanek .Kobiety oddają tych strzałów na potęgę- Szwajcarki to taka maszynka do strzałów w meczu z gospodarskim tworem Korea 52 strzały z Japonkami tylko 18 ale za to Azjatki 38.Teraz najlepsze uwaga uwaga ze Szwedkami 47 strzałów Skandynawki 37 !!!! Rosjanki także nie próżnują i tak z Kanadyjkami 18 tutaj wiadomo mała deklasacja 5-0 i ogólnie nie było czego zbierać taka porażka wkalkulowana i tak z Amerykankami kolejna manita 5-0 i 13 strzałów przy 50 amerykanek :} i kolejne lanie od Finek 1-5 strzały juz lepiej 25 do 37 na korzyść Finek.
17 lutego 2018 17:33
12
rybarz
rybarz
Maj 2012 | Znawca
534 3 299 19
Witam 😄
Dzisiaj niespodzianki w postaci wygranej Czechów i Słoweńców. Posypali mi kupony, no ale cóż... Kamil i Kuzmina nadrobili 🆒
Turniej Olimpijski się rozkręca. Jako zdecydowany faworyt wyłania się ekipa Rosji.
Skupiając się na zawodnikach,to trzeba wyróżnić Tolvanena, Bourque, Sutera. Każdy z nich jest wiodącą postacia w swoich reprezentacjach. Pokazują umijętności, punktują, grają przewagi, mają spory ice time... W jutrzejszych meczach jest o co walczyć, więc spodziewam się zaangażowania i aktywności każego z nich.
Tolvanen @ kb+ 1.53 / gol @ 2.90
Suter @ kb+ 1.90 / gol @ 4.80
Bourque gol @ 2.20
Wydaje mi się też, że Szwajcarzy i Norwedzy powalczą
Norwegia - Niemcy / podwójna szansa 0-0 @ 1.83 ✅
Czechy - Szwajcaria / podwójna szansa 0-0 @ 1.87✅
Szwecja - Finlandia / remis @ 1.60
ZIO / Finlandia top 4 @ 1.62
Finowie prezentują się bardzo solidnie na tym turnieju. Po Rosji to chyba najmocniejsza ekipa. Grają szybko,mocnym presingiem, często siłowo,ale mają fizyczny potencjał w składzie... Dobrze taktycznie rozwiązują sytuacje na lodzie. Skuteczni w Power Play.. Zastanawiam się nawet nad betem bez podpórki @ 2.60 / Lepisto gol @ 6.50
Jeszcze dorzucę typy życzeniowe ;)
Martin Ruzicka gol @ 3.80
Wolski gol @ 2.30
Typy fortuna
Co o tym myślicie ?
Pozdrawiam 😃
19 lutego 2018 22:32
13
rybarz
rybarz
Maj 2012 | Znawca
534 3 299 19
Witam 😄
Słowenia - Norwegia / under 4.5 (60 min) @ 1.80 fortuna
Słowenia zaskoczyła w fazie grupowej. Powalczyli z USA i Słowakami wyrywając im zwyciętwa . Przed turniejem nikt się tego nie spodziewał. Słoweńcy mają waleczną ekipę i dla mnie z Norwegami to jest 50/50. Widzę tu value patrząc na kursy wystawione przez buki. Zagram jednak na under. Zapowiada się raczej zaciety mecz o stawkę.
W drużynie Słowenii wyróżnia się obrońca HK. Jego ice time w meczu ze Słowakami 26 min. Mocny fizycznie (190cm/ 94 kg),co w meczu z Norwegami może robić różnicę. Gra Power Play. Zaliczył już w turnieju Olimpijskim gola i 3 asysty. Mimo,że nie spodziewam się wielu bramek,to kurs na jego udział w którejś z nich bardzo kuszący.
Gregorc (kb+) @ 2.06
Finlandia - Korea Południowa (+ 5.5) @ 1.59 ✅
Koreańczycy pokazali,że potrafią zawalczyć o wynik. Mają w bramce Daltona, myśl taktyczną i szkoleniową z NHL, grają przed fanatyczną publicznością i nie jest tak łatwo ich zdominować. Podłamali się ze Szwajcarami,ale już z Czechami i Kanadą rozegrali naprawdę dobre spotkania.
Ja tutaj jednak idę w stronę 2 graczy Jokeritu, którzy solidnie prezentują się w tym sezonie w KHL i na tym turnieju. Jutro ich formacja powinna ukłuć nie raz, szczególnie w PP
Lepisto (kb+) @ 1.37 / gol 2.60
Tolvanen gol @ 2.10
Jesteście tam? Mamy Turniej Olimpijski !
Pozdrawiam 😃
20 lutego 2018 08:12
14
hawkeyesti
hawkeyesti
Mar 2007 | Forum VIP
2 621 1 689 24
Nie wiem czy takie 50/50. IMO grup Słoweńców a Norwegów porównywać nie można. Skandynawowie trafili do piekielnie silnej grupy gdzie jest 2 faworytów do medalu i solidni Niemcy, zagrali na miarę swoich możliwości. Słoweńcy zagrali z przeciętnymi Słowakami, Jankesami którzy położyli lachę na Igrzyska wystawiając nawet zawodnika podaj z DEL2 i Ruskimi, którzy pokazali im miejsce w szeregu. Norwegowie skład oparty głównie o zawodników SHL do tego Czechy+rodzima, Haugen>Kroselj zdecydowanie. Słoweńcy poza kilkoma zawodnikami z KHL którzy w tej lidze nic nie znaczą wystawili zawodników z EBEL czy ligi francuskiej. Teraz wyjdzie doświadczenie i ogranie i tutaj widzę spory atut po stronie Norwegów. Fajnie rozrysowane PP co zawsze ich charakteryzowało a będzie to mecz walki więc jakaś okazja do tego się trafi. Do tego Olimby, Thoresen, Bastiansen, w obronie Holos, Norstebo. Jak dla mnie to oni zjadają Słoweńców, także @ 2,15 pobieram.
20 lutego 2018 15:00
15
ciamot
ciamot
Mar 2010
185 78 7
OAR (-3.5) – Norwegia
1,82
1xbet
Norwegia to zespół o 2 klasy słabszy niż Rosjanie, przegrali wszystkie mecze w grupie, w barażu pokonali po dgrywce Słowenie, która była rewelacją jedynie fazy grupowej. Myślę ze dla Norweskich hokeistów występ w ćwierćfinale to maximum możliwości. Z drugiej strony Rosjanie, którzy po wpadce na początku ze Słowacją rozbili Słoweńców i Amerykanów, skoro byli w stanie wygrać 4-0 z USA, spokojnie powtórzą to z słabą Norwegią. Warto pamiętać ze hokeiści Sbornej mają jeden mecz mniej w kościach, co na tak intensywnym turnieju, musi odbić się na przygotowaniu zawodników. Rosjanie byli murowanym faworytem 4 lata temu u siebie, jednak przegrali, myślę ze w Korei są głównym kandydatem do złota obok Szwecji, co dodatkowo ich zmotywuje.
21 lutego 2018 11:31
16
stroz890
stroz890
Lip 2016
26 42 4
Kanada Finlandia - 2.33 4.48 2.72
Wysoki kurs na Kanadyjczyków głównych kandydatów do zlota w turnieju, wiadomo że Finlandia też od zawsze w hokeja na wysokim poziomie jednak mecze z Szwecją czy nawet 2 stracone bramki z Koreą pokazują że chyba warto grać na reprezentację Kanady zwłaszcza po takim kursie. Ewentualnie awans.
23 lutego 2018 12:12
17
rex
rex
Gru 2007
154 144 7
Kanada - Niemcy
Typ: 2
Kurs: 6.90 ✅✅✅
Bukmacher: Fortuna
Witam serdecznie. Stawiam na Niemców, czysty win w regulaminowym czasie.
Dlaczego Niemcy mają wygrać ?
- Niemcy pokonali w dogrywce rewelacyjną Szwecje, która wprawdzie cienko wypadła na IO, ale nie zapominajmy to są Szwedzi, hokej maja we krwi, drużyna z tradycjami, grająca w Elicie, wcześniej jeszcze minimalnie tylko z nią przegrali to jest jednym golem;
- Niemcy pokonali w dogrywce Norwegię, wprawdzie Norwegia powiedzmy sobie szczerze nie jest to drużyna dobra, ale również mająca korzenie hokejowe, w końcu to zimowa dolina ten kraj i hokej maja we krwi, to też coś znaczy
I pytanie zasadnicze, dlaczego Kanada, nawet ta Kanada dzisiejsza bez mocniejszych graczy ale nadal bardzo mocna ma przegrać ten mecz? Kanada to kolebka hokeja w pewnym sensie, tam są tradycje hokejowe najsilniejsze na świecie, dużo ludzi gra w hokeja i mają wielu mocnych graczy, no nie musze tłumaczyć, kto interesuje sie hokejem wie że Klonowe Liście to jedna z najmocniejszych Elit na kuli ziemskiej. Więc ponawiam pytanie dlaczego oni mają przegrać ?
- Kanada w przedostatnim meczu pokonała 4:0 Koree Południową, zespół raczej słaby ale w tym meczu grali bardzo dobrze z Kanadą, jednak to wielkość Kanady zdecydowala że mecz z Koreą dość wysoko wygrała 4:0, więc Kanada tutaj trzymała jeszcze wielką formę
- I kluczowy Kanady ,ostatni był z Finlandią. I Finlandia 1 tercje grała bardzo dobrze, jednak w 2 i 3 tercji dominowala zdecydowanie Kanada, Finlandia grała bardzo słabo. I mimo słabej postawy Finlandii a dobrej Kanady to Ci drudzy wygrali mecz ale bardzo skromnie bo 1:0. Powinni to wygrać przynajmniej 2:0 z taką grą, baa nawet 3:0. I właśnie po tym meczu upatruje już zniżke formy Kanady. zawiodla mnie w meczu z Finami, dlatego powinna przegrać z Niemcami
24 lutego 2018 12:48
18
rex
rex
Gru 2007
154 144 7
✅✅✅Mecz: Czechy - Kanada
Typ: 2
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 2.35
Analiza: Pokłosie 3 tercji wczorajszego meczu Kanady z Niemcami sprawiło, że dziś stawiam na zwycięstwo Kanady w regulaminowym czasie gry. Myślałem, że Kanada przegra wyżej z Niemcami ale w 3 tercji gdy przegrywali jeszcze 1:4 podnieśli wynik do 3:4 więc zwyżka formy przyszła niespodziewanie. W dodatku drużyna Czech no cóż, to drużyna europejska więc o pół klasy nieco słabsza od Kanady. Dlaczego? Porównując Czechów do Kanady, to właśnie w Kanadzie mamy całe pokolenia ludzi uprawiajacej ten sport, oni maja to we krwi i co z tego, że Kanada zagra 3 czy 4 garniturem, jak to sa specjaliści od hokeja co właśnie daje wartość dodaną w dzisiejszym meczu.
25 lutego 2018 07:31
19
verno
verno
Gru 2015
893 10 772 22
Rosja/OAR - Niemcy
Obie drużyny strzelą 2 bramki
@2.60✅✅3:3 piękna końcówka aż niewiarygodna!Niemcy czarny koń, może im się uda 😄
W tym meczu nie ma nic lepszego do zagrania, Niemcy zaskakują a 2 bramki to nie jest coś niemożliwego, imo value 😄
25 lutego 2018 19:40
20
soltysiao
soltysiao
Cze 2010
4 100 2 081 19
Turniej hokeja wyczyny Niemiaszkow i mecze finałowe to najlepsze horrory jakie w życiu widzialem
19 49
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.