>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typer- Pasja czy zawód?

bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Witam. Swoją przygodę z bukmacherką rozpocząłem chwilę przed datą, która widnieje jako pierwsza moja rejestracja na forum. Zaczynałem od tasiemek po 2 zł, sukcesywnie zwiększając stawki oraz dogłębniej analizując typ przed jego zagraniem. Gram głównie piłkę nożną, gdyż tylko na niej się jako tako znam. W swoim temacie zamierzam podawać zarówno typy przedmeczowe, jak i live. Zapraszam do wspólnej zabawy!
Typy będą widniały bez stawkowania. Suche propozycje, kolorami odpowiednio czerwonym-przegrane i zielonym- wygrane.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Na razie niestety -2j. Jutro The Boxing Day, spróbujemy przedmeczowo coś pograć. Zły początek mam nadzieję nie zniechęci Was do grania ze mną. Pozdrawiam i do jutra!
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
#3
Tottenham-Southampton + 9,5 RR
Chelsea- Brighton 1/+1,5

Manchester United- Burnley 1/+1,5
Lazio-Fiorentina BTTS

AKO 4,1 Forbet
Stawka: 2j
Stan: -2j
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Bukmacher (ang. Bookmaker, od book – zakład i make – robić) – osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed zawodami wielu dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, hokej, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, tenis stołowy, boks, szachy, skoki narciarskie, wyścigi samochodowe, kolarstwo, wyścigi konne, biegi, snooker, baseball, itd. lub w ich trakcie. Są przyjmowane również zakłady dotyczące wydarzeń społeczno-politycznych (np. wyników wyborów, referendum) - tyle wikipedia. W tytule swojego wątku miałeś na myśli siebie?
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Bukmacher (ang. Bookmaker, od book – zakład i make – robić) – osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed zawodami wielu dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, hokej, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, tenis stołowy, boks, szachy, skoki narciarskie, wyścigi samochodowe, kolarstwo, wyścigi konne, biegi, snooker, baseball, itd. lub w ich trakcie. Są przyjmowane również zakłady dotyczące wydarzeń społeczno-politycznych (np. wyników wyborów, referendum) - tyle wikipedia. W tytule swojego wątku miałeś na myśli siebie?
Nie, chodziło mi raczej o samą zabawę z bukmacherką. Niektórzy biorą ją na poważnie i z niej się utrzymują, a inni po prostu z nudów lub często chyba z nadmiaru pieniędzy puszczają taśmy z milionowym AKO. Pomysł na nazwę narodził się kiedyś pod wpływem chwili ????
[doublepost=1514370200,1514369523]
Kitchee (R)-Eastern (R) +1,5 HT
1,72 Fortuna
Kitchee (R)-Eastern (R) +1,5 HT
1,72 Fortuna
LIVE
Kitchee (R) - Eastern (R) +1,5 HT
1,72 Fortuna
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Kupony AKO wychodzą troszkę lepiej od singli jak widać. Zapraszam więc dalej do wspólnej zabawy. Już jutro kolejne typy ????
 
Do góry Bottom