>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wirtualne sporty

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Witam!
Nie wiem od kiedy jest taka możliwość na stronce ale ja zobaczyłem to dopiero dziś.
Mianowicie chodzi mi o gre w wirtualne sporty.Gracie w to?
Widze,że STS daje kosza,nożną i tenis.
Jest jakaś możliwość lub sposób na zarobek w tym temacie?Czym się kierować obstawiając?
Z góry dzięki za wszelkie sugestie w temacie
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Witam!
Nie wiem od kiedy jest taka możliwość na stronce ale ja zobaczyłem to dopiero dziś.
Mianowicie chodzi mi o gre w wirtualne sporty.Gracie w to?
Widze,że STS daje kosza,nożną i tenis.
Jest jakaś możliwość lub sposób na zarobek w tym temacie?Czym się kierować obstawiając?
Z góry dzięki za wszelkie sugestie w temacie
Testowałem, nie warto. Są tam niby statystyki, ale to jest 50/50 w teorii. Do tego nigdy nie wiadomo czy nie manipulują wynikami, tzn. czy wszystkim pokazuje się ten sam wynik, mają tą samą ofertę itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
To jest taki &#39;sport&#39; dla hazardzistów czystej krwi, którzy muszą mieć emocje bo coś właśnie postawili. Steruje tym komputer i teoretycznie losuje wynik zdarzenia. Teoretycznie, bo całkiem możliwe jest, że wynik zostanie tak &#39;wylosowany&#39;, by zmaksymalizować zyski bukmachera na danym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
To jest taki &#39;sport&#39; dla hazardzistów czystej krwi, którzy muszą mieć emocje bo coś właśnie postawili. Steruje tym komputer i teoretycznie losuje wynik zdarzenia. Teoretycznie, bo całkiem możliwe jest, że wynik zostanie tak &#39;wylosowany&#39;, by zmaksymalizować zyski bukmachera na danym meczu.
Też mam takie odczucie, że wynik może być &quot;dobierany&quot; ze zdarzeń najmniej obstawionych. Nie słyszałem o instytucji , która licencjonowałaby tego typu oprogramowanie, a co za tym idzie może być napisane, nie losowo, a pod konkretne założenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bobair 48

bobair

Użytkownik
Nie twierdzę, że nie manipulują ale nie chce mi się wierzyć żeby robili takie wałki, że np. pięciu grającym to samo zdarzenie gościom ustawiają inne wyniki. Przecież to jest łatwe do sprawdzenia. Bardziej skłaniam się do tego, że mogą mieć oprogramowanie, które zbiera wyniki na dane zdarzenie i określa jaki wynik ma paść aby sts wyszedł na swoje. Przy tych ich niby problemach ze stronką to jest łatwe do robienia.
 
Do góry Bottom