>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzyń 2017/2018

Status
Zamknięty.
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Panowie co powiecie na Vakifbank- Dynamo M. over 134,5 @ 1,58? oraz Dynamo +2,5@ 2,1?
Sam myślałem pograć +2.5 seta na Dynamo, tylko że tutaj one nie mają żadnych argumentów sportowych. Jedynie można liczyć na jakiś słabszy set w wykonaniu Vakifu, ale ja osobiście to odpuszczam.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie jestem znawcą kobiecej siatki ale mysle dzisiaj o dubelku w unibecie, co powiecie na:
Galata- Dynamo over 3,5 @ 1,55
Budowlane- Vakifbank over 127,5 @ 1,6
Dynamo skoro udało sie urwac 2 sety Vakifbankowi to dlaczego nie słabszej o pół klasy Galacie? oczywiscie mecz meczowi nie rowny ale dla Dynama to mecz ostatniej szansy.
Drugi mecz to wiadomo, wszystko zalezy od dominatorek z Turcji. Budowlane fajnie zagrały z Rzeszowem. Ani razu nie pusciły ich na prowadzenie. Środkiem zniszczyły rywalki. Moze to jakiś promyczek na przyszłosc? Wiem, ze Vakifbank jest w stanie wygrac 3x do 15 ale kurcze tak niska linia. Wystarczy praktycznie jeden set zeby nasze doszły do 20stki a nie daj Boze wyzej i powinno to spokojnie wejsc.
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Liga Mistrzyń
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dinamo Kazań - Chemik Police
Typ: Dinamo - 16,5 pkt handi
Kurs: 1,94
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś przedostatnia kolejka Ligi Mistrzyń. Nasze &quot;gwiazdeczki&quot; jadą moim zdaniem po srogą lekcję siatkówki. Myślę, że jeden set może być walka na pograniczu, jeden ostro w czapę, a jeden taki bezpłciowy z porażką do 19-20.
Gospodynie Dynamo to lider tabeli. Średnia wzrostu pierwszej szóstki to ok. 192 cm (nie licząc oczywiście libero) - wynik jak na warunki kobiece kosmiczny. Przekłada się to na ogromną siłę bloku i daje duże możliwości silnych ataków. W składzie świetne Rosjanki Korolewa i Woronkowa, reprezentantka Bułgarii Vasilieva i przede wszystkim Azerka Mammadova. Rosjanki opierają swoją siłę na silnym bloku i dogrywaniu wysokich piłek na skrzydła. Taktyka ta spełnia swoje zadanie zarówno na krajowym podwórku, gdzie Dynamo jest pierwsze, jak również w Lidze Mistrzyń, gdzie zawodniczki Kazania nie przegrały jeszcze seta. Dotychczas w Lidze Mistrzyń pokonały u siebie Vizurę 3-0 (w małych punktach 75-52), a na wyjeździe po 3-0 wygrały z Martistą (75-65), Chemikiem Police (75-56) i Vizurą 75-46). Jak widać tylko w meczu z Martistą nie pokryły dzisiejszego handi.
Chemik ma moim zdaniem najsłabszy skład od lat. Dodatkowo na początku roku wypadła Bednarek-Kasza. Zdarzają się im takie wtopy jak ta w Pucharze Polski, a w Lidze Polskiej tracą sety z naprawdę słabymi drużynami. W Lidze Mistrzyń radzą sobie nieźle - 3 wygrane i jedna przegrana u siebie z Dinamem. Myślę, że dziś zobaczymy przynajmiej powtórkę wyniku z Polic.
Jest tylko jedne ale to tego meczu. Nie wiem jak u Was, ale u mnie jak tylko obstawię przeciwko polskiej drużynie to nagle okazuje się że gra ona mecz życia, jak postawię na polską drużynę to nagle jest wielki dramt z ich grą ;-)

Wygrały dwudziestoma, ale przebieg meczu dziwny. W moim odczuciu zawodniczki z Kazania myslały że mecz sam sie wygra
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak wygląda sytuacja kadrowa w Alba Blaj? Korci mnie zagrac -1,5 ale troche mi kursy wyglądaja na za wysokie.
 
D 0

dafik11

Użytkownik
Dziś sporo spotkań a tu taka cisza.
Fenerbahce -14
Nie rozumiem trochę kursów wystawionych na to spotkanie. Oba zespoły grają już o nic. Prostojev same porażki i odstaja strasznie. Dla mnie turczynki biorą to dziś pewnie.
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Może nie powinienem pytać. Odzywać się z temacie jeśli nie mam żadnych info. No ale piszę właśnie dlatego że nie mam a kusi mnie grubi w Connegliano wejść, aczkolwiek tak jak mówię jestem ślepy jak kret w tym temacie więc proszę o radę kogoś kto coś wie.. ;)
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Może nie powinienem pytać. Odzywać się z temacie jeśli nie mam żadnych info. No ale piszę właśnie dlatego że nie mam a kusi mnie grubi w Connegliano wejść, aczkolwiek tak jak mówię jestem ślepy jak kret w tym temacie więc proszę o radę kogoś kto coś wie.. ;)
Conegliano pod formą, w pucharze Włoch przegrały z Novarą ostatnio 3:1, Novara znowu ostatnio gra bardzo dobrze, kolejna sprawa to taka, że Conegliano awans ma juz zapewniony, zeby wyjść z 1 miejsca w grupie wystarcza im 1pkt ugrany w tym meczu, Novara caly czas sie bije o awans z Volero, Galatą i teoretycznie Chemikiem który ma tylko matematyczne szanse na awans. Podsumowując dla Novary mecz o być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek, osobiście pograłem ich zwycięstwo po1.64.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dynamo Kazań - Maritsa Plovdiv 3:1 Ostatni set 25:6 .... i z pewnej wygranej zrobiły minusa...
Plovdiv +25,5
1,61
Kazań dziś ma sparing, pewne 1 miejsce i czuję, że mogą pograć rezerwy... Nawet jeśli nie to pierwsza szóstka zagra na 50% i nie będzie aż takiego pogromu jak podają buki. U siebie Plovdiv grał bardzo ambitnie ulegając 0:3 ale należały im się brawa porażki do 23, 23 i 19.
Dynamo Moskwa - Budowlani Łódź 3:0
Dynamo -77,5
1,63
Czuję szybkie 3:0 i powrót do Polski już u siebie były bez szans na wygranie seta a co dopiero mówić na wyjeździe. Polskie zespoły są tak daremne w tym sezonie, że aż szkoda patrzeć... Jedynie ugranie seta można uznać za sukces. Łódź grał jeszcze 3 dni temu 5 setowy mecz z Muszyna przegrały 2:3.
Chemik Police - Vizura 3:2
Vizura +23,5 1,53
Obie drużyny walczą o 2 miejsce, oczywiście murowanym faworytem jest Chemik ale czy rozbiją rywalki aż o 24 punkty??? Nie wydaje mi się. Ogólnie Chemik w tym sezonie poniżej oczekiwań póki co.
Galatasaray - Vakifbank 1:3
powyżej 168,5 1,50
Ogólnie ja zaryzykuję na gospodynie po kursie 3,15 ale taki kurs do dubelka idealny. Już pierwszy mecz pokazał nam jak te zespoły są wyrównane niby 3:1 dla Vakifbank ale wynik mógł być tam każdy, dziś rewanż i walka o 1 miejsce... Galatasaray musi wygrać za 3 punkty aby awansować na 1 miejsce. Ciężko będzie ale kto wie, może im się uda a Vakif wygrywając 2 sety mogą odpuścić lekko dlatego over wydaje się być idealny.
Volero Zurich - Alba Blaj 3:0
Alba +14,5 1,55
Alba pewne 1 miejsce więc niby o nic nie grają ale w tym sezonie w lidze mistrzyń pokazały, że są mocno niedoceniane przez buki... U siebie ograły bez problemu Volero 3:1. Dziś może nie wygrają ale na seta liczę a na pewno nie powinien być to pojedynek tak jednostronny, że 15 punktami Volero wygra.
Novara - Conegliano 3:1
powyżej 173,5 1,52
Kolejny mecz o 1 miejsce i to jaki... Był już hit Turecki teraz czas na hit Włoski.
Novara potrzebuje zwycięstwa za 3 punkty ale nie wydaje mi się, żeby to był mecz 3 setowy.. Obie ekipy porównywalne potencjałem. Naprawdę ciężko stwierdzić, która drużyna lepsza... Stawiam na co najmniej 4 seciki...
Także ja tak widzę dzisiejszy dzień, łączyć można do woli... Ja jeszcze zastanawiam się jak to połączyć ale jestem dobrej myśli. Powodzenia
Wszystkie typy z Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Conegliano - Kazań 1 @1,75
Moim zdaniem pewniak dnia. Liga włoska jest nr 1 obecnie. Kto oglądał jakiś mecz nawet teoretycznie słabszych drużyn to widział że tam partaniny nie ma tak jak u nas w LSK gdzie gra Chemik z Developressem i w meczu sędzia gwiżdże 9 podwójnych odbić i to rozgrywającym. Ruskie ekipy nie są takie mocne. I jeszcze dzis Kazań bez chyba najlepszej zawodniczki Vassilievej. Conegliano gra siatkówke która zabija druzyny których gra opiera sie na sile i warunkach fizycznych. Moim zdaniem Kazań nie będzie miał nic do gadania w tym meczu grając bez swej liderki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom