>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w marcu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.​
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.​
 
L 11

leszasty

Użytkownik
Milwaukee Bucks @ Toronto Raptors - under 216.5 , kurs 1.75 ⛔⛔⛔ totolotek
Raptors mieli najlepszą defensywę w grudniu, a Bucks ostatnio grają underowo.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Toronto Raptors - Mllwaukee Bucks ✅
Typ: over 216
Kurs: 1,90
Bukmacher Intertops.eu
Po nieudanych overach gdzie brakowało czasami dosłownie 1 pkt kolejna próba ????
Każda seria kiedyś się kończy i dziś liczę że u mnie się zakończy i w końcu over wpadnie.
Drużyny wdzięczne, często w meczach pada dużo pkt, Toronto co prawda ma dobrą obronę fakt ale często i tak pozwalają rywalą rzucać dużo punktów więc myślę że i dziś tak będzie. Zwłaszcza że Bucks to nie jest słaba ekipa. W sumie i tak małe znaczenie ma czy słaba czy nie w ostatnich kolejkach NBA...
Bucks w ostatnich 14 meczach tylko dwa razy zeszli poniżej 200pkt na mecz zazwyczaj było sporo więcej. I do tego te 2 mecze to 2 ostatnie mecze co tylko potwierdza to że czas wrócić do poprzedniego punktowania ;p
Toronto też wysoko, czasami nawet bardzo punktuję. H2H co prawda nie zachęca do takiego overa (w 2017 roku między tymi drużynami chyba ani razu nie padł over przy takiej linii 216) Może to być i argument przeciw typowi jak i za (zakończenie serii underowej h2h)
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Nie mam pomysłu na dzisiejszy wieczór.
Chicago - Portland - Lillard GTD - pewnie zagra, Byki mocne u siebie ostatnio, ale Portland Byki wybitnie gnoi na 16 meczy wygrało 12 ... i co tu zrobić o_O.
Brooklyn - Orlando - jak wypadnie orzeł to Brooklyn a jak reszka to Orlando - nie do oszacowania...
Toronto - Milwaukee - linia 215 wydaje się za wysoka, w poprzednich meczach rzadko kiedy tyle rzucali, no ale właśnie jak ktoś pisał wyżej każda seria się kiedyś kończy i dziwne przeczucie mam, że dzisiaj nawrzucają sporo, ale argumentów do tego żadnych ...
Minnesota - Lakers -pewnie Minnesota, ale po takim kursie ...
Wiem, że nic nie wiem. ????
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Nie mam pomysłu na dzisiejszy wieczór.
Chicago - Portland - Lillard GTD - pewnie zagra, Byki mocne u siebie ostatnio, ale Portland Byki wybitnie gnoi na 16 meczy wygrało 12 ... i co tu zrobić o_O.
Brooklyn - Orlando - jak wypadnie orzeł to Brooklyn a jak reszka to Orlando - nie do oszacowania...
Toronto - Milwaukee - linia 215 wydaje się za wysoka, w poprzednich meczach rzadko kiedy tyle rzucali, no ale właśnie jak ktoś pisał wyżej każda seria się kiedyś kończy i dziwne przeczucie mam, że dzisiaj nawrzucają sporo, ale argumentów do tego żadnych ...
Minnesota - Lakers -pewnie Minnesota, ale po takim kursie ...
Wiem, że nic nie wiem. ????
no dziś słaba noc do grania ;) chyba dla samej tylko zasady puszczę coś na Bucks bo kurs dobry, a według mnie w tym meczu mimo teoretycznie przewagi Raptors, zwłaszcza pod koszem, to skończyć może się różnie, także za drobne coś tam pyknę ale nic więcej
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Toronto Raptors - Mllwaukee Bucks ✅
Typ: Raptorss -2.5
Kurs: 1,48
Bukmacher: e-fortuna
Raptors najlepsza obrona w Grudniu, u siebie wygrywają wszystko jak leci, h2h mocno w stronę gospodarzy, gają na własnej hali. Handi nie za wysokie po dobrym kursie. Typ z rodziny &quot; pewniaczek &quot; ;) Polecam i pozdrawiam ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hmm ja na dzisiaj polecam typy z meczu Chicago:
Chicago Bulls vs Portland Trail Blazers
Typ: Chicago -2,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibet

Chicago jest w gazie i trzeba na nich stawiać. Oglądam ich wszystkie mecze i widzę jakie postępy zrobili i jak fajnie to wygląda na parkiecie. Mają 7 zwycięstw z rzędu u siebie i są w United Center niepokonani od 10 grudnia. Wiadomo grają back to back ale to nie ma znaczenia. Ich gra polega na szybkim przenoszeniu się z obrony do ataku, rzucaniu wielu trójek, dużej ruchliwości i wymienności pozycji. Drużyna z Portland ostatnio gra w kratkę, a dalej nie wiadomo co z Lillardem bo jest Questionable (źródło rotoworld) Moim zdaniem byki powinny od poczatku przejąć kontrolę nad mecze i po ostatnim kiepski występie za 3 pkt, teraz powinni odpalić trójeczkę i zamęczyć Blazers.

Punkty, zbiórki i asysty według gracza – wliczając dogrywkę
Typ: McCollum ponad 26 kurs:1,7 (przed chwilą spadł akurat obstawiłem po kursie 1,85)
✅ ✅ ✅
No cóż dalej nie wiadomo co z Lillardem, ja założyłem że nie zagra jednak. Tutaj jest duża szansa na pokrycie bo ostatnio CJ zawiódł w meczu z Atlantą. Teraz powinien ich pociągnąć w tym meczu bo to strzelec jest, a reszta bez Lillarda to zadaniowcy. Ma świetny jump shoot, trójka też niezła i dobrze dostaje się pod kosz. Myślę, że spokojnie może rzucić ponad 20 pkt do tego dodać kilka zbiórek i asyst.
 
L 44

luksus777

Użytkownik
To ja dzisiaj spróbuję tak:
Chicago -2.5 @ 2.06 ⛔
Orlando - @2.10 ⛔
Lakers za drobne - @5.20 ⛔
Toronto -3,5 @1.52 ✅
Nie piszę żadnej analizy, idę na czuja. Wczoraj weszło 3/5 po kursie ponad 3 każdy, to może i dzisiaj coś wpadnie, także proszę się nie sugerować ???? .
Chicago dalej nie umie grać z Portland, ale byli już blisko ????. No nic, na szczęście większa stawka poszła na Toronto. Orlando też było blisko ???? .
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj zakończyłem rok fajnym plusikiem i mam nadzieję, żę Nowy Rok rozpocznę tak samo ????
Dubel:
Brooklyn Nets - Orlando Magic
typ: zwycięstwo Brooklyn Nets ✅✅
kurs: 1.70 (sts)
Spotkanie dwóch przeciętnych ekip, ale dzisiaj jestem za Brooklynem, ostatnie ich dwa mecze z Miami i Bostonem pokazały, że coś jednak potrafią, szczególnie spodobało mi się to w ich meczu z Celtics, że podejmowali dużo prób (aż 95), gdyby troszkę nie zawiodła skuteczność to widzielibyśmy ich kolejną wygraną. Tej nocy grają z Orlando i uważam, że jeśli ograniczą poczynania Gordona - na co ich stać, to powinni ten mecz wygrać. Dodatkowo warto spojrzeć jak Magic radzą sobie na wyjazdach, a ich wyjazdowy bilans nie powala - na 20 spotkań na obcych parkietach tylko 5 razy wygrywali. Według mnie Brooklyn nie należy do łatwego terenu i dzisiaj górą bedą Nets.
Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
typ: poniżej 220,5 pkt. w meczu ⛔⛔
kurs: 1.45 (sts)
Do twierdzy w Toronto zawita ekipa &quot;Kozłów&quot;, która nie rzuca nie wiadomo jak dużo punktów a tej nocy mierzyć się bedą z najlepszą defensywą w ubiegłym miesiącu, ostatnie 4 domowe spotkania ekipy Torotno były dość mocno underowe i uważam, że z Milwaukee będzie podobnie. Raptors u siebie są piekielnie mocni - tylko jedna porażka na 14 spotkań, dlaczego nie gram na ich zwycięstwo (podobny kurs)? bo ostatnie dni pokazują że nawet najdłuższe serie się kiedyś kończą, mam nadzieję jednak, że tak się nie stanie i Toronto zwycięży po raz kolejny, ale uważam że bezpieczniej będzie zagrać na under.
łączny kurs: 2.47 ⛔
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Nie uważacie, że linia Phoenix - Atlanta jest za wysoka? Ja wiem, że potrafią rzucić dużo, ale statystyki mówią co innego... na 36 meczy między sobą, tylko 3 razy przekroczyli 218 pkt.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies
Typ: Clippers i ponad 206,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet

Dobra dzisiaj idziemy dalej na ryzyku i tutaj widzę duże szansę na trafienie (chociaż to NBA) Wczoraj tylko CJ McCullum wypełnił linie bo Chicago nie dało rady w końcówce, chociaż cały mecz prowadzili. No nic dzisiaj idę w stronę Clippers, którzy (chociaż ich nie lubię) leją każdego aż miło. Ich ostatnie mecze to 5 zwycięstw na 6 spotkań. Rzucają dużo, z ostatnich 5 meczy tylko raz nie było over 206,5 w meczu z Charlotte wygranym u siebie 106:98 (zabrakło 1 pkt żeby po kursie 3,5 pokryć zakład ???? ) A tak to wygrywają i to zdecydowanie z LAL 106:121 z Sacramento 122:96 z Houston 118:128 i w bezpośrednim meczu rozgrywanym niedawno przegrali z Memphis na wyjeździe 115:112. Teraz pora na rewanż. W Clippersach praktycznie wszyscy zdrowi, oprócz tych co sa out of season (Beverly) Gallinari pewnie nie zagra, a Rivers jest Questionable (źródło rotoworld) Ogólnie liczę tutaj na wysoki wynik, bo Memphis ostatnio też się rozstrzelali. Ich ostatnie mecze to pokazują . Pokonali Sacramento na wyjeździe 96:114, przegrali po szalonym meczu z GSW 141:128, wygrali z LAL na wyjeździe 99:109, tylko raz w ostatnich 5 meczach nie było over 206,6, z Phoenix przegrana na wyjeździe 99:97. No i wygrana z Clippers 115:112. Te drużyny powinny grać już w tym sezonie bez kompleksów, właściwie to Clippersy jeszcze mogą się włączyć do walki o PO, zależy czy znowu ich skład się nie posypie. Memphis pobrali jakichś ogórków z niższych lig, próbują ratować sezon i szukać pozytywów. Ostatnio nieznani zawodnicy tam dają kopa tej drużynie. Widać że im zależy i zaczyna wpadać. Liczę na wysoki wynik i zwycięstwo gospodarzy. Ewentualnie można w tym meczu stawiać over 210 myślę, że jest na to szansa.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies
Typ: Clippers i ponad 206,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet

Dobra dzisiaj idziemy dalej na ryzyku i tutaj widzę duże szansę na trafienie (chociaż to NBA) Wczoraj tylko CJ McCullum wypełnił linie bo Chicago nie dało rady w końcówce, chociaż cały mecz prowadzili. No nic dzisiaj idę w stronę Clippers, którzy (chociaż ich nie lubię) leją każdego aż miło. Ich ostatnie mecze to 5 zwycięstw na 6 spotkań. Rzucają dużo, z ostatnich 5 meczy tylko raz nie było over 206,5 w meczu z Charlotte wygranym u siebie 106:98 (zabrakło 1 pkt żeby po kursie 3,5 pokryć zakład ???? ) A tak to wygrywają i to zdecydowanie z LAL 106:121 z Sacramento 122:96 z Houston 118:128 i w bezpośrednim meczu rozgrywanym niedawno przegrali z Memphis na wyjeździe 115:112. Teraz pora na rewanż. W Clippersach praktycznie wszyscy zdrowi, oprócz tych co sa out of season (Beverly) Gallinari pewnie nie zagra, a Rivers jest Questionable (źródło rotoworld) Ogólnie liczę tutaj na wysoki wynik, bo Memphis ostatnio też się rozstrzelali. Ich ostatnie mecze to pokazują . Pokonali Sacramento na wyjeździe 96:114, przegrali po szalonym meczu z GSW 141:128, wygrali z LAL na wyjeździe 99:109, tylko raz w ostatnich 5 meczach nie było over 206,6, z Phoenix przegrana na wyjeździe 99:97. No i wygrana z Clippers 115:112. Te drużyny powinny grać już w tym sezonie bez kompleksów, właściwie to Clippersy jeszcze mogą się włączyć do walki o PO, zależy czy znowu ich skład się nie posypie. Memphis pobrali jakichś ogórków z niższych lig, próbują ratować sezon i szukać pozytywów. Ostatnio nieznani zawodnicy tam dają kopa tej drużynie. Widać że im zależy i zaczyna wpadać. Liczę na wysoki wynik i zwycięstwo gospodarzy. Ewentualnie można w tym meczu stawiać over 210 myślę, że jest na to szansa.
też mi ten typ wpadł w oko, dodatkowo podoba mi się over na ilość asyst Teodosica (6,5) ⛔⛔⛔, pod nieobecność Beverleya i Riversa(najprawdopodobniej, bo jest Questionable) ktoś musi rozdawać piły tam, a Milos ma smykałkę do tego więc powinien pokryć, z drugiego dziś ciekawego meczu do typowania Cavs-Portland też można znaleźć coś ciekawego, tu z kolei zdarzenie Zdobędzie więcej punktów: Nurkić/Wade brałbym tego pierwszego ✅✅✅, Wade nie jest już żadną pierwszoplanową postacią a center Portland będzie w tym meczu napewno jedną z kluczowych postaci po Lillardzie i McCollumie, wiadomo że Cavs potęgą podkoszową nie są, a Questionable jest Love więc tymbardziej będzie miał Nurkić więcej luzu. Under 9,5 asyst Lebrona ✅✅✅ też wydaje się być prawdopodobny, wraca do składu Isiah Thomas więc LBJ powinien dużo mniej rozgrywać piłki w tym meczu, co zazwyczaj robił pod jego nieobecność.
Powodzonka;)
FORUM TYPERÓW NBA
https://www.facebook.com/groups/880537978793916/
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dubel:
Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
typ: Los Angeles Clippers handicap -3,5 ✅✅
kurs: 1.65 (sts)
+
Sacramento Kings - Charlotte Hornets
typ: zwycięstwo Charlotte Hornets ✅✅
kurs: 1.55 (sts)
łączny kurs: 2.56 ✅✅
Co do pierwszego spotkania z dubla - Clippersi w ostatnich 6 meczach tylko raz schodzili pokonani i było to 24 grudnia na hali w... Memphis. Tej nocy uważam, że ekipa z Los Angeles sprosta przeciwnikom i się zrewanżują za ich wcześniejsze spotkanie (przegrana 115-112), różnicę moim zdaniem zrobi lider zespołu B.Griffin, który wrócił po dłuższej przerwie i w ostatnich meczach pokazuje się z dobrej strony a do tego w formie jest także L.Williams. Na ten moment niewiadomy jest występ A.Riversa ale myślę, że nawet jeśli nie zagra to Clippers sobie bez niego poradzą tak jak miało to miejsce w ich ostatnim meczu z Charlotte. Dla drużyny z Memphis będzie to 5 spotkanie z rzędu na wyjeździe i według mnie to musi się odbić na ich dyspozycji w tym meczu, dodatkowo gdy zobaczymy na ogólny bilans wyjazdowy Grizzlies (tylko 5 zwycięstw i aż 13 porażek) to nie widzę tu dla nich żadnych szans.
Jeśli chodzi o drugie spotkanie - pomimo tego że Charlotte mają bardzo słaby bilans wyjazdowy to dzisiaj stawiam na nich, w tym zespole jest potencjał kilka dni temu potrafili pokonać Golden State (i to na ich hali) równie dobrze walczyli z Los Angeles Clippers a tej nocy ich przeciwnikiem będzie Sacramento, więc skoro dali radę mistrzom NBA i podjeli walke z mocną w ostatnim czasie drużyną Clippers to dlaczego by nie mieli dzisiaj sobie poradzić z przeciętną drużyną Sacramento Kings? - tym bardziej, że w drużynie &quot;Szerszeni&quot; nie ma żadnych osłabień a w dobrej dyspozycji jest K.Walker no i D.Howard też potrafi o sobie przypomnieć (29 pkt. z Golden State).
Solo:
Phoenix Suns - Atlanta Hawks
typ: D.Booker powyżej 26,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.80
Do składu Phoenix Suns po kontuzji wrócił ich młody szaleniec Devin Booker - pauzował aż 9 spotkań ale nie dawno powrócił i to w dobrym stylu, zagrał już 3 spotkania w których zdobywał kolejno: 32, 26 i znów 32 pkt. Tej nocy Phoenix będzie się mierzyć z Atlanta, która ma jedną z najgorszych obron w lidze a jeśli weźmiemy pod uwagę też fakt, że gospodarze tego spotkania grają w bardzo szybkim tempie (3 miejsce pod tym względem w lidze) to widzę tutaj dużo szans dla Devina, które powinien wykorzystać no bo kto w składzie Atlanty miałby go zatrzymać? Ja nikogo takiego tam nie widzę i stawiam że ta linia zostanie przez niego spokojnie przekroczona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie skąd taki wysoki kurs na NY Knicks ? SaS mocna drużyna ale w ostatnim meczu zagrali taką padakę że hoho. Liczę na drugi taki kiepski mecz z ich strony, a NYK to nie takie leszcze żeby nie wygrali tego ;-)
 
macready 56

macready

Użytkownik
New York Knicks - San Antonio Spurs⛔
Typ: Over 201,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Intertops.eu
Na dziś ten over wygląda fajnie. Linia dość nisko wg mnie. SAS faworyt ale nie bardzo wyraźny więc mecz może być zacięty i z obu stron punkty wpadną zapewne. Ostatni mecz SAS mocno underowy więc teraz dla odmiany i odwórcenia serii może paść over. Uważam że bardzo nie przekroczą linii ale gdyby ona była wyższa np 203 to myślę też by była warta pobrania a co dopiero taka.
 
L 11

leszasty

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs Portland Trail Blazers ✅✅
- Cavs over 108.5
- kurs 1.65 totolotek
U siebie Cavs mają średnią 113.3 punktów na mecz, nie przegrali w Cleveland od 12 spotkań z rzędu. Portland gra b2b po dogrywce, a Cavs mieli dwa dni przerwy. Wraca Isaiah Thomas,który nie będzie grał dużo,ale na pewno dostanie swoje minuty.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Ale końcówka w Phoenix, Booker znów bohaterem i w lepszej ekipie zapewne byłby kandydatem na All Stara. Ale co zrobił w końcówce Schroeder to jakaś komedia. 6 sekund do końca i Niemiec biegnie przez całe boisko, mija Bookera i ma czystą pozycję i zamiast rzucać za 3 kiedy przegrywają 3 punktami, robi wjazd na kosz i zostaje poniżej 1 sekundy. Czy Niemiec jest aż takim kretynem (choć wydaje mi się, że nie należy do najbystrzejszych koszykarzy) czy Atlanta już tak cynicznie oddaje mecze, żeby tylko zająć jak najniższe miejsce? Może jedno i drugie, ale jedno jest pewne. Bez dobrego naboru w przyszłych draftach w Atlancie playoffów nie będzie przez dobrych kilka lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom