>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Juz dziś rozpoczynają się ME. Na początek spróbuję wytypować strzelców w dzisiejszych spotkaniach.
Norwegia zagra dziś z Francją. W Norwegii główny motor napędowy to Sagosen, Myrhol i Bjoernsen. Dziś idę w stronę Bjoernsena i to, że strzeli powyżej 5.5 bramek w sts kurs 2. Bjoernsen jest pierwszym strzelcem karnych u Norwegów, na swojej pozycji skrzydłowego nie ma żadnego zamiennika. W ostatnim meczu Norwegii z Francją Kristian rzucił 9 bramek. Dlaczego tydzień później miałby nie rzucić przynajmniej 6 bramek?
Bjornsen powyżej 5.5 2 sts ✅✅✅ 6 bramek Kristiana

Drugi mecz jaki biorę pod lupę to mecz Szwecja Islandia. A tutaj strzelec bramek Olafur Gudmundsson powyżej 3.5 bramek po 1.9 w totolotku. Oczywiście główni strzelcy to Sigurdsson i Palmarsson. Jednakże Palmarsson nie strzela kosmicznej ilości bramek. Chyba nie jest jeszcze w odpowiedniej formie po transferze do Barcy. To właśnie Gudmundsson gra na pozycji Palmarssona i to Gudmundsson był głównym strzelcem w ostatnich meczach z Niemcami - 6 i 7 bramek. Oczywiście Palmarsson nie zagra pełnych 60 minut. Z resztą Palmarsson nie musi grać na lewym rozegraniu tylko na środku tak jak jest to w Barcelonie. Patrząc na ostatnie towarzyskie mecze Islandii myślę, że warto to zagrać.
O. Gudmundsson powyżej 3.5 bramek 1.9 totolotek. ✅✅✅ 7 bramek Gudmundssona
Niestety Bjornsen 5 bramek ???? nie trafiony karny a szkoda bo sam skopiowałem
Edit.. na niektórych pisze 5 na niektórych 6..skad brac inforamcje
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Niestety Bjornsen 5 bramek ???? nie trafiony karny a szkoda bo sam skopiowałem
Edit.. na niektórych pisze 5 na niektórych 6..skad brac inforamcje
Bjornsen trafił karnego, którego rzucał. Ten w drugiej połowie wykonywał gracz z numerem 5. Generalnie, gdy rzucił bramkę w 59 pokazało u niego 6/9 bodajże w meczu. 5 z gry, jeden karny. Tak też liczyłem przy oglądaniu i tak podaje oficjalna strona mistrzostw, którą podał kolega wyżej.
5 bramek pokazuje chyba flashscore i pewnie inne takie strony, które korzystają z tych danych. Najlepsze jest to, że taki STS chyba rozlicza na podstawie tych stronek bo Gudmundsonna pokazują 9bramek, a wg. oficjalki zdobył 7.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Tak jak mówiłem, sts rozliczył na minus twierdzą, że zdobył 5. Trzeba wbijać na czat i się kłócić bo na pewno zdobył 6.
 
K 61

kotwica1223

Użytkownik
Napisałem do sts na czat ale dopiero jutro od 9 odpisują, podałem im oficjalna stronę i myśle ze poprawia to, jest jakaś szansa ze to inaczej rozlicza ?
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
No zbytnio wyjścia nie mają. Powinni to rozliczać na podstawie oficjalnycb statystyk. Już pomijam fakt, że dopiero rozliczyli jak już z godzina po meczu jest. Ale nie wiem dlaczego ktoś za to odpowiedzialny nie poszukał głębiej informacji tylko sprawdził sobie na livescorze.
 
K 61

kotwica1223

Użytkownik
Pewnie wytłumaczą ze dobrze rozliczyli i koniec kropka, śmieszne to jest, nic No czekamy do jutra i zobaczymy, trzeba walczyć o kasę ???? ! A typ od kolegi bardzo dobry zarówno pierwszy jak i drugi ????
Edit: Jak pisałem po pierwszej połowie Chorwacji z zapytaniem o Zlatko Horvata to powiedzieli mi ze sugerują się oficjalnym raportem także nie wiem skąd maja ten raport
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Pewnie wytłumaczą ze dobrze rozliczyli i koniec kropka, śmieszne to jest, nic No czekamy do jutra i zobaczymy, trzeba walczyć o kasę ???? ! A typ od kolegi bardzo dobry zarówno pierwszy jak i drugi ????
Edit: Jak pisałem po pierwszej połowie Chorwacji z zapytaniem o Zlatko Horvata to powiedzieli mi ze sugerują się oficjalnym raportem także nie wiem skąd maja ten raport
Oni się sugerują tym, gdzie lepiej im będzie i liczą się, ze sie nie skapnie nikt..raz miałem kopengahe do 30min ze prowadzi..29min karny 29:58 strzelili i co? flashcore i oficjalka ze 31...bet365 wtedy uznał ze 30min..napisałem dałem yt filmik ale OFICJALKA..;)
A co do typów z dziś?
Białoruś Austria spodziewałem się, że Białoruś wygra minimum 3-4 bo Austria ma 3-4 dobrych a reszta tacy zeby byli..no ale 1.5 kurs wszedł
Drugi mecz Szwecja Islandia..I tutaj upatrywałem niespodziankę...ale bałem się zagrać..Islandia znana z waleczności.. skład bardzo równy, doświadczenie z młodością..a Szwedzi mają ekipę ale dla mnie kursy 1.2-1.3 na nich to tragedia ze strony oddsmakerów..no ale ja nie skorzystałem niestety..
Francja Norwegia...tutaj też upatrywałem szansę u Norwegów.. nie ogladałem ale wynik widać ze był wyrównany..Miałem chyba na live remis ale niestety lipa...
Chorwacja Serbia.. tutaj dla mnie zdecydowany faworyt to gospodarz...no Serbowie zmiany..słabe mecze przed...Nenadić sam tam gry nie utrzyma, a Chorwaci zmotywowani tym, że grają u siebie na pewno chcieli zacząć z przytupem..
A to mój kupon z dzisiaj..
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQwNjg4NDEyNTg5NTEwMDq%2BRdD7xQ%2FEhDptnak%3D&amp;amp;preview=hide_code&amp;amp;live=0
Jutro postaram się coś napisac ale nie wiem jak z czasem..seba widać, ze się zna na rzeczy i myśle, że grając z nim będize mozna zarobić na ME ????
 
K 61

kotwica1223

Użytkownik
Napisałem przed chwilą do sts-u i zmienili na kupon wygrany także spoko, warto pisać, jeżeli komuś wczoraj rozliczyli kupon jako przegrany ????
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam kto tam rzuca karne w drużynie Węgier bo myślę dac Juhasz więcej 2.5 , w sloweni myślę dac janca więcej 3.5 oraz w Niemczech Reichmana mniej 3.5
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie, oczekujecie szybkich rozliczeń od buka, a jak podlicza na podstawie livescora to znów afera. Wystarczyło podrzucić im pdfa z raportem z meczu i oczekiwać na kasę. Tak też się przecież stało.
Dziś takich ciekawych meczy jak wczoraj nie ma. Moim zdaniem najbardziej wyrównane spotkanie może okazać się między Macedonią, a Słowenią i wcale tych pierwszych nie skreślam. Objął ich trener Raul Gonzalez, który w poprzednim roku wygrał LM z Vardarem. W Macedonii ujrzymy oczywiście Lazarowa, ale ten zespół ma także innych zawodników którzy grają w wielkich europejskich klubach. Trener z Hiszpanii więc możemy spodziewać się szybkiej gry także ze skrzydłami, które akurat Macedonia ma dobre. Myślę tu przede wszystkim o Goce Georgievskim i Dejanie Manaskowie.
Słowenia bez Gabera, Doleneca. Bombac nie ma szans na grę do czasu zmiany trenera. Największa siła tego zespołu mocno ucierpiała i czy będą potrafili wziąć na barki rozegranie tacy zawodnicy jak Bezjak, Zarabec czy Kavticnik. Szczerze to mam wątpliwości. Ta reprezentacja też jest znana, że bardzo faluje podczas wielkich turniejów. W poprzednim roku brązowy medal podczas MŚ, a wcześniej w ME w Polsce dopiero 14. miejsce. Z resztą w najtrudniejszym turnieju piłki ręcznej nigdy nie błyszczeli.
Sądzę, że dziś Macedonia nie jest na straconej pozycji. Mecz pewnie będzie bardzo szybki i jeśli skuteczność nie będzie dramatyczna spodziewam się sporo bramek.
powyżej 51.5 1,52 Unibet ⛔
Macedonia (+1.5) 1,81 Marathonbet ✅
 
S 135

seba96

Użytkownik
Skoro wczoraj poprawnie udało wytypować się strzelców, dlaczego nie spróbować ponownie?
Pierwszym meczem, który biorę dziś na tapetę to Niemcy-Czarnogóra. Skupię się na drużynie Czarnogóry, a ta wystąpi bez swojej największej gwiazdy Vuko Borozana. Pewnie gdyby był obecny rzucałby w okolicach 10 bramek na mecz. Ktoś go musi zastąpić.Na to miejsce czeka doświadczony już zawodnik ligi francuskiej Vasko Sevaljević mogący grać zarówno na lewej połówce jak i na środku rozegrania. Obok Cavora, który będzie grał na prawej połówce można powiedzieć, że jest to lider tej drużyny, jeśli mamy się go gdzieś dopatrywać. Plusem Sevaljevicia jest oczywiście to, że rzuca jako pierwszy karne. W jedynym towarzyskim meczu Czarnogóra rozegrała mecz z Chorwacją w którym Vasko zdobył 6 bramek. Dlatego też taki,, a nie inny typ.
V. Sevaljević powyżej 4.5 bramek 1.95 Totolotek⛔

Drugi mecz, którym się zainteresowałem to starcie Danii z Węgrami, a dokładniej to drużynie Węgier. W kadrze nie ma już legendy Laszlo Nagy&#39;a. Patrząc na charakterystykę gry Węgier w oczy rzuca się jedno: druga linia. Próżno dopatrywać się okazałej ilości bramek wśród kołowych albo skrzydłowych, którzy to skrzydłowi mogą wydawać się mocno anonimowi. Zatem druga linia i na środku czy to Csaszar czy Lekai, na prawej czy to Balogh czy Bartok. Na lewej stronie nieco osamotniony wydaje się być Richard Bodo,który za zmiennika ma Jamaliego, ale to Bodo gra zdecydowanie więcej, a Jamali wchodzi na krótkie momenty. Bodo, który rzuca bramki nawet z 10-9 metra zawsze w meczu gwarantuje te kilka bramek w meczu. W obu spotkaniach towarzyskich ze Szwecją Bodo rzucił po 5 bramek,w Szeged też wykręca podobne statystyki.
R. Bodo powyzej 3.5 bramek 1.9 Sts⛔
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Czarnogóra 32:19
Czarnogóra (+4,5) 1 połowa 1,62
Czarnogóra +9,5 1,40
Tutaj myślę, że handi jest nieco za wysokie. Przed Mistrzostwami Europy Czarnogóra grała towarzysko z Chorwacją co prawda przegrali ale tylko 22:25 i pokazali tam fajną piłkę ręczną. Czarnogóra to przede wszystkim dobra twarda gra w obronie a w ataku nie za szybka. Ogólnie nie za wysokie wyniki są w meczach Czarnogóry. Niemcy nieco zmieniony skład ale wciąż silny i z wielkimi gwiazdami typu U. Genzheimer czy Groetzka...
Niemcy bronią tytułu mistrza europy ale myślę, że zaczną te mistrzostwa spokojnie.
Macedonia - Słowenia 25:24
Macedonia +2,5 1,55
Tutaj także liczę na walkę, walkę i jeszcze raz walkę. Macedonia to przede wszystkim K. Lazarov ale nie tylko.. Trenerem został Hiszpan R. Gonzalez, który wygrał ligę mistrzów więc na pewno odpowiednio przygotuje Macedończyków na Euro. W mojej opinii Macedonia może być tak zwanym &quot;czarnym koniem&quot; tych Mistrzostw. Słowenia lekko osłabiona brakiem Gabera, Doleneca i od dłuższego czasu bez Zormana, który zrezygnował z gry w kadrze oczywiście jest to dalej zespół bardzo mocny... Czuje podobny scenariusz do meczu wczorajszego Francji z Norwegią, oczywiście nie tyle bramek ale wynik na styku...
Wszystkie typy z eFortuna
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Serbia - Szwecja 1. połowa 1,43 Unibet ✅
Serbia nie miała wiele do powiedzenia w meczu z gospodarzami ME. Nic w tym dziwnego, bo ta reprezentacja przeżywa gorsze momenty i może okazać się, że niebawem nie będzie często oglądana w takich turniejach. W pierwszym meczu sporo pracował Nenadic i Zelenovi ale mimo to nie udało się nawet nawiązać walki z Chorwatami.
Szwedzi przespali pierwszą połowę z Islandią. Mnóstwo strat, pomijanie skrzydeł i brak pomysłu w ataku dało Islandii zapas pięciu goli na drugą połowę. Po przerwie z czasem widzieliśmy całkiem inny zespół grający wiele szybciej i dokładniej. Straty powoli topniały jednak ostatecznie nie udało się dogonić rywala. Wątpię by Szwedzi tym razem zlekceważyli przeciwnika, tym bardziej, że mecz jest o pozostanie w turnieju (raczej ciężko będzie im pokonać gospodarzy). Sądzę, że już od początku usiądą na słabych Serbów by spokojnie doprowadzić zwycięstwo do końca.
Islandia - Chorwacja powyżej 53.5 1,96 Unibet ⛔
Tu krótko. Obie ekipy znane są z bardzo ofensywnego nastawienia. Z Chorwatami będzie grała cała hala kibiców co może robić wrażenie na rywalach. Islandia przez ostatnie lata nie błyszczy w obronie. W meczu ze Szwecją przez drugi czas w bramce dobrze funkcjonował Gustavsson i to dzięki niemu Islandia potrafiła zrobić sobie sporą przewagę. Końcówka tamtego meczu jednak obnażyła słabości obronne zawodników z kraju fiordów. Myślę , że mecz będzie obfitował w wiele bramek.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Francja -3,5 HT @ 1,58 Unibet
Francuzi pomimo problemów w pierwszym spotkaniu zaimponowali mi. W końcówce pokazali jednak doświadczenie bo po karze zrobionej na kontrze przy remisie byłem pewien, ze skonczy sie remisem albo +1 dla Norwegów. Mysle, ze dzisiaj zbombardują Austriaków do przerwy a później będzie zabawa i testowanie. Na razie faworyci wygrywają swoje spotkania zdecydowanie i nie ma sytuacji jak na poprzednich ME gdzie mieliśmy od początku sensacje róznego rodzaju.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Białoruś 33:28
Norwegia powyżej 30,5 1,45 eFortuna
Białoruś już wygrała w tej grupie to co miała wygrać czyli arcyważny mecz z Austrią natomiast Norwegia pokazała się ze świetnej strony w meczu z Francją przegrany mimo wszystko 31:32 ależ to był mecz. Norwegia gra bardzo szybki handball co dla Białorusi na pewno będzie problemem powracać szybko do obrony po stracie czy nawet po strzelonym golu dlatego uważam, że z powodu szybkiej gry Norwegii, słabej obrony Białorusi typ na powyżej 30,5 bramki wydaje się być naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom