>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - terminarz, typy długoterminowe, ogólna dyskusja

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W 2010 roku przegrali o włos z Vancouver, w 2014 z Soczi ale w końcu są - Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 po latach starań zorganizują Koreańczycy. 102 konkurencje w 15 dyscyplinach, w tym kilka z nich po raz pierwszy zostaną rozegrane na Igrzyskach. Są to Big Air, bieg masowy w łyżwiarstwie szybkim, zawody drużynowe w narciarstwie alpejskim i curling par mieszanych.
W tym temacie możemy rozmawiać ogólnie o Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018.
Prawa do transmisji w Europie po raz pierwszy od lat nie kupiła Europejska Unia Nadawców, która zrzesza publiczne telewizje. Przebiło ich Discovery i dzięki temu transmisje z PyeongChang będziemy mogli oglądać przede wszystkim na Eurosporcie. Wg polskiego prawa jednak część transmisji musi być nadawane na ogólnodostępnym kanale i tu wchodzi TVP. Ponad 200 godzin relacji w publicznej telewizji. Szczegóły tutaj.
Kalendarz Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018
(dokładną rozpiskę konkurencji można znaleźć w działach poszczególnych dyscyplin):
▶Oficjalna strona IO:
https://www.pyeongchang2018.com/en/index


Zapraszam do dyskusji, komentowania, wyrażania swoich opinii na temat Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018, a także podawania typów długoterminowych.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Witam jesli chodzi o ofertę długoterminowa to bardzo słabo to wygląda u buków.Jaksą mizerie z której można coś wybrać to chyba tylko unibet.ziemniaki zupełnie nic nie maja
 
C 0

czuczopl

Użytkownik
Ciekawy jest kurs na under 12,5 złotych medali Niemców. Kurs 1.65 a nawet z wielkim optymizmem nie jestem wstanie znaleźć tylu kandydatów do złota u nich. Co sądzicie ?
 
K 99

krecik87

Użytkownik
Osobiście uważam, że powodzenie tego typu zależy od jednej zawodniczki...Laury Dahlmaier. O ile pozostałe konkurencje są w miarę wymierne, w biathlonie ciężko przewidzieć kto wstrzeli i to dosłownie się w formę. Laura może wygrać wszystkie indywidualne konkurencje + sztafetę i zdobędzie 5 złotych medali...należy dodać ok 5-6 złotych medali w sankach/bobslejach/skeletonie.....są kombinatorzy norwescy, Freitag, Rebensburg, para sportowa w łyżwiarstwie figurowym, Pechstain w szybkim, w snowbordzie mogą namieszać, są mezczyzni w baithlonie....Typ ryzykowny. Ja widzę inną ciekawą możliwosc USA over 10,5 złotego. Krótko, szanse: Shiffrin+ Vonn-4-5 złotych, Diggins i dziewczyny w biegach 1 zloty, w Hokeju kobiet final Usa - Kanada pewny - 50/50, bobsleje kobiet, Bergsma w szybkim, Chen, druzyna w figurowym no i......4 do 7 zlotych w narciarstwie dowolnym-snowboardzie gdzie są razem 22 konkurencje. Oczywiscie są to szanse i nie zawsze zawodnicy USA są faworytami (Bergsma, Chen)....od biedy jeszcze short track- zawody druzynowe mezczyn. Moim zdaniem warto. A Wy jakie macie przemyślenia odnośnie zakładów specjalnych. Ps. Im więcej postów i sugestii tym wieksza szansa zarobienia na igrzyskach! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Zastanawiam sie nad typem Japonia-Szwecja kto wyżej w klasyfikacji medalowej jak myślicie warto zagrać na Japończyków?kurs;1,55 jak ktoś sie orientuje w jakiej dyscyplinie murowanymi faworytami do złota mogą być Szwedzi
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Polacy +3,5 medali 2,4 kurs w fortunie, co o tym powiecie? interesuje się głównie skokami, upatruje w drużynie medal niemal pewny, indywidualnie 1-2 w bardzo realnym zasięgu. Coś o panczenach słyszałem, że też jest szansa. Ktoś coś?
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, gdzie można oglądać igrzyska ? Macie jakieś stronki ze streamem na mobile ? TVP ma malo transmisji , a Eurosport Player odpada . Z góry dzięki za odpowiedzi .
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, gdzie można oglądać igrzyska ? Macie jakieś stronki ze streamem na mobile ? TVP ma malo transmisji , a Eurosport Player odpada . Z góry dzięki za odpowiedzi .
Od dziś na cyfrowym polsacie nowe kanały Eurosport 3,4,5 odblokowane wszystkie sportowe Eleveny itp. Na czas igrzysk za darmoszke !!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Witam. Mam pytanie, gdzie można oglądać igrzyska ? Macie jakieś stronki ze streamem na mobile ? TVP ma malo transmisji , a Eurosport Player odpada . Z góry dzięki za odpowiedzi .
Kolega blacky777 w temacie z curlingu podrzucał ten link:
https://www.olympicstreams.me/

Dziś ceremonia otwarcia, a kursów na to, kto zapali znicz nie ma praktycznie nigdzie. Jedyna Fortuna, która wystawiła kilka enigmatycznych propozycji (głupoty typu Chuck Norris odsiewam).
Lubię takie propozycje, więc pogrzebałem, analizowałem i trochę się rozczarowałem, bo wychodzą mi propozycje o dość słabych kursach:
Kto odpali znicz: jedna osoba - obywatel Korei Płd 2,20 Fortuna ✅
Kto odpali znicz: jedna osoba - kobieta 2,00 Fortuna ✅
Pierwsze co się nasuwa to pomysł, by odpaliła para z obu Korei. Symbol zabiegów zjednoczenia, o którym obie strony od lat mówią. Obie jednak mają inny pomysł na połączenie, bo Północ chce wyzwolić Południe poprzez &quot;upadek reżimu z Seulu&quot;. Z kolei gospodarze igrzysk mają trochę inną wizję. Nie wiem, czy ceremonia otwarcia igrzysk to dobry pomysł na manifestacje polityczne, które mogą się skończyć wściekłą reakcją Kim Dzong Una i zakończyć dialog, który nie tak dawno został wznowiony.
Teraz pytanie: sportowiec z jakiej dyscypliny może zapalać znicz? Szybkie zerknięcie w historię i typ na short track. Czemu? Na 45 medali ZIO dla Korei Południowej w historii 37 pochodzi właśnie z tej dyscypliny.
Przejrzałem kto sporo medali zbierał na kolejnych imprezach i miałbym dwa typy:
Wiktor Ahn ale on odpada, bo zmienił obywatelstwo na rosyjskie.
Chun Lee-kyung - dwa złota w Lillehamer (&#39;94), dwa złota i brąz w Nagano (&#39;98). W sumie to short track na igrzyskach zaistniał w 1992 roku w Albertville (w Calgary w 1988 roku był tylko pokazowo) i to były pierwsze zimowe igrzyska, na których Korea Płd. zdobyła medal! Myślę, że dla zimówek w kraju gospodarzy to najcenniejsza dyscyplina i przedstawiciel tej powinien mieć zaszczyt odpalenia znicza. Chun Lee-kyung można traktować jako pierwszą wielką mistrzynię zimowych igrzysk w Korei. Do tego stawiam na kobietę, bo one więcej medali zdobywają niż mężczyźni.
Oczywiście typy wyłącznie rekreacyjne, bo mało jest osób, którym w ostatnich latach udało się trafnie wytypować osobę zapalającą znicz ????
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Może trochę off top, ale myślę, że ogarniętych może to też zainteresować.
Ktoś może coś powiedzieć o współpracy dziennikarzy Polsatu Sport z Eurosportem? Wiem, że jak była Bundesliga to Borek komentował mecze w Eurosporcie. Pindera też komentuje skoki, ale on jest ekspertem Polsatu, a więc jego nie liczę. Jak patrzę jednak na te IO no to widzę, a w zasadzie słyszę już Lepę komentującego panczeny, Wanio komentującego curling czy Włodarczyka komentującego hokej, a to pewnie nie koniec. Nie mają te stacje jakiegoś wspólnego dna? Wie ktoś coś o tym, nie zagłębiając się zbytnio w struktury organizacyjne?
Oczywiście nie mówię, że to źli dziennikarze. Na pewno lepsi niż w TVP. Pytam z ciekawości ???? bo nie wydaje mi się, aby CP ot tak sobie wypożyczał swoich dziennikarzy do konkurencji.
Wszystko jasne, mogłem sprawdzić...lenistwo ;). Dzięki ????
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Mam wrażenie, że Eurosport jest taką Szwajcarią stacji/platform sportowych. NIe stanowią konkurencji dla dużych graczy na rynku a są jedynie uzupełnieniem i częstokroć wchodzą we współpracę czy to z Polsatem, czy z NC+ czy nawet z TVP. Taki Durda(fatalny tak btw.) krąży od lat między NC+ a Eurosportem. Prawami do ekstraklasy też się dzielą już od wielu lat. Tak to przynajmniej ja widzę.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Może trochę off top, ale myślę, że ogarniętych może to też zainteresować.
Ktoś może coś powiedzieć o współpracy dziennikarzy Polsatu Sport z Eurosportem? Wiem, że jak była Bundesliga to Borek komentował mecze w Eurosporcie. Pindera też komentuje skoki, ale on jest ekspertem Polsatu, a więc jego nie liczę. Jak patrzę jednak na te IO no to widzę, a w zasadzie słyszę już Lepę komentującego panczeny, Wanio komentującego curling czy Włodarczyka komentującego hokej, a to pewnie nie koniec. Nie mają te stacje jakiegoś wspólnego dna? Wie ktoś coś o tym, nie zagłębiając się zbytnio w struktury organizacyjne?
Oczywiście nie mówię, że to źli dziennikarze. Na pewno lepsi niż w TVP. Pytam z ciekawości ???? bo nie wydaje mi się, aby CP ot tak sobie wypożyczał swoich dziennikarzy do konkurencji.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-02-09/pjongczang-2018-igrzyska-z-komentatorami-polsatu-sport-10-02/
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Eurosport raczej jest na dobrej stopie ze wszystkimi innymi telewizjami i dzięki temu można u nich usłyszeć choćby Borka, który jest na styl umowy zlecenie u nich czasem z Bundesligą. Podobny przypadek był na MŚ 2014 w Brazylii, kiedy to współkomentatorem w publicznej był Mielcarski. Wtedy Smokowski to tłumaczył, że dał zgodę bo dzięki temu pracownik sie rozwija. I na tej zasadzie to działa.
A o tym, czemu na igrzyskach taki wysyp polsatowskich dziennikarzy w eurosporcie w linku od jozzy22
 
Do góry Bottom