>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NCAAB 2017/2018

Status
Zamknięty.
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam, już pare kolejek za nami a tu nikt tematu nie zakłada ::zoltakartka:
Także może ja zacznę ;)
Yale Bulldogs vs Iona Gaels


Iona Gaels -3.0

@1,68
Iona zaczyna nam się rozkręcać, na 8 spotkań 4 zwycięstwa, w tym 3 w ostatnich 3 kolejkach.
Zaczęli od &quot;obronienia handicapu&quot; w meczu z Syracuse, potem dobra gra w meczu z Ohio i wygrana nie będąc faworytem. Yale lepiej zaczęli sezon jednak w pojedunku z lepszym rywalem jakim było TCU polegli dość sromotnie bo róznicą 26pkt. Nie można jednak zapominać o dobrej grze w 1 polowie z Delaware. Reszta meczy bez niespodzianek. w ostatnim meczu polegli St.Bonaventure - tak jak można było się spodziewać.
Może i analiza nie jest perfekcyjne, bardziej obrazująca ostatnie potyczki obu ekip ale ewidentnie widać ze Iona się rozpędza i gra z Yale, które póki co wielkiego wrażenia nie robi.
Handicapy na ten mecz są coraz wyższe, ja jednak biorę startową linie jaką bukmacherzy wystawiali na ten mecz.
Murray State Racers vs Saint Louis Billikens


Murray State Racers -2.5

@1.77

Kolejny mecz jaki biorę pod lupę to spotkanie bardzo dobrze grającej ekupy Murray State, która na 7 spotkań przegrała jedno spotkanie, ale &quot;broniąc handicap&quot; później wysoka wygrana z Wright State i niespodzianka w ostatniej kolejce czyli wygrana z Illinois State. Bardzo podoba mi się gra tej drużyny.
Na przeciwko nich stają dzisiaj gracze Saint Louis, których gra woła o pomstę do nieba. Sprawili sensację przegrywając z Detroit i Western Michigan, pózniej wysokie porażki z Butler i Houston...
Nie ma co tu się bardziej opisywać, stawiam na drużynę która gra lepiej, jest bardziej poukładana i zdyscyplinowana, nie widzę tutaj innego wyniku jak wygrana Murray State.
Jako że już późno podam dwa typy bez analizy
Georgia Southern Eagles vs George Mason Patriots
Powyżej 144.5
@1.82


Michigan Wolverines vs Texas Longhorns
Michigan Wolverines +6.0
@1.77


Ze względu na ustawę kursy podaję z LVbet.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że NCAA stanie się bardziej popularne na forum ????
Taki sobie poczatek, mam nadzieje ze bedzie lepiej ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Kolejny dzień zamagań ????
Na dziś mam jeden mecz
Houston Cougars vs LSU Fighting Tigers


Houston Cougars

@1.68 ⛔...
LSU gra na przyzwoitym poziomie, co mają wygrać to wygrywają a co przegrać to przegrywają, bez niespodzianek, Houston po paru wpadkach, ostatniej z Drexel, gra bardzo dobrze, najlepszym tego przykładem jest przekonująca wygrana z Arkansas. Później pewne wygrane z Farifield i w ostatniej kolejce z Saint Louis.
Sant Louis wczoraj mnie zaskoczyło wygrywając z Murray State, więc jest to dobry prognostyk na dziś.
Houston może mieć dodatkową motywację pamiętając wysoką porażkę z zeszłego roku. Sądzę że dzisiaj nic nie stanie im na drodze aby odnieść zwycięstwo przeciwko LSU.
Powodzenia ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Wisconsin-Milwaukee VS Loyola-Chicago


Wisconsin-Milwaukee

@2.06 ✅
Dzisiaj nie wyrabiam się z pisaniem analiz ale polecam gre na nich ????
Powodzenia ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Na dzisiejsza noc mam jeszcze jedno spotkanie, lecz z małym kursem.
Dayton VS Georgia State


Dayton

@1.40 ✅
Dayton zagrało ostatnio słaby mecz z Penn, dziś czas na poprawę. Dayton gra przyzwoicie, lepsze wyniki osiąga na własnym parkiecie ????
Georgia wg ostatnich meczy wygląda lepiej, lecz jeśli się przyjrzymy ich przeciwnikom to jednak zmienia to postać rzeczy.
W gruncie rzeczy Georgia nie prezentuje takiego poziomu jak Dayton a Dayton u siebie potrafi pokazać kto rządzi.
Myślę, że Dayton spokojnie sobie z nimi poradzi ????
Jako że kurs to tylko 1.40 a przy hc 4.5 dają 1.60 stwiedziłem ze bez sensu jest grac takiej lini przy takim kursie.
Lepiej zagrać dubelka albo tripla.
Jeszcze tak na szybko podam typ który analizowałem a zaczyna się za 10 min a można dołożyc i zrobić dubelka

Auburn Tigers VS Middle Tennessee


Middle Tennessee

@2.37 ⛔(Zaczeli odrabiac w 2 polowie ale zabraklo)

Powodzenia ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Santa Clara VS Valparaiso

Valparaiso

@1.75 ✅
Do składu Valparaiso najprawdopodobniej wraca Tevonn Walker, a więc bedą mieli pełną pakę.
Valparaiso bardzo fajnie gra od początku sezonu. 8 zwycięstw z rzedu po czym przyszedł czas na porażkę (sztuk 3) Czas wrócić do wygrywania, a potrafią to robić i dzisiaj bez wątpienia to zrobią. Powód jest prosty dlaczego tak miałoby się stać, na przeciw nich stają dziś gracze Santa Clara, którzy grają padakę, Jedyne mecze jakie wygrali to z drużynami których poziomu lepiej nie opisywać. Zaskoczeniem było dla mnie takie wysokie kursy przedmeczowe, jednak zdążyły już spaść...




Coastal Carolina VS Wake Forest

Coastal Carolina

@2.46 ⛔
Moją uwagę przykuł jeszcze jeden mecz, Caroliny, która gra dobrze, dobrze zaczęła i trzyma swój poziom, jedyne potknięcie to mecz z Wofford, ale szybko się otrząsneli i prawie sprawili sensację z South Carolina.
Wake Forest natomiast słabo zaczęli sezon, później zaczęli grać, lecz poziom ich rywali nie był zbyt wymagający.
Do tego występ Chaundee Brown stoi pod znakiem zapytania. Póki co jest informacja, że nie zagra.
Moim zdaniem warto spróbować zagrać w stronę Coastal Carolina, jeśli zagrają podobny mecz do tego z South Carolina to mamy zwycięzce tego spotkania ????
Powodzenia ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Coastal Georgia VS College of Charleston
College of Charleston
@1.85 ✅
College of Charleston -2.5
@2.10 ⛔
Dzisiaj spotykają się Coastal, który gra poniżej oczekiwań i ma mniej rozegranych spotkań, w mojej ocenie nie weszli dobrze w sezon i jest okazja aby to wykorzystać.
Charlestron za to gra bardzo dobrze, wygrywają to co mają wygrać, a rywalom teoretycznie silniejszym sprawiają dużo problemów, przykład zespół Rhode Island.
Obie ekipy dziś bez osłabień, a więc może sie dziać.

E. Tennessee State VS Georgia Southern
E. Tennessee State
@1.35 ✅
E. Tennessee State - 3.5
@1.55 ✅
Kolejnym meczem godnym uwagi jest mecz Tennessee z Georgia, kurs nie zachwyca, ale dorzucić do dubelka zawsze można ????
Zespół Tennessee gra super w tym sezonie, ostatnio byli blisko sprawienia sensacji z Xavier gdzie przegrali tylko 2pkt. Mieli może troche trudniejeszy początek sezonu bo grali z graczami z Kentucky, ale możliwe że to dobrze na nich wpłyneło bo grają jak rozpędzona maszyna.
Georgia w miarę przyzwoicie zaczęła sezon, w szczególności jak mielibysmy porównać końcówkę poprzeniego sezonu, jednak nie mieli tak dobrych rywali jak Tennessee, sądzę że obecny sezon nie będzie się dużo różnił od ubiegłego w ich wykonaniu.
Tennessee gra bez Jeromy Rodriguez, ale to już od Listopada, także nie ma co się tym sugerować.
W zespole Georgia występ pod znakiem zapytania stawia Ike Smith, który może nie w ostatnim ale w poprzednich spotkaniach zdobywał sporo punktów dla drużyny (12,19,20,21,18,10,21).
Myślę, że Georgia nie będzie miała czego szukać dzisiaj w starciu z Tennessee, gram niższą linię, ponieważ nie lubię grać zbyt wysokich linii.

Meczem, który jeszcze mam w przemyśleniach jest mecz
Washington VS Montana
gdzie skłaniałbym się do gry w stronę Montany, ale jeszcze parę rzeczy chciałbym sprawdzić i nie obraziłbym się za opinie na temat tego jak i pozostałych meczy.

Powodzenia ;)
Edit: Na mecz Montany się nie zdecydowałem, jednak handi w ich stronę było dobrym pomysłem, 2 pozostałe mecze weszły, Szkoda że Charleston wygrali 2 pkt, mogli tym 1pkt wiecej :p
Gracze Tennessee natomiast rozgromili tak jak to było do przewidzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Cal State Northridge VS Idaho State


Idaho State

@1.80 ✅
Mecz za chwilę, więc nie ma czasu na analizę. Nazwijmy to prezentem na święta.
Wesołych Świąt i mam nadzieje ze prezent okaże się &quot;trafiony&quot;
Powodzenia i samych wygranych Wam życzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
West Virginia VS Baylor


Baylor +9

@2.00 ✅

eastern michigan VS Central Michigan
Central Michigan +5
@1.82 zwrot

Creighton VS Butler


Butler +7.5

@1.84 ⛔

Virginia Commonwealth VS Duquesne University Duke team


over 142.5

@1.67 ✅

Powodzenia ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam ponownie, na dzis mam pare propozycji ????

St.Bonaventure VS fordham


St.Bonaventure - 14.5

@1.93 ✅


George Mason VS Saint Joseph&#39;s


George Mason +5

@1.78 ✅


Florida VS Mississippi State


Mississippi State +8

@2.11 ⛔


Davidson VS George Washington


Davidson - 9.5

@2.08 ✅


Illinois State VS Loyola-Chicago


Loyola-Chicago +1

@2.00 ✅


long Beach State VS Cal State Northridge


long Beach State - 12

@2.00 ⛔


Southern California VS Colorado


Colorado +11

@1.93 ⛔

Powodzenia ;)

edit: co do porażek, dwie na pograniczu, jedna katastrofa....
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Na dziś mam troszkę mniejszy wybór ;)

Fairfield University VS Manhattan


under 140

@2.07 ✅


Northern Colorado VS Weber State


under 148.5

@2.04 ⛔


Brigham Young VS Pepperdine Waves


Brigham Young -18

@1.93 ✅

Powodzenia ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Polecam na dzis ????

Tennessee VS Texas A.M


Texas A.M +2.5

@2.03 ⛔


Western Carolina VS NC-Greensboro


Greensboro - 5

@1.82 ✅


Charlotte VS Western Kentucky


Charlotte +12.5

@2.12 ✅

Powodzenia ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam, na dziś mam jedno spotkanie, drugie już w trakcie podałem w dziale typy na żywo

Virginia VS North Carolina State


under 134.5

@ 2.00 ✅

Może zacznę od tego ze na 12 spotkań między sobą 8 z nich zakończyło się underem, 3 overem a w 1 spotkaniu nie doszukałem się lini u bukmacherów.
W tym sezonie Virginia jest typowo underowym zespołem, na 16 spotkań tylko 3 razy kończyło się to powyżej 130 pkt i to odpowiednio 140,143 i 142 pkt, także szału nie ma.
North Carolina State natomiast pokonywała tę granicę dużo częściej, jednak grali z dużo słabszymi rywalami. Dzisiaj to Virginia będzie dyktować tempo gry a u nich nie jest ono nigdy zabójcze...
Virgina dziś bez osłabień
W Carolinie natomiast cały czas bez Darius Hicks, a powraca Markell Johnson - solidny rozgrywający

Kończąc na dziś uważam, że underek jest jak najbardziej najlepszą opcją na dziś ;)

Powodzenie ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dobry wieczór ;)
Na dziś mam dwie propozycje

Western Carolina VS Virginia Military(VMI)


under 138.5

@1.95 ✅


West Virginia VS Kansas


West Virginia -3.5

@1.55 ????

Powodzenia ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam ponownie ;)
Na dziś mam jedną propozycję

South Carolina VS Kentucky


Kentucky -2

@2.00 ⛔

South Carolina wygrała tylko 4 razy i to w latach 2009 x2, 2010 i 2014.
11 razy schodziła z parkietu pokonana.
W tym sezonie radzi sobie dość dobrze, jednak sukcesy osiąga na wyjazdach. U siebie grają poniżej oczekiwań, było parę niespodzianek, gdzie jako faworyt przegrali oraz rzadko &quot;bronili handi&quot;.
Kentucky jak to Kentucky do tej pory ulegli tylko 3 razy , gdzie jedyną niespodzianką była wygrana zespołu UCLA.
Nie podejrzewam aby dzisiaj również miała taka nastąpić.
w zespole Kentucky na 70% zagrają, można poczekać do potwierdzenia ich gry.
Jarred Vanderbilt
Quade Green
Tai Wynyard

Wciąz zabraknie Jemarl&#39;a Baker&#39;a

Zespoł South Carolina na pewno bez Kory Holden
Nie ma jeszcze informacji co do występu Tommy Corchiani.

Pozostając przy typie, wątpie aby South Carolina zagroziła dziś zespołowi Kentucky

Powodzenia ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam znów ????

Illinois State VS Bradley


under 134.5

@1.91 ✅


la salle VS fordham


under 134.5

@1.45 ⛔


Missouri State VS Valparaiso


Valparaiso +7.5

@1.95 ✅


Northwestern VS Ohio State


over 139

@1.96 ⛔


San Jose State VS Nevada


under 141.5

@1.97 ✅

Powodzenia ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam ;)

Sacred Heart VS Robert Morris


Robert Morris - 2.5

@1.97 ✅



Winthrop VS NC-Asheville


NC-Asheville +4.5

@ 1.95 ⛔

Powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom