>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zaczynać czy nie - Piłkarz

D 559

dobryx

Użytkownik
Witam Wszystkich
Mam taki mały problem.Otóż mam 20 lat i chciałbym grać zawodowo w piłkę . Mam marzenia aby zostać prawdziwym piłkarzem, obecnie pracuje fizycznie od pon do pt po 10 godzin i nie sprawia mi to przyjemności a w piłkę mogę grać całymi dniami i mi się nie nudzi i sprawia mi to przyjemność. Druga sprawa jest taka ze do tej pory nigdy nie grałem w żadnym klubie,nic nie trenowałem. Bardziej hobbystycznie. W myślach ciągnie mnie do tej piłki i intuicja mi podpowiada abym spróbował. Mieszkam 80 km od Wawy.
Co byście na moim miejscu zrobili ? Pracować dalej ? Czy wziąć się za trenowanie.
Bardzo ale to bardzo dziękuje za wasze odpowiedzi i wszelkie wskazówki. Oczywiście wynagradzam +
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Masz 20 lat i chcesz na poważnie grać w piłkę? Ja mam 25 i dwa lata temu zakończyłem granie z powodu kontuzji. Trenowałem przez 14 lat, najwyższy poziom jaki osiągnąłem to 2 liga polska. Jestem z siebie dumny, oczywiście. Myślę, że Ty spóźniłem się z realizacją swoich marzeń o jakieś 10 może 12 lat ????

Przy okazji pozdrawiam wszystkich kibiców Radomiaka. 1910!
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Siemka , wiesz co Ci powiem ? Nie rezygnuj z pracy . Kochasz grać w piłkę ? Staraj się grać jak najczęściej , zdrowo odżywiać , prowadzić zdrowy , sportowy tryb życia . Jest koniec grudnia , większość klubów piłkarskich zaczyna treningi na początku lub w połowie stycznia . Szukaj jakiegoś kontaktu do klubów w najbliższej Twojej okolicy , kontaktuj się z trenerami , umawiaj się na treningi , sparingi , może ktoś będzie chciał Ciebie w swojej drużynie . Zacznij od drużyn z a-klasy , z okręgówki . Zobaczysz wtedy jak sobie radzisz . Pograj w takiej drużynie pół roku , jak uznasz że to za niski poziom w lecie szukaj czegoś wyżej . Sam jestem w podobnej sytuacji , gram w 4-ligowej druzynie , ale większość meczy grałem albo w rezerwach , albo ława w pierwszej drużynie , ewentualnie jakieś ostatnie minuty . W styczniu zamierzam szukać nowego klubu mimo że obecny jest liderem i na najlepszej drodze do awansu do 3 ligi . A 3 liga obecnie to naprawdę niezły poziom i śmiało można mówić że jest półprofesjonalna . Zaraz po świetach biorę się ostro do pracy , mam na oku parę drużyn i będzie chciał się w każdej jak najlepiej pokazać na treningach i sparingach , bym mógł do którejś dołączyć . Tobie życzę wszystkiego dobrego , i przede wszystkim nie rezygnuj z marzeń ! Chcesz grać w piłkę , zawsze będziesz mógł . Niezależnie od poziomu ligi najważniesze by Ci to sprawiało radość . Piona !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom