>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

24/25 Kolejka Championship [29.12 - 2.01.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
24/25 kolejka Championship

Kursy od: BaH
Za niedługo przywitamy nowy rok, ale czeka nas ostre granie na zapleczu Premier League. Liczę, że wspólnymi siłami znajdziemy ciekawe dla nas wszystkich Typy, gdzie uda nam się ograć buka i przygarnąć trochę hajsu na koniec starego roku i początek nowego.
Zapraszam wszystkich do dyskusji.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Bristol City - Wolves
W sobotę na zapleczu PL czeka nas mecz na szczycie. Zmierzą się dwie pierwsze i według mnie dwie najlepiej grające drużyny Championship. Na półmetku lepiej wyglądają Wilki, mają nad przeciwnikiem 8 punktów przewagi to dużo i mało bo liga ta podobnie jak PL jest bardzo nieprzewidywalna. Bristol sprawiło ostatnio niespodziankę pokonując w Pucharze Ligi Czerwone Diabły, grając z wielkim zaangażowaniem i zdobywając zwycięską bramkę w końcówce. Powrót do Ligi to remis na wyjeździe z QPR i wygrana w domu z Reading. Oba zespoły notują niezłą serię spotkań bez porażki, Bristol 7 a Wolverhampton 10. Wilki ostatnio remis na trudnym terenie w Millwall i minimalna wygrana z Ipswich. W ostatnich starciach między tymi zespołami 2 razy górą był Bristol, 2 razy zwycięstwo odnosiły Wilki i raz był remis. Uważam że oba zespoły prezentują podobną jakość a oglądając mecz Bristol w Pucharze byłem pod wrażeniem tego jak &quot;gryźli trawę&quot;. Ze względu że spotkanie rozgrywane będzie na Ashton Gate przewagę mają podopieczni Lee Johnsona. Moim zdaniem Bristol nie przegra tego spotkania. Gram Bristol z podpórką.
Bristol albo remis########## 1.52 fortuna
⛔nie wiele zabrakło bramka na 2-1 w 94&#39;⛔
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Milwall-QPR zakład na kartki over 4,5 1,80 etoto totalna porazka tylko 2 kartki:/
Derby Londynu w Championship,obie drużyny maja tyle samo punktów, bliżej im do walki o utrzymanie niż o awans, a do tego derby to zawsze większa motywacja do walki,także myślę ze może być parę kartek i linia zostanie pokryta
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
po wczorajszym niepowodzeniu dalej atakuje kartki w Championship, tym razem mecz na szczycie:
Bristol-Wolves over 4,5 kartki 2,00 etoto tym razem na plus,2 czerwone kartki ulatwily sprawe
Goscie maja przewagę 8 punktów także to gospodarzom powinno zalezec na wygranej,myślę że podejmą walkę i to dosłownie ???? kurs warty ryzyka
 
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Birmingham - Leeds 2 druzyna zdobedzie bramek +1,5 2,41
Witam. Osobiscie zagralem dzisiaj grubiej ten typ z uwagi na fakt, ze Leeds ostatnio na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze (3win z rzedu) oraz na fatalna dyspozycje gospodarzy.
Tak wiem, ze istnieje cos takiego jak przelamanie, ale osobiscie nie wierze w to w tym przypadku, chodz pewniejszy i bardziej oplacalny w tym przypadku jest wlasnie over 1,5goal Leeds niz czysty WIN. Dla mnie 2,41 to na prawde bardzo dobru kursik.
@edit. zapomnialem dodac buka, wybaczcie, eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Cześć wszystkim
Kolejka iście ciężka do typowania widzę mase remisow a jednocześnie przewiduje kilka niespodzianek . W meczu Terrierkow z Burnley idę w czysty remis, Burnley kadrowo zmniejsza się filar Tarkowski poza gra, Huddersfield gra u siebie i uważam że nie da pola gry. Liczę na remis
Huddersfield - Burnley X @3.00

Niespodzianka kolejki będzie Swansea idę w czystą dwójkę po naprawdę wysokim kursie , nowa miotła na ławce wiadomo zazwyczaj jak się to kończy. A Watford kadrowo jest rozbity.
Watford - Swansea 2 @5.60
Newcastle -Brighton co do tego spotkania nie mam najmniejszych złudzeń że Sroki to spotkanie wygrają, końcówka z City w ich wykonaniu mogła się podobać brakło szczęścia niestety.
Newcastle - Brighton 1 @2.08
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leeds - Nottingham
Typ: Leeds
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze znajdują się w wysokiej formie. Na 5 ostatnich pojedynków 4 z nich kończyły się zwycięstwem drużyny Leeds. Na własnym boisku zespół jest niepokonany od 4 ostatnich meczy. Bez problemów kadrowych na to spotkanie.
Trener drużyny Nottingham tj. Warburton został zwolniony po tym jak jego drużyna wygrała zaledwie jedno spotkanie w ostatnich 7 kolejkach. W dzisiejszym meczu zespół będzie prowadzony przez trenera pionu juniorskiego.
Podsumowując liczę na wykorzystanie atutu własnego boiska oraz kłopotów w sztabie trenerskim przeciwnika przez drużynę Leeds United.
0:0 FT.
⛔
 
C 247

corner91

Użytkownik
Derby County - Sheffield Utd
Derby County Won
@ 2.20
forBet
Kursy rosną na zwycjęstwo Derby County z tego powodu iż mają niekorzystny bilans bezpośrednich spotkań z Sheffield jednak na ten moment gra Gospodarzy jest optymistyczna aby się przełamać z tym rywalem. Do tego dochodzą problemy kadrowe ze strony Shieffeld a ich wyniki nie są powalające i sami kibice zastanawiają się czy ich drużyna jest w stanie utrzymać się w top six. Spoglądając na dotychczasowe osiągnięcia obu drużyn oraz sklady kadrowe stawiam na zwycjęstwo Derby, które się świetnie spisuje i zajmuje drugie miejsce w Championship.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
1)
Kurs na zwycięstwo gospodarzy w meczu Wolves z ekipą Brentford wynosi ok. @1.72✅. Są to liderzy ligi. Goście z kolei zajmują dziesiąte miejsce w lidze z bilansem wyjazdowych spotkań 4-3-5. Z tego co widzę, to żadnych istotnych osłabień nie ma zarówno w drużynie jednych jak i drugich. Ostatnie spotkanie oby dwie ekipy rozgrywały w sobotę. Ostatnie 3 mecze bezpośrednie Wilków z Brentfordem to dwie wygrane tych pierwszych i remis.
Jak myślicie, warto grać na Wolves?
2)
Dlaczego kurs na wygraną Fulham w meczu z Ipswich wynosi jedynie @1.57? Oby dwie ekipy grają szóstego stycznia domowy mecz w ramach Pucharu Anglii z tym, że to Ipswich wydaje się mieć łatwiejszego rywala (Sheffield Utd) niż Fulham (Southampton). W lidze drużyny te ze sobą sąsiadują mając po 36 punktów. H2H również nie wskazuje ekipy Fulham jako faworytów. x2 jest po @2.40⛔ zatem czyż nie jest ono ciekawą opcją do grania?
...chociaż tutaj nie jestem do końca przekonany. Podobno goście mają problem z drobnymi urazami i finalny skład nie jest do końca znany.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Uważałbym na dzisiejsze spotkania w Championship szczególnie śmierdzi mi Wolverhampton mają sporą przewagę nad drugim Bristol ostatnio pokonali ich w bezpośrednim starciu. W sobotę graja w FACup ze Swansea i będą się oszczędzać według mnie chociaż składy które się pojawiły pokazują że gra podstawowy skład, pewnie zejdą w trakcie. Dziś graja z Brentford które ostatnio jest w niezłej formie, na zwycięstwo Wilków bym nie grał. Lepiej uderzyć w Pszczoły z podpórką
Brentford albo remis @@@2.09#### fortuna
Szacun do Wilków że nie odpuszczają, zobaczymy jak puchar 3-0 ⛔
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Kilka dni temu nowym menagerem Nottingham Forest został Aitor Karanka, były trener Middlesbrough. Biorąc pod uwagę ultradefensywną taktykę stosowaną przez Karankę, Forest powinien być dobrym kandydatem do grania underów w drugiej połowie sezonu.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Takie dwie propozycje mi wpadły w oko. Nie śledzę tej ligi także mała stawka wchodzi w grę.
Birmingham vs Derby - 2 - @2.25✅ - na korzyść gości przemawia H2H (w pięciu bezpośrednich meczach w Birmingham goście dwukrotnie wygrali a trzykrotnie padł remis), pozycja w tabeli ekipy Derby (2. miejsce) oraz wyjazdowa forma tejże drużyny (5-4-1).
Barnsley vs Wolves - 2 - @1.68⛔ - 19. drużyna ligi podejmuje lidera, który na wyjazdach wygrał w tym sezonie 9/13 spotkań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom