>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MEN'S EHF EURO 2018 - CHORWACJA

Status
Zamknięty.
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - Szwecja
Typ: Remis
Kurs: 8,50
Bukmacher: efortuna
Analiza:
W niespodziewanym finale Mistrzostw Europy w piłce ręcznej zmierzą się reprezentacje Hiszpanii i Szwecji. Obie drużyny sprawiły niespodzianki w meczach półfinałowych. Hiszpanie odprawili z kwitkiem Francuzów, przez większość określanych jako faworyt do mistrzowskiego tytułu. Szczypiorniści z Półwyspu Iberyjskiego prowadzili nieomal przez całe spotkanie miało to miejsce dzięki świetnej postawie bramkarzy i obrony. W ostatnim kwadransie wydawało się, że Francuzi złapią kontakt, jednak Hiszpanie przełamali strzelecką niemoc i pewnym krokiem wywalczyli awans. Drugi półfinał miał bardziej wyrównany przebieg, choć to piłkarze ręczni spod znaku Trzech Koron trzymali na dystans ekipę prowadzoną przez Nikolaja Jacobsena. Pod koniec meczu kiedy wydawało się, że Szwedzi prowadząc trzema gola dowiozą korzystny rezultat do końca niemożliwe stało się możliwe. Akcja z końcowych sekund meczu na długo zapadnie w pamięci fanów tej dyscypliny. Świetne podanie do skrzydła lidera Duńczyków Mikkela Hansena otworzyło drogę do bramki przeciwników. Należy wspomnieć, że swój wkład w pyrrusowe zwycięstwo Danii, czyli doprowadzenie do remisu miał chłopiec do wycierania parkietu, który szybko podał piłkę duńskiemu bramkarzowi. Jak już wspomniałem remis dla Danii okazał się złudny, więcej zimnej krwi w dogrywce zachowali Szwedzi. Przed nami wielki finał. Kto sięgnie po złoty medal? Czy będzie to ekipa z północy czy południa Europy? Bukmacherzy więcej szans dają Hiszpanom, którzy to ostatnio mają patent na Szwedów. Ja jednak uderzam w najwyższy kurs, czyli stawiam na remis. Spodziewam się że wielki finał będzie miał wyrównany przebieg i myślę, że warto za parę groszy postawić na kompromis. Do tej pory w historii obie drużyny grały ze sobą szesnaście razy i ani razu nie było remisu w końcu może będzie ten pierwszy raz.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dziś na szybko bo niestety ale po imprezie rodzinnej jestem i głowa nie pozwala długo patrzeć na telelfon ????
Hiszpania - Szwecja
Sole Over 3,5 bramki @1,65 niestety sts ✅✅✅ ( z samych karnych powinien rzucić 2,3 bramki albo nawet pokryć linie bo widzieliśmy ile karnych miała Dania a ciężko im będzie upilnowac Aguinagalde na kole)
Aguinagalde Over 2,5 bramki @1,97 niestety sts .. ⛔⛔
Główny bet na plus, niestety drugi minus ale bilans ✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom