>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Biathlon

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
4 lata temu największymi gwiazdami na biathlonowych trasach byli Daria Domracheva, która zdobyła 3 złote medale, Martin Fourcade z dwoma złotymi oraz długowieczny Ole Einar Bjoerndalen, który zdobył swoje 7. i 8. złote medale na IO.
Dla nas emocje będą tylko na trasach podczas występów pań. Ostatnie niezłe wyniki Weroniki Nowakowskiej oraz sztafety kobiet napawają optymizmem, że Polki będą w stanie włączyć się do walki o najwyższe lokaty.

▶Kalendarz zawodów (czasu polskiego):

10.02 12:15 - Sprint kobiet 7,5km
11.02 12:15 - Sprint mężczyzn 10km
12.02 11:10 - Bieg na dochodzenie kobiet 10km
12.02 13:00 - Bieg na dochodzenie mężczyzn 12,5km
14.02 12:05 - Bieg indywidualny kobiet 15km
15.02 12:00 - Bieg indywidualny mężczyzn 20km
17.02 12:15 - Bieg ze startu wspólnego kobiet 12,5km
18.02 12:15 - Bieg ze startu wspólnego mężczyzn 15km
20.02 12:15 - Sztafeta mieszana 2x6km + 2x7,5km
22.02 12:15 - Sztafeta kobiet 4x6km
23.02 12:15 - Sztafeta mężczyzn 4x7,5km

▶Oficjalna strona IBU:
http://www.biathlonworld.com/
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Igrzyska bez legendy biathlonu. Bjoerndalen poza kadrą Norwegii!
Ole Einar Bjoerndalen nie pojedzie na igrzyska olimpijskie w Pjongczangu. – Nie jestem w tak dobrej formie, jak w zeszłym roku – tłumaczył Norweg, legenda światowego biathlonu.
To koniec wielotygodniowych spekulacji. Największa legenda światowego biathlonu, Norweg Ole Einar Bjoerndalen, nie znalazł się w reprezentacji swojego kraju na igrzyska olimpijskie w Pjongczangu. Sztab kadry wybrał sześcioro innych biathlonistów.
Gdyby pojechał do Korei, Bjoerndalen zaliczyłby siódme igrzyska w karierze. W 2014 roku w Soczi zdobył dwa złote medale. Łącznie w dorobku ma ich osiem, do tego cztery srebra i jeden brąz. W mistrzostwach świata stawał na podium aż 45 razy.
Źródło
 
B 91

blacky777

Użytkownik
To ze Olek nie zlapie sie do kadry bylo wiadomo od jakiegos czasu , przynajmniej L&#39;equipe tak podawalo a dzisiaj znalazlo to potwierdzenie w skladach choc sam Bjoerdalen wybiara sie do Korei tym razem jako maz swojej zony Darii Domarczewej i opiekun dziecka ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chyba najlepsza i najciekawsza dyscyplina na olimpiadzie zimowej,nie znam sie na tej dyscyplinie ale zawsze chetnie ja ogladam ????
Typersko to ruletka ale emocje podczas transmisji nie do opisania :d
Czy tylko ja jestem zakochany w Dorotce Wierer !?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Najlepsze miejsce Polki - GWIZDOŃ 7.00 STS
Gdzie nie wejde to narzekania Nowakowskiej i Hojnisz. W takim razie weteranka Madzia Gwizdoń ktora rok temu byla calkiem niezle w Picipongu pobiegla ?
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
10.02 12:15 - Sprint kobiet 7,5km
Eckhoff / top 6 @ 2.00 fortuna
Norweżka w Aterselwie zasygnalizowała wysoką formę. Wygrała sprint ze sporą przewagą. Była czysta na strzelnicy,a jej tempo biegu wystarczyło na pewną wygraną. W pościgówce było już gorzej,bo roztrwoniła przewagę zaliczyła 4 pudła i skończyła 4. Do ostatniego strzelania trzymała się w strefie medalowej. Dla Ekchoff im mniej strzelań tym lepiej. Lubi sprinty. Pokazała,że biegowo wygląda bardzo dobrze. Zakładając,że nie zaliczy więcej niż 1 pudło na strzelnicy to powinniśmy zobaczyć ją w top 6. Myślę nawet,że przy bezbłędnym strzelaniu jest w stanie zrobić niespodzianke i wskoczyć na podium. Życzę jej tego bo to bardzo sympatyczna zawodniczka. Myślę,że można też wrzucić coś w stronę uroczej Wierer ;)
Wierer - Vitkova @ 1.57
Bescond - Puskarcikova @ 1.25
Hildebrand - Fialkova @ 1.41
Kuzmina - Braisaz @ 1.41
Pozdrawiam ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pogoda w Pyeongchang jest mocno zimowa. Na sobotni sprint zapowiadają ok. -5 stopni ale spory wiatr, co tylko wzmaga poczucie zimna. Nowakowska w ostatnich dniach narzekała, że palce marzną i ciężko w takich warunkach wyczuć broń na strzelnicy. Do tego wiatr boczny, co może spowodować, że na strzelnicy będzie bardzo ciekawie. Unibet wystawił w ofercie łączną liczbę trafień poszczególnych zawodniczek. Mi wpadły w oko Wierer i Domracheva.
Włoszka w tym sezonie 88% skuteczności (86% w stójce). W tym sezonie w sprintach jeszcze nie udało się jej zachować 100% skuteczności. Domracheva z kolei nigdy nie greszyła zabójczym strzelaniem, zawsze potrafiła ewentualne błędy nadrobić na trasie. W tym sezonie 88% (84% w pozycji stojącej) i rzadko jej się udaje dobiec do mety z czystym kontem.
Daria Domracheva: Łączna liczba trafień: 9 lub mniej 1,45 Unibet ✅
Dorothea Wierer: Łączna liczba trafień: 9 lub mniej 1,50 Unibet ✅
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
gdzie w tym sezonie bylo jeszcze tak zimno ? pamietam ze na eurosporcie cos mowili ze okrutny mroz tylko nie pamietam gdzie to bylo ? ruhpolding ?
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
gdzie w tym sezonie bylo jeszcze tak zimno ? pamietam ze na eurosporcie cos mowili ze okrutny mroz tylko nie pamietam gdzie to bylo ? ruhpolding ?
Oberhof, ale niema co porównywać pogody bo w Azji zdecydowanie bardziej wieje i temperatury też są niższe. Dlatego jak dla mnie sprint to ciężki temat i trzeba to przeczekać.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Gwizdoń - Guzik : 1 @ 1.91 1xbet
W Stsie faworytką tej pary jest Madzia i słusznie, natomiast u zagranicznego buka jest na odwrót. Magda lubi mroźne warunki i zmrożoną trasę, uzsykuje wtedy duże lepsze wyniki biegowe. Na temat strzelania obu naszych Pań ciężko coś powiedzieć bo wygląda to bardzo losowo, ale biegowo w tym sezonie Gwizdoń jednak lepiej wygląda od Krysi i do tego warunki przemawiają za nią oraz dystans, dla Magdy to koronna konkurencja, dla Krsytysny natomiast nie, suma sumarum myśle że Magda nadrobić jest w stanie conajmniej jedną karną rundę na trasie nad swoją rodaczką i wg mnie z tego właśnie powodu jest faworytką tej pary ;).
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Svendsen - Fak : 1 STS sprint mężczyzn @ 1,65
Jak dla mnie zdecydowany pewniak tej pary(betrally kuras 1,43 wystawił). Svendsen złapał formę ewidentnie na czołówkę. Solidnie strzela i biega. Fak natomiast kompletnie bez formy biegowej, on chodzi na nartach a nie biega. Strzela może i najlepiej w tym sezonie nawet ale nie wiele to przynosi. W sprincie nawet bez pudła Jakov poza 10 pewnie będzie, w której widze na pewnej wsokiej pozycji Svendsena. z fartem ;)
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Sprint kobiet
Minimum dwie Polki w TOP 20 - NIE @ 4,15 ✅✅✅
Sts trochę poszalał z kursem. W sumie to jedynie Nowakowska w tym sezonie prezentuje się przyzwoicie. Reszta Polek jest bez formy i jakoś trudno mi uwierzyć żeby coś zmieniło się w Pjongczangu. Warunki trudne, Polki narzekają na mróz i silny wiatr. Po takim kursie warto rozważyć zagranie.
wynik: najlepsza z Polek była 28.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
K 0

kotor24

Użytkownik
Sprint kobiet
Minimum dwie Polki w TOP 20 - NIE @ 4,15
Sts trochę poszalał z kursem. W sumie to jedynie Nowakowska w tym sezonie prezentuje się przyzwoicie. Reszta Polek jest bez formy i jakoś trudno mi uwierzyć żeby coś zmieniło się w Pjongczangu. Warunki trudne, Polki narzekają na mróz i silny wiatr. Po takim kursie warto rozważyć zagranie.
Kurde kurs niestety spadł już na 2.7 ...
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Kurde kurs niestety spadł już na 2.7 ...
Becik jeden z tych perełek. Szkoda, że tak jak wspomniał kolega wyżej kurs od razu spadł na 2.7. Kamil kiedy grałeś po kursie 4.15 ? STS to gówno jeżeli chodzi o kursy, ale jak Oni niekiedy wyjadą z jakimiś specjalnymi zakładami to aż człowiek się ślini.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Nasza &quot;nadzieja medalowa&quot; Nowakowska samym biegiem klasyfikuje sie blisko 50 miejsa w stawce. Rozumiej że coś może nie pójść na strzelnicy, tym bardziej jak powiewa, ale ludzie na boga, tak przygotować forme biegowa na impreze docelowa ?? Przecież to jest kompromitacja. Powinny polecieć głowy.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nasza &quot;nadzieja medalowa&quot; Nowakowska samym biegiem klasyfikuje sie blisko 50 miejsa w stawce. Rozumiej że coś może nie pójść na strzelnicy, tym bardziej jak powiewa, ale ludzie na boga, tak przygotować forme biegowa na impreze docelowa ?? Przecież to jest kompromitacja. Powinny polecieć głowy.
Żadne głowy nie polecą bo teraz są takie czasy że nawet złego słowa nie można powiedzieć , kiedyś pamietam jak Jaroński z Wyrzykowskim skrytykowali jakis wystep to się &quot;księżniczki&quot; poobrażaly ...
Powinno się towarzystwo postawić do pionu i dobrze opierdolić bo to jest dramat i skandal
Dziewczyny są już naprawdę mocno doświadczone a wygląda to coraz gorzej i coraz bardziej odstajemy nawet nie od czołowki ale od średniej europejskiej.
Co olimpiada jest to samo , wielkie nadzieje i wielkie rozczarowanie -- niestety Biatlon umarł w naszym kraju i mam nadzieje ze to odszczekam po biegu indywidualnym lub po sztafecie ...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Gadanie głupot.. bo Weronika zaliczyła dwa-trzy dobre występy na 20 i już nadzieja medalowa.. też w nią wierze ale bez przesady.. nie poszło to nie poszło a tym bardziej, że biathlon to jest tak dziwna dyscypilina u kobiet... jedna wygra, żeby nastepnego dnia zapomniala jak się strzela i poza 30 jest... czy biathlon umarł? moim zdaniem nie bo czasem coś tam potrafią.. ja liczyłbym na sztafetę bo jak zepną tyłki dziewczyny to mogą powalczyć ale co pamiętam to zawsze jedna musi spartaczyć.. Zobaczcie na Kuzmine i Herrman.. na początku sezonu Hermmann znakomicie biegła i w miarę strzelalła.. rywali wszystkie zjadała biegiem spokojnie a teraz? tu 2 w biegu tu 3... Kuzmina tez raz wygra a zaraz 6 karnych na 20... Kobiety w biathlon to tak trudno wytypować...
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
No nie jest to moja nadzieja ale taka atmosfera została przez media zbudowana przed IO i wiele osób uległo tej presji ... Natomiast jezeli chodzi o sztafete to nadzieja jest niemal co zawody i wcale sie nie dziwię bo potencjał na medal jest oczywisty. Jezeli Biatlon nie umarl to z pewnościa dogorywa... Masz wątpliwości to popatrz na historie i nie mowie tutaj o czasach Tomka Sikory ale nawet o naszych dziewczynach ... Albo Gwizdon czy też Pałka (Guzik) albo Hojnisz miała swoje 5 minut a teraz co ??? Nowakowska jak slusznie zauwazyles 2 przyzwoite wystepy na krzyż ...
Przykład z Kuzmina czy Hermann jest bezsensu... Każdy przygotowuje formę i nie ma nigdy 100% pewności kiedy przyjdzie jej optymalny poziom, w każdej dyscyplinie tak jest i nie ma nigdzie tak ze zawodnik który wygrywa na początku sezonu utrzymuje taki stan az do konca pucharu swiata.
 
Do góry Bottom